Şimdi Ara

===> Samsung Galaxy S II | 1.2GHz DC - 8MP + 1080p - 4.27' SAMOLED+ <=== (741. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.339
Cevap
30
Favori
871.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 739740741742743
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: istanbul05

flash player 10,1 desteği varmı

bugün tel geldikten sonra güncelleme var dedi güncelleme yaptım ama neyiş güncelledi anlamadım 10.3 yüklü
  • quote:

flash player 10,1 desteği varmı

10.3 var.
  • Bu gün vatanda 1400 tl satıyorlardı telefonu.anında bitirmişler tabi.....
  • Eyw hocam
  • Galaxy R'ın (I9103) başlığını açmaya gerek var mı? :)
  • litening 2.2 nin üzerine direk 4.1 kurabilirmiyiz arkadaşlar ,xda da sırasıyla kurun diye bir ikaz yok yanlış görmüyorum değilmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

Galaxy R'ın (I9103) başlığını açmaya gerek var mı? :)

Bence yok.Sonuçta o da SGS II nin işlemcisi değişik olanı. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: thunderbolt

quote:

Orijinalden alıntı: mynisan

Bakın telefonda nasıl sorunlar yaşamaya başladım. Web tarayıcı kapanmaya telefon reset atmaya başladı bazı uygulamalar kendilerini kapatmaya başladı var mı benzer sorunlar yaşayan.

Hangi romu kullanıyorsunuz? KG2 ve KG3 browserda stabilite sorunu var ben sorunumu XWKF3 romunu yükleyerek çözdüm...
    Rom orjinal.hiç dokunmadım root yapmadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mynisan

Rom orjinal.hiç dokunmadım root yapmadım

Ben de.
  • Arkadaşlar selamlar. Bir kaç sorum olacak sizden cevabını beklediğim.
    1 ) Zaman zaman internette gezinirken telefon bir anda ana ekrana dönüyor ve görev yöneticisine baktığımda internetin tamamen kapandığı gözüküyor. Benden başka bu problem ile karşılaşanınız oldu mu ?
    2 ) Ayrıca düşük pil seviyesinde kameranın kullanımına izin vermiyor. Halbuki iphone4 te ( başka telefonlarda da var mı bilemiyorum ) batarya tamamen boşalıncaya kadar özellikleri kullanabiliyorsunuz. Acaba SGS2 de bu durumu ayarlama imkanımız var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doma

Arkadaşlar selamlar. Bir kaç sorum olacak sizden cevabını beklediğim.
    1 ) Zaman zaman internette gezinirken telefon bir anda ana ekrana dönüyor ve görev yöneticisine baktığımda internetin tamamen kapandığı gözüküyor. Benden başka bu problem ile karşılaşanınız oldu mu ?
    2 ) Ayrıca düşük pil seviyesinde kameranın kullanımına izin vermiyor. Halbuki iphone4 te ( başka telefonlarda da var mı bilemiyorum ) batarya tamamen boşalıncaya kadar özellikleri kullanabiliyorsunuz. Acaba SGS2 de bu durumu ayarlama imkanımız var mı?

Kameranın ayarı yok.Öyle yani.
  • Bir kılıf alamadım daha. D:
  • Ya arkadaşlar kullanan arkadaşlara soruyorum paranın hakkını veriyomu
  • arkadaşlar bir sorunum var yeni aldım makinayı herşey çok düzgün ama arada kafayı yiyor internet bağlantım olmasına rağmen hiçbirşeye giremiyorum ağ hatası oluştu diyor..bunun nedeni nedir orjinal garantili makinadır root veya herhangibirşey yapılmamıştır..bilgisi olan varsa teşekkür ederim garantiyemi versem?
  • arkadaşlar teli yeni aldım ama oyunları uygulamaları filan telefona nasıl kurcam yardımcı olurmusnuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

Galaxy R'ın (I9103) başlığını açmaya gerek var mı? :)

Bence yok.Sonuçta o da SGS II nin işlemcisi değişik olanı. :D

kamera'nın 5mp + 720p'ye düşürülüp, SC-LCD kullanıldığını da ekleyelim. :)
  • O galaxy z olmıcak mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doma

Arkadaşlar selamlar. Bir kaç sorum olacak sizden cevabını beklediğim.
    İnternet kullanımımda otomatik olarak kapanmasi benimde birkackez başıma geldi
    Arkadaşlar benimde şöyle bir sorum olacak
    Anabant surumu ke1 
    Kernel ve yapim numarasi ke3 
    gözüküyor ayarlardan güncelleştirmeleri kontrol et dedigimde kullanılabilir güncelleştirme yok mesaji veriyor 
    güncelleştirmeleri buradan yapmıyormuyuz?

• quote:

O galaxy z olmıcak mı
    bir ç ok markette galaxr r olacak saışa sunulacakmış:
    http://www.gsmarena.com/samsung_i9103_galaxy_z-review-614.php

"Update 12 Jul: Shortly after this preview was published we were contacted by Samsung, who clarified that the handset will be available in most markets as Samsung I9103 Galaxy R. We've fixed the preview accordingly. "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 27 Temmuz 2011; 7:49:35 >
  • Sizce fiyatı ne olur
  • 
Sayfa: önceki 739740741742743
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.