Şimdi Ara

===> Samsung Galaxy S II | 1.2GHz DC - 8MP + 1080p - 4.27' SAMOLED+ <=== (740. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.339
Cevap
30
Favori
871.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 738739740741742
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blackcurse

kiesten update yapınca cihazdaki bütün bilgiler siliniyor mu?

Hayır.
  • Class değeri tek başına bir anlam taşımıyor, onu çok iyi biliyorum. Benim sormak istediğim FullHD video çekerken sorunçıkarmayacak bir kart önerisi deneyenlerden.

Yoksa gidip en hızlı kartı iki katı fiyata almanın bir anlamı yok. Örneğin Toshiba nın class 4 kartları oldukça hızlı böyle bir kart yetiyorsa Full HD kayıta class 10 karta boşuna fazladan para vermiyelim. Değişik kartları deneyen arkadaşlardan varsa görüş bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burmob

quote:

Orijinalden alıntı: mynisan

Arkadşlar;

Ben daha önceki paylaşımlarımda Turkcell aracılığıyla S2 aldığım bilgisini sizlerle paylaşmıştım.

Paket içinde IGO yazılımı var deniyordu, fakat ben bugüne kadar IGO'YU ne kurdum ne kullandım.

Biraz garip bir soru olacak fakat IGO'DAN nasıl faydalanabilirim, yada nasıl kurabilirim.

Selamlar

uygulamalar da dosyalarım var.

ona gir ordan sd kart ı seç.

sd kart ın içindeki igo uygulamasını tıkla ,

otomatik yüklenir.

Sağol yaptım
  • Bakın telefonda nasıl sorunlar yaşamaya başladım. Web tarayıcı kapanmaya telefon reset atmaya başladı bazı uygulamalar kendilerini kapatmaya başladı var mı benzer sorunlar yaşayan.
  • quote:

Bakın telefonda nasıl sorunlar yaşamaya başladım. Web tarayıcı kapanmaya telefon reset atmaya başladı bazı uygulamalar kendilerini kapatmaya başladı var mı benzer sorunlar yaşayan.

Hangi romu kullanıyorsunuz? KG2 ve KG3 browserda stabilite sorunu var ben sorunumu XWKF3 romunu yükleyerek çözdüm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: thunderbolt

quote:

Bakın telefonda nasıl sorunlar yaşamaya başladım. Web tarayıcı kapanmaya telefon reset atmaya başladı bazı uygulamalar kendilerini kapatmaya başladı var mı benzer sorunlar yaşayan.

Hangi romu kullanıyorsunuz? KG2 ve KG3 browserda stabilite sorunu var ben sorunumu XWKF3 romunu yükleyerek çözdüm...

KF3 ü kietenmi yüklediniz acaba yoksa rootladınızmı
  • merhaba arkadaşlar http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-cep-akilli-telefon-kayitli-sim-free-garantili-samsung-galaxy-s2-i9100-55108964/detay/ bu ilandaki arkadaş 990 tl get ile olur diyor pasaport kayıtlı sıfır diyor sizce neyapmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihipekten

merhaba arkadaşlar http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-cep-akilli-telefon-kayitli-sim-free-garantili-samsung-galaxy-s2-i9100-55108964/detay/ bu ilandaki arkadaş 990 tl get ile olur diyor pasaport kayıtlı sıfır diyor sizce neyapmalıyım

Hocam bir iş var bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavera71

quote:

Orijinalden alıntı: serkanky

quote:

Orijinalden alıntı: Gubar-ı Gam

Sp4rtacus forumda bir çok hatta pek çok kulaklık içi kulaklığı test etmiş arkadaslar sennheiser'i önermiyorlar.Senin limitinde epey yüksek.Yani kulaklık almaya niyetliysen kulaklık bölümüne limitinle konu aç bence çok daha üst düzey birşey önerirler.

sennheiser ı önermeyen adamın kulaklarında problem vardır tabi daha üst segment kulaklıklar da var ama sennheiser bu işin piri bir firma. bunun yanında bütçen fazla ise kulaklıkta koss, grado, shure markalarını bir inceleyin

hocam bu tartışmaya girmek hiç istemezdim ama öyle iddialı yazmışsın ki, müdehale etmek istediği duydum açıkçası.
    bu işlerden çok anlamayan insanlar genelde sennheiser derler de başka bişey demezler, çünkü bilgileri o kadardır..
    çok fazla konuşmadan buraya bir resim ekleyeceğim, dünyanın en iyi kulaklıklarının sıralandığı bir listedir bu..
    fiyat - performansa anlamında "çok iyi bir kulaklığım olsun" diyen olursa brainwavz markasını araştırmasını şiddetle tavsiye ederim..
    buyrun: dünyanın en iyi kulaklıkları

===> Samsung Galaxy S II | 1.2GHz DC - 8MP + 1080p - 4.27' SAMOLED+ <===

bu işlerden anlamayan insanlar sennheiser diyorlar ise anlayanlar da brainwavz diyor sanırım arkadaşım bence şu an dünyada en iyi kulaklık üreticileri şu şekildedir bu işlerden anlayan kime sorarsan sor benim verdiğim cevabı verecektir.

Sennheiser ,Etymotic ,Shure ,Akg, Koss, Grado

• quote:

Orijinalden alıntı: cumur

quote:

Orijinalden alıntı: thunderbolt

quote:

KF3 ü kietenmi yüklediniz acaba yoksa rootladınızmı

Odin ile yükledim dostum...linkten bakabilirsin....
    http://forum.androidturkiye.net/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thunderbolt -- 26 Temmuz 2011; 15:59:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

quote:

merhaba arkadaşlar http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-cep-akilli-telefon-kayitli-sim-free-garantili-samsung-galaxy-s2-i9100-55108964/detay/ bu ilandaki arkadaş 990 tl get ile olur diyor pasaport kayıtlı sıfır diyor sizce neyapmalıyım

Hocam bir iş var bence.

Bugün kayıt olmuş sahibinden'e. Neyin nesidir araştırmak lazım.

• olabilir getten de haberi yok galiba tl olarak 1032 tl yapıyor bana 990yaparım diyor komisyon olayından da haberi yok galiba yada sahtemidir nedir
  • quote:

olabilir getten de haberi yok galiba tl olarak 1032 tl yapıyor bana 990yaparım diyor komisyon olayından da haberi yok galiba yada sahtemidir nedir

Hocam büyük ihtimalle sahte ilandır.Araştırmadan almayın yane.
  • quote:

quote:

olabilir getten de haberi yok galiba tl olarak 1032 tl yapıyor bana 990yaparım diyor komisyon olayından da haberi yok galiba yada sahtemidir nedir

saol hocam araştırmaya devam yanmıyalım sonra.
  • quote:

daha önce mevki olarak antep gösterip aynı ilanı açmıştı. sonradan kaldırıldı ilanı yine açmış.

hatta antepte olan birisi o zaman gidip inceleyecekti telefonları açmamış galiba.

• quote:

quote:

quote:

saol hocam araştırmaya devam yanmıyalım sonra.

Rica ederim.Dikkatli olmakta fayda var.
  • arkadaşlar bugün itibari ile lg p920 3d cihaz aldım :) samsung galaxy s2 cok temiz çiziksiz kutusuyla full cihazımı satıyorum son rakam 1200 tl 1.5 aydır kulanıyorum cok memnundum ama 3d görünce dayanamadım istanbul içinde özellikle anadolu yakasında elden teslim edilir cep 0544 447 84 64 acele eden kazanır. android 2.3.4 yüklü
  • quote:

Orijinalden alıntı: urcan111

arkadaşlar bugün itibari ile lg p920 3d cihaz aldım :) samsung galaxy s2 cok temiz çiziksiz kutusuyla full cihazımı satıyorum son rakam 1200 tl 1.5 aydır kulanıyorum cok memnundum ama 3d görünce dayanamadım istanbul içinde özellikle anadolu yakasında elden teslim edilir cep 0544 447 84 64 acele eden kazanır. android 2.3.4 yüklü

Hayırlı olsun hocam.Hazır iki cihazda elinizdeyken bir inceleme yapsanız süper olur valla. :D
  • arkadasım galakxy s2 yeterince sitemizde incelemesi yapıldı lg 3d kasediyorsan birazdaha kurrcalayayım sonra forumda sayfasında yazıcamincelemelerimi ama suana kadar gördügüm s2 den biraz daha agır calısıyor s2 jet gibi ama lg 3d video seyretmek oyunoynamak tek kelimeyle muhtesem youtubede inceleme videolarını izledigimde böyle görünmüyordu tamamiyle tel.icinde ayrı bi dunya var :)
  • flash player 10,1 desteği varmı
  • 
Sayfa: önceki 738739740741742
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.