Şimdi Ara

===> Samsung Galaxy S II | 1.2GHz DC - 8MP + 1080p - 4.27' SAMOLED+ <=== (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.339
Cevap
30
Favori
871.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PolatAlemdar09

Arkadaslar sizce Galaxy S2 mi,Optimus 2X mi,Xpera PLay mi yoksa NGP (Psp 2) + Dandik telefon mu?

Galaxy S 2'yi karşılaştıracaksan, önce çıkmasını bekle
  • quote:

Arkadaslar sizce Galaxy S2 mi,Optimus 2X mi,Xpera PLay mi yoksa NGP (Psp 2) + Dandik telefon mu?

Xpera PLay in özelliklerine baktım oyun için çıkmış bir cihaza şuan zaten standart olan donanımı koymuşlar pek olmamış gibi geldi. Şöyle GS2 gibi bir donanımla çıksalardı ozaman belki vay be ne oyunlar çıkar şimdi bunun için diyeblirdik ancak şuan galaxy S ten daha kaliteli oyunlar çıkacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

http://galaxys2.samsungmobile.com/html/feature.html burada Gece Bekcisi nin bahsettiği pentile ekrandan söz edilmiş.

cihazın ekranı pentile değil. pentile'dan real-stripe'a geçtik diyor.

zaten orada ss olarak vermiş pentile olmadığını.

Nihayet standart sisteme geçmişler. Artık açıklanan çözünürlüğe etkin olarak sahip olacak. SAMOLED+ ile görüntü ekran kalitesini mükemmel ötesi olacak. Cihaz yeni illaki yazılımsal hatalar olacaktır o yüzden hoş görmek lazım.

kardes su ekran olayini bir az daha azciklaya bilirmisin? ben bildigim 30% daha iyi,net goruntu vericek amoledlere kiyasla.

bir de galaxy s2 de hdmi oldugu kesinlestimi,peki galaxy tab2 de

• Kizmayin hemen :-D
    Peki ya NGP + Dandik Telefon?
  • quote:

Kizmayin hemen :-D
    Peki ya NGP + Dandik Telefon?

ngp'nin çıkmasına çok var diye biliyorum?
  • bu arada telde galiba hdmi cikisi yok amma galaxy tab2 de ise var onda ise bluetooth 2.1 koymuslar(galaxy 2s bluetooth 3.0) bu arada telde kayib tlefon ozelligi varmis yani tel kayboldugunda uzaktan kilitleye bilir,haritada izleye bilir ve ekranina mesajlar gondere bilirsiniz, bu ozellik iphone 4 ios 4.2 ile kazandirilmisti,htc desire hd ise yeni sense ile kazanmisti amma galaxy 2s de bu telin kendi ozelligi,bu arada telin nfc cipli ve ya cipsiz versiyonlari satilacak cikis tarihi ise martda ingilterede,mayisda hollandada muhtemel fiyat 457 funt-sterlin,galaxy tab2 ise ilkbaharda cikicak
  • galaxy s bile ki çıkalı epey zaman oldu....
    hepsiburada---e reyon gibi sitelerde 1.450 civarı fiyatlara satılırken.... bu donanımda yepyeni bir cihazın 1.300 den piyasaya girmesi biraz iyimserlik olur diye düşünüyorum...

1500 tl den aşağı çıkacağını hiç sanmıyorum.... 1.600 gibi olabilir belkii...

galaxy s de 1200 - 1100 civarına çekilebilir herhalde....

pek piyasayı takip etmem sadece son zamanlarda bir kaç modele bakıyorum .... bu telefonun 1300 fiyata gelmesi piyasayı alt üst eder...
  • quote:

Reis sana zahmet imza hazırlayabilir misin?

EDİT: Kendimce birşeyler yaptım.

buyur:
    https://store.donanimhaber.com/0d/26/2c/0d262ca7a7ff82753e839590c91d4a9a.jpg

===> Samsung Galaxy S II | 1.2GHz DC - 8MP + 1080p - 4.27' SAMOLED+ <===

• http://www.expansys.com/samsung-i9100-galaxy-s-ii-16gb-209114/

Buradaki fiyattan çıkarsa Nisan'da hayal olur almak sanırım.
  • Samsung un SGS de yakaladığı başarı tesadüf değildi, şimdiden bu günlerini hesaplıyor; iphone u gözüne kestirmişti. SGS II samsungunpacked.com siteden geri sayım, abartılı reklamasyon vs. ile de zaten fiyat konusunda ipuçları veriyor. iphone kadar absürt olmasa da 1500-2000 arası fiyattan tr ye gireceğini sanıyorum. SGS I de 1100-1350 arsına indirgenir haliyle. Umarım SGS II için, (varsa)lag vs gibi sorunlar çabucak hallolur, düzgün ROM lar çıkar da, barındırdığı donanımın hakkını verebilir. 2. çeyrekten önce bende TR de beklemiyorum, umarım SGS II ye olacak yoğun ilgiden dolayı Ülkemize gelecek "doğubank vs." cihazlarının önünü kesmek için Samsung Global, TR distribütörüne bi güzellik yapar; cihazı erken getirir de biz Galaxy serisi fanlarının yüzü güler..
  • quote:

quote:

Reis sana zahmet imza hazırlayabilir misin?

EDİT: Kendimce birşeyler yaptım.

buyur:
    https://store.donanimhaber.com/0d/26/2c/0d262ca7a7ff82753e839590c91d4a9a.jpg

Sağolasın. Imagesh... üyelik istiyor artık yapamamıştım ama diğerinden yaptım.

• quote:

Orijinalden alıntı: secher

http://www.expansys.com/samsung-i9100-galaxy-s-ii-16gb-209114/

Buradaki fiyattan çıkarsa Nisan'da hayal olur almak sanırım.

Aynı sitede SGS nin fiyatı neydi acaba ilk çıktığında?

EDİT:Yuhhh... Optimus 2X e 200 Euro bindirmiş. Umarım ilk almak isteyenler içindir bu fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazloo -- 15 Şubat 2011; 9:25:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cssbaycelebi

quote:

Orijinalden alıntı: sWaqqer#shooTer

quote:

Orijinalden alıntı: Biz sizi sonra ararız

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onrkrtc

Fiyat konusunda; Galaxy S'in 1200-1500 arasında olduğunu düşünürsek Galaxy SII en az 1700 TL civarlarında olacağını tahmin ediyorum...

Sanmıyorum. Bence 1200 civarında çıkacak ve Galaxy S in fiyatını da aşağı çekecek. Bilemedin 1300 olacak.

aynen en fazla 1300 olur onuda gecebılecegını zannetmıyorum ...

bu telefonun fiyatı 1400-1500 tl civarı olur. gakasi S in fiyatınıda 1100- 1200 tl ye çekerler. ne de olsa samsung galaxy S in kaymağını fazlasıyla yedi.

O zaman cihazı sattıramazlar.

• fiyat beklediğim gibi olursa fazla düşünmeden geçerim güzel telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wyh -- 27 Şubat 2011; 11:08:30 >
  • Bunca zaman Desire HD bekledim, bir altı ay daha bekleyip bunu alırım artık. Müthiş bir cihaz.
  • desire hd iyi güzel telefon ama neden amoled değil anlamış değilim...

hayır htc amoled kullanmamış olsa neyse dicem.... ama desire amoled desire hd değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whisper911

desire hd iyi güzel telefon ama neden amoled değil anlamış değilim...

hayır htc amoled kullanmamış olsa neyse dicem.... ama desire amoled desire hd değil...

Samsung bile Amoled üretimine yetişemediği için kendi bazı cihazlarının Amoledsiz versiyonlarını üretmeye başladı. Galaxy SL,Wave 2 v.b. Ayrıca Desire nin ilk versiyonları Amoled li iken sonraki versiyonları SLCD oldu. Yani Amoled taleplerine yetişemiyor Samsung. DHD de kullanılmamasının sebebi büyük ihtimalle bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan azeri

quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

quote:

quote:

http://galaxys2.samsungmobile.com/html/feature.html burada Gece Bekcisi nin bahsettiği pentile ekrandan söz edilmiş.

cihazın ekranı pentile değil. pentile'dan real-stripe'a geçtik diyor.

zaten orada ss olarak vermiş pentile olmadığını.

Nihayet standart sisteme geçmişler. Artık açıklanan çözünürlüğe etkin olarak sahip olacak. SAMOLED+ ile görüntü ekran kalitesini mükemmel ötesi olacak. Cihaz yeni illaki yazılımsal hatalar olacaktır o yüzden hoş görmek lazım.

kardes su ekran olayini bir az daha azciklaya bilirmisin? ben bildigim 30% daha iyi,net goruntu vericek amoledlere kiyasla.

bir de galaxy s2 de hdmi oldugu kesinlestimi,peki galaxy tab2 de

Öncelikle Galaxy S'deki bulanıklıklar ve renk solmaları kesinlikle SAMOLED ile ilgili bir sorun değil. SAMOLED bugün mobil cihazlar için en iyi ekran teknolojisi. Bunun sebebi cihazların piksellerindeki dizilimden kaynaklanıyor. Normalde bir pikselin 3 alt pikselden(kırmızı, yeşil ve mavi) oluşması gerekirken Galaxy S'de 2 alt pikselden(kırmızı yeşil ve mavi yeşil) oluşuyordu. Bu da haliyle renklerde aşırı doygunluk ya da bulanıklaşmaya sebep oluyordu. Şimdi ise klasik dizilime geçtiklerinden SAMOLED+ ile çok daha kaliteli bir görüntü oluşacaktır.

Daha önce linkini vermiştim sanırım okumadın ya da görmedin. http://www.mobilbekcisi.com/2924/cebimizdeki-pentile-aldatmacasi

Galaxy S II'de maalesef HDMI çıkışı yok. GSMArena bilgilerini güncellemiş, daha önce HDMI yazıyordu şimdi yazmıyor. Galaxy Tab II'de HDMI olup olmadığı hakkında bir bilgim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 15 Şubat 2011; 15:33:37 >

• HTC'de bugün ürünlerini tanıttı. onlarada bakabilirsiniz. desire s, incredible s, widfire s falan fişmekan...
  •  ===> Samsung Galaxy S II | 1.2GHz DC - 8MP + 1080p - 4.27' SAMOLED+ <===

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak2011 -- 15 Şubat 2011; 17:31:58 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.