Şimdi Ara

===> Samsung Galaxy S II | 1.2GHz DC - 8MP + 1080p - 4.27' SAMOLED+ <=== (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.339
Cevap
30
Favori
871.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung'un kendi sayfasında özellikler bölümünde işlemci kısmına işlemci modelinin her ülkede uygulanamayacağı konusunda not düşmüşler.

http://galaxys2.samsungmobile.com/html/specification.html

Cihazlar ülkeden ülkeye farklılık mı gösterecek acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi James T. Kirk -- 20 Şubat 2011; 12:21:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

Ya hani gece açıklayacaktı Samsung bu cihazı. 1 ay beklediler 1 gün bekleyemediler mi? :D Özellikleri süper bu arada. MeeGo lu cihaz açıklanmazsa %90 bu cihazı alacağım. %10 Xperia Arc.

N9-01 yolda MeeGo lu ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrokenLink

quote:

Ya hani gece açıklayacaktı Samsung bu cihazı. 1 ay beklediler 1 gün bekleyemediler mi? :D Özellikleri süper bu arada. MeeGo lu cihaz açıklanmazsa %90 bu cihazı alacağım. %10 Xperia Arc.

N9-01 yolda MeeGo lu ;)

Hani,nerede?
  • quote:

quote:

N9-01 yolda MeeGo lu ;)

nokia ya çoktan go dedi millet.android bile zor kurtarır onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

quote:

quote:

N9-01 yolda MeeGo lu ;)

nokia ya çoktan go dedi millet.android bile zor kurtarır onu

MeeGo tek kurtuluş yolu. N9-01 e dair bilgi var mı bu arada?
  • beyler tekmi yoksa çift hoparlor mu bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: glos7777

beyler tekmi yoksa çift hoparlor mu bu ?

Tek herhalde.
  • Hollanda da aboneli ve abonesiz ön siparisi alinmaya baslandi.
    Mart sonu nisan basi teslim.
    Abonesiz ön siparis satis fiyati 570 euro.

http://www.2call.nl/telefoons/alle
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaSSive

Hollanda da aboneli ve abonesiz ön siparisi alinmaya baslandi.

Beklediğim gibi bir fiyat. Tr ye getirtmek istersek 1400 civarı bir tutara getirtebiliriz heralde(kayıtlı). Ancak Telpa garantili falan istenirse fiyat oldukça yüksek olacak gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaSSive

Hollanda da aboneli ve abonesiz ön siparisi alinmaya baslandi.

Yurt dışından ülkeye geliyor musunuz hiç? Telefon getirebilir misiniz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazloo -- 20 Şubat 2011; 20:43:26 >
  • takipteyim
  • muhteşem bir telefon. htc desire hd almaktan sırf bunun yüzünden vazgeçtim.
  • batarya perfonmansi nasil olacak orasi soru isaret..
  • Günümüzde yüksek donanımlı Akıllı telefonları hakkını vererek kullanırsanız ancak 1 gün gidiyor. Daha büyük beklentiye girmeye gerek yok. Tabii günü çıkaramazsa o kötü.

Kolay Gelsin
  • batarya benim için çok çok önemli.sırf bu yüzden galaxy den vazgeçip iphone veya sony arc alabilirim.neden yapamıyorlar 3-4 gün gidecek bir batarya anlamıyorum.bence en önemli şey bu.
  • quote:

batarya benim için çok çok önemli.sırf bu yüzden galaxy den vazgeçip iphone veya sony arc alabilirim.neden yapamıyorlar 3-4 gün gidecek bir batarya anlamıyorum.bence en önemli şey bu.

sAMOLED Plus %18 e kadar daha az enerji harcayacakmış. Buna dual core işlemci de eklenince bence batarya ömrü daha da uzayacak.
  • quote:

quote:

batarya benim için çok çok önemli.sırf bu yüzden galaxy den vazgeçip iphone veya sony arc alabilirim.neden yapamıyorlar 3-4 gün gidecek bir batarya anlamıyorum.bence en önemli şey bu.

sAMOLED Plus %18 e kadar daha az enerji harcayacakmış. Buna dual core işlemci de eklenince bence batarya ömrü daha da uzayacak.

sAmoled plus daha az enerji harcayabilir ancak dual core ile ilgili konusmak icin erken.
  • Bence pek erken sayılmaz çünkü dual core olduğu zaman tek işlemcinin yaptığı işi iki taneye dağıtıyor ve genel olarak çift çekirdek tek çekirdeğe göre daha az enerji harcıyor. Samsung'da falan çalışan yok mu işi pahasına çalsın şu telefondan bi tane, incelesin. :)
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.