Şimdi Ara

SAMSUNG Galaxy S II

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yurt dışından samsung galaxy sII geldi bunu türkçeye cevirmek icin ayarlarına baktıgımda turkce dil yoktu ben bunu nasil türkçeye cevırebılırım
    samsung sitesine baktım

şu yazıyı dıyordu bana uyan varmıdır acaba kafam karıştı yardımcı olunuz lütfen
    tşkler

Türkiye için üretilmiş cihazlara uygun yazılım Yetkili Teknik Servislerimizde bulunmaktadır. Sizin cihazınız ise yurt dışı bölgesel ayarlarına ve yazılımına sahiptir. Türkiye için hazırlanmış yazılım ile sizin almış olduğunuz ülkenin yazılımı farklıdır. Bu bölgesel farklılıklar sebebiyle Türkiye” de bulunan yazılımı cihazınıza yüklettiğinizde cihazınızda sorunlar meydana gelebilmektedir (Cihazın kapanıp bir daha açılmaması). Yazılım yükleme işlemleri (zorunlu değildir) yetkili yeknik servislerimiz tarafından yapılmaktadır. Yapılıp yapılmayacağı ile ilgili teknik servislerimiz ile görüşmenizi rica ederiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgunes

yurt dışından samsung galaxy sII geldi bunu türkçeye cevirmek icin ayarlarına baktıgımda turkce dil yoktu ben bunu nasil türkçeye cevırebılırım
    samsung sitesine baktım

şu yazıyı dıyordu bana uyan varmıdır acaba kafam karıştı yardımcı olunuz lütfen
    tşkler

Türkiye için üretilmiş cihazlara uygun yazılım Yetkili Teknik Servislerimizde bulunmaktadır. Sizin cihazınız ise yurt dışı bölgesel ayarlarına ve yazılımına sahiptir. Türkiye için hazırlanmış yazılım ile sizin almış olduğunuz ülkenin yazılımı farklıdır. Bu bölgesel farklılıklar sebebiyle Türkiye” de bulunan yazılımı cihazınıza yüklettiğinizde cihazınızda sorunlar meydana gelebilmektedir (Cihazın kapanıp bir daha açılmaması). Yazılım yükleme işlemleri (zorunlu değildir) yetkili yeknik servislerimiz tarafından yapılmaktadır. Yapılıp yapılmayacağı ile ilgili teknik servislerimiz ile görüşmenizi rica ederiz.

bizim arkadaş isviçreden getirtti ancak Türkçe vardı içinde, ki benim bildiğim Türkçe standart olarak içinde var. Global dil konumunda görünüyor samsung un sitesinde... bişeyler bulursam seni bilgilendiririm.

kolay gelsin...

• valla o telefonda yok arabistanda getirdiler portekiz fransa dili olmasına ragmen türkce felan yok
    inş bulursun yardımın için tşkler bekliyorum
  • quote:

valla o telefonda yok arabistanda getirdiler portekiz fransa dili olmasına ragmen türkce felan yok
    inş bulursun yardımın için tşkler bekliyorum

SPT( Samsung Professional Tool) yazılımını önermişler bazı forumlarda. bi araştır istersen
  • bilen yok mu forumda
  • quote:

bilen yok mu forumda

quote:

SPT( Samsung Professional Tool) yazılımını önermişler bazı forumlarda. bi araştır istersen

yazdım daha önce ona baktın mı hiç..?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.