Şimdi Ara

Samsung Galaxy S: En hızlı Android telefon (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.476
Cevap
5
Favori
119.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 06METİN

quote:

Orijinalden alıntı: yalkie

quote:

Orijinalden alıntı: Love You My Angel

samsung dokunmatikleri tırt

Samsung kullanıyorum Allah Nokia'nın dokunmatiklerine düşürmesin beni...

açıkçası benimde çevremdeki çoğu arkadaş hemen hemen aynı şeyleri söylüyor.nokia bu konuda nedense geride kalmış gibi.hala kayar kapaklı,qwerty klavyeli dizaynlardan meded umuyor.tabi seçimleri zevklerimize göre yapıyoruz ama genelde kayar kapaklı ve klavyeli modeller ister istemez kalın oluyor.tabi bu benim için önemli bir eksi,sizin için sorun olmayabilir.

Corby Pro kullanıyorum, normal Corby e göre daha kalın sayılır fakat dokunmatik ve qwerty klavye birarada. Ona rağmen gene de kaba durmuyor. Corby TXT, corby kalınlığında ve çok az daha geniş. 2'sinden de memnunum şu ana kadar. Bidaha symbian var diye nokia'ya dönmem!..

• nokia ya ölüm
  • quote:

nokia ya ölüm

Ya güzel telefonları var eyvallah da, dokunmatik olayını geliştirsinler alırız gene
  • http://www.youtube.com/watch?v=PnxfnFm0Wb8&feature=related
    gerçektende mükemmel denebilecek düzeyde bir sunum yapılmış.telefonu hemen hemen her yönüyle başarılı bir şekilde anlatmış günlük yaşam içinde.
  • telefonun çıkış tarihiyle ilgili net bir haber var mı acaba?detaylı bir şekilde tanıtıldığına göre çok yakında piyasaya çıkması lazım diye düşünüyorum.
  • cevap yazardım ama yine türkçesiz diyebilirsin bana...ondan yazmiyorum bişi
    quote:

telefonun çıkış tarihiyle ilgili net bir haber var mı acaba?detaylı bir şekilde tanıtıldığına göre çok yakında piyasaya çıkması lazım diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OMNİA

cevap yazardım ama yine türkçesiz diyebilirsin bana...ondan yazmiyorum bişi
    quote:

telefonun çıkış tarihiyle ilgili net bir haber var mı acaba?detaylı bir şekilde tanıtıldığına göre çok yakında piyasaya çıkması lazım diye düşünüyorum.

bana niye kızdığını anlamadım.ben yabancıların yaptığı incelemeleri buraya koyan arkadaşlara laf etmedimki hiç.sadece bu forum da olmak üzere kendisini teknoloji sitesi-dergisi vs.vs.vs. diye tanımlayan ve bu işten ekmek yiyen bir sürü kanaldan biriside ''yav şöyle bir alet çıkacak veya çıkmış,şunun güzel bir incelemesini yapalım.sonra bunu yayın kanalımızdan hem görsel hemde yazılı bir şekilde duyuralım'' demeyenlere lafım.youtube ve daha bir sürü sitede insanlar bu incelemeleri yapıp yayınlayabiliyorsa,işimiz teknoloji,otomobil vs... diyenlerde azıcık zahmet etseler iyi olur diyorum.
    siz yanlış anladınız galiba beni?

• not:zaten piyasada olan değil piyasaya çıkacak teknolojiler hakkında araştırma yapıp,incelemeye konu cihaz vs.nin test merkezine ulaşmasını beklemeyip,teknolojinin ayağına-kaynağına giden bir yazılı-görsel-sanal bir iletişim kanalı olmak gerekir bence.fark burada ortaya çıkar.
  • çıkış tarihinde netlik yok mu daha bu telefonun?nisanıda yarıladık hala sese seda yok...umarım wave ile aynı anda çıkar pıyasayada karşılaştırmak daha çabuk ve sağlıklı olur.
  • şu telefon gelsede alıcak adam gibi telefon olsa. htc türkiye desire i getirmiyormuş.buyuk ihtimalle nexus one da gelmez. sony xperia x10 ekran vasat çok kalın multitouch bile yok vs vs okadar para verince bunlar olmayınca olmuyo zaten daha gelmedide. htc evo haziran sonu geliyo.android alıcak telefon yok piyasada
  • çıkış tarihine 31 mayıs diyorlar
  • 6 Hazirandan önce HTC EVO 4G çıkacak deniyor. Samsung I9000 de ondan önce çıkarılmaya çalışılacaktır kanımca.

APPLE bile şimdiye kadar her yıl 22 Haziranda yeni iphone cihazını tanıtıyordu. Bu sene daha önce piyasaya sürüleceği haberleri sızıyor.

Öyle yada böyle haziran ayı içinde bombalar patlayacak. Şahsen 3 cihazda çok iyi bence.

Iphone 4G/HD muhtemelen 9.9mm den de ince bir kasayla karşımıza çıkacak, özellikleri ve uygulama zenginliği de cabası.
    EVO 4G de hızlı işlemcisi, hdmi çıkışı ile ön plana çıkıyor.
    I9000 de tek eksik var, o da hdmi çıkış...

karar veremiyorum...
  • Çıkış tarihi Mayıs Ayının son haftasıdır...Size kızmıyorum ama laf atıyorsunuz yada ben yanlış anladım her neyse sağlık olsun...
    quote:

çıkış tarihinde netlik yok mu daha bu telefonun?nisanıda yarıladık hala sese seda yok...umarım wave ile aynı anda çıkar pıyasayada karşılaştırmak daha çabuk ve sağlıklı olur.
  • Eğer iPhone 4. nesil çıkacaksa hemen hemen aynı zamanada dek gelebilir.Wave daha önce çıkacaktır ardından da i9000 çıkacaktır...
  • SLM; gsmarena da ki incelemeyi tamamen okudum ve tam sürüm gelene dek eksiklerinin olduğunu,ekranın çok da iyi olmadığından bahsetmişler...son inceleme de netlik kazanır artık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: supermassives

SLM; gsmarena da ki incelemeyi tamamen okudum ve tam sürüm gelene dek eksiklerinin olduğunu,ekranın çok da iyi olmadığından bahsetmişler...son inceleme de netlik kazanır artık...

It retains the amazingly deep blacks that characterize the other AMOLED displays but does away with the top glass panel to vastly improve viewing angles and sunlight legibility.
    Indeed, the most beautiful display to look at indoors doesn’t lose its charm when taken outside and into the sun.

iç mekanlarda en güzel ekran dışardada çekiciligini kaybetmiyor demek ekranın çok da iyi olmadıgı anlamına gelmiyor olsa gerek ?
    ayni şeyimi okuyoruz bilmiyorum. herneyse

''4”Super AMOLED display will rock your world''
  • SLM,

Ekran parlaklığı olarak kastetmedim ki ekranda çok parmak izinin kaldığını ve capacitive bir ekrandan beklenenden iyidir demiş tam sürümde daha iyi olabilir gibi algıladım...Yinede sonuç da bende bu telefonun tam sürümle çıktığında daha iyi olacağını düşünüyorum ve alada bilirim her şey iphone 4. nesil bağlı neden sanki kötü demişim gibi saldırıyorsun ki
  • Umarım uygulamalar çok verimli olur,iphonu aratmaz...
    quote:

Orijinalden alıntı: Exxcrea

quote:

SLM; gsmarena da ki incelemeyi tamamen okudum ve tam sürüm gelene dek eksiklerinin olduğunu,ekranın çok da iyi olmadığından bahsetmişler...son inceleme de netlik kazanır artık...

It retains the amazingly deep blacks that characterize the other AMOLED displays but does away with the top glass panel to vastly improve viewing angles and sunlight legibility.
    Indeed, the most beautiful display to look at indoors doesn’t lose its charm when taken outside and into the sun.

iç mekanlarda en güzel ekran dışardada çekiciligini kaybetmiyor demek ekranın çok da iyi olmadıgı anlamına gelmiyor olsa gerek ?
    ayni şeyimi okuyoruz bilmiyorum. herneyse

''4”Super AMOLED display will rock your world''

• quote:

SLM,

Ekran parlaklığı olarak kastetmedim ki ekranda çok parmak izinin kaldığını ve capacitive bir ekrandan beklenenden iyidir demiş tam sürümde daha iyi olabilir gibi algıladım...Yinede sonuç da bende bu telefonun tam sürümle çıktığında daha iyi olacağını düşünüyorum ve alada bilirim her şey iphone 4. nesil bağlı neden sanki kötü demişim gibi saldırıyorsun ki

saldırmıyorumda satılacak en iyi ekran denen ekrana pekde iyi degil deyince insan rahatsız oluyor.

''Certainly having the best display in the business will attract quite a lot of customers by itself''

best display in the business
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.