Şimdi Ara

===> SAMSUNG GALAXY S ANA KONU <=== (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.794
Cevap
44
Favori
1.976.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy S'e Android 2.2 Güncellemesi Gelecekmi miş ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brainy

Samsung Galaxy S'e Android 2.2 Güncellemesi Gelecekmi miş ?

beta olarak zaten var eylülde tam sürüm geleceği söyleniyor
  • ben birşeyi çok merak ediyorum google android 3.0 ı çıkardığında bu telefon güncelleme alacakmı acaba,malum karşınızdaki samsung, telefonu üret,sat, desteği unut felsefesinde olduğu içinpek inanasım gelmiyor,bakınız samsung i7500

birde incelemenizde birşey dikkatimi çekti,bu cihazda android 2.1 nasıl olurda takılır yahu,1 ghz değilmi işlemcidesenize o zaman 600 mhz işlemcili android 2.1 eclair yüklü cihazlar ne alemdedir bunda bile takılıyorsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 14 Ağustos 2010; 14:42:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

ben birşeyi çok merak ediyorum google android 3.0 ı çıkardığında bu telefon güncelleme alacakmı acaba,malum karşınızdaki samsung, telefonu üret,sat, desteği unut felsefesinde olduğu içinpek inanasım gelmiyor,bakınız samsung i7500

bence bunada gelir 3.0 biraz geç meç olur ama olur diye düşünüyorum çünkü samsung artık bilinçlendi sanırım wave için nasl program yazdırıyp ödüller veriyo vs.. bunlara ek olarak şuanda sadece galaxy s için farklı ülkeler için olanları vs. hepsi dahil 39 tane fw var buda demekki bi destek var bu telefonun arkasında
  • Adamım konu çok iyi oldu.Açmayı ben planlıyordum lakin benden daha hızlı davranmana sevindim.Bende az çok (2 hafta kadar) kullana kullana aşinası oldum.Elimden geldiğince bende birşeyler yapmaya çalışırım sayfa için.Benim şuan gördüğüm asıl sıkıntı insanların istedikleri uygulamayı bulamamaları ki keza benimde öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helsinki Vampire

Adamım konu çok iyi oldu.Açmayı ben planlıyordum lakin benden daha hızlı davranmana sevindim.Bende az çok (2 hafta kadar) kullana kullana aşinası oldum.Elimden geldiğince bende birşeyler yapmaya çalışırım sayfa için.Benim şuan gördüğüm asıl sıkıntı insanların istedikleri uygulamayı bulamamaları ki keza benimde öyle.

bende telefonu alalı 1 ay olmadı sanırım herşeyi kendim öğrendim dahada geliştiricem kendimi tüm bildiklerimi yukarıda yazdım zaten..
    uygulama konusunda iphone dan sonra bu biraz pasif kaldı ama gelişeceğine inanıyorum max 1-1.5 sene içinde düzen oturur diye düşünüyorum..

tek aradıklarım we rule ve angry birds gerisini aramıyorum bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord__of_darkness

quote:

Adamım konu çok iyi oldu.Açmayı ben planlıyordum lakin benden daha hızlı davranmana sevindim.Bende az çok (2 hafta kadar) kullana kullana aşinası oldum.Elimden geldiğince bende birşeyler yapmaya çalışırım sayfa için.Benim şuan gördüğüm asıl sıkıntı insanların istedikleri uygulamayı bulamamaları ki keza benimde öyle.

bende telefonu alalı 1 ay olmadı sanırım herşeyi kendim öğrendim dahada geliştiricem kendimi tüm bildiklerimi yukarıda yazdım zaten..
    uygulama konusunda iphone dan sonra bu biraz pasif kaldı ama gelişeceğine inanıyorum max 1-1.5 sene içinde düzen oturur diye düşünüyorum..

tek aradıklarım we rule ve angry birds gerisini aramıyorum bile

Angry Bird'ü ipod'um da oynuyorum.Müthiş zevkli söylediğin gibi.Yalnız diğer oyunu bilmiyorum.Onada hemen bakıyım :)
  • Angry Birds Yakinda Androide Gelecek Diye Duydum Ama Ne Kadar Doğrudur Bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldpassword -- 14 Ağustos 2010; 15:02:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brainy

Angry Birds Yakinda Androide Gelecek Diye Duydum Ama Ne Kadar Doğrudur Bilemem.

valla kardeş ağzından bal damlıyor :D nokıa n900 e bile var
  • Ya aslında şuan ki cihazımızda oyun kısmından çok beni işlevselliği yerinde olan uygulamalar cezbediyor.Çünkü telefonu en gözde ve en kullanışlı hale getiren sonuçta bu temel bileşenler.Yani programlar, widgetlar vs. Mesela beautiful widget var biliyorsunuzdur, bir türlü bulamadım :(
  • Alin size Motorola Droid'de Angry Birds ;

• quote:

Ya aslında şuan ki cihazımızda oyun kısmından çok beni işlevselliği yerinde olan uygulamalar cezbediyor.Çünkü telefonu en gözde ve en kullanışlı hale getiren sonuçta bu temel bileşenler.Yani programlar, widgetlar vs. Mesela beautiful widget var biliyorsunuzdur, bir türlü bulamadım :(

bende şu widget olyına pek alışamadım iphone dan onra hatta panda daeomon yükleyip arayüzü tamamen tuş kilidi dahil iphone gibi yaptım ama çok ağırdı tekrar sildim touchwiz kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord__of_darkness -- 14 Ağustos 2010; 15:26:10 >
  • Bilmiyorum Olabilir.
  • bu arada imza nasıl arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord__of_darkness

bu arada imza nasıl arkadaşlar ?

İmza Güzel ama Ben Daha Güzelini Yapip Koyarim.
  • Adam baya droid'de oyunu oynuyor iyi mi! E bu demek değil mi o zaman android'e çıkmış oyun! Ahh çok pil bitiricem bu gidişle =) Zaten yedek pilleri satışa sunulsun abartmıyorum iki tane alıcam.
  • quote:

Adam baya droid'de oyunu oynuyor iyi mi! E bu demek değil mi o zaman android'e çıkmış oyun! Ahh çok pil bitiricem bu gidişle =) Zaten yedek pilleri satışa sunulsun abartmıyorum iki tane alıcam.

Bencede Droid'de Oynuyor Çünkü iPhone ve iPod'un Ekrani O Kadar Büyük Değil.
  • Bende Bir İmza Yaptım Ama O Kadar Güzel Olmadı

===>  SAMSUNG GALAXY S  ANA KONU  <===

[center][image]https://store.donanimhaber.com/d8/15/02/d8150240dc56e18366bee72a8f88ebb9.jpg[/image][/center][center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_42104387/tm.htm][b]Samsung Galaxy S[/b][/link][/center] 
  • Konuyu ayni anda yeni bir konu acmadan android bolumunde göstermek icin ne yapmaliyiz beyler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord__of_darkness -- 14 Ağustos 2010; 15:58:08 >
  • Onu Sadece Yöneticiler Yapabiliyor Bildiğim Kadarıyla.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.