Şimdi Ara

===> SAMSUNG GALAXY S ANA KONU <=== (1634. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.793
Cevap
44
Favori
1.976.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16321633163416351636
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ishan

Crownlad.......http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=20570281#post20570281
    buradaki rom. 6.2... ve 7.0 ... 2 side gayet güzel

ihsan bey cok tesekurler :D
  • quote:

http://www.4shared.com/zip/SV01ZpiT/BraviaEngine_XxXPachaXxX_UNIVE.html
    ..............BraviaEngine_XxXPachaXxX_UNIVERSAL...................kucuk 1 patch resımlerınız artık cok daha guzel
    ................................duzeltıldı ....143 KB

Ben bir fark göremedim. Allah bilir ne yükledik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sypro

quote:

..............BraviaEngine_XxXPachaXxX_UNIVERSAL...................kucuk 1 patch resımlerınız artık cok daha guzel

Yüklediğin dosyanın ismine bakarsan Bravia Engine yazdığını görürsün onuda google aratırsan ne yüklediğini anlarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HooMie

quote:

Orijinalden alıntı: sypro

quote:

Yüklediğin dosyanın ismine bakarsan Bravia Engine yazdığını görürsün onuda google aratırsan ne yüklediğini anlarsın.

Google da dosya ismi değiştirme diye aratırsanız bir dosyanın ismini değiştirmenin ne kadar kolay olduğunu anlarsınız. Telefonları sadece arama yapmak için kullanmıyoruz artık. İçinde bir çok kişisel bilgimiz saklı. Güvenliğine önem vermek gerekiyor. Ne işe yaradığı pek belli olmayan, kaynağı meçhul bir dosya paylaşılmış. İnsan "resimleriniz artık çok daha güzel" sloganından sonra resimlerini artık çok daha güzel görmek ister. Ben bir fark göremedim. Bu dosya iddia ettiği şeyi yapmıyorsa o zaman ne yapıyor. Dosyayı paylaşan arkadaş bunu izah edebilir mi acaba?
  • Selam arkadaşlar bugün bir mesaj geldi bana yasal takip adi altinda' iste imei numaranız klonlamistir.telefonunuz 30 gun icinde kapatılacaktir.şeklinde benim galaxy 2. El fatura garanti olayı da yok ne yapabilirim kendim imei atma gibi şansım varmı yoksa geçmiş olsun mu diyorsunuz bi yardim arkadaşlar:(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce soruldumu bilmiyorum arkadaşlar fakat External_sd yani micro sd mize uygulama yüklemenin bir yolu var mıdır?YAni telefonun sd si gibi kandıracağız
  • ...sypro....şayet bu şekilde korkularınız var ise size tavsiyem stok rom dışına çıkmayın.. malum şöyle 1 şey de düşünebilirsiniz bu kadar custom rom yüklüyoruz bunu yapanlar karşılık beklemeden yapıyorlar bu çok saçma değil mi? Nden bu kadar uğraşsınlar anlamsız değil mi? Insan düşünmeden edemiyor.. neredeyse hergün 1 şeyler yüklüyoruz ne malum onlarda da tehlikeli bazı bilgi sızdıran programlar olmadığı şimdi sorarım size bilebilirmisiniz.... hayır bilemessiniz... paronayak olmamak lazım lbu sitede verilenlerin garantisi yok benim de verdiklerimin garantisi yok.. size garanti veren oldumu Ki bana da bu nedir diye soruyorsunuz :-) çok saçma.... ben paylaşırım ve isteyen dener istemeyen denemez ama bu şekilde 1 soru ben de cevap veremem.. ayrıca çok uzun 1 zamandır sizin gibi soran 2 kişi oldunuz tebrik ederim:-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Selam arkadaşlar bugün bir mesaj geldi bana yasal takip adi altinda' iste imei numaranız klonlamistir.telefonunuz 30 gun icinde kapatılacaktir.şeklinde benim galaxy 2. El fatura garanti olayı da yok ne yapabilirim kendim imei atma gibi şansım varmı yoksa geçmiş olsun mu diyorsunuz bi yardim arkadaşlar:(

Işini bilen 1 tlf cu yapabilir siz yapamasısınız üzgünüm... geçmiş olsun..

• Ekran yanması dediğiniz sadece ustte, sinyal/pil. Göstergesinin bulunduğu yerde iz kalıyor görünmüyor bile cunki onlar hep orada:-) :-)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Selam arkadaşlar bugün bir mesaj geldi bana yasal takip adi altinda' iste imei numaranız klonlamistir.telefonunuz 30 gun icinde kapatılacaktir.şeklinde benim galaxy 2. El fatura garanti olayı da yok ne yapabilirim kendim imei atma gibi şansım varmı yoksa geçmiş olsun mu diyorsunuz bi yardim arkadaşlar:(

Işini bilen 1 tlf cu yapabilir siz yapamasısınız üzgünüm... geçmiş olsun..

Eyvallah ishan bey yapılabiliyorsa sikinti yok onu sorayim dedim telefoncuya vereceğiz artik umarım cok masraf çıkmaz 50 tl gibi bir masraf dan söz ediliyor umarım öyle değildir
  • quote:

Orijinalden alıntı: omeryasin

quote:

Orijinalden alıntı: positroN

modemin yayın yaptığı kanalı değiştirmek?

Yaptım, şifreleme yöntemlerini de değiştirdim.. malesef sonuç yok

sorunun büyük ihtimalle evdeki modeminle alakalı.. eve gidince bakıp wifi de nasıl bir ayar yaptığımı gönderirim.
  • Modem le ilgili benim de sıkıntım olmuştu. Evde sorun yok ama işteki modem i görmüyordu işin tuhafı bazen gördüğü de oldu.. burada 1 arkadaşda da ace var ondada aynı sıkıntı var :-) demekki samsung larda bu özellik var diye düşünewd başladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: haplo39

quote:

Orijinalden alıntı: omeryasin

quote:

Orijinalden alıntı: positroN

modemin yayın yaptığı kanalı değiştirmek?

Yaptım, şifreleme yöntemlerini de değiştirdim.. malesef sonuç yok

sorunun büyük ihtimalle evdeki modeminle alakalı.. eve gidince bakıp wifi de nasıl bir ayar yaptığımı gönderirim.

Buna cok sevinirim,hatta cok cok sevinirim :) tesekkur ederim.
  • Herkese selamlar, Darky Rom kullaniyorum ama artik gunde 5 kere telefonu sarj etmekden biktim onerebilceginiz yuklemesi kolay rom varmi son cikanlardan?

• Samsung kodlari vermeden onecosmic stock rom gibi stabil rom yapamaz mi?
  • konumuzla biraz alakasız ama

diğer android cihazların root,rom yükleme olaylarına bakıyorumda en kolay bizimkisi sanki yani odine pda yı koy root olsun,cihaza romu at cwm den yükle custom olsun

hani elimiz yatkın hepsini hallederiz evelallah ama yinede çok karışık geliyo ilk bakışta...

bunuda niye yazdın derseniz...ishan usta aklıma optimus 3D soktu,biraz araştırayım dedim
  • Gerçekten de en kolayı i 900 dü ve i 9000 oldu lg2x. Da çok kolay diğerleri zor ve risk li :-) 3d yoluna ve moduna girmiş bulunmaktayım :-)
  • benide o yola soktun ustam hayırlısı bakalım nereye varıcaz...
  • arkadaşlar bluetooth kulaklık aldım fakat her konusmadan sonra beklenmedik biçimde sonlandırıldı hatası alıyorum ve bağlantı sonlandırılıyor sonra tekrar eşlemeşme yapmak zorunda kalıyorum sürüm room 2.3.5 jvt
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA060

Herkese selamlar, Darky Rom kullaniyorum ama artik gunde 5 kere telefonu sarj etmekden biktim onerebilceginiz yuklemesi kolay rom varmi son cikanlardan?

darky rom'u tekrar kur.. ben de darky kullanıyorum ve pil ile ilgili bir sıkıntım yok.... wipe'ların hepsini yap kurduktan sonra..
  • 
Sayfa: önceki 16321633163416351636
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.