Şimdi Ara

===> SAMSUNG GALAXY S ANA KONU <=== (1633. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.794
Cevap
44
Favori
1.976.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16311632163316341635
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ishan

Optimus 3d göründü çok çok kısa 1 zamanda alicam. Lg 2x eski kategorisine düştü:-) galaxy2 de ısı sorunu yüzünden ve fazla 1 özellik olmamasından dolayı sınıfta kaldı... biraz heyecan lazım. 3D görüntü çekebiliyor. Oynatabiliyor. Oyun oynuyor düz oyunları da 3d çevirip oynama imkanı sağlıyor.. 1350tl gibi faturalı satışı var daha uyguna da bulunur

Optimus 3d'de RAM 512mb diye hatırlıyorum hocam. İlerisi için 1 gb'den aşağı bir cihaz almamak gerekir diye düşünüyorum ben şahsen.
  • 3d nin dual REM i var bir ilk bence kardeşim ve ben optimus3d tarafın dayız konunun .. ben biliyor sunuz 2x kullanıyorum ve çok çok memnunum ama biraz heyecan da gerekiyor yoksa benim cihaza brick hemen hemen yok gibi cunki pili çıkarıp orjinal rom yüklüyor sunuz dolayısı ile no brick ama 3d yi alacagim bakalım kısmet ışhan benden önce alabilir kanaatindeyim...
    ve 512REM olması beni hiç ortada bırakmadı sorun olacağını hiç zannetmiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahanemir -- 5 Ocak 2012; 19:12:32 >
  • quote:

S2 akşam tarz aynı.. ben farklılık istiyorum heyecan olmalı ayrıca 3d isterseniz kaparsınız isterseniz acarsınız öyle 1 imkan mevcut şu aralar farklı olsun denilecek tek tlf

Galaxy Nexus verelim?
  • Galaxy Nexus inceleme videosunu izledim de geçişlerde takılmalar oluyor ics'yi 4 gözle bekliyoruz ama fiyasko çıkmasın.yoksa ilerleyen sürümlerle düzelir mi?
  • Galaxy neksus da da 1 heyecan yok ben farklılık arıyorum:-)
  • son cikan haberler ciddi kaynaklardan. belli ki ics falan gelmeyecek. bundan sonra gelse de ne olur ki? gelecekti de, value pack'ti de yok vazgectik bilmemne... nexus serisi haric hangi telefonu alirsan al guncelleme gelecek mi gelmeyecek mi belli degil.
    simdi vatanda sgs2 fiyatina baktim 1700 tl mi civari sanirim, gerci hep de degisiyor. neyse, bu kadar para ver seneye cihaz cop olsun, olacak sey degil. tamam samsung simdiye kadar cok iyi destek verdi fakat zaten yapmasi gereken buydu. eger ust seri cihazlariyla apple ile rekabet ediyorsa guncellemeyi de verecek. galaxy s'in ''yeni'' diye satilan xperia neo'dan, incredible s'ten falan ne eksigi var? hepimiz gorduk ki custom ics eski cm7'den bile iyi, neredeyse resmi rom kadar basarili. ozellikle atil durumdaki gpu ve ram yuzunden programlarin cat diye kapanmasini buyuk olcude cozecekti. telefonu bu haliyle birakmak resmen ayip.

artik sgs3 falan beklemiyorum. miui'yi yapan xiaomi firmasinin yeni telefonunu gorup meizu ile kiyasladiktan sonra bu iki marka'dan birini tercih ederim. kendiliginden miui yuklu, 4 cekirdekli bilmemkac gb ram'li, uygun fiyatli telefon. daha ne olsun?

simdi cyanogenmod, teamhacksung vs diyen cikar. her tarafi patlayan, stabiliteden nasibini almamis, idda edilenin aksine yavas otesi, internet performansi yerlerde surunen, adam gibi oyun oynmamak icin islemciye o/c yapmak gereken, akici hd video oynatip cekemeyen, telefonun fonksioynlarini duzgun calistirmayan ve hatta mp3 calarken bile seste takilma yapan uyduruk cm serisi resmi surumle kiyaslanamaz. adamlarin da sucu yok tabi eger suruculer acik kaynak olsa tas gibi yaparlar ama durum bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: positroN

son cikan haberler ciddi kaynaklardan. belli ki ics falan gelmeyecek. bundan sonra gelse de ne olur ki? gelecekti de, value pack'ti de yok vazgectik bilmemne... nexus serisi haric hangi telefonu alirsan al guncelleme gelecek mi gelmeyecek mi belli degil.
    simdi vatanda sgs2 fiyatina baktim 1700 tl mi civari sanirim, gerci hep de degisiyor. neyse, bu kadar para ver seneye cihaz cop olsun, olacak sey degil. tamam samsung simdiye kadar cok iyi destek verdi fakat zaten yapmasi gereken buydu. eger ust seri cihazlariyla apple ile rekabet ediyorsa guncellemeyi de verecek. galaxy s'in ''yeni'' diye satilan xperia neo'dan, incredible s'ten falan ne eksigi var? hepimiz gorduk ki custom ics eski cm7'den bile iyi, neredeyse resmi rom kadar basarili. ozellikle atil durumdaki gpu ve ram yuzunden programlarin cat diye kapanmasini buyuk olcude cozecekti. telefonu bu haliyle birakmak resmen ayip.

artik sgs3 falan beklemiyorum. miui'yi yapan xiaomi firmasinin yeni telefonunu gorup meizu ile kiyasladiktan sonra bu iki marka'dan birini tercih ederim. kendiliginden miui yuklu, 4 cekirdekli bilmemkac gb ram'li, uygun fiyatli telefon. daha ne olsun?

simdi cyanogenmod, teamhacksung vs diyen cikar. her tarafi patlayan, stabiliteden nasibini almamis, idda edilenin aksine yavas otesi, internet performansi yerlerde surunen, adam gibi oyun oynmamak icin islemciye o/c yapmak gereken, akici hd video oynatip cekemeyen, telefonun fonksioynlarini duzgun calistirmayan ve hatta mp3 calarken bile seste takilma yapan uyduruk cm serisi resmi surumle kiyaslanamaz. adamlarin da sucu yok tabi eger suruculer acik kaynak olsa tas gibi yaparlar ama durum bu.

hocam çok sinirlisiniz biraz bekleyin herseyi zaman gösterecek

alakasiz olacak ama;
    ben tablet olarak asus transformer prime almayi düsünüyorum ve asus'un güncelleme konusunda çok basarili (hemen çikartiyorlar) oldugunu eski transformerdan anlasiliyor acaba diger arkadaslar ne düsünüyor asus konusunda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmydz

ustad arkadaslara 2sorum olucak ilki bende bugun nihayet 2.3.6 yukleyerek aranizdayim fakat aklima takilan 2.2 deyken ram tuketimim fazla olmuyordu kontrol ediyordum pil cabucak bitiyordu(tel konusma v.b saymiyorum) simdi ise ram hep 250 300 lerde neyse fakat pil omru daha fazla gidicek deniyor ram tuketimiyle pil tuketimi paralel degilmiydi ikinci sorum benim gibi dolma parmaklilar icin onerebilecegniz klavye uygulamasi varmi saygilar

arkadaslar soruma cvp verebilecek ustadlar yokmu saygilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkdaşlar bir şey sorucam makro çekimde cisme aşırı derece yakın olunca bende bir bulanıklık oluyor biraz uzaklaştırıyorum daha netleşiyor Bide normal çekim modunda cisimlere biraz yaklaşınca bulanıklaşıyor bu normal mi
  • Galaxy Nexus ve S2 şuan alınabilinecek telefonlar ama S2 Nexusdan eski olmasına rağmen gpu konusunda daha iyi ama güncelleme sıkıntısı olacak onda da.Bu yüzden insanlar iki arada bi derede kalıyorlar.Ya Nexus serisi telefon alıp güncellemeleri alıcaz sürekli yada Galaxy S serisinin yeni telefonları çıktıkça değiştiricez başka çaremiz yok
  • quote:

son cikan haberler ciddi kaynaklardan. belli ki ics falan gelmeyecek. bundan sonra gelse de ne olur ki? gelecekti de, value pack'ti de yok vazgectik bilmemne... nexus serisi haric hangi telefonu alirsan al guncelleme gelecek mi gelmeyecek mi belli degil.

Bana da istemeye istemeye iphone aldıracaklar galiba bu gidişle.

Sonuna kadar haklısınız Samsung belli ki yine alması gereken dersi almamış. Bir sonraki telefonum da muhtemelen Samsung olmayacak.
  • http://www.4shared.com/zip/SV01ZpiT/BraviaEngine_XxXPachaXxX_UNIVE.html
    ..............BraviaEngine_XxXPachaXxX_UNIVERSAL...................kucuk 1 patch resımlerınız artık cok daha guzel
    ................................duzeltıldı ....143 KB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ishan -- 5 Ocak 2012; 23:45:49 >
  • quote:

http://BraviaEngine_XxXPachaXxX_UNIVERSAL-FLASHABLE-ZIP.zip
    ..............BraviaEngine_XxXPachaXxX_UNIVERSAL...................kucuk 1 patch resımlerınız artık cok daha guzel

İcs de çalışır mı? Link ölü hocam. En azından benim tel açmadı... bir de boyutu ne kadar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firaristt -- 5 Ocak 2012; 23:04:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: feylezof77

Arkdaşlar bir şey sorucam makro çekimde cisme aşırı derece yakın olunca bende bir bulanıklık oluyor biraz uzaklaştırıyorum daha netleşiyor Bide normal çekim modunda cisimlere biraz yaklaşınca bulanıklaşıyor bu normal mi

1-2cm uzaklıktan çekerseniz sorun olmaz :) sonucta telefon kamerası zoom kapasitesi kısıtlı... Dediğim gibi çekerseniz cam gibi çıkıyor kendimden biliyorum :)

İshan abinin verdiği bu olsa gerek:http://attachments.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=820324&d=1324162114

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firaristt -- 5 Ocak 2012; 23:14:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haplo39

aynı sorunu bende yaşadığım için biraz araştırmıştım bunu...

evde wifi ile kullandığın başka cihaz var mı?... bu sorun modem ayarlarından kaynaklanıyor olabilir.. bende de uydunet'in verdiği bir modem var tp-link sanırım o da.. wifi ayarlarında kendini yenileme süresi var.. bazen laptop'da bile connection gidiyordu.. biraz modem ayarları ile oynadıktan sonra düzeldi.. ama hala telefondaki sinyal seviyesinde dalgalanma ve bazen kopmalar oluyor. sanırım bu sorun modem kaynaklı. ve telefonun wifi gücü laptoplardan daha zayıf çektiği için anlık dalgalanmalardan daha çabuk etkilenip kopabiliyor....

telefon için ZSJPG modem konusunda epey iyi yorumlar vardı.. ben de dün akşam kurdum.. ve gayet stabil gözüküyor.. birkaç sayfa önce darkyrom hakkında bir mesaj bırakmıştım.. JW1 deneyebilirsin.. gayet stabil ve sinyal seviyeleri hiç olmadığı kadar iyi şu an bende.. normalde sadece wifi değil telefon sinyali de dalgalanıyordu.. ama şimdi ikisi de iyi.

Hayır başka cihaz yok. Modemin de her yerini kurcaladım artık inat ettim, taktım kafaya. Modemle aramda yarım metre var. Vakit ayırdığın için teşekkür ederim, sanırım olmayacak. Marketten wifi awake ile ilgili uygulamaları denemeye başladım, wifi bağlantısını canlı tutabilirse işe yarayabilir belki diyorum. ZSJPG modemi yeniden yükledim olmadı. Zaten önce JW1 kurmuştum düzelir mi diye, sonra JVT ye geçtim.

@pozitrom senin bir önerin var mı hocam?
  • modemin yayın yaptığı kanalı değiştirmek?
  • quote:

modemin yayın yaptığı kanalı değiştirmek?

Yaptım, şifreleme yöntemlerini de değiştirdim.. malesef sonuç yok
  • Arkadaşlar ekran yanması (burn in) olayı yüzünden cihazı servise yollamıştım. Cihaz bugün elime geçti .Ekranı değiştirmişler,2.3.6 yüklemişler (sanki çok yüklü kalcakmış gibi )
    Tertemiz oldu ekran bu olay başına gelen varsa garantisi bitmeden yollasın. 27.12.2011 günü yolladım,05.01.2012 de cihaz geldi .
    Bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JrAngeLus

Arkadaşlar ekran yanması (burn in) olayı yüzünden cihazı servise yollamıştım. Cihaz bugün elime geçti .Ekranı değiştirmişler,2.3.6 yüklemişler (sanki çok yüklü kalcakmış gibi )
    Tertemiz oldu ekran bu olay başına gelen varsa garantisi bitmeden yollasın. 27.12.2011 günü yolladım,05.01.2012 de cihaz geldi .
    Bilginize.

Hocam cihazın üstünde soyulma varmıydı?Bende soyulma yüzünden versem kabul ederler mi acaba

Not:Bu arada ekran yanmasını nasıl anlayacağız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mach2 -- 5 Ocak 2012; 23:52:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mach2

quote:

Orijinalden alıntı: JrAngeLus

Arkadaşlar ekran yanması (burn in) olayı yüzünden cihazı servise yollamıştım. Cihaz bugün elime geçti .Ekranı değiştirmişler,2.3.6 yüklemişler (sanki çok yüklü kalcakmış gibi )
    Bilginize.

Hocam cihazın üstünde soyulma varmıydı?Bende soyulma yüzünden versem kabul ederler mi acaba

Not:Bu arada ekran yanmasını nasıl anlayacağız?

Ekranda çizik vardı, ancak çok dikkat edip görülebilicek cinstendi.

Hmm nasıl sağlarsın parlaklığı sona çek aynı ekran kalsın sürekli izleri kalır zaten.
  • 
Sayfa: önceki 16311632163316341635
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.