Şimdi Ara

===> SAMSUNG GALAXY S ANA KONU <===

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
40.231
Cevap
49
Favori
1.965.331
Tıklama
Giriş
    544 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hemre_

quote:

Orijinalden alıntı: withoutwax

Dostlar cosmic romu yukledim ama dosyalarim ikonu veya external card i göremiyorum disardayim mobileden giriyorum yardimci olacak var mi?

biz söylemekten bıktık ama kimse yazı okumaktan bıkmamış.... marketten yükleyeceksiniz dosya yöneticisini hafıza kartınada sdcard diye değil emmc olarak gireceksiniz....

umarım son sorulur yoksa 3 tuş olayına dönecek buda :D 1,5 yıl önce her sayfada tam 6 ay boyunca günde 3 defa 3 tuş olayı sorulurdu :D son 1 haftadır dosya yöneticisi ve sdkart olayı :D

goth kardeşime şimdi hak verdim... onecosmic kardeş dosya yöneticisini sen bize değil kendine bırak ve yükle en basitinden yoksa bizim çocuklar araştırmayı sevmez bilgiyi pişirip ağızlarına vermedikçede kabul etmezler....

Bu soruyu çok sordum ama yine soracağım?
    Soru : Bilgiye ulaşmak için sorumu sormak lazım araştırmak mı?
    Cevap : Eğer bir Türk ise sorarsın.
    Cevap : Yabancıysan oturup araştırırsın sonra doğruluğunu teğet etmek için soru sorarsın.

Sen bu kadar sey yazana kadar ben en az on sayfa geriye bakarak okudum ama göremedim dedigim gibi mobileden giriyorum yine de sagol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    6066 Mesaj
    Sadece 1 Sayfa geride mesaj duruyor o kadar geriye gitmene gerek yoktu...

http://forum.donanimhaber.com/m_42104387/mpage_542/key_/tm.htm#msglink_56015997
    |
    |
    Her file manager İCS le uyumlu değil deniliyor baska forumlarda ben İO file manageri indirdim kullaniyorum sorun yok bilginize

|
    |

Orijinalden alıntı: ahmydz

quote:

Orijinalden alıntı: positroN

gta3 maksimum grafik ayarlariyla settings dosyasi
    http://www.multiupload.com/TLNHH2UCT4

cizim uzakligi:yuksek
    frame limitleyici: kapali
    trafik isiklari, sokak lambalari: acik
    araba farlari: acik
    gelismis golgeler:acik
    hasar, kirilma efekti:acik

max

gta 3 u nerde yada 4 u indirebiliriz stabil olarak calisanini arkadaslar saygilar

arkadaslar bilen yokmu saygilar

|
    |

• Yüzbaşı
    544 Mesaj
    Bir daha burda bir şey sorarsam iki olsun bu ne arkadaş forum paylaşmak diyorlar bir şey sormaya gör hemen laf ediyorlar sanki forum onlardan soruluyor.Laf edecekseniz yardım etmeyin , edecekseniz de nezaketi elden birakmayin kimse kimseye yardimci olmak mecburiyetinde degil. Kırk yılın basi bir rom yükleyelim dedik, bu yaştan sonra nerdeyse azarlayacaklar. Yazmayayim dedim ama yarim saattir içime oturdu. Neyse herkese iyi akşamlar

Bir daha burda bir şey sorarsam iki olsun bu ne arkadaş forum paylaşmak diyorlar bir şey sormaya gör hemen laf ediyorlar sanki forum onlardan soruluyor.Laf edecekseniz yardım etmeyin , edecekseniz de nezaketi elden birakmayin kimse kimseye yardimci olmak mecburiyetinde degil. Kırk yılın basi bir rom yükleyelim dedik, bu yaştan sonra nerdeyse azarlayacaklar. Yazmayayim dedim ama yarim saattir içime oturdu. Neyse herkese iyi akşamlar

Dediğini anlıyoruz ancak aynı soruların sorulmasından gına geliyor artık. Arkadaşın dediği gibi 3tuş meselesi gibi kanser ediyor bu sorular konuyu. Google amcaya 2-3 kelime ile sorunca çıkıyor. OneCosmic ve diğer geliştiriciler romlarını paylaştıkları yerlerde genelde basit bir şey için soru soracaksanız siz stok romlara devam edin diyorlar. Denilen şekilde yükleyip sizde olması gerekenden farklı bir şey oluyorsa o zaman sorarsınız yardım ederiz ....ama hep.aynı sorularla karşılaşmak da insanın canını sıkıyor bir yerden sonra...

SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE KULLANICILAR KULÜBÜ
    <<<Samsung Galaxy S3 i9300 Yazılım-Kamera Ana Konu>>>
    Samsung Galaxy S6 G920F Android MM 6.0.1- Galaxy S5 G900F Android MM 6.0.1 Stok, Galaxy S4 i9500 MM, Galaxy S3 i9300(Stock +Viper Sound Mod)
    i7 2600K @[email protected]
    + Asus P8P67 Pro+ MSI Gaming X GTX 1070Pascal
    +Corsair Vengeane 16GB 1600 CL10+Samsung 840 Evo 120GB SSD+Crucial MX300 750GB SSD+3xHD103SJ(2xraid0+1xDepo)+Corsair HX850i Digital PSU + HAF X+Asus VE247H
    + Logitec G430 + G502
    “We are just an advanced breed of monkeys on a minor planet of a very average star. But we can understand the Universe. That makes us something very special.” -Stephen William Hawking

• Yüzbaşı
    544 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

quote:

Dediğini anlıyoruz ancak aynı soruların sorulmasından gına geliyor artık. Arkadaşın dediği gibi 3tuş meselesi gibi kanser ediyor bu sorular konuyu. Google amcaya 2-3 kelime ile sorunca çıkıyor. OneCosmic ve diğer geliştiriciler romlarını paylaştıkları yerlerde genelde basit bir şey için soru soracaksanız siz stok romlara devam edin diyorlar. Denilen şekilde yükleyip sizde olması gerekenden farklı bir şey oluyorsa o zaman sorarsınız yardım ederiz ....ama hep.aynı sorularla karşılaşmak da insanın canını sıkıyor bir yerden sonra...

3g kotam bitti wifi dende sürekli giremiyorum disardayim diye özellikle belirttim ama.

|
    |

• Yarbay
    10739 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: drkedi

quote:

Orijinalden alıntı: omeryasin

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

https://market.android.com/details?id=com.sadegames.pisti

arkadaşlar markete bugün yeni bir pişti geldi. hazırlayanlar arkadaşlarım, çok rica ettim batak okey ve pişti için, önce sadece iphone için yazacaklardı ama beni kırmadılar önce androide geldi şuan online değil ama reklam tıklama oranına göre (kesinlike virüs falan yoktur garantiyi ben veririm) ve indirme oranına göre online yapacaklar ve uygulama yapacaklar.. herkesin desteklemesini rica ediyorum , androiddeki türkçe uygumala azlığına son vermek için böyle arkadaşları desteklemek lazım önerilerinizede dikkate alacaklardır.. bu arada oyun son derece stabil ve hızlı, ses efektleride gayet iyi, denemenizi öneririm..

Oyunlarla pek aram yoktur. Ama destek olmak için indirmeye başladım.

çok sağol dostum,umarım marketteki turk uygulama,sayisi,artar

Ben de indirdim ve sevindim, bir de onerim olacak,mutlaka online yapilmali. Ayrica iphone icin Kelime Avi uygulamasina benzer,online ve kapsamli bir uygulama yapabilirlerse cok da para kazanirlar :)

teşekkürler dostum ilgin için , onların da amacı ; eğer yeteri kadar ilgi ve indirim olursa online yapacaklar, bu arada kelime avı ilgili fugo firması ile görüştüm, kısa zamanda gelecek androide, bu arada arkadaşlardan haber aldım batakda çıkaracaklar, çok kısa zamanda daha sonrada okey, umarım bu tür oyun ve türkçe uygulama sayısı artar, bu onları diğer andrid uygulama yapımınada teşvik eder, girerken iki reklamda tıklayın derim, destek olan herkese teşekkürler ( not hiçbir maddi faydam yoktur, ama manevi faydam var, andorid aşkı nede olsa :D )

Destek olmak isteniyorsa elbetteki reklamlara da arada sırada da olsa tıklanmalı. Ben, yüklediğim ve elbette hoşuma gittiği yada işime yaradığı için kullandığım tüm ücretsiz uygulamalarda buna önem veririm. Çünkü kendimi borçlu hissederim. Forumlarda da reklama tıklamayı ihmal etmem. Aklıma ne zaman eserse.
    |
    |

MiMix2 6/256GB Black Miui Global Kararlı v9.6.1.0 ODEMIFD / MiNote2 4/64GB Black MIUI v9 Global Beta
    MiPad2 64GB MIUI v8 MultiRom / MiBox3 International AndroidTV v8.0 / Tronsmart T428 MiniPC 4.1.2 JB

Mi A1 4/64GB Gold / Mi5 Prime 3/64GB Black / RedMi Note 4X 3/32GB Black / Mi4LTE 3GB/16GB / RedmiNote3Pro 3GB/32GB / LG Optimus G2(D802) 16GB / Moto G 16GB / LG Optimus 4XHD 16GB / GT-I9000 Galaxy S 8GB (Out of service) / Sony Ericsson Xperia X1i WM6.5
    Nexus7 2013 32GB (Out of service) / Nexus7 32GB Wifi / Ainol Aurora II 16GB / Apple iPad 32GB Wifi+3G
    Amazfit Pace / LG G Watch R (Out of service)

• Yarbay
    10739 Mesaj
    Aslında bu biraz bir sinüsün yarım dalgasına benziyor (Sinüs dalgasının ne olduğunu bilmeyenler Google amcaya danışabilirler).
    Başlarda, sorulan tekrar sorular sizi hiç rahatsız etmiyor.
    Siz bir şeyler öğrenip te, cevap yazar hale gelince tekrar olup olmadığına bakmadan yazıyorsunuz. Böyle tartışmalarda soranın yanında yeralıyorsunuz. "Ne de olsa burası bir forum ve herkes cevap yazıp yazmamakta serbesttir. Yazmazsın olur biter" düşüncesi hakim oluyor.
    Sonra zirveye ulaşıp patlama noktasına geliyor ve bu sefer tartışmaları siz başlatır oluyorsunuz. Çünkü o konularda bırakın diğer cevapları, siz bile onlarca, yüzlerce ve hatta hemen bir mesaj yukarıda cevap vermiş oluyorsunuz. Ortada verdiğiniz emeğe karşı bir saygısızlık olduğunu, o yazdıklarınızın hiçbir işe yaramadığını, öyleyse gecenizi gündüzünüzü niçin bunlarla heba ettiğinizi düşünüyorsunuz. Ama bu konuda fazla destek görmüyorsunuz. Birkaç arkadaş destek olalım-karışmayalım arası bir tutum alıyor. Bu arada daha önceki tartışmalarda niçin "isteyen yazar, isteyen yazmaz" diye savunduğunuzu sorguluyorsunuz. Bu tip uyarıları yapan arkadaşları daha iyi anlıyorsunuz.
    Bunlardan sonra kendinizi biraz geri çekiyor ve daha az cevaplar yazmaya başlıyorsunuz. Kimileri ise artık hiç yazmıyorlar.

Bir düşünün bakalım. Forumdan kimler geldi kimler geçti? Nice emek veren arkadaşlardan ses çıkıyormu?

Elbette forum kimsenin babasının malı değil. Bir yardımcı olan arkadaş gidiyor başka bir yardımcı olan arkadaş geliyor.

Ben eski arkadaşları özledim yaaa.

Haa sahi. Hani ayrı bir konu açılıyordu. Ne oldu bir gelişme varmı?

Önemli Not: Bu yazıda kimseyi hedef göstermiyorum. Sadece içimden geçenleri yüksek sesle düşünüyorum.

MiMix2 6/256GB Black Miui Global Kararlı v9.6.1.0 ODEMIFD / MiNote2 4/64GB Black MIUI v9 Global Beta
    MiPad2 64GB MIUI v8 MultiRom / MiBox3 International AndroidTV v8.0 / Tronsmart T428 MiniPC 4.1.2 JB

Mi A1 4/64GB Gold / Mi5 Prime 3/64GB Black / RedMi Note 4X 3/32GB Black / Mi4LTE 3GB/16GB / RedmiNote3Pro 3GB/32GB / LG Optimus G2(D802) 16GB / Moto G 16GB / LG Optimus 4XHD 16GB / GT-I9000 Galaxy S 8GB (Out of service) / Sony Ericsson Xperia X1i WM6.5
    Nexus7 2013 32GB (Out of service) / Nexus7 32GB Wifi / Ainol Aurora II 16GB / Apple iPad 32GB Wifi+3G

• Yüzbaşı
    294 Mesaj
    Jw1 rom kullanıyorum kernelde semaphore jvz 2.1.1 lagfix açık şekilde.Şimdi baktım jw1 tabanlı semaphore kernel jw1 2.3.0 çıkmış.Bunu şuan kullandığım kernelin üstüne lagfix açık olarak direk kursam sorun yaşarmıyım?
    |
    |
    |
    |
    chatin_62 dediklerin cok dogru katiliyorum. Benim anlamadigim sorulan sorular gereksiz. Cihaza rom yukledin ancak icinde uygulama eksik, o zaman markrtten indirir yuklersin. Yada yukledigin romda sikinti var soruyu googleye sorarsin cevap bulamazsan foruma sorarsin. Ama yok ben hazirciyim, ben pasayim sorarsam cevap alirim mantigi gudulurse ortada bir sorun var demektir.

Arkadas kotam bitti demis sahsen uzuldum ancak ortaya birazda mantik koymak lszim. Rom yukleyebolen biri marketten uygulama indirebilir, hafiza kartinin sistem icindeki isimlerini bilir. Lakin ortada bir aciliyet varsa acil denirki buna kimse birsey demez aninda cevap verir.

Bildigim birsey varsa once arastir sonra sor. Bu kadar teknoloji ile icli disliyken aradigimiz hemrn her soruya cdvap bulabiliyorken sormak niye....

Bendemi artik forumu yalnizca okumam icin takip edeyim anlamiyorum.... yok yok anliyotum yalnizca okumak icin gireyim...

Buda son mesajim olsun....hayirli cumalar simdiden.... iyi geceler....

|
    |

• Yüzbaşı
    544 Mesaj
    quote:

Aslında bu biraz bir sinüsün yarım dalgasına benziyor (Sinüs dalgasının ne olduğunu bilmeyenler Google amcaya danışabilirler).
    Siz bir şeyler öğrenip te, cevap yazar hale gelince tekrar olup olmadığına bakmadan yazıyorsunuz. Böyle tartışmalarda soranın yanında yeralıyorsunuz. "Ne de olsa burası bir forum ve herkes cevap yazıp yazmamakta serbesttir. Yazmazsın olur biter" düşüncesi hakim oluyor.
    Sonra zirveye ulaşıp patlama noktasına geliyor ve bu sefer tartışmaları siz başlatır oluyorsunuz. Çünkü o konularda bırakın diğer cevapları, siz bile onlarca, yüzlerce ve hatta hemen bir mesaj yukarıda cevap vermiş oluyorsunuz. Ortada verdiğiniz emeğe karşı bir saygısızlık olduğunu, o yazdıklarınızın hiçbir işe yaramadığını, öyleyse gecenizi gündüzünüzü niçin bunlarla heba ettiğinizi düşünüyorsunuz. Ama bu konuda fazla destek görmüyorsunuz. Birkaç arkadaş destek olalım-karışmayalım arası bir tutum alıyor. Bu arada daha önceki tartışmalarda niçin "isteyen yazar, isteyen yazmaz" diye savunduğunuzu sorguluyorsunuz. Bu tip uyarıları yapan arkadaşları daha iyi anlıyorsunuz.
    Bunlardan sonra kendinizi biraz geri çekiyor ve daha az cevaplar yazmaya başlıyorsunuz. Kimileri ise artık hiç yazmıyorlar.

Bir düşünün bakalım. Forumdan kimler geldi kimler geçti? Nice emek veren arkadaşlardan ses çıkıyormu?

Elbette forum kimsenin babasının malı değil. Bir yardımcı olan arkadaş gidiyor başka bir yardımcı olan arkadaş geliyor.

Önemli Not: Bu yazıda kimseyi hedef göstermiyorum. Sadece içimden geçenleri yüksek sesle düşünüyorum.

Biraz nostalji yapalim o zaman :)
    Applanet çalisiyor mu ben de latest ekraninda kaliyor.
    Bi ara bu geyik vardi mesela . Şaka bir yana defalarca rom yükledim miui veya cyanogen de bile dosyalarim ikonu olurdu icsde bulamayinca şaşırdim açikcasi boş bulunup sordum meger bu tt olmuş haberim yok. Maksadim kimseyi kötülemek değildi herkes yardımcı olmaya çalisiyor ama unutmayin alt tarafı bir telefon ve bir işletim sistemi söz konusu dünyayi kurtarmiyoruz herkes rahat olsun. İyi forumlar

• Yüzbaşı
    294 Mesaj
    teşekkürler ayrıca kafama takılan bişey olup forumda sorduğumda genelde ilk veya tek de diyebiliriz siz cevap veriyorsunuz sorularıma.Tuhaf bir rastlantı bunun için ayrıca teşekkürler
    |
    |
    bence insan fırca yerıne bır daha cevap verse daha hoş karşılanırrr... bende sormadım kendım kuruyum dedım rom telefonum unlock oldu kala kaldım öyle... :S insan korkuyor bazen bırı kalkacak fırca atacak dıyee... sonra bi dunya ugraştım telefonla duzeldı bı sekılde... benım basıma gelen bı baskasının basına gelsı ve 100 kısı sorsa 100 unede anlatırım hıc cekınmedenn... :S
    |
    |

Orijinalden alıntı: aydin123ster

bence insan fırca yerıne bır daha cevap verse daha hoş karşılanırrr... bende sormadım kendım kuruyum dedım rom telefonum unlock oldu kala kaldım öyle... :S insan korkuyor bazen bırı kalkacak fırca atacak dıyee... sonra bi dunya ugraştım telefonla duzeldı bı sekılde... benım basıma gelen bı baskasının basına gelsı ve 100 kısı sorsa 100 unede anlatırım hıc cekınmedenn... :S

Bizim (en azından kendi adıma konuşayım) kızmamız yada sizin deyiminizle fırça atmamız (ki buna asla katılmıyorum) soru sorduğunuz için değil. Araştırmadan, konulara bakmadan, en azından ilk birkaç ve son birkaç sayfayı okumadan, zaten günlerdir yazılıp çizilen şeyler, tekrar sorulduğu için. Android ve mantığını öğrenmek, özellikle Samsung telefonlara rom yüklemek, temalar yüklemek, eksik sistem dosyaları yüklemek, dosyalarla oynamak v.b. birşeyler yapabilmek çok zor değil. En fazla 1 ayda kimsenin desteği olmadan herşeyi yapabilir hale gelebilirsiniz. Yeterki içinizde biraz istek ve merak olsun. ODIN'de dosyaları nasıl göstereceğiz diye soran, Applanet ne işe yarıyor, nasıl yükleniyor diye soran arkadaşlar bir süre sonra burada sorulan hemen hemen tüm sorulara cevap verebilir duruma geldiler. Hoş, birçoğu artık yok orası ayrı. Sizin de öğrenememeniz için bir neden yok.

Biraz cevap yazar hale gelip birkaç yüz tane (binlerce demiyorum) mesaj yazın sonra tekrar konuşalım.
    |
    |

• Yarbay
    10739 Mesaj
    quote:

quote:

Biraz nostalji yapalim o zaman :)
    Applanet çalisiyor mu ben de latest ekraninda kaliyor.
    Bi ara bu geyik vardi mesela . Şaka bir yana defalarca rom yükledim miui veya cyanogen de bile dosyalarim ikonu olurdu icsde bulamayinca şaşırdim açikcasi boş bulunup sordum meger bu tt olmuş haberim yok. Maksadim kimseyi kötülemek değildi herkes yardımcı olmaya çalisiyor ama unutmayin alt tarafı bir telefon ve bir işletim sistemi söz konusu dünyayi kurtarmiyoruz herkes rahat olsun. İyi forumlar

Uzun zamandır mesajlarınızı görmüyordum ama sizi hatırlıyorum. Bir sıkıntı yok.
    Yukarıda da özellikle belirtmiştim kimseye ithafen yazmadığımı.

Hemre_ arkadaşımız da son zamanlarda oldukça yardımcı olan, rom nasıl yüklenir diye soranlara imzalarımızdaki linki göstermek yerine yüklemeyi anlatan bir arkadaşımızdı. Gördüğüm kadarıyla O'nu da artık bezdirmişler. Böyle olduğu halde, O da aynı benim gibi tepkisini gösterirken bile yardımcı olmaya devam eden mesajlar yazıyor ki size yazdığı mesajda da cevap vermiş. Diğer yazdıkları için birşey demiyorum. Onları ben zaten aylardır söylüyorum.
    Sizin, aciliyet durumunuzu daha açık olarak yazmamanız nedeniyle de yay size dönmüş.
    |
    |

• Teğmen
    145 Mesaj
    chatin_62 hocam sizde haklısınızzz ona bişey dedigim yok... ama bazen gercekten cok sert cıkışlar oluyoo... hıc cevap verılmezse daha iyi gıbı duracakken karşı tarafın kalbi kılıyor... adam bi soru soruyo iki kelime yeterli gelecektır belkı acıklama içinn ama yarım sayfa acıklama yapılıyor... onu yazana kadar sorusuna cevap verılebilir diye dusunuyorum... gecenlerde bende sordum hafıza kartını nasıl ayarlarız dıyee dırek bı kac sayfa gerıde var dedı o kadar baktım goremedım meger swap miş onun ismi... :S bilmiyorum tabı neyse sonra bıraktım kaldı öyle...

bi cok konuda yardımınız oldu okudum hallettım onu inkar ediyorum anlamına da gelmesinn.. o konuda saygım sonsuzzz...

saygıszılık olarak algılandıysam da özur dılerımm amacım o yönde degildi....

son dakika
SEO
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.