Şimdi Ara

===> SAMSUNG GALAXY S ANA KONU <=== (1627. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.794
Cevap
44
Favori
1.976.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16251626162716281629
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mach2

quote:

Orijinalden alıntı: emrah.dincer

quote:

Orijinalden alıntı: Conqueror42

Arkadaşlar marketten paralı uygulamalar gözükmesine ragmen uygulama satın almanın bir yolu varmı acaba_?

marketin eski versiyonunu bulman lazım. Gene market access tarzı programlarla paralı uygulamaları gösterip sonra satın alabiliyorsun eski versiyonda.

Az önce Modern Combat 3 satın aldım 0.99$ a. Bugune özel indirimde kaçırmayın derim. Gameloftun bir sürü oyunuda gene 0.99$ birkaç gün daha.

Bende bi market access programı var onu kurayım peki nasıl alacağım uygulamaları? bir de dolar kuru nekadar?

Benim kullandığım market access ve eski marketin linkleri aşağıda.

Eski marketi indirmek için link
    http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=670149&d=1311936642

Buda market access linki
    http://amip.tools-for.net/wiki/android/marketaccess

Market accessi çalıştırıp listedeki mobil sağlayıcılardan biride seçilebilir herhalde ama benim bu yöntemi okuduğum yerde kendimiz manual olarak 310004 kodunu giriyorduk. Sonra Emulate on boot seçeneğini seçip her açılışta bu mobil sağlayıcın otomatik olarak seçilmesini sağlıyorduk. Böylece her seferinde market access i açmanıza ve servis sağlayıcı seçmenize gerek yok.

Dolar kurunu bilmiyorum ama google amcaya göre 0.99 dolar 0.79 euro ediyor herhalde. Nedense parayı alırken euro üzerinden alıyor çünkü. Belkide seçtiğim mobil sağlayıcı yüzündendir. Gene google amcaya göre 1 euro 2,4401324 TL imiş bu durumda 2,4401324 x 0,79 = 1,9277046 TL ediyor oyun:) indirimden önceki halinin 5.40 euro olduğu düşünülürse sudan ucuz:)

NOT: Bu arada marketin eski halini yükledikten sonra acele etmelisiniz çünkü marketin son versiyonuna otomatik güncelliyor bir süre sonra:)

Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrah.dincer -- 3 Ocak 2012; 0:56:36 >
  • emrah.dincer

Hocam marketin eski versiyonu yüklemeden bu işlemi yapamıyormuyuz?
  • quote:

emrah.dincer

Hocam marketin eski versiyonu yüklemeden bu işlemi yapamıyormuyuz?

malesef o zaman uygulamayı görüyorsun ama satın al dediğinde uygulama bulunamadı uyarısı veriyor yeni market. Merak etme zaten kendiliğinden son versiyona güncelleniyor tekrar bir süre sonra. Olmadı son versiyonun apk dosyasını indirip kendinde güncellersin zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrah.dincer -- 3 Ocak 2012; 1:10:38 >
  • Eski versiyonda kalma gibi filan bi korkum yok hocam merak etmeyin sadece meraktan sordum.Ben Real Racing'in indirime girmesini bekliyim bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: freestyler7

[ROM][JW1] F1 Innovation HD v7.0 aka v15 Lightning Fast&Stable Çıktı...

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1058814&page=180

Ilk izlenimim başarılı olması. Begendim hız olarak da tatminkar şarj için ise daha erken 0 layıp sonra full yapıp denemek lazım... şimdilik tek sorun gps ye girememesi :-)
  • Selam arkadaşlar, "TEAMHACKSUNG'S ICS Port for Galaxy S (BUILD 12)" 2 gündür kullanıyorum. ics romu ilk kez deniyorum. sonuç olarak 2 günlük kullanım esnasında sadece 2 defa fc hatası aldım.(birisi kamera ile şeçeneklerini değiştirirken çözünürlük, diğeride titanium backup dan radio uygulamasını geri yükleyip çalıştırdığımda) çalışması stable. geçişlerde keza o şekilde. radio haricinde herşey çalışıyor. (Bluetooth denemedim.) şu haliyle günlük kullanım için gayet uygun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: susaks

Selam arkadaşlar, "TEAMHACKSUNG'S ICS Port for Galaxy S (BUILD 12)" 2 gündür kullanıyorum. ics romu ilk kez deniyorum. sonuç olarak 2 günlük kullanım esnasında sadece 2 defa fc hatası aldım.(birisi kamera ile şeçeneklerini değiştirirken çözünürlük, diğeride titanium backup dan radio uygulamasını geri yükleyip çalıştırdığımda) çalışması stable. geçişlerde keza o şekilde. radio haricinde herşey çalışıyor. (Bluetooth denemedim.) şu haliyle günlük kullanım için gayet uygun.

hangi rom un üzerine kurulum yaptığınızı sorabilir miyim? bende boyuna hata veriyor 4.0 lar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goth

quote:

Selam arkadaşlar, "TEAMHACKSUNG'S ICS Port for Galaxy S (BUILD 12)" 2 gündür kullanıyorum. ics romu ilk kez deniyorum. sonuç olarak 2 günlük kullanım esnasında sadece 2 defa fc hatası aldım.(birisi kamera ile şeçeneklerini değiştirirken çözünürlük, diğeride titanium backup dan radio uygulamasını geri yükleyip çalıştırdığımda) çalışması stable. geçişlerde keza o şekilde. radio haricinde herşey çalışıyor. (Bluetooth denemedim.) şu haliyle günlük kullanım için gayet uygun.

hangi rom un üzerine kurulum yaptığınızı sorabilir miyim? bende boyuna hata veriyor 4.0 lar.

XXJVT romun üzerine kurulumu yapılıyor. ancak bu paylaşımı xda' dan almadım. buradan paylaşımı uygunmu bilmiyorum. ancak başka bir Türkçe forum sitesi üzerinde detaylı şekilde kurulum etapları anlatılıyor.

ilave olarak arama şeklinde artık tam ekran fotoğraf kullanılabiliyorki. bu çok güzel olmuş. benim telefon şunu yapıyor vs. diyorduk arama ekranları çok basit kalıyordu. ics de bunu düzeltmişler. çok iyi olmuş.
  • quote:

quote:

quote:

XXJVT romun üzerine kurulumu yapılıyor. ancak bu paylaşımı xda' dan almadım. buradan paylaşımı uygunmu bilmiyorum. ancak başka bir Türkçe forum sitesi üzerinde detaylı şekilde kurulum etapları anlatılıyor.

ilave olarak arama şeklinde artık tam ekran fotoğraf kullanılabiliyorki. bu çok güzel olmuş. benim telefon şunu yapıyor vs. diyorduk arama ekranları çok basit kalıyordu. ics de bunu düzeltmişler. çok iyi olmuş.

arkadaşlar bluetooth denedim. çalışıyor. kendi pc imle eşleştirdim. speaker kullanma seçeneği çıktı. telefonda çaldığım müzik bilgisayarın speaker larından geliyor
  • susaks

Hocam ben laptopu formatlayalı baya olmuştu bluetooth driverını indirip kurmayı üşenmiştim şimdi sen böyle diyince driverı indiriyorum
  • quote:

susaks

Hocam ben laptopu formatlayalı baya olmuştu bluetooth driverını indirip kurmayı üşenmiştim şimdi sen böyle diyince driverı indiriyorum

o zaman bir şey daha söyliyeyim. eşleştirince speaker ve microfon ilede eşleştirebiliyorsun. gelen aramalarını otomatik cevaplayıp. pc üzerindeki mic ve speaker kullanabiliyorsun.
  • ARKADAŞAR..

KOMİK GELEBİLCEK BİR SORUM VE SORUNUM VAR.

telefonda gelen aramalar ve yapılan aramalar da sürekli hoparlör etkin durumda bunu menüden kapatmayı bulamadım acaba nerden kapatılıyor lütfen yazarmısınızzzz

• quote:

Orijinalden alıntı: husock

ARKADAŞAR..

KOMİK GELEBİLCEK BİR SORUM VE SORUNUM VAR.

telefonda gelen aramalar ve yapılan aramalar da sürekli hoparlör etkin durumda bunu menüden kapatmayı bulamadım acaba nerden kapatılıyor lütfen yazarmısınızzzz

menünün arama esnasında altta görülmesi gerekiyor ama.
  • Uzun zamandır ne rom deniyordum ne konuya yorum atıyordum bugün dikkatimi çeken bir rom oldu ve paylaşmak istedim.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=20570281#post20570281

Amestris v6.2 hoşuma giden bir rom oldu özellikle içine gömülü olarak gelen sony ericsson lardaki bravia engine bizim cihazlara portlanmış daha yeni yüklediğim için şarj konusunda bir yorumum olmayacak ama bravia engine nedir diye sorarsanız.
  • Bir arkadas onecosmic RC2.1 in linkini verebilirmi ? Onecosmic in verdigi site overload olmus sitede linkler gozukmuyor. :) tesekkur ederimm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhanmekiker

Bir arkadas onecosmic RC2.1 in linkini verebilirmi ? Onecosmic in verdigi site overload olmus sitede linkler gozukmuyor. :) tesekkur ederimm

bir sayfa önce şu link verilmişti

http://ics.samsung-updates.com/ICSI9000/
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: batuhanmekiker

Bir arkadas onecosmic RC2.1 in linkini verebilirmi ? Onecosmic in verdigi site overload olmus sitede linkler gozukmuyor. :) tesekkur ederimm

bir sayfa önce şu link verilmişti

http://ics.samsung-updates.com/ICSI9000/

teşekkürler hocam bende bakmıştım ama yoktu yeni koymuşlar sanırım
  • valla ics değilde şu luancher bir çıksa başka bişey istemem..direkt stok rom üzerine atarım olur biter..ne zaman çıkacağını bilen varmı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: DARTH_BLACK

valla ics değilde şu luancher bir çıksa başka bişey istemem..direkt stok rom üzerine atarım olur biter..ne zaman çıkacağını bilen varmı acaba?

Daha önce de paylaşılmıştı ve yanlış hatırlamıyorsam bir arkadaş Blackberry'nin bunu kendi telefonlarında yayınlanması için satın aldığını belirtmişti. yani andoridlere hiç gelmeyebilir. ama gerçekten süper birşey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h.ozgur -- 3 Ocak 2012; 18:14:30 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar bluetooth denedim. çalışıyor. kendi pc imle eşleştirdim. speaker kullanma seçeneği çıktı. telefonda çaldığım müzik bilgisayarın speaker larından geliyor

miui 1.12.31deydim, sd sorunu oldu gene, format atacam dedi ben de tamam deyince sdcarda da format attı. neyse dedim, miui v4 indirdim bir de bunu tekrar deneyim dedim, kurdum. bu sefer root sorunu çıktı karşıma, SU+ BB indirip kurdum olmadı, glitch pre 14 kurdum gene olmadı, romu 2.nci kere kurdum gene olmadı. bunun üstüne TEAMHACK build12 ve fixlerini kurdum gayet iyi. şimdilik titanyumla yedekleri kurmaya çalışıyorum. iyi oturursa gayet iyi olacak bu İCS. gene cyanogenci olduk, hade hayrlısı bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 16251626162716281629
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.