Şimdi Ara

===> SAMSUNG GALAXY S ANA KONU <=== (1619. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.794
Cevap
44
Favori
1.976.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16171618161916201621
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • USB için sorunu Zach in kerneliyle halletmiş bulunuyorum.

http://www.multiupload.com/NGNPVHLNIM

Çok iyi ya bu sefer de Root gitti. Fix de iş yapmıyor. Başlıcam böyle baştan savma işe. Adam 10 gündür bunun için mi uğraştı derler yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr.bahaeddin -- 31 Aralık 2011; 19:15:17 >
  • Şimdi neyi nasıl yüklesem bilemedim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mach2

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Bu arada wifi tether ne oluyor?

Telefonu access point gibi kullanmak. Bir benzetme yapacak olursak eğer; telefonunuz kablosuz adsl modem gibi oluyor. Wifi üzerinden diğer telefon, tablet yada notebook gibi cihazlar telefonunuzdaki interneti kullanabiliyorlar.

Mobil AP değil mi bu

Evet.

quote:

http://ics.samsung-updates.com/ICSI9000/ Burada i9000 için rom var ne alaka anlayamadım?

Olmaması için bir neden varmı? İnternette yüzlerce sitede var. Niye böyle yazdığınızı anlamaya çalışıyorum ama olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62
    Olmaması için bir neden varmı? İnternette yüzlerce sitede var. Niye böyle yazdığınızı anlamaya çalışıyorum ama olmuyor.

Hocam onecosmic xdadaki konudaki attığı postta i9000b için rom vardı i9000 için yoktu link bende i9000 için çıkarmadı sandım ama linkte i9000 için rom görünce şaşırdım sadece
  • Bu ics dehşet süper birşey şu ana kadar sorun yok. jws üzerine kurdum kurarken biri iki defa resetledim tekrar kurdum oldu... sonra root yaptım. ama şu an bambaşka bir telefon var sanki..Bir titanium backup geri yükleme yapıyorum ama programlar gözükmüyor bende tek tek klasorden yükledim. zaten o kadar hızlı yüklüyor ki insan şaşırıyor.

Şimdilik sorun yok.. gorsellik ve sadelik süper..yeni yıla androidi karıştırarak gireceğim gibi.:)))
  • Yeni fixli rom cikti onu deneyecegim birazdan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yeni fixli rom cikti onu deneyecegim birazdan

iyi geceler bu fixli rom için bi link alabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali Arslan

quote:

Yeni fixli rom cikti onu deneyecegim birazdan

iyi geceler bu fixli rom için bi link alabilirmiyim

http://ics.samsung-updates.com/ICSI9000/
  • Rot nasıl yaptınız ne ile merak ettim de:-)
  • Rc1 icin olan fugumod ile :D
  • mrb. i900 telefonum var ve ayarlarını karıştırırken farkında olmadan gelen aramada bir sorun yaratmışım:((
    gelen aramlarda kişi ismi yada numarası gözükmüyor. nereden düzeltebilirim.
    bilgisi olan varsa söyleyebilirmi
    teşekkürederim.
  • mrb.i900 telefonumda gelen aramada kişi ismi yada telefon numarası gözükmüyor. nasıl ayarlayabilirim.
    tşk.
  • Arkadaslar herkese nice yillar dilegiyle yeni romlar her zaman bizimle olsun :) herkese iyi geceler
  • Rc2 ve fugumod kernel ile suanda ics gayet guzel ama muzik calari degistirmis muziklerimi gormuyor nedense cozemedim :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slm
    i900 telefonumda gelen çağrılar gözükmüyor nasl ayarlayabilrim
    ltfen yardım:(
  • quote:

Rc2 ve fugumod kernel ile suanda ics gayet guzel ama muzik calari degistirmis muziklerimi gormuyor nedense cozemedim :(

peki bunu nasıl kuruyoruz odin ilemi yoksa darky romda oldugu gibi mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: radiko1

Bu ics dehşet süper birşey şu ana kadar sorun yok. jws üzerine kurdum kurarken biri iki defa resetledim tekrar kurdum oldu... sonra root yaptım. ama şu an bambaşka bir telefon var sanki..Bir titanium backup geri yükleme yapıyorum ama programlar gözükmüyor bende tek tek klasorden yükledim. zaten o kadar hızlı yüklüyor ki insan şaşırıyor.

Şimdilik sorun yok.. gorsellik ve sadelik süper..yeni yıla androidi karıştırarak gireceğim gibi.:)))

2.3.5 ün üzerine ics rc2 i kurdum yalnız sim kartı bide sd kartı okumuyor yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gustabas

slm
    i900 telefonumda gelen çağrılar gözükmüyor nasl ayarlayabilrim
    ltfen yardım:(

Sabirli olun biraz

Kayitlar bolumune girin. Menu tusuna basip "göster"e tiklayin. Orada da tüm günlükleri secin. Tam emin degilim, olmazsa soyleyin diger arkadaslar yardimci olurlar.
  • Öncelikle günaydın ve herkesin yeni yılı kutlu olsun.

Arkadaslar bende bircok arkadas gibi 2.3.5 jvt rom kullanıyorum semaphore 1.9.1 kernel ile beraber.
    2 kez RC1 yuklemeye calıstım beceremedım, bu yenı cıkan RC2 yi sorunsuz olarak full calıstıran arkadaslar yüklemenin tam olarak nasıl yapılacagını anlatırsa sevinirim.
    Haklısınız okuyun filan diyorsunuz ama RC1 i butun sayfaları okuyarak yaptım beceremedim. Birinde sim calısmadı birinde yuklemeden cıktı. Yardımlarınızı beklıyoruz artık bizde ics olalım yardımlarınızla. Şimdiden tesekkurler.
  • 
Sayfa: önceki 16171618161916201621
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.