Şimdi Ara

===> SAMSUNG GALAXY S ANA KONU <=== (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.794
Cevap
44
Favori
1.976.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: naces

quote:

Orijinalden alıntı: sarperkaya

quote:

Orijinalden alıntı: sarperkaya

samsung android market çıkarmış bu programı yükledim wirelles bağlantısı kurulu olarak programı açıyorum program açıldığı anda wirelles kapanıyor programı yüklerken izinlerde wirelles ayarını değiştirme var onu kapatabilirsem sorun olmıyıcak yardım ederseniz sevinirim.
    http://yukle.samsungmobile.com.tr/android/ programı burdan yükleyebiliyorsunuz

kimse denemedimi galaxy s te :D bi yardım

ücretli uygulamalar galiba market yetiyor aslında buna gerek olucagını sanmam ayrıca
    blap ve market acces programlarıyla crack uygulamadan tut ücretli uygulamaya kadar bulabiliyorsun onları tam olarak inceleyemedim
    yoksa bunuda denerdim paylaşima tesekkür

onuda bi görmek için söyledim neyse sağol yinede
  • gelecek yaza fiyatı 1000 tlnın altında olur.

samsungun her zaman ki fiyat politikası önce kazıkla sonra indir..
  • bu kies olayı benimde canımı sıkıyor,bende w7 kullanıyorum ve skyfire adlı prgmı kaldır oyle denedşm yine aynı gormuyor :(
    ve son surum kies yuklu pcde :(
  • Kies bağlantı sorunu yaşayan arkadaşlar:

http://www.samsunggalaxysforum.com/samsung-galaxy-s-how-to/can't-connect-to-kies/45/ linkinde WilcoSnel185 nickli elemanın yazdığı yönergeleri uygulayın, Kies'in çalıştığını göreceksiniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

Günlerdir KIES sorunundan bahsediyorum. Bugun XP yüklü farklı bir bilgisayara önce kıes kurdum sonra telefonu bağladım. Hiçbir sorun yok ? Bu sorunun sürümle felan ilgisi yok neyle ilgisi var onu bende anlayamadım gitti...

benim anlatmaya çaliştıgım hep şu
    kies sürümleri w7 de sorun cıkarıyor bunu vietnam forumlarından tutun alman forumlarına kadar inceleyin hepsinde var
    hatta w7 ilk cıktıgında nokia cihazlar pcsuiti kullanamıyordu bu ve benzeri sorunlarda nokia sonra halletti
    dikkat edin vista yada xp kullananlarda sorun varmı vardır ama bukadar sıklıkta degil bazı eksik eklentilerden kaynaklanır
    samsung bunu cihaz sürüm güncellemeleriyle halletti o sizin görmüyo dediginiz pcye yazılım güncellemesi yapıp deneyin bakalım görücekmi
    kies suan yeni güncelleme yayınladı

Benim cihaz sürümümde kıes sürümümde son sürüm zaten bence farklı bir sorun var hatta sorun kıesden değil sürücülerinden...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Denizcan_

Kies bağlantı sorunu yaşayan arkadaşlar:

http://www.samsunggalaxysforum.com/samsung-galaxy-s-how-to/can't-connect-to-kies/45/ linkinde WilcoSnel185 nickli elemanın yazdığı yönergeleri uygulayın, Kies'in çalıştığını göreceksiniz.

Deneeceğim dostum;) Bakalım işe yarayacakmı...
  • ben de galaxs almayı düşünenlerdenim acaba arabistan free shop unda var mıdır? bilen var mı?
    kafama takılan bazı sorunlarda yok değil

1. si tellin kendi internet tarayıcısı net sayfalarını gerçek sürüm mü, yoksa mobil sürümde mi açıyor?
    2. si de bu tel tv ye bağlanıp video falan izlenebiliyor mu? bunu aranızda yani alan arkadaşlarda yapabilen var mı?
    you*tube de yapanlar var ama tam anlamadım samsun tvlere mi bağlıyorlar yoksa diğer tvlere mi.
  • serkan hocam,

teli görünür yaptım pcden aygıt ekledim.teli tanıdı. bir şifre üretti tele girdim gelen bağlantılara sürekli izi ver dedim.bundan sonra teli her seferinde görünür yapacakmıyım.oksa mesela bir resim gönderdiğimde pcye otomatik gidecekmi?
    quote:

Orijinalden alıntı: serkanyılmaz12

telefondan gorunure tıklayın 120 saniye boyunce tel gorunur olur.pc de aygıt ekle deyin ve ekleyin.sonrasında otomatikmen bulur cep telefonunu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: adjunt

ben de galaxs almayı düşünenlerdenim acaba arabistan free shop unda var mıdır? bilen var mı?

1. si tellin kendi internet tarayıcısı net sayfalarını gerçek sürüm mü, yoksa mobil sürümde mi açıyor?
    2. si de bu tel tv ye bağlanıp video falan izlenebiliyor mu? bunu aranızda yani alan arkadaşlarda yapabilen var mı?
    you*tube de yapanlar var ama tam anlamadım samsun tvlere mi bağlıyorlar yoksa diğer tvlere mi.

Kardeş yabancı forumlarda hdmı kablosu ile bağlayanları gördüm fakat ben normal tv out ile oyun bile oynayabiliyorum tv çıkışıyla ayrıca kendi tarayıcısı mobil sürümde açıyor skyfire ve dolphin yüklersen pc gibide görebiliyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord__of_darkness

quote:

ben de galaxs almayı düşünenlerdenim acaba arabistan free shop unda var mıdır? bilen var mı?

Kardeş yabancı forumlarda hdmı kablosu ile bağlayanları gördüm fakat ben normal tv out ile oyun bile oynayabiliyorum tv çıkışıyla ayrıca kendi tarayıcısı mobil sürümde açıyor skyfire ve dolphin yüklersen pc gibide görebiliyosun

lord__of_darkness cevap için teşekkürler normal tv out kablosu derken tv out çıkışı yok die biliyorum yanlış mı biliyorum acaba birde görüntü nasıl tv ye aktarınca?
    ben sunularda falan kullanmayı düşünüyorum işte falan da...
  • quote:

quote:

quote:

lord__of_darkness cevap için teşekkürler normal tv out kablosu derken tv out çıkışı yok die biliyorum yanlış mı biliyorum acaba birde görüntü nasıl tv ye aktarınca?

dostum orjinal kablo olması gerekve daha kaliteli istiyorsanda hdmı kablosuyla yapman gerek

ben youtube dan video izliyorum skyfire ile google videodan film bulup izliyorum görüntü gayet net 10 üzerinden 8 alır kalitede.. tv çıkışı var cihazda
  • quote:

quote:

quote:

quote:

dostum orjinal kablo olması gerekve daha kaliteli istiyorsanda hdmı kablosuyla yapman gerek

ben youtube dan video izliyorum skyfire ile google videodan film bulup izliyorum görüntü gayet net 10 üzerinden 8 alır kalitede.. tv çıkışı var cihazda

Bunu yeni öğrendim:) Nerden yapıyoruz bağlantıyı? Şarz ettiğimiz sokettenmi? HDMI kablosunu nerden bulabiliriz? e-bay de vardır heralde...

Birde güzel kılıf gören bilen varsa önerilere açığım... (deri gibi değil silikon kılıflar gibi)
  • teli almaya oldukca yaklaştım ancak yurt dışından gelme tel, unlocked olduğunu nasıl anlayabiriz bilen birileri var mı?
    yada nelere dikkat etmem gerekiyor fazla bilgi kazık yedirtmez en azından.
  • Bugun araba ile İzmir de nDrive denemeleri yaptım çok başarılı buldum. Çok nadir kesilmeler olduysada gittiğimiz yolu ve hızımızı gayet yakın değerler ile verdi. GPS için nDrive ı kensin deneyin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurmer

serkan hocam,

teli görünür yaptım pcden aygıt ekledim.teli tanıdı. bir şifre üretti tele girdim gelen bağlantılara sürekli izi ver dedim.bundan sonra teli her seferinde görünür yapacakmıyım.oksa mesela bir resim gönderdiğimde pcye otomatik gidecekmi?
    quote:

telefondan gorunure tıklayın 120 saniye boyunce tel gorunur olur.pc de aygıt ekle deyin ve ekleyin.sonrasında otomatikmen bulur cep telefonunu...

evet her seferinde otomatikman yollar.extra bi izine gerek yani.tabi ayarlar dogru yapıldıysa.
  • bu ndrive TR için mi???
  • quote:

Orijinalden alıntı: RapscallioN

bu ndrive TR için mi???

istedigin ulkenin haritasını kullanabilirsin bildigim kadarı ile...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RapscallioN

bu ndrive TR için mi???

istedigin ulkenin haritasını kullanabilirsin bildigim kadarı ile...

Teşekkürler, o zaman indireyim, 33 mb boşa indirmiş olmak istemem açıkcası
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

quote:

Ne amacla kies kullanmak istediginizi bilmiyorum tabi kullaniciya
    gore degisir rehber yedekleme yada video editleme.vs ancak benim acimdan kullanilabilir yonu yok w7 kullaniyorum ve sorunsuz goruyor ancak ben kies kullanmadigim icin zeten hep usb hata ayiklama modunda bagliyorum
    daha oncede belirttigim gibi yazilim surumuyle alakali JF surumlerde bu sorun var ancak JM surumlerde bu sorunyok
    yabanci kaynakli forumlarida inceleyin hatta yardimnisteyin size sorucaklari ilk sey yazilim surumunuz jf ile basliyan yazilimi yazdiginizda size direk debrand yapma sayfasinin linkini verirler yani cihazinin yazilimini guncelle diye

İyi forumlar

Benim yazılım sürümüm sizinde dediğiniz gibi JF5:( Bu durumda eve döndüğümde yazılımı JM5 yapayım bari. Birde benim sanal klavyemde türkçe karakterler malesef yok:( Sürüm değiştirmemde türkçe harflere kavuşurmuyum? Benim telefonum rus sürümü ve bazı yerleri hala rusça...

Birde bu debrand yapma işlemi nasıl yapılıyor? Detaylı anlatan bir klavuz mevcutmu? Ayrıca garanti durumu nasıl etkileniyor bundan? Ben oynanmış-değiştirilmiş bir sürüm kurmak istemiyorum...

Debrand olayına baktım. Sorunumu çözümünü getirecekse yapacağım. Ben dediğiniz gibi bir uyarıya raslayamadım ama ?

SlideIt diye bir program var. Türkçe klavye bu program yardımıyla yapılıyor. Swype'yi de destekliyor. Ayrıca klavye'nin hemen üstünde bir tuşa basarak klavye dilleri arasında geçiş yapabiliyorsun. Ancak program 2 parça. Önce ana yazılımı indiriyorsun sonra türkçe dili.
    Benim telefon da açıldığında Rusça idi (çünkü JM5 Ruslar için yapılmış_CSC dosyası Rusça) ama Türkçe yaptıktan sonra o kitaplık programı hariç hiçbir yerde Rusça'ya rastlamadım. Titanium Backup ile de o kitaplık programını kaldırdım. Şu anda tek bir Kril harfi bile telefonda yok (en azından benim gezdiğim gördüğüm yerlerde.
    Sahi debrand ne ya? Bir bakalım!

Aynen bendede rusça kitaplık programı var dediğinizi indirecem ve kitaplık programını kaldırcam. Slideit i indirdim kurdum ama türkçe klavye gelmedi türkçe dili naısl kuruyoruz? GPS sorunumu aştım şimdilik terk derdim (iş bankası nabkacılık programları hariç) KIES

Sizde kıes durumu nedir? Telefonu bilgisayarınız tanıyormu? Benim evdeki masaüstü bilgisayarım tanımıştı bayağıda kullanmıştım ama şimdi yok ne yaptıysam (notebooka format dahil) notebookuma tanıtamıyorum

Ekleme: Titanium Backup'ı yükledim ama ''this application will not work please verify that your ROM is rooted and includes BusyBox and try again'' diye hata veriyor. BusyBox içeren bir rom lazımmış ne alaka ben bişe anlamadım şimdi... Ayrıca ismi hiç program kaldırma programına benzemiyor?

Naces hocam zaten açıklamış ama ben yine konunun üstünden geçeyim. Evet telefonun root olması lazım. İşlem 1 dk bile sürmüyor. update.zip dosyasını telefonun dahili hafızasına kopyalayın. Telefonu kapatıp recovery mod ile açın (Ses açma+home+power). Ses açma-kısma tuşlarıyla apply sdcard:update.zip üzerine gelerek menü tusuna basın birkaç saniye sonra dosya yüklenecek ve telefon restart olacaktır. Artık Root isteyen programları açmaya çalıştığınızda sizden izin isteyen bir ekran gelecek ve Allow dediğinizde program çalışacaktır. Evet aslında Titanium Backup programı adındanda anlaşışacağı üzere bir yedekleme programı. Ancak bir özelliğide telefonda kurulu programları kaldırmak.
    SlideIt için Türkçe paketinide indirip yüklemeniz gerekiyor. SlideIt diye markette arama yaparsanız birçok dil arasında Türkçe'yi de indirebilirsiniz.
    GPS için Ndrive çok iyi. Her nekadar IGO 8'İ çok arasam da Ndrive bir nebze bana daha yakın. Igo MyWay ve Motonav çok kötü.
  • quote:

quote:

arkadaslar ne yaptıysam olmadı bi care lutfen.telefonun kendi muzik caları telefondaki butun sarkıları buluyor.yani alakasız olanları da.ornek olarak bi oyunda 200 adet ses var hepsini calma listesine eklmeiş bu cok rahatsız edici bi durum.baska playerlar ile bu sorun cozuluyor cunku onlarda bi dosya belirtiyosun ve sadece o klasordeki sesleri ekliyor calma listesine ama o da bu sefer ses efektlerinden yoksun.yani telefonun kendi player ı gibi kaliteli ses gelmiyor.

bu konuda yardımcı olacak arkadas varsa cok sevinirim.saygılar...

Ben oyun kurmadım hiç ama benim listemdede filmler felan var yani aynı durum bendede var ve çözüme dair bir fikrim yok. Baktım bayağı ama bişe bulamadım bulan olursa süper olur...

Bu arada navigasyon için nDrive programı süper, yükledim sesli ve türkçe olarak yol göstermekte, türkiye haritasıda var. Yükleme detaylarını burdan veremem c*e*p*k*i*n*g forumdan bakabilirsiniz;)

Bu arada APN açıp kapatmak için hangi uygulamayı kullanıyorsunuz? Ben APN On/Off kullnıyordum ama memnun değilim. yaızlım APN yi uzun süre kapalı tuttuktan sonra açtığımda, 3G işareti felan geliyor ama APN yi silip yeniden kurmdan internete bağlanamıyorum...

Şu sıralar yeni bir sorun yaşıyorum. İsmini değiştirdiğim resimlerin ön izlemelerini nerden silebileceğimizi bilen varmı acaba? Galeriyi açtığımda ön izlemedeki resim ile açtığım resim birbirinden farklı geliyor. Yani Cache'i temizlemem lazım.
    APNDroid ile şimdiye kadar hiç problem yaşamadım. İstediğim zaman kapatıyori istediğim zaman açıyorum. Markette var.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.