Şimdi Ara

***SAMSUNG GALAXY PRO B7510***dokunmatik,qwerty,android*** (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.148
Cevap
5
Favori
124.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erdalgokhann

arkadslar b7510 galaxy pro samsung tel yıne samsung galaxy tab wifi takas yapmak osteyen arkadaslar varmı

bugün foruma girmiş olsam ben takas etmek isterdim ama netbook aldım :)
  • Arkadaslar igoyu nasil yukleyecegiz markette bulamadim ayrica camera icin guzel bi program var mi simdiden simdiden tesekkur ediyorum.
  • İgodan önce marketten yandex maps var bir deneyin isterseniz ben baya memnunum. Sesli navigasyon hariç konum belirleme rota çizme gayet başarılı. Yalnız sadece rusya ukrayna ve turkiye haritaları var. Ayrıca haritada trafik bilgilerini de görebiliyorsunuz. Tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: couldi

İgodan önce marketten yandex maps var bir deneyin isterseniz ben baya memnunum. Sesli navigasyon hariç konum belirleme rota çizme gayet başarılı. Yalnız sadece rusya ukrayna ve turkiye haritaları var. Ayrıca haritada trafik bilgilerini de görebiliyorsunuz. Tavsiye ederim

Eyvallah kardes cok sagol , peki baska onerebilecegin program var mi camera , muzik vs.
  • Kamera için pixlr-o-matic iyidir güzel efektler var müzik için de powerAMP benim en beğendiğim oynatıcı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vurdulu kırdılı film

quote:

Orijinalden alıntı: U.S.

quote:

quote:

quote:

ilk zaman şarj süresi tam 4 saatti bu sıralar 3 saati buluyor :)

En sinir oldğum şey tuş takımı ışıgının 5 snye kadar yanması.. Bu süreyi nasıl uzatılır bilen varmı ?? Karanlık ortamlarda tam bi sinir bozucu tuş takım ışığının hemen sönmesi

senin yine iyiymiş artık iki buçuk saatte şarj oluyor bir tek bende var sanıyordum bu sorun o zaman sıkıntı yok bir de battery dr. saver programını yükledim değişen birşey olmadı

bence uygulamalara gerek yok batarya için öyle. Ve ben hızlı şarj edilen telefonlara güvenmiyorum batarya ömrü konusunda. PDA olduğu için geç şarj edilme süresi nrml bence.

akşam yemeğinde şarja tak yatarken al

programlar bazen yararlı olabiliyor şöyle birşey daha var... belki biliyosunuzdur ayarlar_hesaplar ve senkronizasyon_arka plan seçeneğini kaldırırsanız (işlemci gereksiz yere çalışmıyor ve tasarruf sağlıyor)ve buna paralel juice defender uygulamasını yüklediğinizde şarj konusu şu an en iyi bu şekilde uzuyormuş diye galax s kullanan bir arkadaşımdan duydum 2 kat verim alıyormuş deniycem sonuçları paylaşırım bakalım ne olucak

bekliyoruz

evet arkadaşlar bilmiyorum bahsettiğim yöntemi denediniz mi ama benim sonuçlarım iyiydi arka plan verisi kaldırıp juice defender yükledim ve 1 gün anca giden şarjım 3 günü görüyor artık juice defender da enable balanced seçeneklerini kullnadım yani ayarlarını hiç değiştirmedim birde widget olarak görev yöneticisini atadım 2. ekranda aklıma geldikçe uygulamaları RAM den sonlandırdım sürekli mesaj telefon göüşmesi ve interneti (wi-fi)kullnadım bu sefer oldu galiba
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ilk zaman şarj süresi tam 4 saatti bu sıralar 3 saati buluyor :)

En sinir oldğum şey tuş takımı ışıgının 5 snye kadar yanması.. Bu süreyi nasıl uzatılır bilen varmı ?? Karanlık ortamlarda tam bi sinir bozucu tuş takım ışığının hemen sönmesi

senin yine iyiymiş artık iki buçuk saatte şarj oluyor bir tek bende var sanıyordum bu sorun o zaman sıkıntı yok bir de battery dr. saver programını yükledim değişen birşey olmadı

bence uygulamalara gerek yok batarya için öyle. Ve ben hızlı şarj edilen telefonlara güvenmiyorum batarya ömrü konusunda. PDA olduğu için geç şarj edilme süresi nrml bence.

akşam yemeğinde şarja tak yatarken al

programlar bazen yararlı olabiliyor şöyle birşey daha var... belki biliyosunuzdur ayarlar_hesaplar ve senkronizasyon_arka plan seçeneğini kaldırırsanız (işlemci gereksiz yere çalışmıyor ve tasarruf sağlıyor)ve buna paralel juice defender uygulamasını yüklediğinizde şarj konusu şu an en iyi bu şekilde uzuyormuş diye galax s kullanan bir arkadaşımdan duydum 2 kat verim alıyormuş deniycem sonuçları paylaşırım bakalım ne olucak

bekliyoruz

evet arkadaşlar bilmiyorum bahsettiğim yöntemi denediniz mi ama benim sonuçlarım iyiydi arka plan verisi kaldırıp juice defender yükledim ve 1 gün anca giden şarjım 3 günü görüyor artık juice defender da enable balanced seçeneklerini kullnadım yani ayarlarını hiç değiştirmedim birde widget olarak görev yöneticisini atadım 2. ekranda aklıma geldikçe uygulamaları RAM den sonlandırdım sürekli mesaj telefon göüşmesi ve interneti (wi-fi)kullnadım bu sefer oldu galiba

peki juice defender yüklü iken taskkiller programı da kullanıyormusun?çünkü juice defenderda taskkiller kullanımının juice programını etkilediği gibi bir uyarı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musanpa -- 22 Aralık 2011; 10:31:24 >
  • quote:

2 gündür telefonumla nete giriyorum wifi ile ayrıca 100mb paketimle hemde 3g ile ve sürekli oyun oyunuyorum boş vakitlerimde ve müzik dinliyorum... şuanki şarjı kademem yarıyı gösteriyor. Sanırım yarın akşam bu saatlerde şarjımın sıfıra yakın bir halde olacağını ümit ediyorum. Tbii net+oyun+müzik ile :)

Telefonu kullandıkça şarj süresi uzuyor ilk kez 3. günüme gireceğim mutluyum

not: telefonu alalı 3 hafta oldu

cok ılgınc hıc oyun oynamıyorum hıc muzık dınlemıyorum sadece nete baglıyım daha 24 saat ı gectıgını hatırlamıyorum sarjın
  • arkadaşlar SAMSUNG B7510 GALAXY PRO bu cihaz için kullandığınız navigasyon programı nedir acaba?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: strong.

quote:

2 gündür telefonumla nete giriyorum wifi ile ayrıca 100mb paketimle hemde 3g ile ve sürekli oyun oyunuyorum boş vakitlerimde ve müzik dinliyorum... şuanki şarjı kademem yarıyı gösteriyor. Sanırım yarın akşam bu saatlerde şarjımın sıfıra yakın bir halde olacağını ümit ediyorum. Tbii net+oyun+müzik ile :)

cok ılgınc hıc oyun oynamıyorum hıc muzık dınlemıyorum sadece nete baglıyım daha 24 saat ı gectıgını hatırlamıyorum sarjın

Telefonla bazı kısıtlamalar yapıyormusun ?

@ Renki Abarai

telefonun ztn kendine ait navigasyonu var program fln değil ben arada bi deniyorum arabada giderkrn gayet iyi hızlı açıyor

task kıller var ama ne gıbı kısıtlamalar mesela
  • android telefonlar şarj konusunda oldukca düşük performansa sahip ama yinede kullanım ve kolaylık acısından harika
  • Arkadaşlar bende geçenlerde yurtdışından altım birtane pro, birkaç sorum var cevaplayabilirseniz sevinirim.

1- Nasıl Türkçe menü yükleyebiliriz? İlla telefoncununmu yüklemesi gerekir?
    2- Ekrana kilit koymuştum hani şu şekil çizilen kilitlerden,çocuklar açmaya çalışırken bloke etmişler ve telefon g-mail adresi ve şifresi istiyor ama ne adresi hatırlıyorum ne şifreyi. Çünki kafadan sallamıştım ilk telefonu açtığımda, bunu nasıl halledebilirim?
    3- Satabilirim isteyen arkadaş varsa, toplam bir hafta anca kullanıldı.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Telefonla bazı kısıtlamalar yapıyormusun ?

@ Renki Abarai

telefonun ztn kendine ait navigasyonu var program fln değil ben arada bi deniyorum arabada giderkrn gayet iyi hızlı açıyor

task kıller var ama ne gıbı kısıtlamalar mesela

3g kapalı dursun. otomatik döndürmeyi kapat. ekran parlaklığını en sonun bir üstüne düşür. gereksiz gpr wifi açık kalmasın. titreşimi kapa. animasyonlu duvar kagıtı koyma. bu tip şeyler kardeşim ben hepsini yapıyorum bunların gayette memnunum bak bugün 3. günüm o kdr oyun oyunuyorum nete giriyorum şarjım yarıdan biraz daha az kaldı.

söylediklerin mantıklı çoğunu yapıyoruz zaten ama internet en çok şarjı öldüren şey bukadar nette gezdiğin halde bukadar şarjının gitmesi ilginç cidden.bende net falan kullanmadığımda birbuçuk günü geçiyor sarj,ama gün içinde sık sık nete girersem forumda falan dolaşırsam 20saat kadar anca gidiyor sarj.bu arada net için hangi tarayıcıyı kullanmaktasın?
  • Arkadaşlar ben telefonuma avrupa romu yukledim. Sales kod olarak TUR seceneği kayboldu, tr tusuna basılarak girilen ğ,i,ü,ç,ş gibi turkce karakterleri giremiyorum artık. Orjinal tur romuna nasıl dönebileceğimi bilen var mı acaba, odin ile güncelleme yaptım, telefonum garantı dısı kaldı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: the.wsx.16

Arkadaşlar ben telefonuma avrupa romu yukledim. Sales kod olarak TUR seceneği kayboldu, tr tusuna basılarak girilen ğ,i,ü,ç,ş gibi turkce karakterleri giremiyorum artık. Orjinal tur romuna nasıl dönebileceğimi bilen var mı acaba, odin ile güncelleme yaptım, telefonum garantı dısı kaldı mı ?

samsung ile chæt335 güncellemesi için konuşmuştum bana denilene göre kies dışında yapılan güncellemelerde garantiyi etkiler demişti eğer kies ile güncellediysen sorun yok demişti bende oradaki adamın yalancısıyım tabi
  • Ben odin ile güncelledim bir kere:S Turkçe karakterleri rahatça kullanabilen ve rom yükleyen biri varsa hangi romu yüklediğini söyleyebilir mi ?
  • B7510XXKPB rom yayınlandı 2.3.6 kurdum gingerbread wsx malesef bu firmware europe türkçe harfler mevcut değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gvtt -- 25 Aralık 2011; 19:35:58 >
  • arkadaşlar yeni sürüm çıkmış galaxy pro için kieste ne zaman gözükür acaba bileniniz varmı?
  • arkadaşlar bu sammobile da çıkan son 2.3 sürümü türkçe lokasyon ve dil destekliyor.bu sürümü odin ile yüklesek sorun olurmu?ayrıcatürkçe klavyedeki türkçe karakterleri kullanabiliriz değilmi bu romda
  • bomba haber çıktı arkadaşlar sürüm muhabbeti yine 2.2 nin başka bir versiyonunu yayınlamışlar
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.