Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (711. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.590.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 709710711712713
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yeniseyy

Ben de bu iki telefon arasında kaldım. Siz hangisini tercih ettiniz hocam?

almadım hocam daha araştırıyorum ama paralel ithalat snapdragon 835 li bi note 8 bulursam alacağım galiba. ithal olanlarda ışık süzmesi durumu daha az görülüyor sanırım
  • arkadaslar bende 4g yazisi gitmiyor interneti kapatmama ragmen nedeni.ne acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkn.usta

oyle ama.ne bilim yararli uygulama atilabilir telefon ile ilgili yararli bilgi atilabilir diye dedim ben

Onda haklısınız konuda sadece kılıfla ekran koruyucu var kimse faydalı bilgiler paylaşmıyor

• hkn.usta H kullanıcısına yanıt
    VOLTE açık olduğundan olabilir. İnternet kapalıdır ancak ses iletişimin 4G üzerinden yapılır. Böyledir diye tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruzgar1392 -- 4 Mart 2018; 1:16:23 >
  • ruzgar1392 R kullanıcısına yanıt
    ithal benim tel bildigim kadari ile volte olmuyo

• SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• Arkadaşlar kusura bakmayın basit bir soru soracağım yukardaki HD+ ne anlama geliyor.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azelike -- 4 Mart 2018; 1:52:32 >
  • 128 gb mavi snapdragon 835 aldım, volte desteklenmemektedir diyor, sanırım japonya sürümü ve volteyi nasıl açabiliriz? Hem turkcell den gelen mesajda hemde cihazın kendi icnde yazilim desteklenmemektedir yazıyor.

N9500ZCU2BRB1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reliq -- 4 Mart 2018; 6:36:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkn.usta

ithal benim tel bildigim kadari ile volte olmuyo

Snapdragon lu cihazlarda da görüntülü görüşme ve volte özelliği atkif edilebiliyor hemde kolayca...IMS ayarlarından aktif ediyorsunuz şebeke üzerinden görüntülü görüşme ile volte aktif hale geliyor... kullandığım cihaz paralel İthalat ve snapdragonlu Note 8. Şebeke üzerinden görüntülü görüşme de açık volte de açık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raif Ulutürk -- 4 Mart 2018; 10:0:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

128 gb mavi snapdragon 835 aldım, volte desteklenmemektedir diyor, sanırım japonya sürümü ve volteyi nasıl açabiliriz? Hem turkcell den gelen mesajda hemde cihazın kendi icnde yazilim desteklenmemektedir yazıyor.

N9500ZCU2BRB1

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Nova launcherin ücretsiz versiyonunu Marketten indirelim. Kurulumu tamamladıktan sonra nova launcherde Ana ekrana gelip widget ekleme widget ekleme menüsüne girerek ETKİNLİK EKLE seçeneğine girdiğimizde bir liste açılacak. Bu listede İMS settings e dokunduğumuzda ana ekrana Simge oluşturacak... sonrasında ekran görüntüsündeki i gibi ayarları yapacağız. Bu arada ekran görüntüsü bana ait denendi ve sorunsuz çalışıyor Hatta mükemmel çalışıyor. Bu arada Nova Launcher ı varsayılan olarak seçmeyeceğiz... sırf ims ayarlarına ulaşabilmek için novayı kurduk. Yine Samsung'un kendi arayüzünü kullanmaya devam edeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raif Ulutürk -- 4 Mart 2018; 10:10:52 >

• Raif Ulutürk R kullanıcısına yanıt
    hocam pil kullanımını nasıl etkiliyor bu volte ,hiç dikkat ettinizmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bob_marley_232

iPhone x kullanıyorum arkadaşlar.

Satıp Note 8 yada s9 plus almayı düşünüyorum tavsiyeleriniz nedir hangisini seçmeliyim.

Ben yıllardır ios kullandım sırf bu kısıtmalar yüzünden ilk çıktığından beri note 8 kullanıyor memnunum çok şükür

• quote:

Orijinalden alıntı: _2FAST4U_

hocam pil kullanımını nasıl etkiliyor bu volte ,hiç dikkat ettinizmi ?

Volteli cihazlar nasıl etkileniyorsa Note 8 de o şekilde etkileniyor. Sonuçta telefonun donanımı bu hizmeti almamızı sağlayabiliyor. Ortada yapay ya da sonradan uydurulmuş bir durum yok. Olumsuz etkisini görmediğim gibi olumlu yanları benim kullanıcı deneyimi mi arttırıyor. mesela Hd ses ile konuşmak....

• Mavi rengi piyasada bulunmuyor galiba. Yakın zamanda aln var mıdır?

• bob_marley_232 kullanıcısına yanıt
    Ne kadar fark istiyorsunuz

• ben aldim gg dan newcep adli saticidan galiba

• SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

ithall telefonlarda volte yok diyorlardi bende nasil gozukuyor arkadaslar ? tikladigimda surumu guncelleyin felan diyor

• hkn.usta H kullanıcısına yanıt
    Volte yok değil var da VolTe Çin'de ve bazı ülkelerde yazılımsal olarak kapalı. Biz o ülkelerin telefonunu aldığımız için çalışmıyor. Ama açılıyor bir şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: romanson26

Ne kadar fark istiyorsunuz

Telefonu suanda 4600 e satabiliyorum.

Note 8 hepsiburada da 4080 tl.

İkinci el değer kaybı ile beraber 1000 TL fark alırım.

• 
Sayfa: önceki 709710711712713
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.