Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.590.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siz çok araştırıyorsunuz, alacak olanların %99u bakmayacak ki bunlara. Ben yazılarınızı okumasam belki boş yere gidip s3 alacaktım.

Umarım güzel bir cihaz gelir, Note 5 eskiyince ona geçerim ben de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chengineer -- 19 Haziran 2017; 15:7:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • chengineer kullanıcısına yanıt
    Galaxy S3 demek 5 yil once cikmisti sanirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Galaxy S3 demek 5 yil once cikmisti sanirim

Yok tab s3ten bahsetrim aslında

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • chengineer kullanıcısına yanıt
    Tab S3 kesinlikle unut derim . Ben aldım pişman oldum fiyatı yarısı kadar hak ediyor yine de alınmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler fiyat için ne düşünüyor sunuz 3700? 4000?
  • Resmî olarak 4500 den aşağı olacağını düşünmüyorum. Zamanla oturacaktır fiyatı. İnşaallah s8 serisindeki fiyatlandırma ve düşürme saçmalığından bir şeyler öğrenmiştir Samsung. 4500 + çek vs olabilir.

• SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Son hali boyle .

Kiliflari da satisa baslanmistir bu da demek oluyor ki tasarimi son hali netlesmistir .

Kilifi almak istenlere simdiden siparis verebilir

http://www.mobilefun.co.uk/cat/Samsung-Galaxy-Note-8-Cases-and-Covers.htm

• note 4 den note 7 geçmiştim(iade ettik) tabi note 1-2 de kullandım note 3 ve note 5 ara modeller gibi geldiğinden bana almadım ama note 8 ı de almayacağım çünkü yine bir ara model parmak izi arka tarafta tuş yok vs note fe gelirse turkiye ye 4000 tl kadar alırım(resmi olarak) ama gelmez ise note 9 kadar note 4 ile devam etmeye çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendimce -- 5 Temmuz 2017; 22:7:23 >
  • Yurtdışında ne zaman piyasaya çıkar? 1-5 eylül arasında Berlin de olacağım almayı düşünebilirim.
  • Note 7 çok heves ettim içimde kalmıştı. Bu sefer note 5 - note 8 geçişini yapıyorum kısmetse.

Note 5 iki yıldır beni çok memnun etti, hem fiyatı ( 1700 tl ye mal etmiştim ) hem de sunduğu performans ile gerçekten başarılı bir telefon, hala kullanırken keyif alıyorum.

Tek sıkıntı batarya ömrü kullandıkça malesef kısaldı Samsung dan biraz daha uzun ömürlü cihazlar bekliyorum artık. Ilk çıktığında günü çıkartıyorsa bence iki yıl sonra da günü çıkartabilmeli...

Muhtemelen kasım gibi cihazı alırım diye düşünüyorum iyice bir piyasası otursun kırığı çarığı vara ortaya çıksın :)

• Ekran, kasa oranı s8 gibi mi olacak ? Boşuna beklemeden s8 plus alayım. İphone 8 ekran boyutu hakkında bir bilgi var mı medyada ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: illeg4l

Ekran, kasa oranı s8 gibi mi olacak ? Boşuna beklemeden s8 plus alayım. İphone 8 ekran boyutu hakkında bir bilgi var mı medyada ?

note 8 çıktığında s8 fiyatları biraz daha iner mi acaba?
  • Yurt dışı satış fiyatı 1100 USD olacaksa TR de 5000 tl den altı bir fiyat hayal gibi sanırım...

Sonunda Mi 6 alacağız herhalde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyoshocu

quote:

Orijinalden alıntı: illeg4l

Ekran, kasa oranı s8 gibi mi olacak ? Boşuna beklemeden s8 plus alayım. İphone 8 ekran boyutu hakkında bir bilgi var mı medyada ?

note 8 çıktığında s8 fiyatları biraz daha iner mi acaba?

Bunu bende merak ediyorum. Piyasayı sürekli takip eden arkadaşlar bilgilendirebilirler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi illeg4l -- 26 Temmuz 2017; 20:14:6 >
  • note 4 kullanıcısı olarak bekliyorum telefonu
  • sızdırıldı millet buralar çalkalanacak

• fazla mı uzun?
  • Ve geliyor akıllı telefonların padişahı... :)

Çok güzel, herşeyiyle dolu dolu, çok kullanışlı bir telefon olacağı kesin. Sabırsızlıkla tanıtılmasını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..ScReaM -- 9 Ağustos 2017; 10:23:40 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.