Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (263. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.590.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunları yapmayıp normal kullandığınız zaman ne kadar ekran süresi alıyorsunuz?
  • haftasonu içerenköy samsung bayii'nden
    500TL peşin 24*199TL taksitle
    ve temassız hızlı şarj ünitesi hediyesi ile alarak aranıza katıldım
    eski telefonum note 5 idi.
    orda eski telefondan yeni telefona, rehber resimler notlar gibi şeyleri kopyaladılar.whatsapp gibi şeylerin de önceden yedeğini almıştım zaten.
    geçişim pürüzsüz oldu :)
    ekranların eski wallpaper'ları bile aynen mevcut olarak geçmiş ya :)

bakalım :)
  • sercos kullanıcısına yanıt
    İlk aldığımda o şekilde kullandım. O zaman da takip etmedim. Açıp gözlemlemem gerekli.

Göreceğiniz gibi kısıtlanan sadece maksimum parlaklık seviyesinden %10 ve işlemci hızından %30. Oyun oynanmadığı taktirde çok fark olacağını sanmıyorum. Oyunda işlemci yüksek hızda uzun süre kullanıldığından azalma daha dramatik olacaktır açıldığında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apple Fanboy 11

Ekranı büyük yapmadılar ki, uzun yaptılar, elinize televizyon kumandası gibi sosis tutuşturdular ve kumandanın en üst ucuna da parmak izi sensörü koydular siz de hala kullanım rahatlığından bahsediyorsunuz.
    Ergonomisi ve dayanıklığı en berbat telefonları yaptı Samsung bu sene, iphone kullanmak bundan kat kat daha rahat.

Elimde bumerang var gibi. Bu ekran formatının hayatımıza getirdiği bir yenilikte yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cizbudak C kullanıcısına yanıt
    Airport samsung mağazası hızlı şarj aleti ve 500 tl giyim hediye çeki veriyor. 9da taksit yapıyorlar kredi kartına. Sizin için uygunsa değerlendirebilirsiniz.

(Yalnız giyim hediye çeki network ve divarese mağazalarında geçerli. Bu mağazalarda bayağı pahalı, anca 2-3 parca eşya alınabiliyor.) Kendi bütçeme göre olan fikrim bu tabiki.

• quote:

Orijinalden alıntı: ata359

Konum ve 3G sürekli aktifti. Pil tasarrufu da kapalıydı. Nasıl sizce? Ekran süresi bakımından 5 saat üzeri değer alanların pil tasarruflarının orta seviyede açık olduğunu okuyorum, doğru mudur?

İyi hocam bakmayın siz 7 saat aldımcılara.

Whatsappı kapatır kapatmaz mobil veriyi kapatırlar, gpsi kapalı tutarlar. Önemli olan o değil. Eve, okula, işe gittiğimde orada hatırlamak istediğim şeyleri kaydediyorum. Nereye gidersem telefon oraya varınca hatırlatıyor. Bu özellikler için eşek yüküyle para verdik. Güç tasarrufuna alacaksam neden bunu aldım ki :)

3,X ekran süresi sabahtan akşama kullanımda iyi. Telefonu elden hiç bırakmazsak o süre artar. Ne kadar parçalı kullanırsak o süre düşer.

• BU video da dikkatimi ceken sey : Note8 de Samsung hizli kablosuz sarji takar takmaz sarj yuzdeniz her seferinde 1% sarj etmekeymis . Yani algi olusturulmus yazilimsal olarak

Sahsen kablosuz sarj sahsi gorusum zaten yavas sarj eden Note8 e gore pratik bir alternatif olarak gormedigim icin satin almiyacagim bu sebeple de bahsedilen yazilimsal abarti sarji da sahsen teyid edemiyorum .

Hizli kablosuz sarji alanlar ( hizli sarj adaptoru ile elbette ) kandirmaca her takildiginda sarj seviyesini hemencecik artiran yazilimsal hile sizde de var mi ?

Iphone8 Plus gibi ortak uyumlu hizli sarjlarda boyle cabucak hiz artisi saglayacak birsey yok. Ustelik Iphone larin pil kapasiteleri cok kucuk yuzdelik hizli sarj artisi aslinda Iphone 8 ve Iphone8 Pluslarda daha cabuk gorulmesi beklenirken videoda goruldugu ve bahsedilgi uzere Iphone8 Plus daha gercekci sarj durumunu ifade etmekte ...

Aman dikkat ...

• Arkadaşlar bu çek olayı ya da başka bir kampanya var ise Vodafone dan alınan cihazlar içinde geçerli mi acaba? Bir de kampanya detayları hakkında bilgi verebilir misiniz?

Kısmetse akşama bende aranıza katılıyorum bu arada :)

Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..ScReaM -- 17 Ekim 2017; 12:55:44 >
  • sercos kullanıcısına yanıt
    Bulundugum lokasyonda telefon cok iyi cekmiyor, 4.5 g' yi açarsam eger daha çok pil harcamaz mı?

• KaTürk K kullanıcısına yanıt
    Şu hatırlatma olayına takıldım ben. Onu nasıl yapıyoruz?

• gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim çözünürlekten ekrandan yana sıkıntım yok zaten yek şüphem performansından yana

• Arkadaşlar merhaba, önceki sayfalarda bixby'ye hızlı komut ekleyen bir mesaj vardı hatta yazan arkadaşımız yatarken bixby'ye bir iyi geceleri çok görmeyin tarzında bir mesajı vardı. Sayfasını yada mesajı bulmamda yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkürler, Saygılarımla.

Edit: Yazım hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LütfenBccYapmayınız -- 17 Ekim 2017; 13:14:36 >
  • gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    4.5g ile deneyin daha iyi olabilir, şebeke sinyalinin az olması pil tüketimini etkiler.
  • Beyler bu gear vr da Samsung internet uygulaması gözüküyor. Bizim ülkemizde de aktif midir bu? Almayı düşünüyorum Da

• quote:

Orijinalden alıntı: gfblugano35

Şu hatırlatma olayına takıldım ben. Onu nasıl yapıyoruz?

Reminder uygulamasını açın.

Bir hatırlatıcı oluşturun.

Durum kısmından Yer'i seçin.

Bir adres ve yarıçap seçin.

Oraya her varışta bildirim istiyorsanız tekrarla seçeneğini her zaman yapın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Apple Fanboy 11

Herşey yapılabilir, ama henüz yapan yok (merak etmeyin en iyisini de Apple yapar sonunda ). Komik olan da üzerine telefon koyduğunuz şarj aletine temassız denilmesidir.

Sizin anlayacağınız zeka seviyesi ile cevaplayayım

Temassız şarj derken telefon kablo ile temas etmiyor şarj pedinin üstüne bırakman yeterli

Bazılarıda kablosuz şarj diyor oda kabloyu telefona takmıyorsun şarj pedine takıyorsun telefonu üstüne bırakıyorsun şarj oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENDERES-5441 -- 17 Ekim 2017; 13:49:56 >

• beko1903 B kullanıcısına yanıt
    NOte 5 de aktifti, NOte 8 de de sorun çıkaracağını sanmıyorum.

Samsung internet uygulamasının Gear VR için olanı ve gayette rahat bir kullanımı vardı bana göre.

Saygılarımla...

• Merhaba Arkadaşlar,

Bende Note 5 var h265 10 bit videolara desteği yok. Note 8 in desteği var mı, bilen var mıdır acaba ? Rica etsem şu videoyu biri telefonunda deneyebilir mi?

Jellyfish 4k hevc 10-bit 120mbps test dosyası:http://jell.yfish.us/media/jellyfish-120-mbps-4k-uhd-hevc-10bit.mkv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetalb -- 17 Ekim 2017; 17:8:33 >
  • ahmetalb A kullanıcısına yanıt
    Ben denedim açtı videoyu

• 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.