Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.658
Cevap
77
Favori
200.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ ★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Optimumda var hocam yakında gelir Oray'a da

• quote:

Orijinalden alıntı: emperor1907

quote:

Orijinalden alıntı: xPhoeniXx

Hayırlı olsun hocam iyi günlerde kullanın inşallah :)

Teşekkürler hocam. Siz de alın, hep birlikte inşallah

Piyasaya çıktığı an bende alacağım hocam inşallah. Ne zaman Ön sipariş verdiysem hep gecikme yaşadım. O nedenle ön sipariş vermiyorum, güvenemiyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: casusnet

acaba bende samsung un kendi sitesinden mi versem düşünüyorum yada n11 de var bir satıcı ondan mı diye düşünüp duruyorum

İmkan varsa bizzat mağazadan yapmanızı tavsiye ederim.
  • quote:

quote:

quote:

Piyasaya çıktığı an bende alacağım hocam inşallah. Ne zaman Ön sipariş verdiysem hep gecikme yaşadım. O nedenle ön sipariş vermiyorum, güvenemiyorum :)

Önsiparişler bizim memlekette hep sıkıntılı oluyor hocam zaten :)

Ben de normalde piyasaya çıkmasını bekleyecektim ama mağazaya gittiğimde dayanamadım aldım. Umarım çok bekletmezler. Bekleyeceğiz gibi gözükse de umut işte :)

• Cevahir Samsung ise 19-20 Ağustos dedi.

Her mağaza kendi kafasına göre tarih veriyor anlaşılan :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben de normalde piyasaya çıkmasını bekleyecektim ama mağazaya gittiğimde dayanamadım aldım. Umarım çok bekletmezler. Bekleyeceğiz gibi gözükse de umut işte :)

Bekletmezler inşallah hocam :) Sonuçta ön sipariş beklememek içindir ama işte konu Türkiye olunca beklemek için oluyor :)

Neyse geç olsunda güç olmasın İnşaAllah. Sorunsuz bir Note 7 deneyimi yaşamak dileğiyle...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bekletmezler inşallah hocam :) Sonuçta ön sipariş beklememek içindir ama işte konu Türkiye olunca beklemek için oluyor :)

Neyse geç olsunda güç olmasın İnşaAllah. Sorunsuz bir Note 7 deneyimi yaşamak dileğiyle...

İnşallah hocam. 1 Eylül'e kadar izindeyim. Bu arada cihaz çıksa da doya doya kurcalasam diyorum ama kısmet tabi dediğiniz gibi geç olsun güç olmasın.

Hep birlikte beklemeye devam :)

• H.Burada da Samsumg Türkiye garantili ürün için "En geç 17 Ağustos Çarşamba günü kargoda" ibaresi var
  • Hocam bende note 5 den iPhone 6s plusa senin gibi sebeplerden geçtim ilk baslarda iyiydi ama daha sonra iPhonenin beni kısıtladığını hissettim mesela note 5 de galeri de özel mod vardı fotoğraflarımı Oray'a atabiliyordum veya albüm yapıyordum Oray'a atıp gizliyordum iPhone de albüm yapsan bile film rulosuna girdiğin an resimlerin hepsi orada görünür . Akıllı tv aldım iPhone den akıllı tv ye görüntü göndermek için iptv almam lazımmıs kardeşimde note 3 var boru gibi gönderiyor . iPhone de galeriden whatsaoa foto yollarken o fotoların gitmesini beklemek zorundasın menü tuşuna bastığın an arka planda resimi göndermez anılacağın multitasting sıkıntılı biraz he bazı yönlerden iyi en azından arka planda uygulama kafasına göre çalışmıyor .. apple güncellene desteği veriyor diyorlar da yaklaşık 6 aydır kullanıyorum aldığım güncellemeler ne ise yaradı dersen bi tek .Mavi ekran filtre yani nightshift geldi onun haricinde bi cacık göremedik . Samsung arayüz bakımından ciddi bi atılım attı.. İosun uygulamalarının daha stabil olduğu güvenli olduğunu da boş saymayalım ..

• XYAĞMUR kullanıcısına yanıt
    Yalnız satıcı h.burada değil hocam. Çok da güvenmemek lazım.

Beklemekte fayda var diye düşünüyorum..
  • Karargahx kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam açıklamalarınız için. Note 5 iyi telefon gerçekten ama artık böyle sorun çıkarmayan bir modele geçmek istiyorum. Yani Androidten biraz sıkıldım iosa geçerek farklılık olsun istiyorum. Tekrar verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

• emperor1907 kullanıcısına yanıt
    Evet bende sonradan farkkettim.Haklısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nahsen346

Çok teşekkür ederim hocam açıklamalarınız için. Note 5 iyi telefon gerçekten ama artık böyle sorun çıkarmayan bir modele geçmek istiyorum. Yani Androidten biraz sıkıldım iosa geçerek farklılık olsun istiyorum. Tekrar verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

Note 5'in neresi sorun çıkartıyor tam olarak sayar msınız ?
  • Bu gün Ankara Next level'deki samsung mağazsında test ettim. Oldukça güzel, seri ve hızlı çalışıyordu. Ürün "haftaya" gelecek dedi adam. Bende kapora verdim ve ayırttım kendime bir tane. Bu arada "kılıflar" falan hep çıkmış o da güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Bu gün Ankara Next level'deki samsung mağazsında test ettim. Oldukça güzel, seri ve hızlı çalışıyordu. Ürün "haftaya" gelecek dedi adam. Bende kapora verdim ve ayırttım kendime bir tane. Bu arada "kılıflar" falan hep çıkmış o da güzel.

Hocam kılıf değil de temperli cam lazım bize :) Samsung Note 7 için ekran koruyucu çıkardı sanırım temperli cam. Hiç gözünüze çarptı mı orda öyle bir şey ? Bende gün içinde Cepa ve Kentpark Avm'ye gitcem. Varsa eğer iyice bir araştırcam temperli cam olayını..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..ScReaM -- 13 Ağustos 2016; 15:23:11 >
  • 256 GB hafıza kartı hediye diyorlardı bilgisi olan var mi

• Hepsiburada da artık 18 Ağustos kargoda diyor hemde Satıcısı hepsiburada bende ya SİLVER ya gold atıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakangündüz -- 13 Ağustos 2016; 15:26:59 >
  • emperor1907 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim , siz de iyi günlerde kullanın

İnşallah , umarım bizi mahçup etmezler (Şu saat oldu arayan soran yok önümüzdeki haftaya kaldı herhalde teslimat) Gerçi ben elden teslim almak istediğimi söylemiştim bir önceliği olurmu bilemedim ama olmıyacak gibi.
  • Teşekkürler , cümlemize inşaallah
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.