Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.658
Cevap
77
Favori
200.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu telefon olmuş harbiden. Ayrıca Vodafone ve Türk Telekom bayilerinde de teşhire çıkmış telefon.
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hana-MicHi__ -- 12 Ağustos 2016; 18:20:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pinwheel

Bu VR'ın hiçbir numarası yok. Keşke daha iyi bir hediye verilseydi yada hiç verilmesin fiyatı 3000'lerde olsun.

Gear VR kullandınız mı hiç?

• houston we've got a problem :) Gorilla 5 den inciler :) demo unit resmi eklemisler XDA e, kilifsiz kullanmayin derim:
    http://forum.xda-developers.com/note-7/help/edge-to-edge-film-screen-protector-to-t3435720/page2

• Merhaba Arkadaşlar.

Dün sabah siparişini verdiğim ve bugün öğleden sonra elime geçen VRSDESIGN (Verus) Samsung Galaxy Note 7 Duo Guard Series Kılıf hakkında sizleri bilgilendirmek adına ufak bir inceleme yazısı yazdım. Okumak isteyenler:

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=119170975&p=20

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..ScReaM -- 12 Ağustos 2016; 19:34:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batarya zayıf

quote:

Bu VR'ın hiçbir numarası yok. Keşke daha iyi bir hediye verilseydi yada hiç verilmesin fiyatı 3000'lerde olsun.

Kullandım bende baya bir baş ağrısı yaptı :) Güzel bir teknoloji fakat şuan için gereksiz görüyorum. Görüntü kalitesi ve içerikler çok yetersiz şuan. Her an kullanılabilecek birşey değil bana göre.
  • mavi renk de dahil vatanda ön siparişte görünüyor şu an :http://www.vatanbilgisayar.com/samsung/akilli-telefon/
  • quote:

quote:

quote:

Kullandım bende baya bir baş ağrısı yaptı :) Güzel bir teknoloji fakat şuan için gereksiz görüyorum. Görüntü kalitesi ve içerikler çok yetersiz şuan. Her an kullanılabilecek birşey değil bana göre.

Heh öyle deyin, bana hitap etmiyor demeniz daha doğru. Ben acayip zevk alıyorum Gear VR'dan. Tabii ki bunlar 1.0 sürümü. Çok gelişecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: sedabilgili

mavi renk de dahil vatanda ön siparişte görünüyor şu an :http://www.vatanbilgisayar.com/samsung/akilli-telefon/

Temin edemedik siyah verelim diyeceklerdir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gear vr hediyesi nasıl oluyor acaba? Gidip Samsung tan ayrıca ama alıcaz z

• DeeepBlue kullanıcısına yanıt
    Bu oldukça ciddi bir problem, demekki kesin kılıf gerekiyor. Led göstergeli orijinal kılıfı gördüm çok şık, s-view kılıf ise note3 de çıkanın aynısı.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

Bu gear vr hediyesi nasıl oluyor acaba? Gidip Samsung tan ayrıca ama alıcaz z

Hocam verdiğim linkte kampanya detayları yazıyor. Orayı dikkatlice okuyun lütfen.

http://www.samsung.com/tr/galaxy_note7_preorder_2016/

• quote:

Orijinalden alıntı: boramat

adam getirtmiş kaydettirmiş satıyor:)

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-samsung-galaxy-note-7-64gb-dual-sim-kayitli-carsi-iletisimden-328898531/detay

Söyleyecek çok şey var da bunlara neyse :)

Emek vermiş sonuçta. O yüzden ben susuyorum.
  • Vatan'da mavinin olmasına çok sevindim. Mavi olanı çok istiyorum. Bir şekilde onu temin etmeye çalışacağım. Ama birkaç ay geç de olsa, ithalatçı garantili de olsa 2800'e falan almayı düşünüyorum. 3000 ve üzeri vermek istemiyorum. Daha kılıf, hafıza kartı, cam vs. alıcaz. Zaten onlarla 3 bin olur

• quote:

Orijinalden alıntı: erturk unal

Vatan'da mavinin olmasına çok sevindim. Mavi olanı çok istiyorum. Bir şekilde onu temin etmeye çalışacağım. Ama birkaç ay geç de olsa, ithalatçı garantili de olsa 2800'e falan almayı düşünüyorum. 3000 ve üzeri vermek istemiyorum. Daha kılıf, hafıza kartı, cam vs. alıcaz. Zaten onlarla 3 bin olur

Hocam ithalat garantili cihaz almayın derim. S7 serisinde bir ton sıkıntı çıktı ithalat garantili olanlarda. Bazılarının Knox sayacı artmıştı. Yani baştan garantisiz gelmişti telefonlar. Dikkatli olmalısınız.

• Ben bugün baya kullandım note 7 yi fakat bir note 5 kullanıcısı olarak tasarım dışında ilgimi çeken bir yanı olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xPhoeniXx

quote:

Vatan'da mavinin olmasına çok sevindim. Mavi olanı çok istiyorum. Bir şekilde onu temin etmeye çalışacağım. Ama birkaç ay geç de olsa, ithalatçı garantili de olsa 2800'e falan almayı düşünüyorum. 3000 ve üzeri vermek istemiyorum. Daha kılıf, hafıza kartı, cam vs. alıcaz. Zaten onlarla 3 bin olur

Hocam ithalat garantili cihaz almayın derim. S7 serisinde bir ton sıkıntı çıktı ithalat garantili olanlarda. Bazılarının Knox sayacı artmıştı. Yani baştan garantisiz gelmişti telefonlar. Dikkatli olmalısınız.

Telefona TR firmwarei atıyorlar o yüzden. Ben de bunu öğrenince şaşırdım tabi.

Bazen sayaç artabiliyor root olmasa dahi. Bizzat yaşadım bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batarya zayıf -- 12 Ağustos 2016; 23:46:18 >
  • shnaltay34 S kullanıcısına yanıt
    bana da öyle geldi, ileri gideceklerine geri gitmişler sanki :) Gorilla 5 e 1.6m den dusmelere dayanıklı diyorlarsa cihazın anavatanında neden cam kırılması tamiratına %50 kampanyası yapıyorlar :)) bu arada hiçbir kılıf da tam koruma sağlamıyor tabi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeaLeusy

Ben bugün baya kullandım note 7 yi fakat bir note 5 kullanıcısı olarak tasarım dışında ilgimi çeken bir yanı olmadı.

Tasarim ve ekran disinda cok fark olacagini bende sanmiyorum. Ufak tefek farkliliklar var. Arada ucurum yok. Note5te gayet iyi cihaz. Uzun zamandir kullaniyorum. Gayet sorunsuz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xPhoeniXx

quote:

Telefona TR firmwarei atıyorlar o yüzden. Ben de bunu öğrenince şaşırdım tabi.

Bazen sayaç artabiliyor root olmasa dahi. Bizzat yaşadım bunu.

Yaşadıysanız tabi doğrudur hocam. Telefonun başına herşey gelebilir. O nedenle her zaman distribütör garantili olanı almaktan yanayım..

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.