Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (403. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.658
Cevap
77
Favori
200.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 401402403404405
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güzelmiş skorlar. Yanlız 13 saat içinde 8 saat kullanmışsın. 48 saatte 5.30 6 saat alır. Günde 3 saat kullansan yeter iki gün. Benim cihazda akşama kadar dayanmıyor senk. kapalı konum kapalı disabler ile çoğu program kapalı wifi 3g karışık en fazla 5 saat. Sosyal medya dışında bir oyun oynayayım desem düşünüyorum telefonu elime alınca. Güle güle kullanın. Ben zaten kötü bir cihaz demedim konunun en başında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HazretiSamiDayi kullanıcısına yanıt
    Patlayan note 7 lere bakmaya giriyorum.

• Tamamdır, bende özür dilerim iğneleyici üslubumdan dolayı.

Telefon güzel ama büyük bir problem ile doğdu, fiyatı düşme ihtimali yüksek yani alınabilir bir telefon olacaktır.

Sıkıntısı ise yabancı sitelerde sorunun tam düzelmeme ihtimali pil ömrünün yeni seride kısa olabileceği ve samsungun zaten kıt olan telefon desteğinin note 7 için iyice düşeceği yönünde. Uzun soluklu kullanım için problemli olabilir.

Telefon ilerki sürümler için ümit vadediyor hele ki rakibi iphone yerinde sayarken, s6'dan beri tasarım ve kalitede ciddi ilerlemeler kaydediyorlar. Bir daha samsung almam diyen beni bile s7 edge cezbetti, elimdeki tel eskiyince o zamanın samsung amiral gemisi de incelemelerim arasında olacak.

Note 4 hala iyi bir telefon bekleme konusunda sıkıntın olmaz, bekle ve gör iyi bir taktik şu aşamada, bakalım samsung sahiplenici adımlar mı atacak yoksa s8 note8'e mi yüklenecek bu ölü doğdu diyip görecez.

• orcun93 kullanıcısına yanıt
    Ekimde gelirse 2500 ve a üstü olur.Yada hediyesi bol 3ve az üstü olur.
    Gerçekçi olalım üstüden 3 ay geçmiş lansmanın 1.5 ay piyasada olmayacak rakipleri satacak.
    Pazardan pay kapmak için mecbur fiyat düşül girecek.
    Ekim sonuna kadar ben benim note 5 in camı çatlak idare edemem herhalde.Mecbur yaptırır fiyat az daha düşsün diye mart ı beklerim.Mart da s8 in şekli şemali oturmuş olur ulan acaba note 8 imi beklesem derim.
    Ben gibi düşünen çok olur.
    19 eylül vaatleri vardı ilk toplattıklarında yanlışsam söyleyin.Ben eylül sonunu bekliyorum.

• maxi80 M kullanıcısına yanıt
    Note 4 den çok memnun olduğum için iphonedan sonra note7 de ilgi alanımda. İstediğim her özelliği koymuşlar çokda şık. Ama bence tek sorunuda pil değil. Gorilla 5 biraz tırt geldi bana, sıklıkla reset yapan çok cihaz var bunun pille ilgisi varmıdır bilemem. Ayrıca kalemin çok çabuk bozulup çıkamama durumlarıda yaşanmış. Yani hemen üstüne atlamamak lazım samsunglarda bence. Note 4 dede yığınla sorun vardı ben note 5 tanıtımından hemen önce aldım hem sorunları baya hallolmuştu en azından bendeki cihaz öyle hemde fiyatı çol uygundu. Note 7 için seneye kadar bekleyip takipte kalacağım note 8 e bakayım çok bir değişiklik yoksa fiyatıda note7 2binlere kadar düşerse geçerim yoksa note 4 devam. Ama kesinlikle şu özellikler iphonun yeni serisinin misliyle üstünde.Birde patlamayacağını garantide etselwr ne yaparlarsa yapsınlar telefona 3600 gibi bir para vermem. İyi bayramlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epstemolojk_kopus -- 15 Eylül 2016; 21:48:14 >
  • ekim sonu mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxi80

Tamamdır, bende özür dilerim iğneleyici üslubumdan dolayı.

Telefon güzel ama büyük bir problem ile doğdu, fiyatı düşme ihtimali yüksek yani alınabilir bir telefon olacaktır.

Sıkıntısı ise yabancı sitelerde sorunun tam düzelmeme ihtimali pil ömrünün yeni seride kısa olabileceği ve samsungun zaten kıt olan telefon desteğinin note 7 için iyice düşeceği yönünde. Uzun soluklu kullanım için problemli olabilir.

Telefon ilerki sürümler için ümit vadediyor hele ki rakibi iphone yerinde sayarken, s6'dan beri tasarım ve kalitede ciddi ilerlemeler kaydediyorlar. Bir daha samsung almam diyen beni bile s7 edge cezbetti, elimdeki tel eskiyince o zamanın samsung amiral gemisi de incelemelerim arasında olacak.

Note 4 hala iyi bir telefon bekleme konusunda sıkıntın olmaz, bekle ve gör iyi bir taktik şu aşamada, bakalım samsung sahiplenici adımlar mı atacak yoksa s8 note8'e mi yüklenecek bu ölü doğdu diyip görecez.

Hocam en başından şu üslupla yazsanız eleştirilerinize de herkes düzgünce fikirlerinize yorumları ile katkı yapsa. Son yorumunuza kadar tüm yorumlarınızı gözden geçirin lütfen, sizin de irite olacağınıza eminim. Kendi adıma son mesajınıza kadar gıyabınızda size acayip gıcık olmuştum, son mesajınız hepsinden farklı ve bence olması gereken tarz bu. Sorun samsung veya note7 nin eleştirilmesi değil, konunun sabote edilmesi ve dalga geçilmesi. Üstelik bunu yapanların büyük çoğunluğu gerçekten isheep tanımına cuk oturan beyin ergenleri. İster kullanıcı olsun, ister meraklı, ister mağdur, ister meraktan gelmiş olsun foruma; herkes yorum ve soruları ile olumlu katkı yapmalı forumlarda. Bence ios android tercihi kişisel bir konu, Tartışmak anlamsız. Hele markalar üzerinden fanlık yapmak en kibar tarifle salaklık... sonuçta tüm firmaların gözü cebinizden çıkacak para da...

• quote:

Orijinalden alıntı: MuBi

quote:

Orijinalden alıntı: maxi80

Tamamdır, bende özür dilerim iğneleyici üslubumdan dolayı.

Hocam en başından şu üslupla yazsanız eleştirilerinize de herkes düzgünce fikirlerinize yorumları ile katkı yapsa. Son yorumunuza kadar tüm yorumlarınızı gözden geçirin lütfen, sizin de irite olacağınıza eminim. Kendi adıma son mesajınıza kadar gıyabınızda size acayip gıcık olmuştum, son mesajınız hepsinden farklı ve bence olması gereken tarz bu. Sorun samsung veya note7 nin eleştirilmesi değil, konunun sabote edilmesi ve dalga geçilmesi. Üstelik bunu yapanların büyük çoğunluğu gerçekten isheep tanımına cuk oturan beyin ergenleri. İster kullanıcı olsun, ister meraklı, ister mağdur, ister meraktan gelmiş olsun foruma; herkes yorum ve soruları ile olumlu katkı yapmalı forumlarda. Bence ios android tercihi kişisel bir konu, Tartışmak anlamsız. Hele markalar üzerinden fanlık yapmak en kibar tarifle salaklık... sonuçta tüm firmaların gözü cebinizden çıkacak para da...

Biz diğer sony htc lg forumlarında samsungçulardan neler çekiyoruz diğer marka kullanıcıları burada yazmaya başlasa roman olur. Çöp kelimesi bile samsung sahibi birkaç ergenin diğer marka sayfalarında yazdığı birşey aslında ve sizi ne kadar irrite etti.

Aman abartılıyor ben kullanmaya devam ediyorum yazan arkadaşların hakettiği üsluptu çünkü ne yazsak zaten ilk yediğimiz tepki de ortada.

Çocukla çocuk, olgun konuşan biriyle de olgun konuşuyorsun zaten, ve yapılan şakalar yerinde şakalar ve capsler bence, öyle çok aşağılayıcı değil, telefon sahibi olarak objektif bakamıyorsunuz olaya.

İade veya değişime verip burda da geyiğini yapacaksın, yapacak şey mi var. Telefon güzel ama şimdi değil 2 ay sonra güzel ;)

• 2 yanlış bir doğru etmez. Yazdıklarım forumları kirleten herkes için geçerli.gerkes gücü ve zevki oranında bir cihaz alıyor ve hakkında paylaşım yapmak istiyor, o forumu Kirletmek çok anlamsız ve çocukça. Hangi işletim sistemi veya markayı tercih etmiş olursak olalım, o markanın müşterisi oluruz, Sahibi değil. Ama benim gibi düşünen birini dahi zıvanadan çıkaracak miktar ve üslupta caps/espiri tadını kaçırıyor ve amacı aşıyor. Bu forumda şu an konuşulması gereken şey cihazı kullanırken edinilen tecrübe, iade/değişim sürecidir. Sorun olmasa adamlar tüm dünyada cihazlarını toplamakla uğraşmaz, böylesi bir prestij kaybını göze almaz. Ama dünya devi bir firmanın servet harcayarak ortaya çıkardığı ürünü gömmek ve ölü olduğunu iddia etmek muhtemel bir tecrübesizliğin işaretidir. Kesin olan şudur ki samsung batarya nedeni ile müşteri kaybetmiştir ama süreci iyi yönetmesi ve benim tahminimce note7 'ye alışık olmadığımız kadar vereceği destek ile (fiyat düşmesi veya hediye ile yapamaz bunu) note7 satışlarını yükseltemez ise de s8 ailesi ve note8 satışlarını patlatır.

• yarın inşallah gear vr gözlüğüm geliyor telefon yok ama gözlük olacak inşallah :)
  • Ekran kalitesi olarak bakarsaniz note7 mi dersiniz yoksa iphone7 plus mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

Ekran kalitesi olarak bakarsaniz note7 mi dersiniz yoksa iphone7 plus mı?

hocam bence 2 k ile fullhd arasında bariz bi fark yok note 7 amoled oldugundan biraz daha canlı abartılı renkler sunuyor ama iphone ekranı daha orjinal renk veriyor ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

quote:

hocam bence 2 k ile fullhd arasında bariz bi fark yok note 7 amoled oldugundan biraz daha canlı abartılı renkler sunuyor ama iphone ekranı daha orjinal renk veriyor ..

Anladim hocam. Siz cihazi iade mi ettiniz?

• KLM havayollarında uçuş öncesi bilgilendirme anonsu yapılıyor.

Mobil cihaz ve cep telefonlarını uçuş moduna alın , Samsung Note 7 cihaz sahipleri cihazlarını kesinlikle kapalı duruma getirsin ve uçuş bitene kadar koltuk arkası şarj istasyonlarında şarj etmesin diye anons yapılıyor ... Bir marka için çok büyük bir marka değeri kaybı yaşanıyor...!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: BIXI MAN

KLM havayollarında uçuş öncesi bilgilendirme anonsu yapılıyor.

Mobil cihaz ve cep telefonlarını uçuş moduna alın , Samsung Note 7 cihaz sahipleri cihazlarını kesinlikle kapalı duruma getirsin ve uçuş bitene kadar koltuk arkası şarj istasyonlarında şarj etmesin diye anons yapılıyor ... Bir marka için çok büyük bir marka değeri kaybı yaşanıyor...!!!

Samsung hayatinin hatasini yapti maalesef. Boyle bir hata meydana gelmeseydi su an fena tavan yapmis olacaklardi. Ama olmadi. Bundan sonra da mobilde dususe gececektir firma. Zaten hisselerinde de bayagi bir dusus oldu. Apple'a cok fena koz verdi. Su an cogu note 7 kullanicisi istemeyerekte olsa iphone7 plusa gecis yapiyor. Bundan sonra Apple ile de kolay kolay rekabet edemezler bu sektorde. Ust duzey kullanicilarini kaptiriyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: EniqmaticTr

Ben hiçbir şeyi kısmam. İhtiyacım olanı kullanırım. Ne gerekliyse açıktır. Bir gün inat ettim gece 4 e kadar oturdum şarjı bitirmek için sırf. Çünkü bu telefonun şarjı bana 2 gün yetiyor dolu dolu.
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ ★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★

Ben 12 saatten daha az bir sürede defalarca bittiğine şahitim yani dolu dolu kullanmadığınızı düşünüyorum arkadaşım ben sabah 8 sularından ℅100 lük dolu olarak akşam saat 6 sularında tamamen bittiğinde tekrar takıyordum 2 gün şarjı gidiyor demesin bana kimse inanmam çünkü yok öyle bir note 7.
    iPhone 6s plus larda aynı şekilde 2 gün kullanıyorum diyenler var. Akşam eve girdiğinde şarjı yetiyorsa şükretmek lazım. Yeni seri gelene kadar gm 5 plus aldım, bir kaç gündür kullanıyorum ve bir gün yetiyor. 2. gün yok.

• BIXI MAN kullanıcısına yanıt
    Çok bilindik bir söz;
    "Reklamın iyisi kötüsü olmaz!"

İstense para ile bile yapılamayacak bir şekilde her KLM uçuşunda Samsung markasının adı geçiyormuş, ne güzel :)

Saygılarımla...
  • quote:

quote:

quote:

evet benim cihaz servisteydi zaten para iadesi aldım. İphone 7 plus bekliyorum şuan tuşlu telefon kullanıyorum :))
  • quote:

quote:

quote:

quote:

evet benim cihaz servisteydi zaten para iadesi aldım. İphone 7 plus bekliyorum şuan tuşlu telefon kullanıyorum :))

Bende haftaya Almanya'ya gidecegim. Denk getirebilirsem belki 7 plus alirim. Olmazsa note7 degisim cihazi ile devam. Aslinda iphone'a pek sicak bakmiyorum ama ekim sonu degisim olayi insanin asabini bozuyor.

Edit: para iadesini samsung mu yapiyor yoksa aldigimiz magaza mi? Ben mediamarkttan almistim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evren7 -- 16 Eylül 2016; 1:29:22 >

• Anlayamadığım bir şey var. Bu sürü psikolojisi de nedir?
    Note 7 almayın niçin iPhone almak zorunda gibi konuşuluyor? Piyasada iPhone ile kıyaslanacak tek cihaz note 7 değil sonuçta.
    Note 7 kötü kaka iPhone alayım ne demek yahu!
    Teknoloji faşisti iPhone sırf şu iyi servis mevzusu yüzünden tercih edilecek bir alet değil fikrimce.
    İnsanlar resmen şartlanmış. Samsung alınmıyorsa iPhone alınmalı. Mantığa saçmalığa bak.

• 
Sayfa: önceki 401402403404405
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.