Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (392. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.658
Cevap
77
Favori
200.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Iphone 7Plus dusunuyorum artik.
    Note 7 tamam ama s7 ve ya edge Iphone 7plus ile bas edemez tabi ki ozellikleri yine de fazla ama iphone genel olarak one cikiyor ama Note7 ye cok uzuldum yani. 3600tl ye alsak simdi 1 sene sonra 1500 e zor satacagiz.
    Ip7 plus 3600 e alsak seneye 2600 min ederi var. Elbette yatirim amaci ile almiyoruz cihazlari ama o kadar da zengin degilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • efege kullanıcısına yanıt
    http://www.androidauthority.com/samsung-temporary-fix-note-7-problem-ota-update-limit-charge-60-716163/

Kapasite dusme degil de dogrusu, sarji 60ta kesecek

• iPhone 6 kullanıyorum, hani herkes tarafından kabul görünen bir gerçek var iOS daha stabil gerçeği. Artık o günden güne kayboluyor çünkü artık iOS eskisi gibi stabil değil. iOS 6 efsaneydi, 7 kabul edilebilir stabilliği vardı. 8 geldi iOS ile Android'in peformansı eşit olmaya yaklaştı.

Niye mi diyorum? İş yerinde bi bayanda S7 Edge var, inanın benim iPhone 6 dan daha stabil çalışıyor. Bir gün telefonu istedim kullandım, iOS'la arasında hiç bi fark görmedim. Hatta S7 Edge bazı yerlerde daha hızlı çalışıyordu. Sonra dedim ki kendime ben niye iPhone kullanıyorum? Aşırı müzik dinleyen ve klip izleyen biri olarak iOS'ta işkence çekiyorum. MX Player gibi muazzam bir video oynatıcısı var bilirsiniz. İnsanın iPhone kullanmasını bıraktırır o derece. App Store'da MX Player gibi video oynatıcısı bulamazsınız. Ondan daha berbatları parayla satılıyor zaten. Batarya deseniz hiç o duruma girmiyorum. Düşük pil durumuna alsam bile su gibi gidiyor. Fotoğraf çekme hızı S7 Edge ile aynı. SD kart takamıyoruz. iPhone'da sadece sosyal uygulamaları kullanabiliyorsun o da batarya yetmezliğinden kullanamıyorsun bile. Günde 2 kere sarja taktığımı biliyorum. Apple'ı çok seviyorum telefonlardan çok memnunun ama bazı şeyler canımı sıkıyor. Şimdi iPhone 7 yi satmak için iPhone 6 nın ağzına edecekler güncellemelerle.

Kararımı verdim, S7 Edge Silver + 200GB SD kart (Amazon) alacağım. Klipleri dizileri filmleri telefona dolduracağım.

• Note 5 ve İphone 6s plus kullanıyorum. Sanırım o kasma o cihazın problemi. Android ve ios stabilitesi arasında fark var. Tabi s7 edge vs bu cihazları kullanmadım. Daha yeni olanları bilmiyorum. Ama istediğim stabilliği note 5 e kadar android hiçbir cihazda bulamadım.

• TheWhiteGandalf kullanıcısına yanıt
    Note 5 kullanıyorum stabilite mükemmel.6s de mükemmel aldığım tavsiye ettiğim cihaz asla film dizi izlemeyecek androidin özgürlük farkını yaşamak hedefi olmayam adama zorla samsung al demem apple çok daha kapalı,güvenli(burası tartışılır) sade kısaca sorunsuz adam işi. Ama kasma donma note 5 te asla yaşamadım ve arayüz çok sorunsuz çalışıyor.Hanımın s6edge de kasma donma yaşamadım.Ama note 4 te vardı kasmalar.
    Note 7yi yaşayıp göreceğim neticede kısmet olur da alırsm 256 gb hafıza kartı alıp boğazıa kadae doldurmayı planlıyorum.Herhalde bir kasma olur diye düşünüyorum.Olmazsa burdan paylaşırım olursa da paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecz_mel -- 13 Eylül 2016; 18:22:23 >
  • -Deadmau5- kullanıcısına yanıt
    Hay ağzın bal yesin benim kıvranıp kıvranıp anlatamadığım şeyi çok güzel ifade etmişsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Üstad bendede iphone var note7 için birşey diyemem ama diğer samsunglardan tasarım ve şıklık kalite hissi olarak iphonelar daha iyi. Ama sadece şıklık var başka özellikler fırt herşeyi kısıtlı müşteri değil kendileri ne isterse onu almak zorundasın. Hedef kitleside zaten kenetlenmiş.

yıllardır dönüşümlü olarak her sene note ve iPhone alıyorum.
    Apple hep öndeydi gerek yazılım, gerek tasarım gerekse prestij olarak fakat yıllar geçtikçe durum tersine dönmeye başladı.

Çoğu özguvensiz, güçsüz kişi iphone olarak kendini ifade etme derdinde.

iphone un tasarımı tek kelime berbat, kasa ekran oranı, alt-ust boşluklar vs

kullanıcıları hiçe sayıp kisitlandirmasi ise rezalet
    note 7 tasarım konusunda noktayı koydu, zirve bu, bundan sonra sanirim tasarım ile oynanmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 13 Eylül 2016; 18:28:06 >

• ecz_mel E kullanıcısına yanıt
    n4 ne kasmasi var hocam, nerede, hangi uygulamada, çok şükür hiç yaşamadım da siz söyleyince merak ettim

• Rwenzori kullanıcısına yanıt
    64 lük hafıza kartı class 10 boğazına kadar dolu şekilde kullandım.
    S note açılışları hızlı kısayol değil normal açılışı yavaşlamıştı.
    Resim klasörü kısayoluna bastığında hemen gelmiyordu.
    İnternet tarayıcı açılışı yavaşladı zamanla.

Oyun çok oynamam.

Teamviewer çok kullanırım son zamanlarda kasıyordu atıyordu.

Tek özlediğim yanı note5 e göre hafıza kartı ve hoparlörü.Daha iyiydi tabi bana göre.

• ecz_mel E kullanıcısına yanıt
    snote un kendisi vasat bir program zaten diğerlerini kullanmadığım için birşey diyemeyeceğim, benimkide full bir sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar, hiç format vs çekmedim.
    galerimde 500-600 öğe var şimdi basınca biraz yavaş geldi ama ram temizlemekteb sanırım.

• Samsung patlama olaylarına dair teknik bir açıklama yaptı mı? Sorunun detaylı analizini yapıp bunu müşterileriyle paylasmali eğer pazar kaybediyorum daha fazla gecikmeyeyim yeni Note7 leri piyasaya sureyim diye düşündüyse daha büyük bir hata içine düşer.Note7 alanlar değişim yaparlar ama Note7 almayi düşünenler zihinlerinin bir kosesindeki şüphe giderilmeden tam emin olmadan risk alıp bu telefonu almayacaktir. Velhasıl Samsung un işi çok zor. Note7 ölü bir seri olarak tarihteki yerini alacak gibi görünüyor.

• Arkadaslar mediamarkttan iade alan var mi? 2 sorum var.
    1-Iade icin son tarih nedir?
    2-Kredi karti ile almistim. Iban ile hesaba havale/eft istesem bu sekilde iade alabilir miyim?

• Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Bendede note4 var hiç kasma yok ama rom falanda yok. Sadece pilin istikrarsızlıpında şikayetçiyim ben.

• UYARAYIM: Bi havalimanı çalışanı olarak uyarmak istiyorum: özellikle yabancı pek çok havayolu note7 sahiplerinin ya telefonlarını kapalı konumda uçak altına vereceği bagaja koymasını istiyor, bazı havayolları kesinlikle note7 kabul etmiyor. Seyahat edeceğiniz firmadan bilgi alın sonra biletinizden olmayın.

• Okuduğum geribildirimlere göre telefon bomba gibi olmuş. Tavsiye edermisiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar çok elma Kafalı var bu forumda. Hayatımda ilk defa apple forumuna baktım. Okuduğum bir kaç sayfada hiç samsung u övüp iphone u yerene denk gelmedim. Bu forumda note 7 ve samsungu eleştirenler o konuda aktif ve iphone çığırtkanlığı yapıyor. Elma severlere lafım yok ama bu tiplerden dolayı apple kullanıcılarının kalitesi ortaya çıkmış oldu benim için. Bu nedenle artık neden burdasınız diye sormayacağım. Nedenini öğrendim... kalite meselesi.

• BENIM ADIM BOMBA SOYADIM ÖLÜM ULAAAN

-NOTE 7

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bankacılık kuralı geregi iade tahasılat hangi yöntemle yapıldıysa o yöntemle yapılır. İstina kredi kartı kapalı ise alternatif iade nakit/eft

• macropolo kullanıcısına yanıt
    Bir hava yolu yolcusu olarak ceplerimizi kontrol ediyorsunuz?(telefon olarak düşünmeyin cebi) Ayrıca bagaja vermek daha risklidir. Bagajda yanarsa daha tehlikeli olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mbaydar76

Bir hava yolu yolcusu olarak ceplerimizi kontrol ediyorsunuz?(telefon olarak düşünmeyin cebi) Ayrıca bagaja vermek daha risklidir. Bagajda yanarsa daha tehlikeli olur.

Ben size bize gelen mesajlara dayanarak bi uyarıda bulundum. Cebinizin kontrol edildiği noktalar güvenlik noktaları. Telefon kapalıyken tehlikeli bi durum yok dolayısıyla kapalı konumda bagaja verilirse bi risk teşkil etmez.

• 
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.