Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.658
Cevap
77
Favori
200.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanmam o araba note7 ile aynı paradır zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecz_mel

Hocam note 5 i biliyor musunuz?
    Note 7mde kalem nasıl ona göre.Note 5 tr kenarlar verimsiz kalıyordu özellikle ben gibi iri elli insanlarda hele bir de spiegen kılıf taktıysan tam verim alamıyordum.7 de kavisin not almaya avantajı var mı?
    Kısa klip notu alma pratik ve hızlıca oluyor mu?
    Senkronizasyon açık mobil wifi açık ortalama 2 3 saat internet 1 saat telefonla konuşmada batarya durumu ne oluyor?
    Koruyucu kılf alalım mı hemen çok çıt kırıldım mı sağı solu?
    Hoparlörü nasıl?Ses çıkışı nasıl özellikle 5 yada 4 e kıyasla nasıl?

Kısaca cevaplar mısınız?cevaplarsanız sevinirim?

Note 5'i eşim kullanıyor. İlk çıktığında almıştık. Memnun şuan için, bir sıkıntı yaşamadı.

Note 7 nin kaleminin ucu daha ince olduğu için not alırken daha kullanışlı oluyor. S pen özellikleri daha fazla, çok daha kullanışlı özellikleri var ve kesinlikle çok işe yarıyor. Ben Note 7 yi iş için de kullanıyorum. Kalem çok başarılı ve oldukça kullanışlı. Kavisin not alirken çok avantaj yaratacağını sanmam ama edge uygulamalarini açarken oldukça keyif veriyor.

Ben şuan kılıfsız ve ekran koruyucusu olmadan kullanıyorum. Çizilme durumunu iyice test edebilmek için oldukça özensiz kullanıyorum. Şimdilik çizilmedi cihaz. Kılıf kullanacağım zaman Samsungun ince şeffaf kılıfını kullanacağım ama sanırım ekran koruyucu hiç kullanmayacağım. Dokunma hissinin yumuşaklığını ve kalemin tepkilerini az da olsa zayıflatıyor bence.

Ekran kapalıyken S peni çıkarıp not almaya başlamak benim için cok kullanışlı oluyor. S pen deki aninda çevir gibi yeni uygulamalar diğer note serileri kalemlerine göre daha iyi durumda bence.

Ben sabah 07:30 gibi telefonu şarjdan çıkarıyorum. Akşam saat 19:00'a kadar GPS, Bluetooth, mobil veri 4.5G, senkronizasyon açık. Telefon elimden düşmüyor. Eve geldiğimde sarj en az %45 te oluyor. Sonra wi-fi mobil veri değişikliği yapıyorum. Saat 00:30 gibi şarja taktigimda %20 lerde falan oluyor. Sadece telefon, mail ve arasıra internet için kullansam rahat 2 gün gider bence.

Çizilmeye karşı dayanımı çok kötü değil ama sert zemine düşerse hemen kırılabilir gibi geliyor bana.

Ses çıkışı çok iyi degil bence, Note 5'in hoparlörü daha iyi bence ama S6 nin hoparlörü ikisinden de iyi kesinlikle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

Bizim ulkede de arabalar patlamaya basladi
    Note7 mi dersiniz?
    http://mobil.hurriyet.com.tr/cep-telefonu-patladi-otomobil-yandi-40222661

Kasaya bakarsak kesinlikle note 7 değil. Kameranın konumu ve şekli uymuyor.

• mevcut yaşanan olaylar note 8 in çıkış tarihinin öne alınması gibi duruma sebebiyet verir mi acaba?
  • Herkes gözlük hediyesini aldı mı?

• ZSARA kullanıcısına yanıt
    Cevabınıza teşekkür ederim.Çok bilgilendirici oldu benim için.Allah bilgilendirenlerden razı olsun.

• Şimdi ne zaman tekrar gelecek iyiden iyiye merak eder oldum gelecek hafta mı yoksa ekimin 2. Haftası mı?

• ecz_mel E kullanıcısına yanıt
    Rica ederim arkadaşım. Yardımcı olabildiysem ne mutlu.

Aklına takılan bir şey olursa yine sor, bildiğim birşey ise seve seve tecrübelerimi paylaşırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecz_mel

Şimdi ne zaman tekrar gelecek iyiden iyiye merak eder oldum gelecek hafta mı yoksa ekimin 2. Haftası mı?

Bu konud ürettiğimiz fikrin bir önemi olmasa da ben ekim ortası denmesini, muhtemel bir sorun ve/veya sabırsızlık yaşanmasının önübe geçilmesi gibi algılıyorum. İlk haftası dağıtımlar başlar diye düşünüyorum. Sadece tahmin... gear s3 de aynı zamanda gelse süper olur. Alınası bir saat olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: HazretiSamiDayi

Herkes gözlük hediyesini aldı mı?

26.08.2016 tarihinde basvurdum. Gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: HazretiSamiDayi

Herkes gözlük hediyesini aldı mı?

22.08 başvuru. Cuma günü elime ulaştı.

• samsung 19 milyar doalr daha hisse kaybı yasadı gidişat hiiiç iyi degil

toplamda 27,5 milyar dolar zarar oldu

http://www.webtekno.com/bu-gordugunuz-telefon-samsung-a-bir-gunde-dunyanin-zararini-yasatti-h20179.html
  • MuBi kullanıcısına yanıt
    Gears2 süper bi saat ve çok memnunum.s3 daha iyi olacaktır eminim.
    Benim note 5 in ekran sağ üst köşeden çatlak.4 aydır note 7 yi bekliyordum.Paralel ithalat çıksın bi tık insin fiyat drken batarya talihsizliği oldu.
    Üstüne üstlük benim ekran keyfi kaçtı a ya basıyom s yazıyo artık geldiği gün gidip alacam sırf bu yüzden sabrsızlanıyorum.

• boramat kullanıcısına yanıt
    Valla bana uyar adam gibi şu note7 yi çıkarsın fiyatını düşürsün. İsterse 50 milyar zarar etsin hatta apple da 100 milyar etsin. Bunların bu konuyla ne alakası var onu bilmiyorum. Konu başlığı samsungun borsadaki istikbali değil sanırım.Bu sefer zarar eder adam gibi cihazı çıkarır yok satarsada 50 milyar kar eder. Değilmi.

• HazretiSamiDayi kullanıcısına yanıt
    24ünde başvurdum 6 Eylülde geldi.

• batarya zayıf B kullanıcısına yanıt
    Nolur kapat nolur, lütfen kapat patlarsa bir yerine veya malına zarar gelirse çok üzülürüm. Lütfen kapat...

• Note 7 gibi harikulade, 4 4luk bir telefom varken iphone gibi kalasa para vermek gelmiyor içimden açıkcası. Yeni serileri bir an önce gelir umarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Sanmam o araba note7 ile aynı paradır zaten.

Birebir bunu yazacaktim, hay çok yaşa

• su mis gibi telefon mundar oldu. o yetmezmis gibi ana konuda mundar oldu. ne kadar gereksiz seviyesiz muhabbetler donuyo. ya yeni konu basligi acilsin yada note kullanicilari olarak bi iphone ana basliginida biz sabote edelim, bu ne bole...

• "3.dünya savaşı note 7 ve iPhone severler Arasında çıkacak." (2016) BekirTemel-Samsungun Sessizliği kitabı syf.7.

• 
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.