Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (386. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.658
Cevap
77
Favori
200.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu resimlerin note 7 ile ilgisi yok neden paylaşıyorsunuz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • note 7 nin durumu düzelicek. ben almamıştım henüz. düzelince fiyat ve donanım olarak insanların deneyimine bakarak bir süre bekleyip karar vericem ama senin gibi boş işlerle uğraşıp dalga geçmiycem ne olursa olsun. lg kullanan applecı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o resimler apple fanboylarının çok övdükleri güvenli stabil cihazlarının bataryaları ne hale gelmiş anlatmak için

• Bu forum kadar samsung fanı bir yer daha görmedim. Samsung satışı durdurmuş almayın diyor hala inadına alacağım diyenler var. Fanboyluk böyle bir şey demekki.

NOT: iPad air ve HTC 10 kullanıcısıyım.

• venoma V kullanıcısına yanıt
    Dünyanın parasını veriyorlar tabiki fanlığını yapacaklar. Evlerine gidip baksan o telefonların kutularından çıkan yapıştırmalar dolaplara, kapılara yapıştırılmıştır

• quote:

Orijinalden alıntı: venoma

başka ekliyimmi dalga geçmen için yeterlimi
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ ★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★

Ne kadar görsel varsa toplamış samsung çalışanı arkadaş kendini haklı çıkarmak için

• quote:

Orijinalden alıntı: ladinkayin

quote:

Orijinalden alıntı: batarya zayıf

Hala Note 7 kullanıyorum. Neden bazı arkadaşlar bundan rahatsız oluyor? Benim bedenim benim kararım.

O telefonu en sevdiğiniz kişi gece uyurken Başucuna şarja takılı bırakır misiniz?

Bırakın hocam bunlara laf anlatılmaz. Bizim millet zaten her şeye dünya ortalamasının 3 katı fiyat ödediği için laf konduramıyor. Her markanın eleştrilecek onlarca yönü var kendim Apple ı seven biri olmama rağmen son zamanlarda en çok küfür ettiğim firmadır apple. Ama bu bambaşka bir durum insan hayatı söz konusu.

• Ortada bir tane yanmış telefon fotoğrafı var. Herkes aynı fotoğrafı kullanıyor duruyor.

Biri diyor yine patlamış öteki diyor çocuğun elinde patlamış. Ya arkadaş bir tane daha fotoğraf yok mu? Şuraya birkaç fotoğraf daha koyun da insanlar gerçekten bu durumların yaşandığına ikna olsun. Bu şekilde olunca insanlar da kaale almıyor söylenilenleri.

Ben aldığım günden beri kullanıyorum. Evet tehlikenin farkındayım. Bu mesajı da Note 7 den yazıyorum. Bayram haftası dönüşünde telefonu iade edeceğim ya da değişeceğim. Yeni seri geldiğinde de tekrar alacağım. Benim için Note 7 ye özellik olarak yaklaşan ya da muadili bir cihaz yok. O yüzden tekrar alacağım.

Ben kullanıyorum bu benim tercihim ama hiçkimseye de kullan ya da kullanmaya devam et birşey olmaz demiyorum. Tam tersine üretici şirket bile telefon değişimi için bu kadar seçenek sunmuş, kullanın bu fırsatı diyoruz.

Şuan telefonun pil sıcaklığı 38.4°. Sarj olurken de aynı. Oyun oynarken de, internete girerken de aynı. Telefon bir kere bile donmadı, takılmadı, reset atmadı. Buna rağmen iade edeceğim ya da kapatıp kullanmayacağım. Yenisi geldiğinde de gidip yeni seriden alacağım.

Cihazı değiştirene kadar her anlamda test edip yeni cihazımı gönül rahatlığıyla kullanacağım.

Bu patlama yanma haberi veren arkadaşlardan ricam, patlayan ve yanan cihazların fotoğraf ve videolarını da paylaşmaları.

• İftira edenin oturma uzvunda patlasın.Başka biçşeycikler demem.Çekik gözlülerime nazar değdirecekler

• ZSARA kullanıcısına yanıt
    Üretici firma kullanmayın kapatın değiştirin diyor siz hala beni ikna edin diyorsunuz. Pess:-)

• Ben çözdüm galiba. Apple fanları ip7 de yaşadıkları ciddi bir hayal kırıklığı var ve konuşacak bir yenilik de olmadı. Bu nedenle hepsi note7 forumunda. Rahat olun, tehlikenin farkındayız. Samsung süreci düzgün yönetiyor. Herkes cihazını depiştirecek veya iade edecek. Anlamadığımız ve tepki verdiğimiz "bir daha asla almayın, aldırmayın, ölü doğdu, ikinci eli bitecek" tarzında yapılan yorumlardır. Tamam sevin apple i ve gidin forumumuz da konuşun. Ben apple sevmiyorum ve sayfasını ziyaret etmişliğim de yoktur... bir gidin artık allah aşkına. Şimdi sakince note 7 leri kapatın ve sakince, patlamadan yerine koyun ki diğerleri de huzurla, sakince gitsinler;)

Bu arada herkesin bayramı kutlu olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuBi -- 12 Eylül 2016; 14:18:54 >
  • Bugün Amerika'nın hangi eyaletinde cihaz yandı acaba? Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ladinkayin

Üretici firma kullanmayın kapatın değiştirin diyor siz hala beni ikna edin diyorsunuz. Pess:-)

Şehir dışındayım, cihazı kapatma ya da değişme gibi bir şansım yok. Eve dönünce evdeki telefonlardan birini ayarlayıp Note 7 yi kapatacağım. Sonrasında da değişim zamanını bekleyeceğim. İkna olacak bir şey yok ki yanma ve patlama riski varmış işte. Farkındayım yani.

Telefonun yanmasını ve patlamasını bekliyorum. Hızlı şarjda şarj ediyorum. Özensizce kullanıp seni haklı çıkarmaya çalışıyorum.

• samsung çalışanımı peh. yaz gogle,a apple batarya proglemi diye bak neler çıkıyo bu arada eski sayfalarda neler yazmışım samsungla ilgili bi oku bakalım iftiracı mahluk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venoma -- 12 Eylül 2016; 14:51:28 >
  • Boş yanma patlama muhabbetlerini bırakalım nasılsa sorunsuz üretimler gelecek. kullanan arkadaşlar nasıl memnun kaldılarmı hız performans şarj konusu donma reset varmıydı. Birazda bu konulardan bahsettek. Mesela spen de fark çokmu note5 e yada 4 e göre. Yeni özellikler kullanışlımı. Tonla soru vaf kullananlar açısından. Yeter gırgır şamata.

• Note 7 başlığına girip jobs fantezilerini okumaktan sıkılan yok mu? Her konunun kendi başlığı yok mu bu sitede?

• bbaykus B kullanıcısına yanıt
    Bence sen önce ne yazıldığını oku eğer okumak gibi bir alışkanlığın varsa.En çok jobs diyen benim samsung note fanatiğiyim aynı zamanda.Bi zahmet beni engelle sıkılmazsın.Okursan da belki bilmediğin br şey öğrenirsin ısırmaz yani yazılanlar seni

Sağlıcakla kal.

• ladinkayin L kullanıcısına yanıt
    Katerina kasırgasında evleri boşaltın uyarısında uymayan yalnız Türklerdi, bize birşey olmaz sendromu

• ZSARA kullanıcısına yanıt
    Hocam note 5 i biliyor musunuz?
    Note 7mde kalem nasıl ona göre.Note 5 tr kenarlar verimsiz kalıyordu özellikle ben gibi iri elli insanlarda hele bir de spiegen kılıf taktıysan tam verim alamıyordum.7 de kavisin not almaya avantajı var mı?
    Kısa klip notu alma pratik ve hızlıca oluyor mu?
    Senkronizasyon açık mobil wifi açık ortalama 2 3 saat internet 1 saat telefonla konuşmada batarya durumu ne oluyor?
    Koruyucu kılf alalım mı hemen çok çıt kırıldım mı sağı solu?
    Hoparlörü nasıl?Ses çıkışı nasıl özellikle 5 yada 4 e kıyasla nasıl?

Kısaca cevaplar mısınız?cevaplarsanız sevinirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecz_mel -- 12 Eylül 2016; 16:09:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aykutasil

quote:

Orijinalden alıntı: 1984

Arkadas samsungdan sana bir Mesaj var telefonu kapatin mi diyor birsey diyor bak bakayim

http://www.samsung.com/tr/note7duyuru/

Kapatmadim yaz gununde navigasyon aciyirum + sarj bagliyorum uzin yolda malum bayram gezmesi navigasyonsuz olmey

Sen kapatma samsung uzaktan kapatacakmis,cok da guvenme yolda kalirsin Navigasyonsuz

http://www.sammobile.com/2016/09/11/samsung-may-remotely-deactivate-galaxy-note-7s-that-arent-returned/

• 
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.