Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
9.659
Cevap
89
Favori
184.466
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      07 Eylül 2016 09:43:11
      Kontratlı cihaz iade eden oldu mu hiç ? Prosedür nasıl işliyor ? Yoksa hala elimiz kolumuz bağlı bekliyor muyuz ?

• Yarbay
      2381 Mesaj
      07 Eylül 2016 09:43:28

http://www.samsung.com/tr/note7duyuru
      Metni okuyun isterseniz soru işaretlerini muhakkak büyük ölçüde gidecektir.

Yalnız sizin mesajınıza cevabım şu olabilir. iPhone 7 bugün tanıtılacak muhtemelen ne zaman satışa çıkacağı da belli olur zaten Note 7 değişim başlaması Ekim 15 den sonra diyor bu ekim sonunu da bulabilir siz o sırada Note 7 yi iade edip gidip iPhone 7 alma şansını ve zamanını muhakkak yakalarsınız
      Bilmemiz gereken sadece iPhone 7 ne zaman satışa sunulacak...

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
      |
      |
      erbasgoktug kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Çavuş
      82 Mesaj
      07 Eylül 2016 09:43:54

Kafamda deli sorular var hocam :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      smart1978 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      82 Mesaj
      07 Eylül 2016 09:46:49

Hmm. Peki bu değişim furyası 15 Ekimden sonra, ona tamam. İphone 7ler atıyorum 4 ekimde turkiyede. Ben 3 ekimde telefonu bimekse iade edip 5 ekimde iphone 7yi alabilir miyim alamaz mıyım? :D Kurnazlık yapma peşinde değilim ama ben şimdi talep bırakırsam Note 7yi alacaklar yerine S7 edge verecek halleri yok bende değişim işlemleri başlayana ladar telefonu kullanıp daha sonra İphone 7 hoşuma giderse ona geçmeyi düşünüyorum.

|
      |
      Engin.OK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2381 Mesaj
      07 Eylül 2016 09:47:35

Kesinlikle değişim yapın, sütten ağzı yanan aynı hatayı yapmaz elinizde ki cihazın atıyorum 3 ay sonra sıkıntı çıkarmayacağının garantisi yok hocam ama değişim cihazları komple yeni cihaz olacak bu eski cihazların da tamir edilmesini planlanmadığını bildirmiş Samsung dolayısıyla değişim için 444 77 11 arayın bilgilerinizi verin.
      Benim cihazda da hiç problem yok ama değişim yapacağım dün aradım kayıt bıraktım

|
      |
      KIZIL MASKE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      2381 Mesaj
      07 Eylül 2016 09:52:57

Siz değişim istemediğiniz için Samsung aramanıza gerek yok hocam iade ne zaman bitecek buna dair de henüz bilgi yok ortada bu sebepten ötürü siz sessizce bekleyin derim.
      Olaki Samsung şu tarihe kadar cihazları iade edin derse ancak o zaman gerekli adımı atmak zorunda olacaksınız şu an sadece kesin bilgi olarak iPhone 7 ne zaman satışa sunulacak bekleyip görmek olacaktır...
      NOT. Kurnazlık olarak düşünmenin anlamı yok bence de siz kendinizce olaki iPhone alırsam geçiş sürecini cihazsız geçirmemek adına rotanızı belirlemeye çalışıyorsunuz..

|
      |
      erbasgoktug kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Çavuş
      82 Mesaj
      07 Eylül 2016 09:55:59

Anladım. Çünkü yarın öbürgün ben bu telefonu satmaya kalksam bizim milletimiz aa patlayan telefon alınmaz veya veya öldürücüler için gün doğmuş olacak. Benim garanti ile 3800 verdiğim telefon adama 2den gidecek hal alıcak. Ya değişim ya da iade edip iphone 7. Bakarsınız iade edip kenardaki S3ü kullanmaya devam ederim

|
      |
      Engin.OK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2381 Mesaj
      07 Eylül 2016 09:56:26

Hocam Madde 11 de kutu ile gelen yada sonradan alınan aksesuarların iade edilmesine gerek olmadığını belirtmiş dolayısıyla Fatura yeterli görünüyor
      http://www.samsung.com/tr/note7duyuru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin.OK -- 7 Eylül 2016; 9:56:44 >
      |
      |
      enes5441 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      14302 Mesaj
      07 Eylül 2016 10:08:28
      quote:

Orijinalden alıntı: enes1516

merhabalar bayramin ikinci gunu saturnden alinma coral blue note 7 hediye gelecek beni gidip degistirme sansim yok samsung turkiye bu cihazlar icin bir yol gösteriyor mu yoksa ne haliniz varsa gorun mu derler?

değişim hakkını kullanabilirsin bildiğim kadarı ile. tabi cihazın kayıtlı olması gerekiyor.

• Çavuş
      82 Mesaj
      07 Eylül 2016 10:11:01
      quote:

Orijinalden alıntı: Engin.OK

Siz değişim istemediğiniz için Samsung aramanıza gerek yok hocam iade ne zaman bitecek buna dair de henüz bilgi yok ortada bu sebepten ötürü siz sessizce bekleyin derim.
      Olaki Samsung şu tarihe kadar cihazları iade edin derse ancak o zaman gerekli adımı atmak zorunda olacaksınız şu an sadece kesin bilgi olarak iPhone 7 ne zaman satışa sunulacak bekleyip görmek olacaktır...
      NOT. Kurnazlık olarak düşünmenin anlamı yok bence de siz kendinizce olaki iPhone alırsam geçiş sürecini cihazsız geçirmemek adına rotanızı belirlemeye çalışıyorsunuz..

Samsung 4447711 i aradım sordum. Kadın ilgilendi baya geçiştirmedi. Sorumun cevabına "bizim tarafımızda son iade tarihi belirlenmemiş ama cihazı satın aldığınız yere (burayı özellikle sordum samsung servis mi yoksa cihazı aldığım mağazamı diye) gidip öğrenebilirsiniz çünkü samsung tarafından belirlenmiş bir son iade tarihi bulunmamaktadır" diyr cevap aldım. Bakalım bugün Edirne Bimekse gidip oraya bi soracağım birde iphone 7 ne zaman ellerinde olur diye tahmini bir tarih alıp ona göre bir yol çizmem lazım kendime. Şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım çok şükür bazen tam şarjla 2 saat ekran süre almam dışında bir problem yok ama işte.

|
      |

• Yarbay
      14302 Mesaj
      07 Eylül 2016 10:11:55
      quote:

Orijinalden alıntı: coral65

Merhaba

19 eylülde İngiltere yeni cihazlar verilecekmiş

http://www.ibtimes.co.uk/uk-galaxy-note-7-exchange-programme-starting-19-september-samsung-will-replace-current-device-new-1580023

Mediamarkt'ta ayın eylül'ün 19-20si gibi yeni cihazlar gelir demişti bana.
      |
      |

• Yüzbaşı
      825 Mesaj
      07 Eylül 2016 10:15:35
      Bende biraz önce 444lü numarayı aradım ve aktarılan bilgi "biz burdan kayıt açmıyoruz, servis merkezine cihazı teslim edin, yedek cihaz servis tarafıdan size verilecektir" geçici olarak ise şu an A7 göründüğünü belirttiler. Konuştuğum kişi bana çok bilgili gibi gelmedi, daha sonra tekrar arayıp başkası ile görüşmeyi deneyeceğim. içime sinmez ise ücret iadesi talep edip, ekim sonunda yeniden note7 alırım. ben cihazlarımı satmayıp sonuna kadar kullandığım için 2.el değerini çok düşünmüyorum. note 7 halen piyasada benim ihtiyacımı gören en iyi cihaz...

• Binbaşı
      1786 Mesaj
      07 Eylül 2016 10:17:13
      Beyler merhaba,

Telefonu mediamarkt, vatan bilgisayar, teknosa, bimeks gibi yerlerden alanlar var ise onlarda süreç nasıl ilerleyecek?

Ben vatan'dan aldım mesela gidip oraya herhangi bir beyanda bulunmam gerekiyor mu şimdi kullanacağım yenisi gelince eskisini verip yenisini alıcam falan diye?

Bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim.
      |
      |

Xbox One Gamertag:xBourneGamerx
    • Çavuş
      82 Mesaj
      07 Eylül 2016 10:22:55

Note 7nin yolu kesildi. Yeni bir note çıkana kadar insanlar note 7ye kötü gözlede bakabilir. Ben telefonlarımı şuana kadar hiç ikinci el piyasasına sokmadım orası bir örnekti. He bak inkar etmiyorum Note 7 çol mükemmel bir cihaz. Yapamadığım tek şey uçmak. İphone a da göz atmak istiyorum. Şu ana kadar hiç ios kullanmadım ve içimdeki merak belki iyi sonlanmayacak Note 7 yi tekrar almak isteyebilirim ama bakalım zaman gösterecek herşeyi. Birde biz bu paraları verdik yeni parti tekrar satışa sunulunca fiyatı ne olacak. Biz o farkı alabilecek miyiz?

Bana yazdın diye değil ama sadece ben yorumlamak istediğim için yazıyorum

|
      |
      MuBi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      6926 Mesaj
      07 Eylül 2016 10:26:15
      http://www.sammobile.com/2016/09/07/exploding-galaxy-note-7-causes-1400-worth-of-damage-to-hotel-room/

Note7 icin patlamiyor, pili eriyor diyenler vardi.
      Cihaziniz sorunsuz olsa da kesinlikle degistirmelisiniz cihazı.

|
      |

• Yarbay
      6926 Mesaj
      07 Eylül 2016 10:27:32

Cihaz yanmiyor, bildiginiz patliyor hocam.
      İnsanları yanlış yönlendirmeyin.
      Ayrica kullanilan cihazların orijinal veya sahte olmasiyla alakasi yok durumun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srknpower -- 7 Eylül 2016; 10:30:19 >
      |
      |
      emuratg4848 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4156 Mesaj
      07 Eylül 2016 10:34:29
      Samsung panora'daki adamlar çarşamba alacaz diyorlardı, şimdi perşembe alacaz müdür yok diyor. Bir de hala utanmadan "cihazda" sorun var mı diyor? Adama diyoruz ki "sorun var ya da yok" geri almak zorundasın, "tabi öyle de, şöyle de böyle" diye kıvırıyor. arkadaş parası cebinden mi çıkıyor senin? Samsung delikanlıca cihazları topluyor, bayiler insanı samsung'dan soğutuyor!! Böyle rezillikleri şikayet etme yeri olması lazım. Koca Gürallar ya! ankarada mağazaları var, müdür yok diyor geri almak için, müdür yok? Nasıl bir kafa, ne yaşıyorlar bilmiyorum..

PSN : Thedeli78
      XboxLive : Thedelixbox
    • Binbaşı
      1387 Mesaj
      07 Eylül 2016 10:38:30

Eksiler önden

• Yarbay
      6926 Mesaj
      07 Eylül 2016 10:42:57

Çıldırıyorum hocam

|
      |
      Furkovic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      74 Mesaj
      07 Eylül 2016 10:54:10
      quote:

Orijinalden alıntı: ArtificialIntelligence

Kontratlı cihaz iade eden oldu mu hiç ? Prosedür nasıl işliyor ? Yoksa hala elimiz kolumuz bağlı bekliyor muyuz ?

Bu konuda yorumlarınızı rica ederim

2,3 GHz Quad-Core İşlemci | Qualcomm MSM8974AB Snapdragon 801 | 3 Gb Ram | LTE 150 Mbps | Android 4.4 Kit Kat | 3.200 Mah Battery |
      |Full HD 1920 x 1080 IPS LCD | 5.2 Inc | 4K 3840 x 2160 | 424 PPI | 16M Colors | RDS Radyo | 20.7 Mp G Lens Kamera |
    Hızlı Cevap

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Satılık Köpek
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.