Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.658
Cevap
77
Favori
200.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: osman sifil

Arkadaşlar yok mudur bunun bir çözümü? Samsung e_posta uygulamasından iki tane görünüyor.

Ayarlar/Uygulamar'ın altında da mı iki tane görünüyor?
  • Arkadaşlar kırılmaz cam sordum, hiçbir yerde yok, vodofone'da ise 130 lira dediler, oha.... Öbür telefonlara 9 liraya satıyorlardı... İstanbul sancaktepe civarında şöyle 10-15 liraya kırılmaz takan yer yok mudur?
  • dodokusu D kullanıcısına yanıt
    Yazılımla alakası yok hocam. Tamamıyla üretim farkı. Ben de s7 edge var kuzenimde de var. Aynı moda getirdik ayardan. Onun beyazları sarımsı benimki benimki biraz daha soğuktu. Yani amoled ekranlar her zaman fırından aynı çıkmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: izzard

quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

Allah allah can sıkmayayım diyorum ama bu kaçıncı gün daha ekranın sağ tarafı beuaz ekranda pembeleşti. Bunu nasıl kontrol ediyorduk.

SS atar mısınız? bakalım burada belli olacak mı? merak ettim.

Ekliyorum hocam işaretlediğim yerler bende pembeleşti.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Hocam amoled ekranı kaderi bu alışmanız lazım. Birinci s7 cihazımda ekranda yeşillik ve pembelikler vardı değişim yaptılar. İkincisinde de yeşillik vardı bir kere değişim yaptık bir daha yapamayız dediler sonra araya tanıdık filan soktim değişim aldım. Gelen cihazda yine yeşillik vardı bu sefer kafaya fazla takmadım ama telefondan iyicene soğudum. En sonunda telefonun sol dokunmatik tuşundaki ledlerde dengesizlik vardı verdim servise para iadesi aldım en sonunda kurtuldum. Dahada samsunga bulusmam gerek servisinden gerek ekranından dolayı. Amoled mi? Tövbeee. Amoled ekranındaki bu hatalar düzelmediği sürece amoled almam. Büyük ihtimal sizin ekrandaki pembelik sorunundan dolayı değişim yapmayacaklar. Çünkü pembelik doğal birseymis amoled ekranlarda olan birseymis oyle diyorlar abiler . Ama yesillik bulursanız şansınızı deneyin derim.

Not: Aa hatırladım sizi şimdi s7 konusundan, telefonla konuşmuştuk. Nasılsınız iyi misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoLKovY -- 23 Ağustos 2016; 16:10:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Samsung da uygulama uyutmak için bir program vardı ismi neydi bir arkadaş anlatmışdı ?
  • Anladım arkadaşlar kaydı tamamladıktan sonra şu mesaj çıkmıştı ekranda:

Form kaydınız alınmıştır.
    Bilgilerinizin ve faturanızın kontrolu ardından tarafınıza SMS ile bilgi verilecektir.

Bende 2 gündür sms niye gelmiyor diye bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrdmn

Bakın kendiniz demişsiniz:"Millet şöyle yönleri var şu hataları var diyerek alacakları bilgilendiriyor"

Bilgilendirme ile eleştirmeyi aynı kefeye koymuşsunuz. Bilgilendirme tarafsızdır, eleştirme taraflıdır.

Taraflı eleştiriler de insanlarda ön yargı oluşturur. Mesela siz şuan Note 7 kamerasına önyargılısınız. Gidip kamerasını denemeden almaktan vazgeçecek o kadar insan var ki.

Umarım demek istediğimi anlayabilmişsinizdir

eleştirerek bilgilendiriyor işte ondan bahsediyorum. Evet ön yargılıyım çünkü arkadaşlar çekip koymuşlar. Farkı görünce vazgeçtim. Yani adam Samsung a taş atacak olsa note 7 almazdı zaten.
  • Aynen hocam işyerindeyim muhakkak atacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: Reason

Hocam, ben servise verdim cihazı az önce...

Forumda hep Samsung servislerinden şikayet var ama buradaki servisteki arkadaşlar hem ilgili hem bilgili.. Sağolsunlar sorunu söyleyince hemen teknik servis kısmındaki yetkili arkadaşa yönlendirdiler. Oradaki arkadaş cihazı görür görmez direkt "Anlatmanıza gerek yok hocam, bakar bakmaz belli zaten.. Direkt değişim..." dedi.. Kaydımı açtılar.. kapalı kutu cihaz gelecek..

Ben Note 7'den bunun dışında çok çok memmunum.. Mükemmel bir tasarım, performans.. Kameradan da çok memmundum..

Artık bekleyeceğiz.. İnşallah gelen Note 7'de ekranda sorun olmazda kullanırız ağız tadıyla...

Hocam hangi ildesiniz?

• perSNN kullanıcısına yanıt
    Sorun olacağını sanmıyorum, E-fatura resmi belgedir ve devlet kaynaklarından teyit edilebilir ref. no ile gelir. Kendi ürünümün sorgulaması da aşağıda yer almakta

• quote:

Orijinalden alıntı: WoLKovY

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

Allah allah can sıkmayayım diyorum ama bu kaçıncı gün daha ekranın sağ tarafı beuaz ekranda pembeleşti. Bunu nasıl kontrol ediyorduk.

SS atar mısınız? bakalım burada belli olacak mı? merak ettim.

Ekliyorum hocam işaretlediğim yerler bende pembeleşti.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Hocam amoled ekranı kaderi bu alışmanız lazım. Birinci s7 cihazımda ekranda yeşillik ve pembelikler vardı değişim yaptılar. İkincisinde de yeşillik vardı bir kere değişim yaptık bir daha yapamayız dediler sonra araya tanıdık filan soktim değişim aldım. Gelen cihazda yine yeşillik vardı bu sefer kafaya fazla takmadım ama telefondan iyicene soğudum. En sonunda telefonun sol dokunmatik tuşundaki ledlerde dengesizlik vardı verdim servise para iadesi aldım en sonunda kurtuldum. Dahada samsunga bulusmam gerek servisinden gerek ekranından dolayı. Amoled mi? Tövbeee. Amoled ekranındaki bu hatalar düzelmediği sürece amoled almam. Büyük ihtimal sizin ekrandaki pembelik sorunundan dolayı değişim yapmayacaklar. Çünkü pembelik doğal birseymis amoled ekranlarda olan birseymis oyle diyorlar abiler . Ama yesillik bulursanız şansınızı deneyin derim.

Not: Aa hatırladım sizi şimdi s7 konusundan, telefonla konuşmuştuk. Nasılsınız iyi misiniz

Dostum aynen bende hatırladım seni iyiyim sen nasılsın.
    Yani şansa bakarmısın pembiş pembiş şansımızı deneyelim bakalım

• WoLKovY kullanıcısına yanıt
    Şimdi sen kullanıyorsun dostum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Reason

Hocam, ben servise verdim cihazı az önce...

Forumda hep Samsung servislerinden şikayet var ama buradaki servisteki arkadaşlar hem ilgili hem bilgili.. Sağolsunlar sorunu söyleyince hemen teknik servis kısmındaki yetkili arkadaşa yönlendirdiler. Oradaki arkadaş cihazı görür görmez direkt "Anlatmanıza gerek yok hocam, bakar bakmaz belli zaten.. Direkt değişim..." dedi.. Kaydımı açtılar.. kapalı kutu cihaz gelecek..

Ben Note 7'den bunun dışında çok çok memmunum.. Mükemmel bir tasarım, performans.. Kameradan da çok memmundum..

Artık bekleyeceğiz.. İnşallah gelen Note 7'de ekranda sorun olmazda kullanırız ağız tadıyla...

Hocam hangi ildesiniz?

İnşallah hocam temiz çıkarda kullanırız

• quote:

Orijinalden alıntı: perSNN

Arkadaşlar kırılmaz cam sordum, hiçbir yerde yok, vodofone'da ise 130 lira dediler, oha.... Öbür telefonlara 9 liraya satıyorlardı... İstanbul sancaktepe civarında şöyle 10-15 liraya kırılmaz takan yer yok mudur?

yuh ya 130 lira nedir. düdükleyecek adam arıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skill.exe

Samsung da uygulama uyutmak için bir program vardı ismi neydi bir arkadaş anlatmışdı ?

Greenify olabilir... yada Package Disabler Pro...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evren7 -- 23 Ağustos 2016; 17:15:06 >
  • Azcık şurda okuyum dedim samsung yine şaşırtmadı beni. Note 3 note 4 ve s6 edge plus kullanmış olarak yine şaşırtmadı. Samsung yine samsung hep sorun hep sorun. Adam gibi telefon yapamayacağı kesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

http://www.sammobile.com/2016/08/23/galaxy-note-7s-s-pen-apparently-gets-stuck-if-pushed-in-too-hard/

2. video da kiyaslama ile sorunun S-Pen mekanizmasinin kalitesiz olusu kesinlesmekte malesef ! ..

Note5 S-Pen kalemin ust kismindaki yaylar hala saglam ve bugune kadar kimse boyle bir ariza forumlarda bahsedilmedi ( ters sokulmasi haric ki Note7 de cozulmustur ) .

Arkadasim o şansına öyle denk gelmiştir. Ona bakarsan diğer drop test yapılmış patates tarlasına benzemiş note 7 nin kalemi de sağlam kalmış ne diyceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

Azcık şurda okuyum dedim samsung yine şaşırtmadı beni. Note 3 note 4 ve s6 edge plus kullanmış olarak yine şaşırtmadı. Samsung yine samsung hep sorun hep sorun. Adam gibi telefon yapamayacağı kesin

Hangi telefonun sorunu yok ki? LG'de, İphone'de, samsung'da, hep bir yerleri eksik oluyor.
  • Arkadaşlar siyah note 7 mi 3 gündür kullanıyorum. Size sorularım şunlar.
    1-klavyede yazarken sorun yaşıyormusunuz bazen?
    2- telefonunuz kaç dk da şarj oluyor 0 dan 100e

• quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

Azcık şurda okuyum dedim samsung yine şaşırtmadı beni. Note 3 note 4 ve s6 edge plus kullanmış olarak yine şaşırtmadı. Samsung yine samsung hep sorun hep sorun. Adam gibi telefon yapamayacağı kesin
    quote:

Orijinalden alynty: Ken Block43

Azcyk ?urda okuyum dedim samsung yine ?a?yrtmady beni. Note 3 note 4 ve s6 edge plus kullanmy? olarak yine ?a?yrtmady. Samsung yine samsung hep sorun hep sorun. Adam gibi telefon yapamayaca?y kesin

her cihazda kendine özgü sorunlar var. sonuçta kul üretimi. mesela en kaliteli arabayy alyyorsunuz, onda bile sorun çykabiliyor. bununla ilgili etrafta çok örnekler var.
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.