Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.658
Cevap
77
Favori
200.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NietzscheFriedrich N kullanıcısına yanıt
    ben attım ama herhangi bi mesaj gelmedi
  • perSNN kullanıcısına yanıt
    link bozuk, kontrol edebilir misiniz?
  • Samsung ön sipariş süreci nasıl işliyor bilen var mı?
    İnternet üzerinden ön sipariş verdim ama ödeme vs işlemleri nasıl olacak?
  • zbahadir Z kullanıcısına yanıt
    telefon dağıtıma başlayınca onlar aracaklar mış öyle dediler
  • @MuBi @islamcetin06 linki düzelttim, arada forumun kabul etmediği bir kelime vardı. aralarına boşluk koydum ben de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perSNN -- 17 Ağustos 2016; 9:44:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

http://www.usb.org/developers/ssusb

USB TYPE-C lerde Gen1 Gen2 yani1. ve 2.Jenerasyon olarak cesitliklik ve farkliliklar var.

Bir de Note7 ( Exynos 8890 li ) de USB 2.0 li USB TYPE-C olanlar ayirt edilmeli .

http://www.usb.org/developers/ssusb

hocam bir yanlışı düzelteyim.

Usb Type-C sadece bağlantının şeklidir. Usb Type-C bağlantı tipi ile Usb 3.1 veya Usb 2.0 kullanılabilir. Geriye dönük uyumluluğu vardır. Yani dediğim gibi Type-C dediğimiz aslında sadece şekilden ibaret. Bu şekil tipine geçerek ön arka takma sorunu tamamen ortadan kalmıştır her iki tarafı da aynıdır.

İçerisindeki teknolojiyi ise Usb 3.1 Gen1 veya Usb 3.1 Gen2 olarak ayırabiliriz. Gen1 ler 5 Gbit/s, Gen2 ler 10 Gbit/s hızlara erişebilirler. Gen2 5A/20V - 100 Watt a kadar destekliyor. Ayrıca displayport olarak da kullanılabiliyor artık.

S820 li model de Usb3, Exynoslu model de çok net olmasada Usb2 yazdı Samsung ama tam net detaylar vermedi. Telefon piyasada çoğalınca herhalde net sonuçlar ortaya çıkar. Exynoslu modeldeki sonucu ben de merak ediyorum.

• Teli alanlar kamera sensörü sony mi samsung mu acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

https://youtu.be/p2xSS45Ld1o

Ram yönetimi yerlerde .

1) Gerçek kullanımda hiç kimse telefonu bu şekilde kullanmaz. O kadar oyun uygulama açacak arkaplana atacak bekleyecek. Sonra niye geç açılıyor mu diyecek?
    2) note7/iphone6s karşılaştırmasından çok ios/android karşılaştırması gibi olmuş. Çünkü gecikmesinin asıl sebebi donanım değil yazılım ile alakalı. Bildiğim kadarıyla ios arkaplandaki uygulamaları tamamen kapalıymış gibi hiç bir işlem yapmadan tutarken, android arkaplanındakiler çalışmaya işlem yapmaya devam ediyor. Bu yüzden doğal olarak daha fazla çalışıp, işlem gücü harcıyor.
    3) note serisi kullanan kullanıcılar genel de power user denilen kesim olur. yani telefonu daha çok bilgisayar gibi kullanır, özelliklerinden faydalanır, bu yüzden ioslar karşılaştırma listelerine bile kolay kolay girmez.
    4) Kişinin elindeki telefon henüz gerçek sürüm değil, test telefonu ve telefon piyasaya çıktıktan sonra mutlaka yazılım da düzeltmeler gelecek durum değişecektir. Sonuç olarak yine bu testte ios işletim sisteminden iyi olacağını düşünmüyorum ama dediğim gibi who cares? :D

• s7 edge ile note 7 arasında ne farklar var
  • arkadaşlar telefonun kamerası bu lumianin ust modellerinden daha mı iyi. bi ara baya iyi kameralı telefonları vardı lumianin. onlardan iyi mi olacak

• Evet Arkadaşlar an itibari ile İzmit Ncity MediaMarkt siyah Note 7 mi almış bulunmaktayım İnternetten Media Markt stokta olan mağazalara bakın almak isteyen gidip alabilir

• bir ara samsungu arayım, aldılar kaporayı dükkanı kapatıp kaçmasınlar. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

bir ara samsungu arayım, aldılar kaporayı dükkanı kapatıp kaçmasınlar. :D

meğersem hiç note 7 iye bitelefon çıkmamış :D dünya çapınca ön sipariş adı altında parsayı toplayıp aya kaçacaklarmış :D
  • Belediyelere kaynak yaratmak için akıllı telefonlar, internet ve doğal gaz faturaları üzerinden %1 zam yapılacağı yönünde haberler gelmeye başladı. Çevre temizlik vergisi vs üzerinde de değişiklikler yapılacakmış.

Özetle; 3599TL etiket sahip cihaz 30-35TL zamlanabilir. Firma bunu tolere de edebilir.
  • Media markt ta satışta gözüküyor arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

Media markt ta satışta gözüküyor arkadaşlar

Ankara'lardakiler de stokta yok, bazı illerde yeşil olmuş satışta görünüyor.

Bu arada.
    Nata vega samsung : 18'den sonra dedi.
    next level samsung : 19'u sabahı dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vbalikci -- 17 Ağustos 2016; 11:01:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

Media markt ta satışta gözüküyor arkadaşlar

Ankara'lardakiler de stokta yok, bazı illerde yeşil olmuş satışta görünüyor.

Bu arada.
    Nata vega samsung : 18'den sonra dedi.
    next level samsung : 19'u sabahı dedi.

Kayseri dekinin internet sitesine baktım satın al seçeneği var ve stokta gözüküyor

• quote:

Orijinalden alıntı: xPhoeniXx

@Evren hocam sizin için :)

http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-atalay-dan-sifir-adiniza-faturali-samsung-note-7-sadece-3499-tl-330540489/detay

oo sağol dostum. şimdi girebildim foruma. mediamarkt vs gibi mağazalarda yoksa burası ile bağlantıya geçeceğim.

• S7 Edge ile arasında şarj performansı bakımından fark varmı acaba

• Arkdaşlar daha cihazı alamadım ama önerdiğiniz bi cam filmi linki var mıdır acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.