Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.658
Cevap
77
Favori
200.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: camaronur

Arkadaşlar bugün yazmıştım okuyanınız vardır. İstanbul torium Avm ye ön sipariş vermeye gidiyorum diye. Tam gittiğimde ürün indiriyorlardı (gold ve silver modelini) bende kapora verecekken birden gold modelini aldım ve çıktım :) 17:00 dan beri note 7 yi kullanıyorum. Bugün satış başladı yani Gold yada silver isteyenlere duyurulur.

Siyah modeli türkiye'ye sınırlı sayıda gelmiş onunda bilgisini vereyim.

Demo ürünle aldığım ürünün alakası yok cihaz uçuyor resmen :)

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★

Hayırlı olsun :)
    3600 mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Arkadaşlar bugün yazmıştım okuyanınız vardır. İstanbul torium Avm ye ön sipariş vermeye gidiyorum diye. Tam gittiğimde ürün indiriyorlardı (gold ve silver modelini) bende kapora verecekken birden gold modelini aldım ve çıktım :) 17:00 dan beri note 7 yi kullanıyorum. Bugün satış başladı yani Gold yada silver isteyenlere duyurulur.

Siyah modeli türkiye'ye sınırlı sayıda gelmiş onunda bilgisini vereyim.

Demo ürünle aldığım ürünün alakası yok cihaz uçuyor resmen :)

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★

Telefonun pili tam doluyken pil performansını merak ediyorum. İlk deneyiminizden sonra paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler.

• TAGRNT kullanıcısına yanıt
    bence hiç zorlamayın, note 5 alın geçin. aradaki farka değmez.
  • @EvReN 7

Gold rengini almak istiyordum. ama keşke siyah renginide görüp karşılaştırıp almak isterdim. Ama elde gayet hoş duruyor. kaleminin de gold rengi olması güzel :)
    @tnrskr
    Çekimde bir sıkıntı yaşamadım şuanda gayet iyi ama tabi gözle gördüğüm bu şekilde test yapmak gerekir :)

@tgezer

ilk aldığımda yanlış hatırlamıyorsam 52Gb boş alan vardı.. ekranı sonuna kadar açtığımda beyaz sayfaya bakarken renk sorunu görmedim.
  • İstanbulda nereden almalıyız ? Bir kaç saat önce ön siparisimi iptal ettirdim.
    Siyah model ellerinde bulunan bildiginiz bir mağaza var mı ?

• @Karargahx @GLaDiaTR01

full şarj ettikten sonra pil konusunda bir değerlendirme yaparım buradan. parmak izi okuyucusu düz yada yan taratınca okumadığı hiç olmadı. iris tarayıcısını toplu taşımadayken kullanmadım :) görgüsüzlük olmasın diye o zamanlarda parmak izi kullandım hep her dokundurdugmda anında tepki verip açıldı.

@hasamtalha malesef 3600 :) burada mı başka forumda mı okudum tam hatırlamıyorum nakitte %3 indirim varmış dedim hatta baya bi direttim ama malesef öyle birşey olmuyor dediler :/
  • camaronur C kullanıcısına yanıt
    Istanbul Kayabasi Odun Ekmek e yurume mesafesindesin demek :)

Hayirli olsun

*#0*# ile TESTLERINI yap.
  • quote:

@Karargahx @GLaDiaTR01

full şarj ettikten sonra pil konusunda bir değerlendirme yaparım buradan. parmak izi okuyucusu düz yada yan taratınca okumadığı hiç olmadı. iris tarayıcısını toplu taşımadayken kullanmadım :) görgüsüzlük olmasın diye o zamanlarda parmak izi kullandım hep her dokundurdugmda anında tepki verip açıldı.

@hasamtalha malesef 3600 :) burada mı başka forumda mı okudum tam hatırlamıyorum nakitte %3 indirim varmış dedim hatta baya bi direttim ama malesef öyle birşey olmuyor dediler :/

Hocam Ankara Kutup Samsung mağazaları nakitte %3 indirim yapıyor. Ben yazmıştım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..ScReaM -- 17 Ağustos 2016; 0:44:23 >
  • İlk çıktığı günden beri Note 3 kullanan biri olarak. Artık telefonu değiştirmenin zamanının geldiğini düşündüm. :) Hayatımda ilk defa üç sene telefonu değiştirme ihtiyacı duymadım. Note 3 den önce hemen hemen her sene iphone kullanıyordum ve senesi dolmadan yenisiyle değiştiriyordum. Büyük konuşmak gibi olsun Note serisinden başka bir telefon kullanacağımı da düşünmüyorum bundan sonra. Gelelim asıl konumuza. :) Arkadaşlar mavi rengin gelmeyeceği söyleniyor. Mavi rengin Türkiye'de satılma ihtimali kesinlikle yok mu? Herkese iyi geceler, iyi forumlar...
  • Telefonu alan arkadaşlar şuna bakabilir mi?

Telefonunuzun Ayarlar bölümünden "Mobil Ağlar" sekmesini açın.
    Ardından "Şebeke modu" kısmını açın.
    "Şebeke Modu" olarak LTE/3G/2G seçeneğini işaretleyin.
    "Arama ayarları"nı açın ve "Giden sesli arama ayarları'nı seçin.
    "Uygun olduğunda VoLTE kullan" seçeneğini işaretleyerek HD+ Görüşme özelliğini aktif edebilirsiniz.
    Telefonunuzun üst menüsünde VoLTE yazdığında HD+ Görüşme servisini kullanabilirsiniz.

şu son 2 sıradakini yapabiliyor musunuz?

bir de radyo yok diyor ama acaba içinde donanım olarak var mıdır şunu yükleyip bakabilir mi?(belki sadece software olarak yüklü değildir)http://www. m a x i c e p .com/forum/konu/fm-radyo-v0-6-turkce-internet-ve-root-gerektirmez.870612/

Ben bu apk'yı daha önce farklı telefonlara kurdum ve o sayede radyo dinledim.

@camaronur

Edit:linki düzeltim,şöyle o kelimeyi girince forum siliyordu, aralara boşluk bıraktım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perSNN -- 17 Ağustos 2016; 9:42:27 >

• NietzscheFriedrich N kullanıcısına yanıt
    Ben istanbul Torium'dan aldım 3 adet siyah gelmiş ve anında önsipariş veren müşterilere vermişler 1 hafta daha sihah modeli gelmez dediler ayrıca türkiye'ye fazla siyah modelinden gelmedi dediler. gold yada silver isterseniz Torium Avm Samsung bayisinden anında alabilirsiniz.
    Hocam gold sanmıyorum ama silver düşünebilirim. Siyah haftaya gelecek mi dediler ? Yoksa ihtimal mi verdiler ? Bu arada hayırlı olsun cihazınız. Forumun ilk note 7'si size ait .

• perSNN kullanıcısına yanıt
    Arama ayarlarında dediğiniz kısmı göremedim ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: xPhoeniXx

Hayırlı olsun hocam :) inşallah yarın akşam benimde elimde olcak Note 7.

Sizden yarın ayrıntılı bir izlenim beklemekteyiz ve sizin söyleyeceklerinizi dikkate alacak bir kitle var, o yüzden beklemedeyiz :) :)
  • NietzscheFriedrich N kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Siyah bize 3 adet geldi devamı haftaya kadar gelmez dediler. hatta kırılmaz cam ve kılıf sordum. siyah note 7 ile birlikte oda elimizde olacak dediler. Ama Türkiye genelinde siyah stoğu çok azmış mavi hiç yokmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

quote:

Orijinalden alıntı: xPhoeniXx

Hayırlı olsun hocam :) inşallah yarın akşam benimde elimde olcak Note 7.

Sizden yarın ayrıntılı bir izlenim beklemekteyiz ve sizin söyleyeceklerinizi dikkate alacak bir kitle var, o yüzden beklemedeyiz :) :)

Terslik olmazsa inşallah yarın akşam elimde olur hocam.

Estağfurullah, tabi memnuniyetle ön inceleme tadında birşeyler yazarım :) Sorularınızı elimden geldiğince yanıtlarım.

1 hafta sonra ise bir inceleme videosu çekmeyi düşünüyorum Allah izin verirse hocam. Umarım herkese faydalı bir video olur :)

Peki hocam teşekkür ederim bilgilendirdiginiz için. Media markt lara bir sorayım eğer siyah varsa onlardan alırım. Yoksa sizin dediğiniz yeri bekliyecegim artık.

• Arkdaşlar birkaç sorum var;

Öncelikle telefonu vodafone'dan alıcam sizce ne zaman gelir? (24 ay veya 36 ay taksit düşünüyorum, büyük ihtimal 24 olur)

Sizce en iyi renk hangisi? Altın biraz kadınsı geldi bana.

Sizce Note 5 ile arasındaki cidddi para farkını vermeye değermi? Teşekkürler şimdiden
  • quote:

Arama ayarlarında dediğiniz kısmı göremedim ben

teşekkür ederim, volte yok o zaman s7 edgeye devam... note 5'te e yoktu. s6 ve 7'de var oysa
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmeTkc

Arkdaşlar birkaç sorum var;

Öncelikle telefonu vodafone'dan alıcam sizce ne zaman gelir? (24 ay veya 36 ay taksit düşünüyorum, büyük ihtimal 24 olur)

Sizce en iyi renk hangisi? Altın biraz kadınsı geldi bana.

Sizce Note 5 ile arasındaki cidddi para farkını vermeye değermi? Teşekkürler şimdiden

Merhaba hocam,

--- Vodafone bence ayın 26 sına kadar satışa başlar.

--- Siyah favorim.

--- Ne beklediğinize bağlı olarak Note 5 ile Note 7 arasında seçim yapabilirsiniz. Bana göre Note 5 ile Note 7 arasında ciddi anlamda fark var. Dahili belleğin 64 GB olması ve Hafıza kartı takılması bile Note 7 almak için bir nedendir bence. Su geçirmez olması, USB Type-C kullanması, pilinin Note 5'ten 500 mah daha fazla olması vs bile bir nedendir Note 7 almak için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..ScReaM -- 17 Ağustos 2016; 1:24:54 >

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.