Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.658
Cevap
77
Favori
200.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

Orijinalden alıntı: brightmobil

Merhaba vodafone cihaz satışı bağladı, üstelik aynı gün kurye ile teslim ediyorlar, Satın alan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilir mi

http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/cep-telefonlari/samsung-galaxy-note-7-siyah?icmp=consumer

Ön satış diyor ama

Peşin satın al'a tıklarsanız aynı gün teslimat olan siteye yönlendiriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: brightmobil

Merhaba vodafone cihaz satışı bağladı, üstelik aynı gün kurye ile teslim ediyorlar, Satın alan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilir mi

http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/cep-telefonlari/samsung-galaxy-note-7-siyah?icmp=consumer

Tarifeye ek niye yok?

• Telefonu alan olursa ilk işi buraya incelemesini ve bi kaç resim atmak olsun, bekliyorum paraya kıyamıyorum siz nederseniz ona göre harekete gecicem

• Arkadaşlar bugün yazmıştım okuyanınız vardır. İstanbul torium Avm ye ön sipariş vermeye gidiyorum diye. Tam gittiğimde ürün indiriyorlardı (gold ve silver modelini) bende kapora verecekken birden gold modelini aldım ve çıktım :) 17:00 dan beri note 7 yi kullanıyorum. Bugün satış başladı yani Gold yada silver isteyenlere duyurulur.

Siyah modeli türkiye'ye sınırlı sayıda gelmiş onunda bilgisini vereyim.

Demo ürünle aldığım ürünün alakası yok cihaz uçuyor resmen :)

• quote:

Orijinalden alıntı: camaronur

Arkadaşlar bugün yazmıştım okuyanınız vardır. İstanbul torium Avm ye ön sipariş vermeye gidiyorum diye. Tam gittiğimde ürün indiriyorlardı (gold ve silver modelini) bende kapora verecekken birden gold modelini aldım ve çıktım :) 17:00 dan beri note 7 yi kullanıyorum. Bugün satış başladı yani Gold yada silver isteyenlere duyurulur.

Hayırlı olsun. Cihaz eline ilk geçen siz mi oldunuz :)

• quote:

Arkadaşlar bugün yazmıştım okuyanınız vardır. İstanbul torium Avm ye ön sipariş vermeye gidiyorum diye. Tam gittiğimde ürün indiriyorlardı (gold ve silver modelini) bende kapora verecekken birden gold modelini aldım ve çıktım :) 17:00 dan beri note 7 yi kullanıyorum. Bugün satış başladı yani Gold yada silver isteyenlere duyurulur.

Hayırlı olsun inceleme ve yorumlar, resimler bekliyoruz hocam

• erturk unal kullanıcısına yanıt
    Öyle gözüküyor :) cihaz hakkında sorularınız varsa alabilirim :)
  • quote:

Sorudan ziyade ilk izlenimleri paylaşın, sorular bilahare gelir merak etmeyin :))

Bu arada hayırlı olsun cihazınız..)

• quote:

2400-2500 den fazşası beni baya zorlıyacak hocam, bu telefon kesin değer pişman olmayacağın kesin diyebiliyo musun?

• @TAGRNT

Kullanımınıza göre değişir aslında o ben işimde yoğun olarak kalemini ve ekran büyüklüğünü kullanıyorum. bundan önceki telefonumda note serisiydi açıkçası bu serinin artı yönleri çok fazla alıştınız mı farklı telefon kullanmak çok zor oluyor. (en azından benim için böyle) bu şekilde düşünüyorsanız çok rahat bu fiyata değer diyorum. ama ben face te gezeyim video izleyim konuşup mesaj atayım derseniz açıkcası değmez.

@Akustik34
    ilk izlenimim wooaaww demek oldu :) ilk gün olduğu için mi bilmiyorum. hiçbir konuda teklemedi iris tarayıcısının ışığını göremeden ekran açılıveriyor. İrisi ilk kullandığımda acaba iris tarayıcısını aktif mi etmedim diye kontrol ettim. kendini belli etmeden açıldı hemen. kalem hassasiyeti süper. kamera tarafı zaten çok iyi ama deneme çektiğim fotoları sildim yoksa atardım :)..

Şarjı ilk aldığımda %40tı 7 saattir kullanıyorum ilk hevesle neredeyse ekranını kapatmadım :) program kurdum senkronize etti falan derken daha yeni %5 e geldi. bence çok iyi dayandı. ilk izlenimler böyle

• İlk defa bir Samsung cihaza bunu yazıyorum;

Allah'ını seven üstüme Samsung Galaxy Note 7 atsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • camaronur C kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam :) inşallah yarın akşam benimde elimde olcak Note 7.

• Bende sabırsızlıkla 3000 nin altına düşmesini bekleyeceğim elimdeki 6s i hanıma verip Note 7 alacağım İNŞALLAH ama Note 4 deki uzaktan kumanda sensörü ve kalp ritm sensörünün gitmesi çok kötü olmuş.Birde şebeke konusu Nasıl çekim kalitesi WiFi ve 4g açısından

• Siz de ankaradasınız sanırım. Nereden alacaksınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolun..

Note 7 almak isteyenler tez zamanda istediklerine ulaşır umarım :)
  • quote:

Forumda ilk alan siz oldunuz herhalde. Gule gule kullanin.
    Gold renk nasil peki? Hosunuza gitti mi?

• camaronur C kullanıcısına yanıt
    64 GB tan ne kadarı size kalıyor

Birde tam parkaklikta beyaz ekranda pembelikler var mı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 17 Ağustos 2016; 0:12:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Bende sabırsızlıkla 3000 nin altına düşmesini bekleyeceğim elimdeki 6s i hanıma verip Note 7 alacağım İNŞALLAH ama Note 4 deki uzaktan kumanda sensörü ve kalp ritm sensörünün gitmesi çok kötü olmuş.Birde şebeke konusu Nasıl çekim kalitesi WiFi ve 4g açısından

note 4 ü hemen çıktığı gibi almıştım ilk partilerde çekmeme sorunu vardı benden çok sonra alan arkadaşta öyle sorun yoktu bundan sonra artık ilk çıktığı gibi almıyacağım çıksın kullansın millet firma görüp düzeltiyor diğer parti mallarda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuBi

Siz de ankaradasınız sanırım. Nereden alacaksınız?

Next level ya da kentpark. Hangisi önce haber verirse artık..

• Hayırlı olsun hocam güle güle kullan .. Burda sürekli belirtiyoruz demo cihazlar Cidde'n sıkıntılı Samsung burada çok büyük hata yapıyor ilk defa Samsung kullanacaklar o demo cihazdaki lagları görüp vazgeçebiliyor ... Şarjı fulleyip sabahtan akşama kadar kullanabildiğin kadar çok kullanıp şarj değerlerinin fotosunu atma imkanın varsa gerçekten Mutlu oluruz .. Ayrıca note 5 de parmak izi ara sıra okumama sorunu oluyordu note 7 de Nasıl sıkıntı yaşadın mı ?

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.