Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.805
Cevap
134
Favori
1.312.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: IRoN

Ben nakit aldırdım ama Almanya Saturn'ler de (Köln - Düseldorf - Hamburg vs.) kredi kartı geçiyor mu ?

Benim arkadaşım kredi kartı geçmiyor dediği için ben nakit aldırmıştım.

Bir başka arkadaşım bu hafta sonu Almanya'ya gidiyor ve oda almak istiyor ama kredi kartı konusunda
    emin olmadığım için bilenlere sormak istedim.

Saturn daha ucuz diye onu sordum ama Media Markt ta olur, Almanya'da ki lerde geçiyor mu acaba ?

Teşekkür ederim şimdiden cevaplar için.

Saygılarımla...

Bir bilen derken mesela mediamarktta calisan biri okurmu ;))) mediamarktlarda kredi karti gecmiyor hocam ;)
  • Sevgili @mckara09 ve whitebad;

Cevaplarınız için cok teşekkür ederim ;)

Son bir kaç sorum daha olacak.

* Daha önce her nasılsa kalemin hassasiyetinin ayarlandığı bir bölüme girip ayarları değişmiştim.
    Şimdi o bölümü bir türlü bulamıyorum.

Ve sizlerin o bölümdeki kalem hassasiyet vs gibi ayarlarınız nasıldır ?

* eposta bölümünde emailleri tek tek silip yani seçip çöpe yolluyoruz ama çöpdekileri tek bir seçme ile yani hepsini seç ile bir anda silemiyoruz.
    Bunun bir yolu var mı?

* cihazın ana ekranında iken cihazı yan döndürdüğümüzde ekran ana ikonları yan dönmüyor.
    Bunun bir yolu var mı?

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 1 Aralık 2011; 23:16:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thehspeed

Benide ekleyin bugun itibari ile erzurumun tek note'u :))

Erzurum'un 2. Note si de bende
  • SHADOWGUN 1.0.4 All Devices

Güzel bir oyun.. Yüksek çözünürlükte...

http://d1.apktop.com/game/201111/SHADOWGUN_v1.0.4.apk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 2 Aralık 2011; 6:20:35 >
  • arkadaşlar note'un bataryası nasıl? sürekli net ve diğer android uygulamalarını kullanan birisi için tatmin edici seviyede mi ? yoksa ipad 2'den düşük mü bataryası? kullananlar örneklerle batarya süresi hakkında bilgi verirse sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ileriyasar

arkadaşlar note'un bataryası nasıl? sürekli net ve diğer android uygulamalarını kullanan birisi için tatmin edici seviyede mi ? yoksa ipad 2'den düşük mü bataryası? kullananlar örneklerle batarya süresi hakkında bilgi verirse sevinirim

Kendi adıma, iPad 2 nin boyutu düşünülecek olursa pilin değerleri kesinlikle farklıdır ve kıyaslamak ne derece doğru olur bilemem ama benim pilin henüz tam randımanlı hale gelmemesine rağmen genelde akşam 19.00 gibi eve gittiğimde yüzde olarak halen % 45-50 civarı kaldığını söyleyebilirim.
    Sürekli neti bzaen açık bırakıyorum bazen gerektiğin de açıyorum.
    İşime yarayan uygulamaları kullandığım için herkeste bu değişiklik gösterebilir sanırım.

Saygılarımla...

• öncelikle cvap için teşekkürler, 2 günde bir şarj ederek, cihazın telefon,internet ve android aplikasyonlarını yoğun bir şekilde kullanacaksam bana yeter ama her akşam şarj edilmesi gerekiyorsa telefon özelliği olmamasına rağmen tercihimi sırf bataryası için ipad2 den yana yapmak zorunda kalıcam
  • quote:

öncelikle cvap için teşekkürler, 2 günde bir şarj ederek, cihazın telefon,internet ve android aplikasyonlarını yoğun bir şekilde kullanacaksam bana yeter ama her akşam şarj edilmesi gerekiyorsa telefon özelliği olmamasına rağmen tercihimi sırf bataryası için ipad2 den yana yapmak zorunda kalıcam

Yoğun kullanımda 2 gün gideceğini açıkçası ben zannetmiyorum.

Daha önceden iPad2 kullanmış biri olarak naçizane tavsiyem, hem telefon hem de tableti ayrı taşımaktansa,
    Galaxy Note için yedek pil alıp yola devam etmek çok daha mantıklı :)

Herşeyi tek cihaz ile yapmak, özellikler ve boyut düşünülecek olursa % 100 Note derdim...

Saygılarımla...
  • bence müthiş bir cihaz

ama dürüst olmak gerekirse bir ios gibi değil android uygulamaları çeşitlilik bakımından değil ama mesela turkcell online ios la android arasında görsel açıdan bile çok fark var

kullanım açısındansa bence note 1 numara
  • Almak isteyen arkadaşlar darty'de %20 indirim kapmpanyası var şu an 1799 TL

http://www.darty.com.tr/e_commerce/Cep-Telefonu/SAMSUNG/GALAXY-NOTE-N7000-p-63847-c-12.htm
  • quote:

arkadaşlar note'un bataryası nasıl? sürekli net ve diğer android uygulamalarını kullanan birisi için tatmin edici seviyede mi ? yoksa ipad 2'den düşük mü bataryası? kullananlar örneklerle batarya süresi hakkında bilgi verirse sevinirim

sabah 8 de full halde açıyorum telefonu.. yogun bi şekilde 1-1.5 saat desktop olarak haber sitelerinde geziyorum aynı andada arka planda müzik açık.. batarya %85 civarına düşüyor.. daha sonra öğle vakti tekrardan 1-1.5 saat desktop sitelere devam ve yine müzik acık.. arada bi 15 dk lik gps acılıyo.. batarya %60 lara iniyo.. sorasında yine 1 saat müzik video internet derken batarya %35 lerde oluyo.. akşam üzeride tekrardan neti acıyorum oyalanıyorum ki maksat şarzı bitsin gece şarz ediyim diye.. yani bana bi gün boyunca full yetiyo .. ki ben zorla yettiriyorum yani :) bu arada kullansamda kullanmasamda wireless veya mobile data hep açık yani.. wireless okuldayken acık mobile data da sorasında..

• Bugün darty den aldım bende Notu'mu :) beni de klube ekleyebilirsiniz.
  • Samsung un galaxy note sini alan hacca gitmiş sayılır :) (telefon haccı) :) Arkadaşlar benim bir korkum var bu telefon yeni çıktı çıktığı gün ben hongkongdan aldım yaklaşık 1320tl ye falan maloldu. Ancak Türkiyede 3 ay içinde 2.el fiyatı hatta sıfır fiyatı bile %40-50 gerileyebilir bizim insanımız kolay sıkılır şimdiden sahibindene düşmüş bile 2. elleri samsung da sürekli aynı modelleri piyasaya sürüyor her yeni telefon çıktığında eskisi fena düşüyor. Galaxy s2 mi satana kadar deveye hendek atlattım 2.elini kolay da satamıyorsun millet illa 2.eli sıfır istiyor :) Alan herkese hayırlı olsun elinizde paralansın eskitmek nasip olsun saygılar.
  • Ha unutmadan bu telefon türkiyede sıfır olarak 1200tl fiyatla giriyor fiyatın yüksek olması kar marjı devletin aldığı vergiler radyo tv vergileri vs böyle büyüyor darty kampanya yapmış ama bir mal ne zaman türkiye de gerçek fiyatına satılacak onu merak ediyorum yurtdışında 1100tl ye kadar fiyatları düşüyor vergi dahil ama bizim ülkemizde herşey 2 misli resmen vatandaş olarak dövülüyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakanonur -- 3 Aralık 2011; 11:17:27 >
  • Beyaz Note kullanıcısı var mı? Nerede bulabilirim? Hemen alıcam bulursam...
  • Beyaz Note kullanan var mı? Nerede bulabilirim? Bulursam hemen alıcsm...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalbakışı

Beyaz Note kullanan var mı? Nerede bulabilirim? Bulursam hemen alıcsm...

ben beyaz note alacaktım ama yurtdışında da kalmamıştı hatta elinde olanlar da 100 dolar pahalı fiyat veriyorlardı sebebini sorduğumda beyaz daha çok talep görülüyor ve stok yok idi. Ben de siyahı aldım boşver erkek işi beyazı kadınlar daha çok tercih ediyor :) (böyle avunuyoz işte bulamadık ya) :)
  • Android arayüzü siyah hakim oluşu telefonun kasasının da siyah hoş durduğunu düşünüyorum...

Beyaz anca IPS türü beyaz zeminlerde Iphone gibi beyaza kayan tonlardaki temalarda uyumlu olduğunu düşünüyorum...

Beyaz alacaklar youtube vs.. yerlerden beyaz kasalı Galaxy Note a bir baksın derim...

Beyaz herzaman siyaha göre daha büyük algılanır... Optik yanılmasama ama BEYAZ olanı sonuç olarak daha iri algılanacaktır ...

Tabiki tercih kişinindir...

Uygulama oyun tema alternatif bir site keşfettim paylaşayım Malum bazı uygulamalar Türkiye üzerinden indirilemiyor... :

http://apknew.com/

• Samsung Galaxy Note Galaxy Nexus a karşı detaylı kıyaslama inceleme...

Galaxy Note Android 4.X (ICS) nimetlerinden özellike web tarayıcısından faydalanamadığını ( Android 2.3.x olması ) buna rağmen Galaxy Note daha başarılı olmakta...

Ayrıca AYNI Super AMOLED kullanmasına rağmen Galaxy Note daha parlak ve beyazlarda mavimsilik (Pentile matrix sebebiyle) Galaxy Nexus tan daha düşük... dpi (ppi değeri Galaxy Nexus ta daha yüksek olmasına rağmen Samsung Galaxy Note a göre ekran kalitesi düşük kalmıştır... Burda yüksek ihtimalle Samsung firması Galaxy Note un Super Amoled (1280x800) ekranında pentile sorununda birşekilde iyileştirme yaptıldığının kanıtıdır...

Galaxy Nexus almayı düşnecenler kıyas yapmaları şart ...

• kalemi word excell gibi uygulamalarda yazı yazmak için kullanabiliyormuyuz? mesela ben kalemle "araba" yazdığımda onu tuşlara basılarak yazılmış gibi belgeye aktarıyormu?
    androidde oto filtre özelliğini kullanabildiğimiz bir excell varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.