Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun) (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.806
Cevap
134
Favori
1.312.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: atarcam

Arkadaşlar,
    Kişisel ve şirketin toplam yaklaşık 11 email adresim var ve yoğun kullanıyorum.
    Bana notun içindeki mevcut email programından daha kullanışlı email programı önerebilir misiniz?

K-9 email programını kesinlikle tavsiye ederim.

Cihazın kendi e-posta programından kat be kat daha kullanışlı ve detaylı.

En basitinden bir örnek verecek olursam, cihazın kendi yazılımında, gelen e-postaları toplucak seçip topluca
    çöp'e gönderme şansınız ya da çöpü tek bir tuş ile boşaltma şansınız asla yok.

K-9 ise yukarıda bahsettiğim özellikde dahil fazlası ile sizi mutlu edecektir diye düşünüyorum.

Saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sgtab1

SAMSUNG GALAXY NOTE Gorilla glass test edilmis

http://www.youtube.com/watch?v=gH-hyp-zS88

gorilla glass mis arkadaslar

Gorilla Glass değil hocam.Gorilla Glass ın kendi sitesinde de belirtilmiş zaten.

Samsungun Gorilla Glass olan modelleri:

Galaxy S
    Galaxy S2
    Galaxy Tab 7"
    GalaxY Tab 10.1"
    Omnia W
    Focus Flash

http://www.corninggorillaglass.com/products-with-gorilla/samsung

GALAXY NOTE GORILLA GLASS DEĞİL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taytaylan -- 18 Ocak 2012; 10:23:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ersyn61

Herkese selamlar ,

https://market.android.com/details?id=com.tasarimprojesi.donem1

Arkadaşlar kendi yazdığım bir programdır. İstediğiniz dilde istediğiniz kelimenin doğru okunuşunu dinleyin ve speaker inizin dilinde(ses giriş çıkışınızın dili neyse onda çeviri yapılır siz dilerseniz değiştirirsiniz default oalrak tükrçe gelir. örneğin ingilizce yapın sonra programdan da ingilizce seçin bişey yazın o okusun sonra da siz okuyun ve karşılaştırmayı görün..) konusun karşılaştırsın telaffuzlarınızı.

Güncellenmiş versiyonudur. Lütfen destek çıkalım :D saolun ...

Tebrikler hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

quote:

Herkese selamlar ,

Arkadaşlar kendi yazdığım bir programdır. İstediğiniz dilde istediğiniz kelimenin doğru okunuşunu dinleyin ve speaker inizin dilinde(ses giriş çıkışınızın dili neyse onda çeviri yapılır siz dilerseniz değiştirirsiniz default oalrak tükrçe gelir. örneğin ingilizce yapın sonra programdan da ingilizce seçin bişey yazın o okusun sonra da siz okuyun ve karşılaştırmayı görün..) konusun karşılaştırsın telaffuzlarınızı.

Emeğiniz ve paylaşımınız için teşekkürler.

Saygılarımla...

• arkadaşlar sahibinden'de note ilanlarının bazılarında "uluslararası garantili" yazıyorlar. ülkemizde uluslararası garantinin geçmediği hakkında önceki sayfalarda bir ara konusu geçmişti. bu durumda bu cihazları garantisiz varsaymak gerekir değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucahmetuc

arkadaşlar sahibinden'de note ilanlarının bazılarında "uluslararası garantili" yazıyorlar. ülkemizde uluslararası garantinin geçmediği hakkında önceki sayfalarda bir ara konusu geçmişti. bu durumda bu cihazları garantisiz varsaymak gerekir değil mi?

Uluslararasi garanti eger kaseli fatura varsa uluslararasi garanti belgesinde de Turkiye geciyorsa ki genelinde geciyor Turkiye de 1 yil boyunca cihaz degisimi ve para iadesi haricinde tum servis hizmetlerini garanti kapsaminda alabiliyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taytaylan ;

Samsung Italya internet sayfasinda Samsung galaxy note un Gorilla Glass oldugunu yaziyor

asagidaki link ten ulasabilirsiniz

http://www.samsung.com/it/microsite/galaxynote/index.html?pid=it_smartphonestype_keyvisual1_galaxynote_20120110

internetten okuduguma gore de artik gorilla glass degil de (samsung galaxy note ile baslanmis) HD telefonlarda Lotus glass kullaniliyormus
    gorilla glass in yeni versiyonu belkide corning de note un adinin adinin gecmeme sebebi bu olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: xug

quote:

Orijinalden alıntı: ucahmetuc

arkadaşlar sahibinden'de note ilanlarının bazılarında "uluslararası garantili" yazıyorlar. ülkemizde uluslararası garantinin geçmediği hakkında önceki sayfalarda bir ara konusu geçmişti. bu durumda bu cihazları garantisiz varsaymak gerekir değil mi?

Uluslararasi garanti eger kaseli fatura varsa uluslararasi garanti belgesinde de Turkiye geciyorsa ki genelinde geciyor Turkiye de 1 yil boyunca cihaz degisimi ve para iadesi haricinde tum servis hizmetlerini garanti kapsaminda alabiliyorsunuz.

Örnek: Almanya - Saturn - Media Markt gibi yerlerden alınan ürünler
    Türkiye de 1 yıl boyunca cihaz değişimi ve para iadesi haricinde garanti kapsamındadır.

Saygılarımla...

• arkadaşlar sizde noteda kilit ekranının açılması biraz yavaş mı?2 saniye fln.sanki memory card kullanmaya başladıktan sonra yavaşladı gibime geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caner21_1905 -- 18 Ocak 2012; 12:26:23 >
  • quote:

Taytaylan ;

Samsung Italya internet sayfasinda Samsung galaxy note un Gorilla Glass oldugunu yaziyor

http://www.samsung.com/it/microsite/galaxynote/index.html?pid=it_smartphonestype_keyvisual1_galaxynote_20120110

internetten okuduguma gore de artik gorilla glass degil de (samsung galaxy note ile baslanmis) HD telefonlarda Lotus glass kullaniliyormus
    gorilla glass in yeni versiyonu belkide corning de note un adinin adinin gecmeme sebebi bu olabilir

androidtürkiye.com da note satılıyor orda da gorilla glass diye belirtmişler ekranı.hem bencede ekran gorilla glass.eğer gorilla glass olmasa bile en az onun kadar sağlam ve dayanıklı bir ekrandır muhakkak.o kadar pahalı ve son çıkan bir ürün sonuçta

• quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

quote:

Herkese selamlar ,

Emeğiniz ve paylaşımınız için teşekkürler.

Saygılarımla...

Sonuna kadar tebrik ediyorum, helal olsun,
    Başarılarınızın devamını dilerim..

• arkadaşlar gittgidiyor ve sahibinden.com gibi sitelerde yurtdışından gelme galaxy notelar var almayı düşünüyorum nasıl olur siz ne düşünüyorsunuz ne gibi sakıncaları olabilir büyük mağazalarla arasında 700 800 fark var riske girip alsam mı zar zor biriktirdiğim parayla
  • cihazı kullananlardan fikir istiyorum acaba memnunmusunuz beyendiğiniz yada beyenmediğiniz yönlerinde fikirlerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim
  • Arkadaşlar selam,
    Samsung galaxy note kullanıyorum android 2.3.5 içinde viber yükledim ama viber'da her yeni gelen mesaja ötsün istemiyorum.
    Bunu nerden yapıcam? viber ın içindeki ayarlardan olmuyor :(
  • arkadaşlar note telefonumun dkounmatik tuşları çalışmıyor , ekran dokunmatiği ile ilgili sorunum yok , ekranın altındaki dokunmatik tuşların ışıkları yanıyor ama basmıyor , bunun bir ayarımı vardır acaba yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden t.e
  • quote:

Orijinalden alıntı: kun_agüero_16

quote:

Taytaylan ;

androidtürkiye.com da note satılıyor orda da gorilla glass diye belirtmişler ekranı.hem bencede ekran gorilla glass.eğer gorilla glass olmasa bile en az onun kadar sağlam ve dayanıklı bir ekrandır muhakkak.o kadar pahalı ve son çıkan bir ürün sonuçta

ekranın kalemle de kullanıldığını unutmayalım, sadece parmakla değil

kalem ile iyi kalte yazıalbilmesi için farklı bir ekran olaiblir

daha önce asus r2e kullanmıştım ve ekran yazım kalitesi çok ama çok iyi idi belki note den bile iyi idi ve onda da dikkatli ve ekran kapalı iken bakılınca izler

görülüyordu özel bir tabaka var sanırım en üstte ama 2 sene kullandım bna hiçbir sorun çıkarmadı bu izler

• arkadaslar benide note ailesine ekleyebilirsiniz...
    arka kapagin sokulerek takildigi coverdan aldim.32 gb. class 10 micro sim aldim. 6 ay uluslararasi, 1 yil thailand garantili dedi satan arkadas.

god guys goes to heaven
    bad guys goes to pattaya...
  • yeni alan arkadaslar hayırlı olsun.

pil sıkıntısı çekenler juice deffender diye bir uygulama var markette, su an neredeyse %30-%40 pil tüketimini iyileştirdi benim telefonda. anti virüs içinde avast indirdim. mobil internet

ayarları içinde apn turkey diye bi uygulama var kendisi otomatik yapıyor ayarları. video lar için mx video player ve codec yükledim. kitap okumak için de wattpad i indirdim bir sürü

türkçe kitap mevcut. film ve dizi için hdfilm-hd dizi çok iyi uygulamalar. wi-fi ı ve mobil ağı işim olmadıkça kapalı tutuyorum. ekranı da dısarı çıkmadıkca min. seviyede kullanıyorum.

telefon olarakta gayet rahat kullanılıyor. kullandıkca büyüklüğü de kalmıyor gözünüzde. gecen mağzada htc xe ve s2 ye tekrar baktım ufacık geldi :).

galaxy note ta kitap okumakta , nette gezmekte cok geniş ekranın çok faydası var. almayı düşünen arada kalanlara kesinlikle tavsiye ediyorum galaxy note u.

edit: saat 14,00 te sarj ile %100 şimdi saat 01,35 % 91 de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aicacan -- 19 Ocak 2012; 1:36:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tekindor

arkadaşlar gittgidiyor ve sahibinden.com gibi sitelerde yurtdışından gelme galaxy notelar var almayı düşünüyorum nasıl olur siz ne düşünüyorsunuz ne gibi sakıncaları olabilir büyük mağazalarla arasında 700 800 fark var riske girip alsam mı zar zor biriktirdiğim parayla

o cihazlarda eğer kaşeli fatura yoksa türkiyede garantileri olmuyor maalesef. eğer garantili olsun istiyorsanız dediğiniz gibi 2200 lira civarında onlar galiba samsung türkiye garantili, androidtelefonları.com gibi paralel ithalat siteleri var taksitli içinde alalimbakalim.com var taksit seçenekli sitelerden 1750 tl . 1500 tl civarında olanlar garantisiz daha sonra pasaport kaydı falan düşer bence en kötü paralel ithalat cihazlarını tercih edin.
  • ekran gorilla glass değil ancak eş değer bir cam kullanılmış. ben alırken satıcı arkadaş açıkta olan note a anahtar ve kurşun kalem ucu ile her açıdan çizmeyi denedi ancak ekran çizilmedi. oldukça dayanıklı bir ekran cepte veya sıradan kullanımda çizilmesi zor.
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.