Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
28.831
Cevap
145
Favori
1.281.493
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2160 Mesaj
    cihazı uygun bir fiyattan kapıda ödemeli verseler deneyip burada yazacağım herkes de güvenip tereddütsüzce sipariş geçecek benden sonra ama firma daha çok satacağı halde neden güven sağlama adına bunu yapmıyor böyle tartışmalarn içerisinde halen daha yer alıyor anlamış değilim ben denemeye ve onaylamaya razıyım firma eğer kendisine güveniyorsa. pm ile iletişime geçebilirsiniz eğer ki kendinize güveniyorsanız ben satın almaya razıyım ve gelince de buraya yazacağım herkes aklında soru işareti kalmadan galaxy note sahibi olabilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paTRon -- 17 Ocak 2012; 15:00:15 >
    |
    |
    Ya 3g ile baglanmak icin ekstra bişi yapmak gerekiyor mu ? Çünkü bende sürekli "E" çıkıyor daha "3G" simgesi göremedim
    quote:

Orijinalden alıntı: _SiN_

Ya 3g ile baglanmak icin ekstra bişi yapmak gerekiyor mu ? Çünkü bende sürekli "E" çıkıyor daha "3G" simgesi göremedim

Ya 3g tarifesine üye değilsiniz yada çok kötü kapsama alanındasınız. Note kolay kolay 3g ile bağlanmaz. 3g alanına girdiğiniz anda H+ aramaya çalışır.
    Şirket olarak kampanyalarımız olur. Kampanya şartlarını biz belirleriz müşteri alır. Almazsa kendi bilir alırsa da kendi bilir. Şu anki fiyatımız bellidir.pm atarak yazmıstım. Bu forumda reklam yapmak istemediğimiz icin bi kisiye istediği sekilde yollayalım diğerleri de ondan gorup alırlar seklinde bir dusuncemiz yok, etik de olmaz zaten.
    |
    |
    büyük firmalar tanıtım yapmak üzere bunu belirli kişilere dağıtabilir ve ürünün yayılmasını tutulmasını sağlayabilirler bunda etik olmayacak bir şey yok karar sizin. millet güven sorunu yaşıyor ben sadece 1300 lü fiyatlardan verebiliyorsanız alıp denemek ve milletin uygun fiyata note almasını sağlayıp güvensizlik ortamını kaldırmak istemiştim sonuçta bedava verin demiyoruz ama madem sizde buna yanaşmıyorsunuz yapacak bir şey yok demektir. arkadaşlar güvenememekte haklılar.. iyi günler.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

quote:

Ya 3g tarifesine üye değilsiniz yada çok kötü kapsama alanındasınız. Note kolay kolay 3g ile bağlanmaz. 3g alanına girdiğiniz anda H+ aramaya çalışır.

simdi Vodafone'dan online işlemlerden kontrol ettim , internet paketi olarak gösteriyo orda , ayrıca 3G'dir ya da GPRS'dir diye bişi yazmıyor. Sadece kullanım oranları var ondada hem GPRS hem 3G aynı oranda kullanılmış gösteriyor. Fakat telefonda ne zaman internete girsem "E" işareti ve altında 2 tane ok var veri iletimini gosteren. Tahminimce 3G kullanıldıgında 3G ve oklar cıkması lazım ama yok anlamadım neden.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    beyfendi ucuz mal istiyorsunuz fiyatımız belli diyoruz, güvenmemekte haklılar diyorsunuz. elimizden birsey gelmez kusura bakmayın.artı pm atarsanız seviniriz forumu isgal etmeyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dunyasahin -- 17 Ocak 2012; 15:38:13 >
    |
    |
    |
    |
    T100, 3120, D900i, K850i, E66, N86, İnnov8, 6700, N79, İ8910, N82, S8300, E52, S8500, N8, İ9000, İ9100, N8 Turuncu, N7000, İ9100 (tekrar), HTC WP 8X, Lumia 920, 4S, İ9300, Lumia 1020, LG G2,4S, S4 Mini BE, S4 BE, S4 İ9505, OPTİMUS G PRO, i9500, LG G4, Note 5, Note 4 N910CQ, j7 pro 2017
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    quote:

quote:

quote:

simdi Vodafone'dan online işlemlerden kontrol ettim , internet paketi olarak gösteriyo orda , ayrıca 3G'dir ya da GPRS'dir diye bişi yazmıyor. Sadece kullanım oranları var ondada hem GPRS hem 3G aynı oranda kullanılmış gösteriyor. Fakat telefonda ne zaman internete girsem "E" işareti ve altında 2 tane ok var veri iletimini gosteren. Tahminimce 3G kullanıldıgında 3G ve oklar cıkması lazım ama yok anlamadım neden.

Ayarlar-Ağlar-Mobil Şebeke (en altta)-Şebeke modu-GSM/WCDMA olmalı. Belki yanlışlıkla sadece GSM seçtiniz o zaman 3g olmaz.

• Yüzbaşı
    399 Mesaj
    arkadaşlar yurtiçinden normal garantili alınan ve turkçe orijinal rom yüklü cihazlar için son güncellme nedir bende KK9 görünüyor başka da bir güncelleme gelmedi. daha yeni güncelleme gelen varmı ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: citylife

arkadaşlar yurtiçinden normal garantili alınan ve turkçe orijinal rom yüklü cihazlar için son güncellme nedir bende KK9 görünüyor başka da bir güncelleme gelmedi. daha yeni güncelleme gelen varmı ?

Türkiye için başka resmi güncelleme çıkmadı zaten.

quote:

Note kolay kolay 3g ile bağlanmaz derken anlayamadım aslında? Note 3G çeken biryerde neden 3g bağlanmıyor?

quote:

quote:

quote:

Ayarlar-Ağlar-Mobil Şebeke (en altta)-Şebeke modu-GSM/WCDMA olmalı. Belki yanlışlıkla sadece GSM seçtiniz o zaman 3g olmaz.

yok o zaten GSM/WCDMA seçili , onu "WCDMA only" yaptıgım zaman da internete hic girmiyo.
    |
    |

• Yüzbaşı
    996 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: citylife

Türkiye için başka resmi güncelleme çıkmadı zaten.

Benim telefonum Çek Cum. geldi onlarda Almanyadan almış sanırım cunku acıldıgında Almancaydı , bende şimdi update ettim KK9 oldu en son
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: hayalci07
    Note kolay kolay 3g ile bağlanmaz derken anlayamadım aslında? Note 3G çeken biryerde neden 3g bağlanmıyor?

Çünkü Note HSDPA profili destekliyor. Aslında bu hem iyi hem kötü. İyi kapsama alanında Note enerji tasarrufu sağlamak için ve verileri hızlı aktarmak için aktif modda H+ seçer. Sonra pasif moda 3g'ye döner. Kapsama alanı iyi değilse Note iki de bi H+ zıplamaya çalışır amaa baplanamaz işte bu durumda siz interenete hiç bağlanamazsınız. Bulunduğunuz yerde böyle sorun varsa H ve H+ modları elle kapatmanız lazım ki sadece 3g kullansın.

quote:

yok o zaten GSM/WCDMA seçili , onu "WCDMA only" yaptıgım zaman da internete hic girmiyo.

3g kapsamı da yoksa işte o zamana zorunlu Edge kullanır. Mıhtemelen sizin durumunuz böyle. Ama çevredekiler 3g bağlantıyı alabiliyorsa o zaman Müşteri hizmetleri aramanız lazım.

quote:

Benim telefonum Çek Cum. geldi onlarda Almanyadan almış sanırım cunku acıldıgında Almancaydı , bende şimdi update ettim KK9 oldu en son

İki tür KK9 Rom var CSC'si XAKK9 olan Almanya Debitel (benimki öyle) bu durumda telefon açılır açılmaz KL7 ROM'a güncellendi bende. Diğeri ise CSC'si OJVKK2 olan Türkiye ROM'u bunun için ise henüz güncelleme yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 17 Ocak 2012; 16:21:04 >

• Yüzbaşı
    996 Mesaj
    quote:

İki tür KK9 Rom var CSC'si XAKK9 olan Almanya Debitel (benimki öyle) bu durumda telefon açılır açılmaz KL7 ROM'a güncellendi bende. Diğeri ise CSC'si OJVKK2 olan Türkiye ROM'u bunun için ise henüz güncelleme yok.

Buna nerden bakabilirim ?
    quote:

quote:

Buna nerden bakabilirim ?

standart dialer'de *#1234#

Orijinalden alıntı: IRoN

Merhaba,

Daha önce bahsetmiştim, spider podium diye adlandırılan çok işlevli ödüllü bir ürün.
    Aldığım günden beri inanılmaz işime yaradı.

Şirket araçlarından hangisine binersem bineyim, spider podium'u o aracın kalorifer mazgalına takıyor, araç tutacağı işlevini gördürüyorum.
    Masama geliyorum, masa üstü standı olarak kullanıyorum, ve daha aklıma gelmeyen bir çok işlev için kullanabiliyorum.

Kesinlikle tavsiye ederim.

Ebay dan aldım, 12 $ gibi bir şeydi. 23 TL gibi bir rakam yani.
    Ancak ürün satıcı da kalmamış gözüküyor.

Ben yine de linki paylaşıyorum, belki satıcı ile temasa geçer ürün hakkında bilgi alırsınız.

http://www.ebay.com/itm/170749491133?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Saygılarımla...

edit : eksik yazı.

Ben bu mesajı yazdıktan sonra, şans eseri gördüm, bu bilgiyide paylaşayım dedim.

Aynı ürün ve benim yurtdışından getirttiğim fiyata neredeyse.
    İsteyen olursa, buyurun linki burada.

http://www.sehirfirsati.com/deals/tum-turkiye/kutupdisticaret/2703381?nlp=&CID=TR_CRM_1_0_0_14&a=1668

Almayı düşünen arkadaşlar kaçırmasın 14.90 TL

http://www.indirimtreni.com/urun/spider-podium--orumcek-tutucu.aspx?utm_source=MadMimi&utm_medium=email&utm_content=Spider+Podium+

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taytaylan -- 17 Ocak 2012; 16:48:30 >

• Yarbay
    3203 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: taytaylan

quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

Merhaba,

Daha önce bahsetmiştim, spider podium diye adlandırılan çok işlevli ödüllü bir ürün.
    Aldığım günden beri inanılmaz işime yaradı.

Şirket araçlarından hangisine binersem bineyim, spider podium'u o aracın kalorifer mazgalına takıyor, araç tutacağı işlevini gördürüyorum.
    Masama geliyorum, masa üstü standı olarak kullanıyorum, ve daha aklıma gelmeyen bir çok işlev için kullanabiliyorum.

Kesinlikle tavsiye ederim.

Ebay dan aldım, 12 $ gibi bir şeydi. 23 TL gibi bir rakam yani.
    Ancak ürün satıcı da kalmamış gözüküyor.

Ben yine de linki paylaşıyorum, belki satıcı ile temasa geçer ürün hakkında bilgi alırsınız.

http://www.ebay.com/itm/170749491133?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Saygılarımla...

edit : eksik yazı.

Ben bu mesajı yazdıktan sonra, şans eseri gördüm, bu bilgiyide paylaşayım dedim.

Aynı ürün ve benim yurtdışından getirttiğim fiyata neredeyse.
    İsteyen olursa, buyurun linki burada.

http://www.sehirfirsati.com/deals/tum-turkiye/kutupdisticaret/2703381?nlp=&CID=TR_CRM_1_0_0_14&a=1668

Almayı düşünen arkadaşlar kaçırmasın 14.90 TL

http://www.indirimtreni.com/urun/spider-podium--orumcek-tutucu.aspx?utm_source=MadMimi&utm_medium=email&utm_content=Spider+Podium+

Cok guzel bir firsat. Ben daha iki gun once sehirfirsatindaki indirimi gorunce almistim ama bu onun da nerdeyse yari fiyatina geliyor. Telefonu masaustunde stand ustunde tutmak, onunuzdeki masaya koyup film izlemek, aracin uygun bir noktasina baglayip yol bilgisayari olarak kullanmak vs vs bir suru guzel ozelligi var kacirmayin derim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
SEO
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.