Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 3 Mobil Cihaz )
28.831
Cevap
145
Favori
1.281.666
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun)
Giriş
    593 Mesaj

Bazı konularda uyarıda bulunmuştum geç açılır geç gelir diye. neyse buda aklınızda olsun. sonucta sıfırdan kurulum yapıyorsunuz muhakkak ki geç açılacaktır. güle güle kullanın. ileri ki günlerde n7000 ile ilgili güncel uygulama paylaşımı ve stabil ayarlarını paylaşacağım. şimdilik görüşmek üzere...
    |
    |
    durcan78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam Sygic'in son sürümünü yükledim programı beğendim.Fakat uydulara bağlanmıyor yada çok nadir bağlanıyor. (Wifi veya 3G bağlantısı olmadan sadece Gps ile deniyorum) . Bazen hatalı sinyal diyor o bölge kırmızı oluyor yani değişik değişik hatalar sizde de böyle bir durum var mı ? O gps conf dosyasınıda değiştir diyorsanız faydası olursa değiştiriyim ancak bu server ın ne alakası var anlamış değilim zaten bu cihaz interneti kullanmadan bağlanmıyor mu ? İnternet kullandığımız da işe yarayabilir.
    |
    |
    ardicli2000 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Gpsfix ile gps kalibrasyonu yapmani tavsiye ederim. Bazen sapittiginda oyle cozuyordum. Bunun nedeni wifi mobil sebeke ve gps ozelliginin cakismasi. Bu ucunden biri secili olursa daha iyi sonuc alirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    thepope kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok o program da işe yaramıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thepope -- 22 Haziran 2014; 0:06:53 >
    |
    |
    zigmo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Evet Gps yine sapıttı ne İgo ne Sygic ne GPS status hiçbir bulamıyor.Gps status 1-2 tane uydu çıkıyor oda kilitlenmiyor. Ne zman 4.1.2 kursam ilk gün çalışıyor sonra böyle oluyor. Bu gps ayarları falan telefonun neresine kayıt oluyor bari onu sıfırlama yolu varsa gps kullanmadan önce sıfırlamayı deneyeyim.

Yaklaşık 1 haftadır aryamod V7 ve speedmod kernel kullanıyorum yükledikten 2 veya 3 gün sonra sıkıntılar teker teker çıkmaya başladı önce kendi kendine kapanmalar sonra telefonda hissedilebilecek ağırlaşma şarj süresininde bir tık V7+philiz kernelden daha çabuk bitmesini gözlemledim.Sanırım tek başına V7 kullanmak daha mantıklı gibi görünüyor speed mod kernelin açıkçası bir artısını görmedim...ayrıca elinde n8xt romun linki olan verebilirse onu yükleyip denemek istiyorum.Sanırım @boramat hocam siz kullanıyorsunuz doğru mudur ?
    |
    |
    Bahsedilenler: boramat

İşim gereği araç ile çok dolaştığım için ve bilmediğm yerlere giderken google haritaları kullanıyorum ekstra bir programa ihtiyaç duymuyorum gerçi sygic orjinal apk dosyası mevcut ama telefonumu her hafta sıfırladığım için kurmuyorum bile..Neden farklı bir navigasyon programı kullanma ihtiyacı duyuyorsunuz anlamadım ?
    |
    |
    thepope kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çünkü google haritalar internet bağlantısı olmadan çalışmıyor.

Bende 2 gündür arya mod kullanıyorum sıkıntı yok.Kernelini değiştirmedim aryamod da ne varsa onu kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thepope -- 22 Haziran 2014; 18:44:30 >
    |
    |
    ahboztas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ben yükleyeli belki 1 sene oldu linklerden haberim yok ama orjinal konusunda vardır sanırım
    |
    |

orjinal konudaki linkler ölü oldugu için size sormuştum..konudaki bir arkadaş alternatif link vermiş ordan indirdim birazdan kuruluma geçicem :)) philiz kernel ile recovery modda kurabiliyormuyuz ?
    |
    |
    boramat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yükledim ve aynı dakika içinde aryamoda dönmem bir oldu :))
    |
    |
    boramat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ben daha önce aryamod V7 ile üzererinde ki kerneli kullanıyordum. Hızda fark göremedim. Şarj konusunda konusunda bişey diyemem yeni batarya değiştirdim. Aryamod V7 kendi kerneli ile benchmark puanına bakan var mı varsa nedir?
    |
    |
    Slimsaber i nasıl bilirsiniz dostlar? Son yüklediğim rom yüzünden(5-6ay olmuştur) telefon bozuldu şarj olmuyordu mecbur tamirciye verdim, acayip bi rom yükleyip geri göndermişler 2.3.5 plus+ mı ne stocktan filan çok daha kötü, şimdi güzel bi rom bakıyorum. Slimsaber 4.4.4 sade ve şık ve hızlı gibi görünüyor. Kullanan var mı?

edit: sanırım herkes aryamod kullanıyor onuda çekelim bakalım bulunsun

edit2: 2.3.6 dan aryamod v7ye geçerken dikkat etmem gereken herhangi bir şey var mı? Direk indirip kursam sorun yaşar mıyım? Bayadır uğraşamıyorum telefonla çok uzak kaldım en son 4.1de rom değiştirmiştim, şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 22 Haziran 2014; 22:27:14 >
    |
    |

sorun nedir?
    |
    |

Bir kaç sayfa önce Arya mod ile ilgili yazılmıştık. Son 5 sayfayı gözden geçirin. Ayrıca Stock romdan Aryamoda geçmenizin daha stabil olacağını düşünüyorum,
    |
    |
    Bahsedilenler: ChelseaSmile

app lar için boş bellek ayarlama system tunerda da var ve boot settings ayarlanınca sürekli oluyor
    |
    |
    Bahsedilenler: ardicli2000

Orijinalden alıntı: durcan78

Bir kaç sayfa önce Arya mod ile ilgili yazılmıştık. Son 5 sayfayı gözden geçirin. Ayrıca Stock romdan Aryamoda geçmenizin daha stabil olacağını düşünüyorum,

göz gezdirdim biraz teşekkürler, sammobile rasgele bi stock rom çekip girişiyorum o zaman
    |
    |
    Üşendim direk custom üzerine kurdum denemek için onda bile arayüz hızı çok iyiydi. Şimdi o gazla çekiyorum stock romu temiz bi kurulum yapıcam
    |
    |
haberler
son dakika
Canlı Tv izle
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.