Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun) (1370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.806
Cevap
134
Favori
1.312.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13681369137013711372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 1 haftadır aryamod V7 ve speedmod kernel kullanıyorum yükledikten 2 veya 3 gün sonra sıkıntılar teker teker çıkmaya başladı önce kendi kendine kapanmalar sonra telefonda hissedilebilecek ağırlaşma şarj süresininde bir tık V7+philiz kernelden daha çabuk bitmesini gözlemledim.Sanırım tek başına V7 kullanmak daha mantıklı gibi görünüyor speed mod kernelin açıkçası bir artısını görmedim...ayrıca elinde n8xt romun linki olan verebilirse onu yükleyip denemek istiyorum.Sanırım @boramat hocam siz kullanıyorsunuz doğru mudur ?
  • İşim gereği araç ile çok dolaştığım için ve bilmediğm yerlere giderken google haritaları kullanıyorum ekstra bir programa ihtiyaç duymuyorum gerçi sygic orjinal apk dosyası mevcut ama telefonumu her hafta sıfırladığım için kurmuyorum bile..Neden farklı bir navigasyon programı kullanma ihtiyacı duyuyorsunuz anlamadım ?
  • ahboztas kullanıcısına yanıt
    Çünkü google haritalar internet bağlantısı olmadan çalışmıyor.

Bende 2 gündür arya mod kullanıyorum sıkıntı yok.Kernelini değiştirmedim aryamod da ne varsa onu kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrtYlmzz -- 22 Haziran 2014; 18:44:30 >
    ben yükleyeli belki 1 sene oldu linklerden haberim yok ama orjinal konusunda vardır sanırım
  • boramat kullanıcısına yanıt
    orjinal konudaki linkler ölü oldugu için size sormuştum..konudaki bir arkadaş alternatif link vermiş ordan indirdim birazdan kuruluma geçicem :)) philiz kernel ile recovery modda kurabiliyormuyuz ?
  • ben extra hiçbir kernel yüklemedim içinde ne varsa o
  • boramat kullanıcısına yanıt
    yükledim ve aynı dakika içinde aryamoda dönmem bir oldu :))
  • Ben daha önce aryamod V7 ile üzererinde ki kerneli kullanıyordum. Hızda fark göremedim. Şarj konusunda konusunda bişey diyemem yeni batarya değiştirdim. Aryamod V7 kendi kerneli ile benchmark puanına bakan var mı varsa nedir?
  • Slimsaber i nasıl bilirsiniz dostlar? Son yüklediğim rom yüzünden(5-6ay olmuştur) telefon bozuldu şarj olmuyordu mecbur tamirciye verdim, acayip bi rom yükleyip geri göndermişler 2.3.5 plus+ mı ne stocktan filan çok daha kötü, şimdi güzel bi rom bakıyorum. Slimsaber 4.4.4 sade ve şık ve hızlı gibi görünüyor. Kullanan var mı?

edit: sanırım herkes aryamod kullanıyor onuda çekelim bakalım bulunsun

edit2: 2.3.6 dan aryamod v7ye geçerken dikkat etmem gereken herhangi bir şey var mı? Direk indirip kursam sorun yaşar mıyım? Bayadır uğraşamıyorum telefonla çok uzak kaldım en son 4.1de rom değiştirmiştim, şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 22 Haziran 2014; 22:27:14 >
    sorun nedir?
  • Bir kaç sayfa önce Arya mod ile ilgili yazılmıştık. Son 5 sayfayı gözden geçirin. Ayrıca Stock romdan Aryamoda geçmenizin daha stabil olacağını düşünüyorum,
  • app lar için boş bellek ayarlama system tunerda da var ve boot settings ayarlanınca sürekli oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: durcan78

Bir kaç sayfa önce Arya mod ile ilgili yazılmıştık. Son 5 sayfayı gözden geçirin. Ayrıca Stock romdan Aryamoda geçmenizin daha stabil olacağını düşünüyorum,

göz gezdirdim biraz teşekkürler, sammobile rasgele bi stock rom çekip girişiyorum o zaman
  • Üşendim direk custom üzerine kurdum denemek için onda bile arayüz hızı çok iyiydi. Şimdi o gazla çekiyorum stock romu temiz bi kurulum yapıcam
  • Dostlar aryamod v7 kurdum ancak sesimin karşı tarafa gitmemesi sorunu var. Acaba romdan mı kaynaklıdır yoksa telefondan mı bu rom da böyle bir şey yaşayan yok sanırım

edit: sorunu çözdüm note 3 konusunda gördüm arama ayarlar/ek ayarlar menüsünden parazit azaltmayı kapatınca sorun çözüldü. Aynı sorunu yaşayan varsa aklında olsun

Şimdi başka bi sorunum var. Wifi a bağlandığımda anten gücü çok düşüyor. Wifi kapalıyken full çektiği yerde wifi bağlanınca tek çizgiye düşüyor. Sanırım telefondaki modemden kaynaklı. Aryamod da sorun çıkarmayacak güzel bi modem tavsiye eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 23 Haziran 2014; 13:23:57 >
  • Bu aryamod v7 de sorun yasamayan ve speedmod kernelle kullanan tek kisi benim heralde...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aryamod V7 yi pek sevemedim bende de sıkıntılar çıkarmıştı. Birkaç gün yeni çıkan 4.4.3 ve 4.4.4 romlara bakındım. Kullanılacak gibi değiller şimdilik.
    Dün yeni bir rom yükledim. Bu Odinle yükleniyor fakat kendinden rootlu. Denemek isteyen için link vereyim. Şimdilik gayet hızlı ve stabil.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2782459
  • quote:

Orijinalden alıntı: zigmo

Bu aryamod v7 de sorun yasamayan ve speedmod kernelle kullanan tek kisi benim heralde...

tavsiye ettiğiniz (4.1.2 stock) rus romunu verdiğiniz linkten indirip kurdum, kilit ekranındaki
    kamera gibi kısayolları çok sevdim ...'de bunları değiştirebilyormuyuz, ben menülere
    şöyle bir baktım ama bulamadım nasıl değiştirebiliriz... teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: zigmo

Bu aryamod v7 de sorun yasamayan ve speedmod kernelle kullanan tek kisi benim heralde...

arya V7 de ben de sorun yaşamıyorum.Sweet romun üzerine wipeleri yapıp direkt olarak kurdum.Sonra üzerine speed kernel kurdum.1 hafta oldu şimdilik sorun yok.

• avci26 kullanıcısına yanıt
    Ayarlar. Kilit ekrani. Kilit ekrani secenekleri. Kisayollardan ekleyip kaldirabilirsin kardesim.

• 
Sayfa: önceki 13681369137013711372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.