Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun) (1245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.806
Cevap
134
Favori
1.312.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12431244124512461247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar pil ufaktan şişmiş gibi sanırsam. Hemen değiştirmelimiyim şuan değiştirme imkanım yok performansta ciddi sıkıntı yaşatırmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Hocam performansı ve görüntüsü gayet iyi fakat alışmak gerek. Çok acayip geldi birden.

performans olarak çok hızlı. uygulamaları kullanma sıklığınıza göre sıralıyor. Bir sürü görsel aksiyon yapsanız bile pek yavaşlamıyor.
    istediğiniz her widget'i ana ekrana koyabiliyorsunuz. Ayrıca kendi widget'ları da var.

Ben nerdeyse 6-7 aydır kullanıyorum 1 veya 2 kere çakılsı sadece. O zaman da hemen kendini kapatıp açıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar 64 gb kingston micro sd kart linki vermiştim
    bugun aldım 64 tmm da class 10 degil max 4.5 mb /sn oluyor muhtemelen sahte ürün bilginize
  • Arkadaşlar siyah kapaklı 5000 mah bir batarya arıyorum bulamıyorum. Yardımcı olur musunuz bildiğiniz bir link vs atar mısınız satın almak için?

• quote:

Orijinalden alıntı: jenqdodo

merhaba beyler telefonumun iç camı kırıldı nette forumda ve diğer forumlarda araştırdım 500 tl civarı fiyat istiyorlar sizce ne yapmalıyım ?

öncelikle geçmiş olsun. ekran işlevsel durumda ise o şekilde kullanmanı tavsiye ederim.Telefonun ikinci el fiyatlarını araştırırsan 500-600 den başladığını görebilirsin. Ben senin yerinde olsaydım hiç sıfır ekrana yönelmezdim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: araass

quote:

Orijinalden alıntı: jenqdodo

merhaba beyler telefonumun iç camı kırıldı nette forumda ve diğer forumlarda araştırdım 500 tl civarı fiyat istiyorlar sizce ne yapmalıyım ?

öncelikle geçmiş olsun. ekran işlevsel durumda ise o şekilde kullanmanı tavsiye ederim.Telefonun ikinci el fiyatlarını araştırırsan 500-600 den başladığını görebilirsin. Ben senin yerinde olsaydım hiç sıfır ekrana yönelmezdim :)

ekranda görüntü yok olsa zaten kullanırdım :(
  • Arkadaslar aosp ashlyum rom yukledim begendimde bu roma s pen uygulamalarini ve ozelliklerini yuklemenin bir yolu var mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3dboy

Arkadaslar aosp ashlyum rom yukledim begendimde bu roma s pen uygulamalarini ve ozelliklerini yuklemenin bir yolu var mi.

Yok maalesef. Bu tip ozellikler proprietary olarak alandiriliyorlar. Yani samaung kodlari driverlari paylasmiyor. Bu nedenle farklı rom lara bu ozellikleri eklemek mumkun olmuyor. Ama misl wacom digitizer driverlari mevcut oldugundan kalem destegi oluyor. Bu sekikde freenot lecturenotes vs tarzi programlari kullanabilirsibiz. Bazilari snot dan daha iyi oldugunu iddia ediyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardicli2000

quote:

Orijinalden alıntı: drzeke

arkadaşlar bikaç gün önce yazmıştım ama cevap çıkmadı tekrar yazayım belki yeni gören bile fln vardır. 1hafta kadar önce durduk yere telefonun power tuşu çalışmamaya başladı. düşürme vurma kırma darbe vs herhangi bi durum olmadı. nedeni çözemedim romu kaldırdım tekrar kurdum farklı rom kurdum aynı.bataryayı çıkardığım zaman kapanıyo takınca power tuşuna basmadan kendiliğinden açılıyo :/ Önerisi bilgisi tavsiyesi olan var mı acaba ?

Takılmış olabilir hocam. Altına üstüne kürdan vs bir şeyler sok kurcala derim :) Olmuyorsa servis yolu gözükmüş demektir.

üstad takılmış olsa açıkken de basılı kaldıgı için sürekli kendini kapatıp açması gerekmez mi ?

• Arkadaslar xda da Xperia rom gordum kurdum ve siddetle tavsiye ediyorum cok kaliteli sony tarzını sevenler kaçırmasın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ardicli2000

quote:

arkadaşlar bikaç gün önce yazmıştım ama cevap çıkmadı tekrar yazayım belki yeni gören bile fln vardır. 1hafta kadar önce durduk yere telefonun power tuşu çalışmamaya başladı. düşürme vurma kırma darbe vs herhangi bi durum olmadı. nedeni çözemedim romu kaldırdım tekrar kurdum farklı rom kurdum aynı.bataryayı çıkardığım zaman kapanıyo takınca power tuşuna basmadan kendiliğinden açılıyo :/ Önerisi bilgisi tavsiyesi olan var mı acaba ?

Takılmış olabilir hocam. Altına üstüne kürdan vs bir şeyler sok kurcala derim :) Olmuyorsa servis yolu gözükmüş demektir.

üstad takılmış olsa açıkken de basılı kaldıgı için sürekli kendini kapatıp açması gerekmez mi ?

Denedim hocam. Ayni dedigin gibi oldu. Bir umit yine dedigimi yap derim. Ama çok umitlenmemek gerek herhalde..

• hocam ben bu sweet roma yapımcının kendi sunmus oldugu modları kurdugumda neden bootloop sorunu yasıyorum acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blocktrade -- 25 Temmuz 2013; 15:41:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blocktrade

hocam ben bu sweet roma yapımcının kendi sunmus oldugu modları kurdugumda neden bootloop sorunu yasıyorum acaba?

modu kurmadan önce coh kernel yükle sonra kur.
    Philz de oluyor genelde.
  • Zaten coh yüklü hocam.. Romu yükledim hiçbir ayar yapmadan flaslayım dedim yine bootloop.. Romu kurduktan hemen sonra hep coh kurarım zaten.. Bir anlam veremedim ben bu olaya..
  • ardicli2000 kullanıcısına yanıt
    kalem kullanılabildigini bilmiyordum freenote ve lecturenotes, snot dan bence epey bi iyi programlar hele lecturenotes i yükleidkten sonra snotu kullanmadıgımı farkettim

acaba bu romlarda kalem kullnılbilrligi aynı mı? aynı ise denememek icin hicbir sebep yok

sırf s pen yok diye gecmiyordum
  • Hocam bu digical programını nasıl full yapıyorsunuz siz ben yükledim yükleydi hep sıkıntı yaşıyorum uğraş uğraş sonra kendi kendine plus eklentisini kendisi görüyordu bu sefer yapamadım yardımcı olur musunuz? Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blocktrade -- 25 Temmuz 2013; 19:59:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blocktrade

Hocam bu digical programını nasıl full yapıyorsunuz siz ben yükledim yükleydi hep sıkıntı yaşıyorum uğraş uğraş sonra kendi kendine plus eklentisini kendisi görüyordu bu sefer yapamadım yardımcı olur musunuz? Teşekkürler

Bir kere yükledim sonra hep titanium dan yedek aldığımdan oradan yüklediğimden
    Hatırlamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: boramat

kalem kullanılabildigini bilmiyordum freenote ve lecturenotes, snot dan bence epey bi iyi programlar hele lecturenotes i yükleidkten sonra snotu kullanmadıgımı farkettim

acaba bu romlarda kalem kullnılbilrligi aynı mı? aynı ise denememek icin hicbir sebep yok

Hocam paralı sürüm galiba herkes çok övüyor bu programı

• quote:

Orijinalden alıntı: boramat

Suoer nexus da kalem calisiyor. Digerlerini bilmiuorum. Ama snot calismiyor dogal oladak.

• CelalDoğan C kullanıcısına yanıt
    nette var full:)
  • 
Sayfa: önceki 12431244124512461247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.