Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun) (1235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.806
Cevap
134
Favori
1.312.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12331234123512361237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ekonomili

Öncelikle merhaba kardeşim note kullanıyor, bu son güncelleme ile birlikte telefonla konuşurken karşıdan konuştuğunuz kişinin sesi yankılanıyor( ahizeden gelen ses)bu sorunu nasıl çözebiliriz..Şimdiden teşekkür ederim..

kılıf kullanıyorsanız üst taraftaki mikrofonu kapatıyor olabilir. yankı bu yüzden olabilir. bir de konuşma esnasında parazit azaltmayı açabilirsiniz. belki faydası olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper131

aramızda aosp kullanan var mı acaba? paranoide geçtim fakat halo falan pek anlayamadım kişiselleştirmeyi. sanal tuşlardan kurtulmak istiyorum nasıl kaldırabilirim alttaki sanal tuşları? kullanan varsa yardımınızı bekliyorum

build.prop dosyasibda on screen buttons 1 gibu bir satir vardir. Onu silin .dosyayi kaydedin. Izinlerini ayarlayin. Rw-r--r-- olacak şekilde. Tamamdır. ..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardicli2000

quote:

Orijinalden alıntı: alper131

aramızda aosp kullanan var mı acaba? paranoide geçtim fakat halo falan pek anlayamadım kişiselleştirmeyi. sanal tuşlardan kurtulmak istiyorum nasıl kaldırabilirim alttaki sanal tuşları? kullanan varsa yardımınızı bekliyorum

build.prop dosyasibda on screen buttons 1 gibu bir satir vardir. Onu silin .dosyayi kaydedin. Izinlerini ayarlayin. Rw-r--r-- olacak şekilde. Tamamdır. ..

build.prop dosyasını nerden bulacağım hocam? izinleri nasıl değiştirebilirim pek bilgili değilim bu kısımlardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep41

bende artık androide ve samsunga soğuk bakıyorum.benim elimde de note 1 var.son güncellemeyle telefon resmen kağnıya döndü.çok iyi anlamam bu özelliklerden ama elimizdeki telefonun donanımsal özellikleri bu güncelemmeleri kaldıramayacak düzeyde değil diye düşünüyorum.herkes bu rom kernel oalyına aklı yatamayabilir.yeni çıkan telefonu aldırtmak için politika olarak yeni güncellemelerle telefonları yavaşlatıyorlar bence.

sirf samsung,android icin degilki her firma bilerek boyle yapiyor.kardesimde iphone 4 var note ile hemen hemen ayni zamanda cikti.ios 6 dan sonra telefon telefonun eski halinden eser yok.

• Arkadaslar wifi sinyaline ciddi anlamda katki saglayan program var mi sinyal gucunu artirmak icin. Cok ihtiyacim var

• arkadaslar elimize note 2 gecti

kesinlikle benim son ayarlarla en ufak fark yok

saatlerdir inceliyorum

note 2 almayın

tavsiye ettigim ayarları yapın

ve note 3 ü bekleyin derim

ha cok ufak ir farkla alınıyor ise 100-200 gibi naca alınır ama 400 civarı fark vermeyin, degmez
  • millet acil yardım

com.google.process.gpps hatası aldım sonrada google play durduruldu telefonda hiçbir şey yapamıorum.resmen dondu.

edit:2 resetten sonra kendine geldi.tam bilmiorum ama task killer programından sonra oldu ne olduysa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimar*ugur -- 15 Temmuz 2013; 4:14:21 >
  • Sistem veya bir program çalışma komutu verip, task killer kapatıyorsa sistem çıkmaza girmiştir.

• Arkadaşlar bu arada emektarı satıyorum.Dükkana uğrayabilirsiniz.Fiyatı uygun merak etmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: boramat

arkadaslar elimize note 2 gecti

saatlerdir inceliyorum

note 2 almayın

ha cok ufak ir farkla alınıyor ise 100-200 gibi naca alınır ama 400 civarı fark vermeyin, degmez

Hocam sen ayarlarla romlarla programlarla Note 2 performansi yakaliyorsun ancak. Ama note 2 stock halde performansli oluyor. Note 2 ye ayar cekersek nasil olur sizce. ?

2 ay oldu alali. Note 1 in ustune 400 vermistim iyi ki vermisim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cengizsadikli

Arkadaslar telefonumdan sıkıldım.Degisiklik ariyorum.Bi yetde gormustum telefona tablet arayüzü atmışlat.Bende istiyorum.Yanlis anlamamis Odinden custom rom atiliyor.Hangi yazilimi tavsiye edersiniz.Yesilcindr varsa bulup atayim.Lutfen yardim edin. Ramazanda vakit gecmiyor.

Yesilcin de telefonunun bölümünden custom romlara bak. Ben note 1 i kullanırken yüklemiştim.
  • quote:

saatlerdir inceliyorum

note 2 almayın

Şahsen note 1 den note 2 ye geçtim. Note 1 kullanırken ufak takılmalar oluyordu ama yinede hızlı olduğunu düşünüyordum ta ki note 2 ye geçene kadar. Note 2 yi alırken bu kadar fark olacağını düşünmemiştim ama arada bariz fark var. Samsung note 1 deki hatalarndan ders almış note 2 de düzeltmiş ve yenilikler eklemiş. Eğer bir gün note 2 kullanırsanız bana katılacaksınız. Şimdi dediklerim size saçma gelebilir çünkü kmse kullandığı cihaza toz kondursun istemez doğal olarak. Note 1 den note 2 ye geçenler bana katılacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: recep41

bende artık androide ve samsunga soğuk bakıyorum.benim elimde de note 1 var.son güncellemeyle telefon resmen kağnıya döndü.çok iyi anlamam bu özelliklerden ama elimizdeki telefonun donanımsal özellikleri bu güncelemmeleri kaldıramayacak düzeyde değil diye düşünüyorum.herkes bu rom kernel oalyına aklı yatamayabilir.yeni çıkan telefonu aldırtmak için politika olarak yeni güncellemelerle telefonları yavaşlatıyorlar bence.

Bu bir satış stratejisi. Apple da teni telefonlarını satmak için böyle yapıyır 3gs ve 4 örneği gbi. 4s de biraz nasibini aldı gbi ama asıl darbeyi ios 7 de alacaktır. İzleyelim ve görelim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zer@tuL

Arkadaşlar bu son versiyon geldikten sonra bu telefonun kasması beni deli ediyor artık 2 gün kullanılınca telefon ram 160 mblere düşüyor ve kasmalar oluyor, reset atmadanda düzelmiyor. Düzgün bir versiyon için yönlendirebilir misiniz ?

Bu rom konularında acemiyim o yüzden detaylı bir anlatım gerekiyor, telefondanda olmak istemiyorum

Yedeklerini alıp recovery moddan wipe işlemlerini yap. Eğer olmazsa başka bir romu flashlamanı öneririm. Eğer yapabilirim diyosan custom rom yükle. Telefon rahatlar sende rahatlarsın. Tabimyükleyeceğin custom rom a bağlı bu biraz. Yesilcinden telefonun konusuna gir oradan custom romları araştır. Kolay gelsin arkadaşım. Ayrıca custom rom yüklemek sanıldığı gbi zor değil. Adımları bi kere okuyun sonra sırasıyla yapın.

• iki cihaz da var benim anlattıklarıma dikkat etmemişsin

güncelleme ile veya benim bahsettigim ayarların yapılmadıgı note lar tabi yavas ve takılıyor

bahsetitgim ayrlarla en ufak fark yok hatta note 2 yi almadım hala note 1 kullanıyorum note 2 simdilik oglumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boramat -- 15 Temmuz 2013; 17:34:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pritt31

quote:

saatlerdir inceliyorum

note 2 almayın

Hocam sen ayarlarla romlarla programlarla Note 2 performansi yakaliyorsun ancak. Ama note 2 stock halde performansli oluyor. Note 2 ye ayar cekersek nasil olur sizce. ?

orası oyle note 2 ye hiçbir ayar yapmadan hızlı zaten

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pritt31

quote:

saatlerdir inceliyorum

note 2 almayın

orası oyle note 2 ye hiçbir ayar yapmadan hızlı zaten

Boramat hocam, seeder lag azaltıcı programını biliyormusunuz ?

Nasıl kullanılıyor işe yarıyor mu.

• ben seederı kullanmıyorum greniffyi kullanıyorum
  • quote:

iki cihaz da var benim anlattıklarıma dikkat etmemişsin

güncelleme ile veya benim bahsettigim ayarların yapılmadıgı note lar tabi yavas ve takılıyor

bahsetitgim ayrlarla en ufak fark yok hatta note 2 yi almadım hala note 1 kullanıyorum note 2 simdilik oglumda

Bahsettiğiniz ayarları görmedim. Ben note 2 yi hizlandirmak için home tusundan s voice i kaldiriyorum Ve gelistirici seceneklerinden gecisleri kapatiyorum. Bunun gibi ayarlar mi

• bir kac sayfa geride var uzun bir anlatım
  • 
Sayfa: önceki 12331234123512361237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.