Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun) (1147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.806
Cevap
134
Favori
1.312.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11451146114711481149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: s.volkan

Tesekkur ederim ancak artik cok gec. Pil 1 ay once cope gitti . Ders aldik 52 liraya diyeyim..

ben değiştireli 3 ay kadaroldu belki daha fazla. keşke burada sorsaydınız ya da arama yapsaydınız. neyse artık...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • www.n11.com sitesinde 64GB'lik sandisk Class 10 microSDXC kart, 139TL

http://www.n11.com/sandisk-64-gb-class-10-android-adaptor-micro-sdhc-hafiza-karti-64gb-P12605670

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrenchPress -- 5 Nisan 2013; 18:12:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrenchPress

www.n11.com sitesinde 64GB'lik sandisk Class 10 microSDXC kart, 139TL

http://www.n11.com/sandisk-64-gb-class-10-android-adaptor-micro-sdhc-hafiza-karti-64gb-P12605670

Daha ucuzuda var ve sürekli alışveriş yaptığım için gönül rahatlığı ile, ilgili ve memnun kalınacak bir satıcı diyebilirim.

Havale indirimi ile 122.98 TL. 12 taksitli fiyatı ise 126.67 TL.

http://www.meyiletisim.com.tr/Products-URUN2410086-sand304sk-ultra-64gb-class-10-micro-sdxc-hafiza-karti.html

n11.com da almak isteyenler olur ise 1 TB Samsung 2.5 luk 3.0 usb harici hardisk 139 TL ve şu ana kadar gördüğüm en iyi fiyat.

Saygılarımla...

• quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

quote:

Daha ucuzuda var ve sürekli alışveriş yaptığım için gönül rahatlığı ile, ilgili ve memnun kalınacak bir satıcı diyebilirim.

http://www.meyiletisim.com.tr/Products-URUN2410086-sand304sk-ultra-64gb-class-10-micro-sdxc-hafiza-karti.html

n11.com da almak isteyenler olur ise 1 TB Samsung 2.5 luk 3.0 usb harici hardisk 139 TL ve şu ana kadar gördüğüm en iyi fiyat.

Saygılarımla...

Ben de sepete attım o HDD'yi ama hala alsam mı almasam mı karr veremedim.
    Evde fazlası ile disk'im var sırf ucuz diye de almak istemiyorum.

Bu arada meyiletişim'i ben de biliyorum, ve ben de referans olabilirim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

quote:

Saygılarımla...

Ben de sepete attım o HDD'yi ama hala alsam mı almasam mı karr veremedim.
    Evde fazlası ile disk'im var sırf ucuz diye de almak istemiyorum.

Bu arada meyiletişim'i ben de biliyorum, ve ben de referans olabilirim.

Şaka gibi ama bende dün gece sepete attım hatta atmakla kalmadım aldım ama gecenin 3 ünde iptal için mesaj attım.
    Sabahta n11 i aradım.
    Aldığınız saatten tam 24 saat sonra ekranda iptal butonu belirecek tıklayın yeter dediler.
    Bana 24 saat bekleme kısmı biraz saçma geldi ama az kaldı sonuçta az sonra iptal edeceğim.
    Fiyat cidden iyi. Bana da o fiyatı meyiletişimin sahibi Murat bey söyledi.
    Bizim alışımız bile o fiyat değil dedi.
    Kendilerinin de n11.com da ürünleri varmış ama Samsung M3' e o fiyata inememişler.

Benim iptal nedenim ise farklı.
    Benim amacım söylemesi ayıptır gözler dağılmak üzere olduğu için 14 metrekarelik odada kullandığım 42 inç lik TV yi değiştirip 32 inçlik LG bir TV aldım ve ona bağlayıp 3D filan izlerim diye idi.
    Ama siparişi verdikten sonra, neromedia home 4 ü zaten kurmuştum ama TV üzerinden açıp da PC deki "Cirque Du Soleil Worlds Away 3D" yi denememiştim.
    Denedim ve gördüm ki zaten canavar gibi oynatıyor.
    O zaman bana zaten dışarıda harici disk lazım olmuyor, gerek yok :)

Ama Samsung M3 harici diskinde alınabilecek en iyi fiyatı şu anda bu, doğru.

Saygılarımla...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: obimikel

merhaba..
    benim telefonda şöyle bir sıkıntı oluştu..son güncellemelerden sorna konuşma sesinde azalma oldu..karşıdaki kişilerin sesleri bana az geliyo artık..nedeni hakkında fikri olan arkadaşımız varmıdır acaba ?

telefon görüşmesi sırasında ses açma düğmesine basın düzelecektir.

hocam cevap için teşekkürler..ama onu denemeden buraya yazmam zaten =)
  • Arkadaşlar benim galaxy note da garip bir şarj problemi olmaya başladı. Telefon şarjda olmasa bile 3sn'de bir şaj oluyor diyor. Sonra normal. Bu böyle bir süre devam ediyor. 1 haftadır falan var bu sorun ve çok sinir bozucu olmaya başladı. Yardım edebilecek var mı?
  • Telefonumu aldığım zaman denemek için hotspot ayarlarını yaptım ve bilgisayarimdan nete baglanabiliyordum.fakat uzun suredir kullanmadim ve dun denedim fakat sifremi unutmusum :( bu konuda ne yapabilirim arkadaslar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Demiurgos

Telefonumu aldığım zaman denemek için hotspot ayarlarını yaptım ve bilgisayarimdan nete baglanabiliyordum.fakat uzun suredir kullanmadim ve dun denedim fakat sifremi unutmusum :( bu konuda ne yapabilirim arkadaslar?

Ayarlar– diğer–kablosuz ve taşınabilir bağ–yapılandır–şifreyi göster kısmında şifre yazar.

• quote:

quote:

quote:

merhaba..
    benim telefonda şöyle bir sıkıntı oluştu..son güncellemelerden sorna konuşma sesinde azalma oldu..karşıdaki kişilerin sesleri bana az geliyo artık..nedeni hakkında fikri olan arkadaşımız varmıdır acaba ?

Bazen çok basit şeyler gözden kaçabilir. O yüzden hatırlatma bab'ında yazmıştım. Açıkçası ben rom değişikliği sonrası görüşme sesinde düşüklük duymadım. Xda veya burada sizden başka bu konuda sorun yaşayan görmedim isterseniz siz xda da bir araştırma yapın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: meldowkan

Arkadaşlar benim galaxy note da garip bir şarj problemi olmaya başladı. Telefon şarjda olmasa bile 3sn'de bir şaj oluyor diyor. Sonra normal. Bu böyle bir süre devam ediyor. 1 haftadır falan var bu sorun ve çok sinir bozucu olmaya başladı. Yardım edebilecek var mı?

Batarya ölmek üzere bataryanızı söktüğünüzde şişlik şekilde bozukluk var mı?
    Yeni orjinal Batarya başarı da 52 lira tavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Arkadaşlar benim galaxy note da garip bir şarj problemi olmaya başladı. Telefon şarjda olmasa bile 3sn'de bir şaj oluyor diyor. Sonra normal. Bu böyle bir süre devam ediyor. 1 haftadır falan var bu sorun ve çok sinir bozucu olmaya başladı. Yardım edebilecek var mı?

Şişlik yok. Pilde problem olduğuna emin olabilsem alacağım yenisini ama donanımıyla ilgili bir problem de olamaz mı acaba?
  • galaxy s4 tarzi statusbar isteyen zip dosyayi ile kolayca yapabiliyor

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2220238
  • quote:

quote:

quote:

Şişlik yok. Pilde problem olduğuna emin olabilsem alacağım yenisini ama donanımıyla ilgili bir problem de olamaz mı acaba?

garantili ise servisten ücretsiz değişim yapılır. servise verin ya bedavaya pil değişir ya da problemin pil olmadığını anlarsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: alisipahi

quote:

quote:

quote:

garantili ise servisten ücretsiz değişim yapılır. servise verin ya bedavaya pil değişir ya da problemin pil olmadığını anlarsınız.

Tamamdır. Çok teşekkür ederim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

merhaba..

Bazen çok basit şeyler gözden kaçabilir. O yüzden hatırlatma bab'ında yazmıştım. Açıkçası ben rom değişikliği sonrası görüşme sesinde düşüklük duymadım. Xda veya burada sizden başka bu konuda sorun yaşayan görmedim isterseniz siz xda da bir araştırma yapın

kendi kendine geçti problem ..

• quote:

merhaba..

Aynı sıkıntı bende de oldu. Telefonu kapatıp açtım düzeldi. Bir deneyin isterseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Andromaniac

galaxy s4 tarzi statusbar isteyen zip dosyayi ile kolayca yapabiliyor

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2220238

Ekranın üst tarafındaki burn-in olayını halletmek için güzel de sanırım root gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burbarian

quote:

Orijinalden alıntı: Demiurgos

Telefonumu aldığım zaman denemek için hotspot ayarlarını yaptım ve bilgisayarimdan nete baglanabiliyordum.fakat uzun suredir kullanmadim ve dun denedim fakat sifremi unutmusum :( bu konuda ne yapabilirim arkadaslar?

Ayarlar– diğer–kablosuz ve taşınabilir bağ–yapılandır–şifreyi göster kısmında şifre yazar.

Teşekkür ederim.Bu şekilde çözdüm
  • Selam
    Note un disindaki metalik renkle kaplanmış çerçeve den nasıl bulabilirim?
  • 
Sayfa: önceki 11451146114711481149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.