Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note iki ayda 1 milyondan fazla sattı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
43
Cevap
0
Favori
5.934
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy Note iki ayda 1 milyondan fazla sattı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    84 Mesaj
    Cihazın bir telefon, grafik tablet ve cep bilgisayarı üçgeninde olduğunu düşünün.
    Evet gerçekten güzel bir telefon,
    Peki gerçekten ihtiyacınız olan telefon o mu?

Hanımlar o telefonu alırken, çantama koyarım diye alıyor. Erkeklerde tercih eden kesim ise sürekli takım ve ceket giyen insanlar.
    Cihazı telefon (arama ve konuşma) olarak kullandığınız zaman bluetooth kulaklık lazım çünkü gerçekten fiziksel olarak kafanızın yanında "BİRAZ" büyük duruyor.
    Fiziksel olarak verebileceğim öneriler bunlar.
    Tabi bunlar şahsidir.
    Telefon performans ve donanım bakımından gerçekten çok güzel.

Ancak dediğim gibi, gerçekten sizin ihtiyacınız olan telefon o mu ?
    |
    |
    Açıkcası donanımı her ne kadar güçlü olsada bu kadar büyük bir telefon tablet karışımı şeyi ben kullanmam. Dışarda çıkarıcam insanlar bakacak filan... Hiç sevmem böyle şeyleri. 2 gün önce Bimeks'te gördüm iPhone 4s ile SGS 2'nin arasındaydı. Bildiğin mezar taşı gibiydi. Anca iş adamları, sekreterler filan kullansın bence bu cihazı.

"Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır." Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK
  • Binbaşı
    1402 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

Açıkcası donanımı her ne kadar güçlü olsada bu kadar büyük bir telefon tablet karışımı şeyi ben kullanmam. Dışarda çıkarıcam insanlar bakacak filan... Hiç sevmem böyle şeyleri. 2 gün önce Bimeks'te gördüm iPhone 4s ile SGS 2'nin arasındaydı. Bildiğin mezar taşı gibiydi. Anca iş adamları, sekreterler filan kullansın bence bu cihazı.

kesinlikle katiliyorum. bu cihaz herkese gore degil. bu cihazi meraklisi yada gercekten isine yarayacak olanlar kullansin yoksa satmaya calisirsiniz.

ben hem meraklisiyim hem de cok isime yariyor ama hep demisimdir keske yarim inch daha kucuk olsaydi. saygilar.
    |
    |
    *Chevrolet Cruze 1.8 LS
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
son dakika
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.