Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note III N9000 için Sıcak Fırsatlar (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.572
Cevap
52
Favori
180.593
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende hepsiburada.com alıcam galiba arkadaslar 100 puan veriyor 1899 TL 50 100 tl için fazla zaman kaybetmek istemiyorum aslında x firmalar baktım n11.com da 1850 1900 arası risk olucagını düşündüm.
  • Beyler Gear + 1 haftalık kullanılmış Note 3'ü 2200 TL ye alıyorum sizce fiyat iyi mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: neleda

Beyler Gear + 1 haftalık kullanılmış Note 3'ü 2200 TL ye alıyorum sizce fiyat iyi mi ?

Gear parasını düşününce fena değil ama, kullanımaçsındna gear çok işine yaramayacaksa fazla bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escaper

Yalnız bu taksitleal.com.tr sitesini araştırınca ekşi sözlükte bu yazıya ulaştım:

https://eksisozluk.com/entry/39829667?nr=true&rf=taksitleal.com.tr

Dikkatli olmakta fayda var.

Forumda koca bir dolandırıcılık konusu vardı dikkat edon ben ps3 almistim gelmist ama garanti kadigi yoktu 2 ay oyaladi göndericem diye gondermediler haberiniz olsun. Diger arkadaslar inşallah paralarini geri almislardir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: aliass

quote:

Orijinalden alıntı: ozogul4

s5 i bekleyin arkadaşlar, n9005 gibi olacağı ve şubatta lansmanının yapılacağı ve nisan başında satılacağı söyleniyor. fiyatı da yaklaşık 2000 tl olacakmış. s4 satışlarından beklenilen elde edilemediğinden bu üründe acayip değişiklikler olacakmış 2k ekran vs hatta gear 2 de bu makinayla sunulacakmış daha ince ve zarif olacakMIŞ.

note 4 nasıl olacakmış?

note 4 ile ilgili pek bi bilgim yok yalnız onun satışına herhalde en az bir sene falan vardır diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selam_bey

quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

1870tl ve 105 lira puan 1765 tl 25 tl de avantajix gelse 1740tl. Aldık gitti bakalım.

nerden??

GG den Distr. garantili olarak aldım. Adam binlerce satış yapmış.
  • Biraz araştırma sonucu taksitleal.com defterini kapattım. Bugun tam hepsiburada dan alacaktım, dun baktıgımda hızlı gonderi vardı bugun baktım 7 gun sonra diyorlar . Arkadasımda bugun konusurken realde indirim varmıs ankarada 1899 liraya satıyorlarmıs 100 tane stok sınırlı olarak . 24-28 ocak a ozel . Artık cok bekledigimi dusunup bugun bakıp alıyorum umarım
  • Büyükçekmece'de evime yakın bir yerdeki vodafone bayii note 3 1900 tl demiş kısa bir süreliğine. Taksiti mi peşin mi girip sormadım garanti durumunu da bilmiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba
    vatan bilgisayarda note3 fiyatı 1999TL diğer marketlerden en azından 100tl ucuz görünüyor. Bu telefonun Almanya satış fiyatı 550 euro hadi gümrükten alacağınız tax free de en çok 40 euro olsun ödeyeceğiniz rtakam neresinden bakarsanız 510 eorudur. 510*3.15= 1600Tl yekten olur. aslında elektronik ürünlerinde kur avrupa avantajını tüketti ve garantide + bonusunuz sayılabilir
    sonuç: evet %30 indirim yansımasada note3 fiyatı elden telefonun alacağınız bir market için HB fiyatıda sanırım 1999 tk olsa geerekı selamlar...

link vatanhttp://www.vatanbilgisa...details.aspx?I_ID=68592
    link almanya mediaMhttp://www.mediamarkt.d...8,936684.html?langId=-3
    ş

• 1899 liraya beyaz note 3 umu realden aldım arkadaslar Hatta belki son note 3 ü ben aldım Realdeki. valla cihaz türkiye dist. garantili gozumun onunde actılar garantiyi yaptık filan simdi de inceleme fırsatım oluyor . İmkanınız varsa 50-100 lira beklemeyin derim gerçekten cok güzel bir telefon . İlk actıgımda arkada acıklık vardı dedim bu ne megersem kapak cıkmıs sonra yerine oturdu Korkmustum ama cabuk atlattık neyseki .
  • sLevenTr S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun Kasa ile ekran arasında açıklık var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seas79

Hayırlı olsun Kasa ile ekran arasında açıklık var mı?

Teşekkurler . İlk aklıma gelen oydu denedim heryerini post it kagıdıyla ilk basta yavasca denedim kıyamadım cihaza , sonra bastıra bastıra denedim her defasında kagıt bukuldu resmen ama hiç girmiyor yani daha onceden gordugum gibi kagıdı havada asılı tutamadım Bu şimdi iyi birşey mi

• 1.420 TL'ye N9005 'i bugün Medine'den aldık. Annem'e birisi bu telefonu boşa pasaporta kayıt ettirmek için 120 TL vermeyin demiş. 15 TL'ye hallediliyor. Bu konuda ne dersiniz pasaporta kaydetme şansımız varken kaydettirelimmi yoksa 100 TL cebimizde kalsın 15 TL'ye yazılımlamı halledelim?
  • sLevenTr S kullanıcısına yanıt
    Hemde cok iyi birsey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 24 Ocak 2014; 21:15:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: etayfun

merhaba
    vatan bilgisayarda note3 fiyatı 1999TL diğer marketlerden en azından 100tl ucuz görünüyor. Bu telefonun Almanya satış fiyatı 550 euro hadi gümrükten alacağınız tax free de en çok 40 euro olsun ödeyeceğiniz rtakam neresinden bakarsanız 510 eorudur. 510*3.15= 1600Tl yekten olur. aslında elektronik ürünlerinde kur avrupa avantajını tüketti ve garantide + bonusunuz sayılabilir
    sonuç: evet %30 indirim yansımasada note3 fiyatı elden telefonun alacağınız bir market için HB fiyatıda sanırım 1999 tk olsa geerekı selamlar...

link vatanhttp://www.vatanbilgisa...details.aspx?I_ID=68592
    link almanya mediaMhttp://www.mediamarkt.d...8,936684.html?langId=-3
    ş

Akşam mağazaya uğradım fiyatı tekrardan 2099TL yapmışlardı almadım tabi

• merhaba
    Maalesef haklısınız hafta sonu indirimi dedikten sonra 100TL kitlemeleri haksızlık doğrusu. zaten bu indirimli son hafta sonu herkez eli mahkum alacak modunda davranıyorlar almıyoruz kardeşim.
    param onları değil cebimi ısıtsın düziz piyasası toz duman nede olsa....
  • etayfun E kullanıcısına yanıt
    Okullarında tatile girmesini fırsat bildiler herhalde.. neyse..

Önümüzdeki hafta 1 şubat itibariyle fiyatların düşeceğini tahmin ediyorum. Özelikle nakit alımlarda iyi indrim kampanyaları olur.
  • Bakarım 1 şubattan sonra millet taksit yapamıcak o zaman görücem satıcı firmaları ben iddaa ediyorum hemen düşmicek ama yawas tan 1 ay içince özellik sevgililer gününden sonra 1750 civarın ortalama olucaktır yoksa kim alır tık 2 bin tl ye cihaz
  • Onderti kullanıcısına yanıt
    2 bine almaz ama 1750 yi tezgaha koyar alır diyorsunuz yani ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dost328

2 bine almaz ama 1750 yi tezgaha koyar alır diyorsunuz yani ?

Evet oyle olacak bence de. Bu indirimi satan firmalar değil de getirenler yapacak.
    Avrupada 1500 tl civarı olan note 3 niye burada 2000 civarında? Asıl fark buyuklerin cebine giriyordu. O para azalacak.

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.