Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note III N9000 için Sıcak Fırsatlar (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.572
Cevap
52
Favori
180.588
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Annem şu anda Medine'de. Araplar telefonu 9000 yada 9005 yerine 3G yada 4G diye ayırıyor

Oradaki fiyatlar ise

N9000 1.450 TL
    N9005 1.500 TL
    5SGold 1.600 TL
    S4 1.200 TL

Mekke'de fiyatlar 100 TL civarı daha pahalı imiş.

Note3 N9005'in Amerika fiyatı ise şu anda 1.400 TL
    Avrupa'da ise 1.600 TL

Fiyatlar böyle iken ve benimde bir adet telefon getirme şansım var iken kararsız durumdayım. Şu an S3 kullanıyorum birde Iphone'mu kullansam, yoksa Note3 mü alsam? Ayrıca 9005 için 1.500 TL+120 kayıt parası toplam 1.620 TL cazip fiyatmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonmaister

Annem şu anda Medine'de. Araplar telefonu 9000 yada 9005 yerine 3G yada 4G diye ayırıyor

Oradaki fiyatlar ise

N9000 1.450 TL
    N9005 1.500 TL
    5SGold 1.600 TL
    S4 1.200 TL

Avrupa'da ise 1.600 TL

Fiyatlar böyle iken ve benimde bir adet telefon getirme şansım var iken kararsız durumdayım. Şu an S3 kullanıyorum birde Iphone'mu kullansam, yoksa Note3 mü alsam? Ayrıca 9005 için 1.500 TL+120 kayıt parası toplam 1.620 TL cazip fiyatmı.

Cazip fiyat tabi hocam kurların bu kadar yüksek olduğu bir dönemde 1900tl den aşağıya zor düşer Note 3 ler. 300TL az para değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyWalker87

quote:

Annem şu anda Medine'de. Araplar telefonu 9000 yada 9005 yerine 3G yada 4G diye ayırıyor

Oradaki fiyatlar ise

N9000 1.450 TL
    N9005 1.500 TL
    5SGold 1.600 TL
    S4 1.200 TL

Avrupa'da ise 1.600 TL

Cazip fiyat tabi hocam kurların bu kadar yüksek olduğu bir dönemde 1900tl den aşağıya zor düşer Note 3 ler. 300TL az para değil.

arabistan fiyatları soranlar için referans olsun. Arabistanın en büyük teknoloji marketler zinciridir.

http://www.extrastores.com/en-sa/Products/Mobiles/Smartphones-191

1 riyal = 0.6 tl olarak hesaplayabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keylogger38 -- 21 Ocak 2014; 21:30:40 >
  • seas79 kullanıcısına yanıt
    çok kötü o zaman... bakalım ne olacak. yarın gidip alacağım cihazı. ama siz ne kadara aldınız? para iadesi isteyebilirsiniz sanırım. bir de hangi şehirdesiniz? hangi servise verdiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: keylogger38

quote:

quote:

Oradaki fiyatlar ise

N9000 1.450 TL
    N9005 1.500 TL
    5SGold 1.600 TL
    S4 1.200 TL

Avrupa'da ise 1.600 TL

arabistan fiyatları soranlar için referans olsun. Arabistanın en büyük teknoloji marketler zinciridir.

Hocam Note3 N9005 Medine 2300 Riyale bulduk . Bu mağazada 2600 Riyal referans almak için iyi bir kaynak olmuş. Teşekkürler.
    Birde bu cihazı dışarıdan alırken başka neye dikkat etmek lazım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: keylogger38

quote:

quote:

Oradaki fiyatlar ise

N9000 1.450 TL
    N9005 1.500 TL
    5SGold 1.600 TL
    S4 1.200 TL

Avrupa'da ise 1.600 TL

Hocam Note3 N9005 Medine 2300 Riyale bulduk . Bu mağazada 2600 Riyal referans almak için iyi bir kaynak olmuş. Teşekkürler.
    Birde bu cihazı dışarıdan alırken başka neye dikkat etmek lazım

aldığınız anda kutuyu açıp deneyin mağazan çıkmadan. Dışardaki satıcılar genelde spot satıyor arızalı çıkma durumunda geri iade etmek problemi olabiliyor.
  • Arkadaşlar litvanyada öğrenciyim ama şu tatil için Türkiyedeyim. Burada fiyatlar aynı Türkiyedeki gibi ama Almanya media martk da note 3 fiyatı 550 euro. Ordan alsam 1650 tl, üstüne de açtırma parası max 150 versem oldu 1800. Ben telefonu dönerken almayı düşünüyorum yani haziran ayı gibi. Dönünce buradan almak istediğimde taksit olayı olmayacağı için burdan alsam da aynı parayı nakit vermek zorunda kalıcam ama almanyadan almamın tek artısı n9005 modeli olacak. Şimdi çok arada kaldım. Acaba gitmeden burdan taksitli mi alsam, yoksa düşmesini bekleyip dönerken oradan diğer modeli mi alsam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuzen Larry Balki

Bekle bekle fiyatın düşeceği yok.Haftaya Singapur a gidiyorum kredi kartına 3 taksit ordan alayım diyorum 1400 civarına.Benim sorum şu bu telefonlarda Samsung un bölgesel kilit sistemi var mı? Yani kilitsiz bile olsa telefonun tr de çalışmama durumu olur mu? Uzakdoğu tarafından note3 alıp şu an kullanan varsa yazarsa sevinirim.

Dostum; ben daha önce Singapura gittim. Fiyatlar hiç de Canım Türkiye'mden daha iyi değildi. Ama Thailand daha iyiydi fiyat olarak.
    Soruna gelirsek bildiğm kadarı ile operatöre özel ürün değilse sim kilit olayı yok.
  • erturk unal kullanıcısına yanıt
    1909 liraya aldım istanbul beşiktaş

Hocam siz hangi servise verdiniz alınca bilgilendirirmisin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 22 Ocak 2014; 9:22:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumman

quote:

Orijinalden alıntı: Kuzen Larry Balki

Bekle bekle fiyatın düşeceği yok.Haftaya Singapur a gidiyorum kredi kartına 3 taksit ordan alayım diyorum 1400 civarına.Benim sorum şu bu telefonlarda Samsung un bölgesel kilit sistemi var mı? Yani kilitsiz bile olsa telefonun tr de çalışmama durumu olur mu? Uzakdoğu tarafından note3 alıp şu an kullanan varsa yazarsa sevinirim.

Dostum; ben daha önce Singapura gittim. Fiyatlar hiç de Canım Türkiye'mden daha iyi değildi. Ama Thailand daha iyiydi fiyat olarak.
    Soruna gelirsek bildiğm kadarı ile operatöre özel ürün değilse sim kilit olayı yok.

Hadi ya fiyat konusunu biraz araştırmıştım ama net bir rakam bulamamıştım elektronik merkezlerinden bulurum diyordum ama 100 200 fark varsa almam tabi. Singapur'dan önce Bali de birkaç günüm var belki orda bulurum ama zor. Bali den telefon alınır mı ki:) Ahhh TC bizi ne hallere getirdin bu vergilerle yaw

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • seas79 kullanıcısına yanıt
    bakırköy'deki servise verdim. bu akşam bilgilendiririm.
  • erturk unal kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam saol...
  • http://www.taksitleal.com.tr/Samsung-N9000Q-Galaxy-Note-3-Siyah,PR-832.html

burada 1.799 TL.. + kargo ücretsiz.. distribütör garantili diyor.. taksit seçenekleri de güzel.. nasıldır bu site bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rueta -- 22 Ocak 2014; 11:02:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rueta

http://www.taksitleal.com.tr/Samsung-N9000Q-Galaxy-Note-3-Siyah,PR-832.html

burada 1.799 TL.. + kargo ücretsiz.. distribütör garantili diyor.. taksit seçenekleri de güzel.. nasıldır bu site bilen var mı ?

Ben o siteden almıştım 1830 tl ye vakıf world ün kampanyası vardı. 12 ay taksit 4 ay taksit erteleme 50 tl world puan diye. Şu an da note 3 ten yazıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muzaffer567 M kullanıcısına yanıt
    garantisi nereden hocam ?
  • quote:

alacam ama güven sorunu yaşıyorum. Başka güvenebileceğimiz uygun bir yer var mı? Bugün yarın almak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asarcik

quote:

alacam ama güven sorunu yaşıyorum. Başka güvenebileceğimiz uygun bir yer var mı? Bugün yarın almak istiyorum.

mh numaraları var şirket belli adres belli bilmiyorum aslında eli yüzü düzgün bir siteye benziyor..
    http://www.taksitleal.com.tr/index.php?do=dynamic/view&pid=7

fiyat nasıl gaza ihtiyacım var 1-2 yoruma alabilme potansiyelim var :))))))
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: asarcik

quote:

mh numaraları var şirket belli adres belli bilmiyorum aslında eli yüzü düzgün bir siteye benziyor..
    http://www.taksitleal.com.tr/index.php?do=dynamic/view&pid=7

fiyat nasıl gaza ihtiyacım var 1-2 yoruma alabilme potansiyelim var :))))))

fiyat müthiş. Dükkan teslimi olsa direk gider alırım. Ama dükkan satışı yok diye not eklemişler...
  • quote:

garantisi nereden hocam ?

Garantisi bi kaç firma yazıyordu burda bahsedilen şimdi tam hatırlayamıycam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aradım sordum mh direk cevap verdi..
    paralel ithalat değilmiş
    samsung tr garantili olduğunu ve sınırlı sayıda olduğunu söylediler..

edit: nette biraz araştırdım çok fazla şikayet var bu site ile alakalı, bulaşmamak lazım.. özellikle n11 deki mağazaları..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rueta -- 22 Ocak 2014; 17:19:11 >
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.