Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (811. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25.512
Cevap
227
Favori
1.475.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 809810811812813
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Irreplaceable

Arkadaşlar note fe telefonunu düşürdum malasef ekran sol alt cam kırıldı ekran değişimi yapan bi yer biliyor musunuz
    delta servis. döviz yükselmeden önce 1500 tl istiyorlardı.

kılıf var mıydı telefonda=?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

delta servis. döviz yükselmeden önce 1500 tl istiyorlardı.

kılıf var mıydı telefonda=?

Alıntıları Göster
    Hayır ohh maşallah 1500 ne

Yeni telefon almak daha mantıklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildirim sorununu halettim. Türk Telekom Güvenli İnternet açıktı sebebi buymuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Irreplaceable

Hayır ohh maşallah 1500 ne

Yeni telefon almak daha mantıklı

Alıntıları Göster
    başka yapan yer bulamadık maalesef. delta da "işine gelirse" diyor bize.
  • Selam arkadaşlar çok acil olarak yanıt almam gerekiyor,

Geçen hafta tatildeydim(otelde) ve internetten almış olduğum su geçirmez kılıfı (uyduruk bişey ama 1.5 yıldır kullanıyordum) bir şekilde üsten delinmiş ve içine su almış fark edince hemen telefonu içinden çıkardım ve hemen ağzımla kulaklık girişi,mikrofonlar,hoperlörü ve ahizeyi içindeki suyu çekmeye çalıştım. Daha sonrasında hemen #*0#* tuşladım ve tüm şeylere çalışıyor mu diye kontrol ettim hepsi çalışıyordu. sonra gittim havlunu içine sardım malum otelden pirinç alamazdım :))) daha sonra odaya gittim ve gene çalışıyordu bugün farkettiğimde sensör (proximy) çalışmıyordu. Sonra tekrar #*0#* baktığımda hiçbir sensör çalışmıyordu sadece arkada kalp atışı sensörü algılıyordu ve parmak izi o kalp sensörü S healtte çalışmıyor . Daha sonra CPu-z indirdim ve baktığımda sensor uncalibrated yazıyordu az önce telefonu sıfırladım düzelir diye ama olmadı servise vermek istemiyorum ne yapmam gerekir ?

Çalışmayan Sensörler ; Arkadaki Kalp Sensörü , İris Tarayıcı , Üst taraftaki sensörler. sadece parmak izi sensörü çalışıyor onun dışında hiç biri çalışmıyor.

NOT: Sıkıntı ekran Koruyucuda değil.

• Alpryrk A kullanıcısına yanıt
    Hocam.su icinde ne kadar kaldi 30dk gectiyse sikinti.ve bu arada tatli su ile deniz yada havuz icindeki ciddi tahrip edici maddeler bulundugundan cok zararli.cok gecmis olsun.ara ara tekrar bakin.Insallah sikintiz calisir.olmsazsa servise verin ve suya soktugunuzu kesinlikle soylemeyin.eger icinde su kactiysa ozel aygitlar var cihazin renk degistirir.burda sizden kaynakli olur ordada ucret girer.ama kesinlikle calismazsa soylemeyin....

• DARKKO70 D kullanıcısına yanıt
    Maximum birkaç dakika durdu zaten farkedince hemen kabı ters çevirdim ve uçineki suyu boşalttım sadece alt kısımda su toplanmıştı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DARKKO70 D kullanıcısına yanıt
    Yani su ahize kısmına çok az değmiştir. Ve sonrasìnda ordan ses tam gelmediğinden servis menüsünden ahize için olan kısmı açıp suyu tahliye etmiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpryrk -- 12 Eylül 2018; 9:42:26 >
  • Cihazi ilk gunden beri kutudan cikan kilifla cok titiz kullaniyorum. Siyah zeminde gorulen kilcal cizik olusmus. Bu gorilla glass falan hikaye sanirim. S-pen yizunden olusmus olabilir mi

• Arkadaşlar bildiğiniz üzere Huawei fotoğraf yarışması ile bir Donanımhaberliyi Londra'ya götürecek. Bende Galaxy FE ile çektiğim bir fotoğrafla yarışmaya katıldım. Destek olursanız çok sevinirim

https://forum.donanimhaber.com/1-takipcimizle-londra-ya-yeni-huawei-mate-serisi-lansmanina-gidiyoruz--134912619-12#-1

Çektiğim fotoğraf: SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

• Merhaba arkadaşlar,

Sizlerden telefon için cam film tavsiye arıyoyorum. Bende tam kavisli cam olmayan film yatırmıştım. Ama kalemle kullandığımda film iz yapıyor. İz yapmayan bir film arıyorum. Tavsiyeniz nedir arkadaşlar.

• delisin_58 kullanıcısına yanıt
    Ben eminönünden almıştım.

• Nerde mesela eminönünde kadıköy deyim geçişim kolay olur benim. Ekranda çizikler oluşmaya başladı da

• joof kullanıcısına yanıt
    Orjinal kılıf çok güzel ama malesef o çiziklere de o sebep oluyor. Burda da çok yazılmıştı zamanında o yazılanları okuyunca dikkatli bakınca bende de olduğunu görünce kılıfı çıkarıp o gündür bu gündür kılıfsız kullanıyorum telefonu. Kapakla ekran arasına giren tozlar çiziyor. Güneşte bakınca belli oluyorlar.

• ademdemiryas kullanıcısına yanıt
    Evet cok sinir bozucu. O kadar da titiz kullaninca olusmasi

• Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    Çok güzel bir çekim

• delisin_58 kullanıcısına yanıt
    Elektronikçılerin orada seyyar satıcıdan almıştîm adam zaman zaman yerini değiştiriyo ama o elektronikçilerin olduğu kısımda

• joof kullanıcısına yanıt
    Aynen dediğiniz gibi. Bende çok titiz kullanırım bugüne kadar hiçbir telefonumu kırmadım henüz ve bir iki ufak tefek çiziği saymazsak çiziksiz elden çıkardım hep.

Şöyle düşününce biz yine iyiyiz bu kılıf konusunda. Şöyle ki arada sırada note 9 forumunu da okuyorum 6 ila 9 bin civarına telefon aldılar bu bizde hediye olarak çıkan kılıf 300 ~ 400 arası fiyatlarla aldılar ve düşünüyorum o çizikler onlarda da oluşunca ne yapacaklar. Kendim almış gibi düşününce çok çok sinir bozucu ama çok...

Zaten bedava çıkan bi kılıfı çıkarıp kenara atmakla o paralarla alıp birde dünya para verip aldığım telefonu o halde görünce ne yapardın bilmiyorum.

• Arkkadaşlar merhaba. Samsung internet sizde de bu kadar çok şarj tüketiyor mu? Tarayıcı olarak ne kullanıyorsunuz? Samsung Pass'den dolayı tarayıcı değiştirmek istemiyorum aslında. Sizce sebebi nedir bu durumun?

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

• Bu arada yeni kılıf almak isteyen olursa Tahtakalenin orda kılıfçı var oradan kılıf almistim hatirladigim dogruysa tabelada beyza kilif gibi bisey yaziyodu arka kapaklar 30TL gece parlıyor orada aynı zamanda 50TLye ekran koruyucu satiliyo ve orada çalışan abinin dediğine göre Note fe icin kilif filan geldikten sonra uzun bir sure gelmiyorumus ona gore bana iki tane koruyucu aldirtti😂

• 
Sayfa: önceki 809810811812813
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.