Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (809. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 807808809810811
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam panel mi değişti ne yapıyorlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    *#15987#

• _botturgec_ kullanıcısına yanıt
    Ekran değişimi yaptılar hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Burada birkaç kişı arızalı falan yazinca merak ettim bu edge kısım ne ise yarıyor diye.

Çünkü bu güne kadar hiç işim olmamıştı bu edge kısımlarla, hiç dokunmuyordum bile.....

Ayarları kurcalarken bi baktım edge kenar ayarları , edge paneli diye bişey var.meğer ne güzel birşeymiş.yüzlerce olasılıklı kişiselleştirme imkanı var.bana yeni oyuncak çıktı şimdi.kurcalayıp duruyorum.😁😁😁😁

• Burada birkaç kişı arızalı falan yazinca merak ettim bu edge kısım ne ise yarıyor diye.

Çünkü bu güne kadar hiç işim olmamıştı bu edge kısımlarla, hiç dokunmuyordum bile.....

Ayarları kurcalarken bi baktım edge kenar ayarları , edge paneli diye bişey var.meğer ne güzel birşeymiş.yüzlerce olasılıklı kişiselleştirme imkanı var.bana yeni oyuncak çıktı şimdi.kurcalayıp duruyorum.😁😁😁😁

• delisin_58 kullanıcısına yanıt
    İnşallah benimkini de sorunsuz hallederler.

• Oreoda çalışmıyor bu kod

• Hocam Selam,

Temmuz güncellemesini yükledim Odin ile,

Wipe yaptıktan sonra, sizin paylaştığınız en sonki note fe csc sini yükleyeyim bakayım dedim ama SS teki şekilde hata verdi...

ancak volteyi aktif etmek için yüklediğiniz S7 csc sini yüklemeye çalıştığımda ise bir sorun olmadı yükledi ve volte aktif oldu.

bir bakın isterseniz...

@tayaydin

• quote:

Orijinalden alıntı: obsessedman

Oreoda çalışmıyor bu kod
    çalıştı
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    En son paylaştığım Ağustos güncellenmesinin CSC'si idi. Temmuz güncellenmesini yükledi iseniz paylaştığım bir önceki CSC'yi deneyin...

3. ayar (-9) kullanıyorum tavsiye ederim

• teşekkür ederim bende öyle yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayaydin

En son paylaştığım Ağustos güncellenmesinin CSC'si idi. Temmuz güncellenmesini yükledi iseniz paylaştığım bir önceki CSC'yi deneyin...
    tamamdır, bir önceki yükleniyor...

ekleme: s7 csc'si en son csc yükleniyor, o mu kalsın yoksa onda da bir öncekiyi mi yükleyeyim?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Xda da bi note 8 port romu var.. yükleyen oldu mu hiç ??

• kocaballi kullanıcısına yanıt
    Ben derimki CSC lerde ROM ile paralel olsun; yani öncekini yükleyin siz...

Nougattayken çalışıyordu fakat oreoda bu hatayı veriyor. Siz nasıl çalıştırdınız?

• Romunuz nedir? Benin Arap rom oreoda çalışmıyordu bu kod vietnam romdayım şuan çalışıyor Ota dan otomatik güncelleştirme ve orjinal olarak arama kaydet özelliği ile herhangi bir programa gerek kalmadan kullanabiliyorum.
  • Gkslbyr kullanıcısına yanıt
    Arap oreo romdayım hocam. Teşekkürler bilgilendirme için

• quote:

Orijinalden alıntı: thuglifeee

Arkadaşlar bir çılgınlık yapıp telefonu tuzlu suya soktum, deneyimlediğim şeyleri sizlerle paylaşmak istedim.

telefonum bu testten başarıyla geçti.
    Başta bi tedirgin olsamda suyun içinde saatlerce kaldım cebime bile soktum hatta telefonla kulaç bile attım.
    Suyun altında videolar ve fotoğraflar çektim. çıkınca güzelce dışını kurulayıp kullanmaya devam ettim

Suya sokacaklara tavsiyeler eğer böyle bir niyetiz varsa şarjın %100 olduğuna emin olun çünkü çıkardıktan sonra şarj etmeniz mümkün olmucak telefon girişlerinde nem algılandı uyarısını veriyor ve şarja kapıyor kendini. ben yaklaşık 1.5 2 saat kaldım telefonla suda sarjım iyi bi seviyedeydi
    saat gece 1 de sarjı bitti sarj edemedim tabiki aynı uyarıyı verdi ve sarja kapadı kendini sabaha kadar serin bir yerde muhafaza edip sabah şarja taktığımda dolum gerçekleşti.

şuan sıkıntısız bir şekilde kullanmaya devam ediyorum.

2.tavsiye sudan çıktıktan sonra kalemede su girdiği için yaylı bölge kendini yukarı atmıyo takılıyo ,biraz uğraştım çıkarmaya içine tuzlu su girip kuruduğu için kalemin tepe kısmı takılma yapıyor. çözümü çok basit sıcak suyla kalemi yıkıyorsunuz o tuz akınca eskisi gibi çalışıyor.

tek tedirginliğim telefonun içine giren tuzlusuda orada kurudu ve kaldı acaba bir sıkıntı yaşatırmı ilerleyen zamanlarda bide sıcak suyla telefonuda yıkasam mı diye düşünmedim değil :))
    Hocam ben korkudan daha hiç normal suyla telefonu yıkamadım bile siz ne yaptınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strange Night -- 11 Eylül 2018; 3:12:22 >

• Gkslbyr kullanıcısına yanıt
    Rom nasıl öğreniyoruz

• 
Sayfa: önceki 807808809810811
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.