Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (769. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.513
Cevap
227
Favori
1.475.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 767768769770771
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2900 tl hepsiburada.com fiati telefonunuza sahip cikin ben 2100 den almistim 2 ay once

Suanda dolardan daha degerli note fe ,🤣

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xgizlix -- 10 Ağustos 2018; 11:16:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar agustos guncellemesinden sonra şarz yuzde 50 den sonra hızla düşmekte. 2 gün şarjı giden telefon 1 güne düştü. tavsiye etmiyorum.
  • Geçenlerde cihazı satıp ya mi8 se ya da mi max 3 alayım dedim ama benim için wifi arama önemli olduğu için vazgeçtim, bir de dolar yüzünden bu telefona bağlılığım iyice arttı.. Kıymetini bilin bu telefonun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djduke

arkadaşlar agustos guncellemesinden sonra şarz yuzde 50 den sonra hızla düşmekte. 2 gün şarjı giden telefon 1 güne düştü. tavsiye etmiyorum.
    Ben halen nougat sürümdeyim ve mecbur kalmadıkça 8e geçmeyecem

• Arkadaşlar,

Ben bu telefonun facebook, instagram ve google play gibi uygulamaları otomatik olarak güncellemesini engelleyemiyorum. wi-fi buldu mu güncelliyor.

google play'den otomatik güncellemeleri kapattım ancak durum bu şekilde...

fikri olan var mı?
  • Evet arkadaşlar.Ağutos güncellemsi batarya da çok kötü.kesinlikle yüklemeyin.Bir onceki guncellemenin model numarasını bilen varmı.ona geri donmek istiyorum odin ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 10 Ağustos 2018; 14:22:19 >
  • Güncellememi geldi gene. Eğer kötüyse muhtemelen son güncellemedir

• MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Google Play ayarlarından mı yaptınız yoksa uygulamaları tek tek seçerek mi ?
  • Arkadaşlar merhaba
    2300-2400 liraya 0 note fe alınır mı ?
  • oozgur16 kullanıcısına yanıt
    Bulabiliyorsan alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipihr

Google Play ayarlarından mı yaptınız yoksa uygulamaları tek tek seçerek mi ?
    uygulamaları tek tek seçmedim, sadece google play'deki güncelleme ayarını yaptım.

ayarlar/uygulamalar'da atladığım bir şey mi var? güncelleştirme seçeneğini ayarlarında ayrı ayrı göremedim.
  • Bundan 1 onceki surum baya iyidi.bu guncelemeyle bariz 1 saat ucup gitti telden.

• bu fiyatlara bu cihaz alınmaz artık gider lg g6 alınır yada bu fiyata lg v30 alınır
  • f1rıncı F kullanıcısına yanıt
    Bence çok yanlış düşünüyorsun
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Google Play uygulamasında Uygulamalar ve oyunlarım kısmında Uygulamalarınızı güncel tutun uyarısı var mı ? Ben formatlamadan önce manuel güncelliyordum bende çalışıyordu şimdi tekrar deniyorum bakalım sizdeki gibi sıkıntı çıkacak mı bakacağım
  • Hepsiburada'da fiyatlar uçmuş. 2800'lere - 2900'lere yükselmiş. Maviyi demeyin, 3000.

Yedek cihaz alırım diyordum, fiyatlara bak. Canım sıkıldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipihr

Google Play uygulamasında Uygulamalar ve oyunlarım kısmında Uygulamalarınızı güncel tutun uyarısı var mı ? Ben formatlamadan önce manuel güncelliyordum bende çalışıyordu şimdi tekrar deniyorum bakalım sizdeki gibi sıkıntı çıkacak mı bakacağım
    google play'de "uygulamalar otomatik olarak güncellenmesin" seçili vaziyette... ama nasıl oluyorsa facebook, instagram falan bunu delebiliyor. diğer uygulamalar yapamıyorlar ama... onları istersem elle güncelleyebiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 10 Ağustos 2018; 19:5:35 >
  • Arkadaşlar arka kapak değiştiren oldu mu hiç ? maliyet ne olur ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipihrect

Bulabiliyorsan alınır

bulmuş demek ki. fiyatlar dşer 2 haftaya zaten. note 9 reiz çıktı artık. zamzungun politikası malum....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakgibiyim

quote:

Orijinalden alıntı: Sipihrect

Bulabiliyorsan alınır

bulmuş demek ki. fiyatlar dşer 2 haftaya zaten. note 9 reiz çıktı artık. zamzungun politikası malum....

Alıntıları Göster
    Bu gidişle düşmez dolar 7 lira oldu olacak.

• 
Sayfa: önceki 767768769770771
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.