Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (763. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 761762763764765
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3D'nin temel mantığı sağ ve sol gözün görüntüyü ayrı görmesi ile beyinde derinlik algısının oluşması. Bu özelliği olan sinema ve TV'leri izlerken taktığınız özel gözlükte bunu sağlıyor. Ama sanal gerçekliğe asıl katkıyı jiroskop ve ivmeölçer sağlıyor. Bu sensörler hareketi ve yönü algılıyor. VR gözlükler sensörlerle donatılmış telefonun bu özelliklerinden güç alıyor.

VR ile daha nelerin yapılabileceğini yorumlamak için lütfen Ready Player One (2018) filmini izleyiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Instagram hikayeye video atınca görüntü çok kötü oluyor ve bazen çekilmiş videoları atarken yükleme sorunu oluyor bunu asabilen varmı program guncel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iKD44

sorunu şu şekilde çözdüm. belki size de denk gelir diye yazayım dedim.

telefon ne yaptıysam açılmadı.iris ve parmak tarayıcıları çalışmıyordu. pinle girmeye çalıştığımda da pin yanlış diyordu. kilidi açamadığımdan telefonu kapatma imkanım da olmadı. şarjını bitirsem kapanırsa belki düzelir dedim. şarj da şansıma %70lerdeydi. malum kilit ekranında da kamera açılabiliyor allahtan. kamerayı açıp parlaklığı da fulleyip 3saatten fazla süre video çektim. telefon kapandı ve açıldığında sıkıntısız çalıştı allahtan. ama böyle bir problem biraz korkuttu açıkçası. zaten telefonda kullandığım doğru düzgün uygulama bile yok. sadece fotoğraf çekiyorum sürekli. arşivim gidecek diye endişelenmiştim baya. bu arada dediğim gibi ne bi virüs girme ihtimali var ne de rom falan yükledim. aldığım gibi duruyor tel ekstradan kullandığım bi whatsapp ve tarayıcı yani. tamamen telefonun kendi arızası yani. durduk yere böyle bi hata geldi meydana.

Alıntıları Göster
    selamlar. aklınızda olsun tel kilitlendiğinde vs gibi durumlarda pilin bitmesini beklemenize gerek yok. ses kısma ile power a aynı anda biraz basın (15sn kadar ) telefon kapanıp açılır.

• blacksss kullanıcısına yanıt
    Ayarlarda var, direk ekrana iris geliyor fakat yolu ezberimde değil, iris ve parmak izi kısmında olması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Graptes

Ayarlarda var, direk ekrana iris geliyor fakat yolu ezberimde değil, iris ve parmak izi kısmında olması lazım
    Evet gördüm teşekkür ederim

• Gear vr 323 geldi.

İçinden type c adaptör çıkmadığı için telefon uymadı. O aparattan bakıcam, yoksa iade.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhanozturk

Gear vr 323 geldi.

İçinden type c adaptör çıkmadığı için telefon uymadı. O aparattan bakıcam, yoksa iade.
    bir önceki sayfaya giderseniz olmadığını yazmıştım buraya...

o parça ebay'de falan var, o da 15 dolar getirmeye değmez.

direkt iade edin bence...
  • Merhaba, bu cihazı fiziksel olarak inceleyebileceğimiz mağaza var mı ? Mediamarkta gittim ama orada yok. S8+ inceledim, hayli beğendim o cihazı. O cihazla karşılaştırırsak ekran,kamera vb olarak nasıldır fan edition ? Arada 800-900 lira da fark var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Merhaba, bu cihazı fiziksel olarak inceleyebileceğimiz mağaza var mı ? Mediamarkta gittim ama orada yok. S8+ inceledim, hayli beğendim o cihazı. O cihazla karşılaştırırsak ekran,kamera vb olarak nasıldır fan edition ? Arada 800-900 lira da fark var.
    ancak telefoncularda bulursunuz. o da şansınız varsa. büyük satıcıların hiçbirinde yok, boşuna aramayın.

ama görülecek bir şeyi yok, zamanında note 7'yi incelediyseniz aynısı...

kalem sizin için önemli değilse s8 alın bence... bu telefonun yedek parça sorunu var. illa kalem diyorsanız ya bu ya note 8 var zaten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 6 Ağustos 2018; 14:43:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

bir önceki sayfaya giderseniz olmadığını yazmıştım buraya...

o parça ebay'de falan var, o da 15 dolar getirmeye değmez.

direkt iade edin bence...

Alıntıları Göster
    Bende konuyu ran okumadan sipariş verdim şimdi de type c bağlantısı olmadığını öğrendim. Önceki sayfada bi arkadaş note fe de kullandığını söylüyor.

• MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Eski kutularsa var. 50ye satan birini buldum ondan alıcam. İade ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: malicinar

TELEFONUMUN SAĞ EDGE EKRANIN DOKUNMATİĞİNİN ÇALIŞMAMASI NEDENİYLE 06.07.2018 TARİHİNDE DELTAYA GÖNDERDİĞİMİ DAHA ÖNCEDE BURADA BİLDİRMİŞTİM. HALEN DAHA TALEBİM SONUÇLANMAMIŞ OLUP, KONUYU ÖNCEDEN GÖRÜP SONUCUNU MERAK EDEN ARKADAŞLAR OLDUĞUNDAN SON DURUMU PAYLAŞMAK İSTEDİM. BİR DAHA DELTA TELEFON ALIR MIYIM BİLMİYORUM. AZ ÖNCE SON BİRKEZ MAİL GÖNDERDİM MAİL METNİNİ AŞAĞIYA ÇIKARDIM. GELECEK CEVABI ÇOK MERAK EDİYORUM.

""06.07.2018 tarihinde 396445 form no ile Samsung Galaxy Fan Edition model telefonumu son zamanlarda baş gösteren kronik "Sağ edge ekranının dokunmatiğinin çalışmadığı" gerekçesi ile tarafınıza teslim ederek 6502 sayılı Kanun gereğince seçimlik haklarımdan ürün bedel iadesini talep ettim. o günden bu güne birçok kez konu hakkında bilgi istememe rağmen genellikle geçiştirici tavırlarla talebimin değerlendirmemekte diretmektesiniz. Bir telefon görüşmesinde "Neden iade istedin" şeklinde mahalle tamircisi edasıyla son derece müşteri memnuniyetinde uzak bir tavrı yakıştırmamaktayım. 20 iş gününü geçmiş olmasına rağmen talebim sonuçlanmamış olup yaklaşık 1 aydır tarafınızca mağdur edilmekteyim. İlgili kanun ve garanti belgesi yönetmeliğinde de belirtilen 20 iş gününün dolması sebebiyle Hakem Heyetine başvurma hakkım olmasına rağmen iyi niyetimi göstermek amacıyla talebimin (Bedel İadesi) en kısa sürede sonuçlandırılmasını buradan tekrar hatırlatmak isterim. "Gecikmenin devam etmesi durumunda bahsi geçen 20 iş gününün dolması sebebiyle" veya "talebim dışında farklı bir işlem uygulanması (onarım) durumunda ise 6 ay içerisinde donanımsal bir parçanın değiştirilmesi sebebiyle" bünyesinde de rapotör olarak görev yaptığım İlçe Tüketici Hakem Heyeti Başkanlığı vasıtasıyla mevzuatlara uygun olarak lehime karar çıkacağını ve bu durumda posta ve bilirkişi ücretlerinin de servisinize yükleneceği bilinmesi ve daha fazla bir mağduriyet yaratmamak adına talebimin en kısa süre içerisinde değerlendirilmesi hususunda, gereğini rica ederim.""
    SON GELİŞMEYİ SİZLERE BİLDİRMEK İSTEDİM. YUKARIDA DA BAHSETTİĞİM GİBİ YAŞADIĞIM SERVİS SORUNU NİHAYET SONUÇLANDI. ÜSTTE GÖNDERMİŞ OLDUĞUM MAİLE İSTİNADEN SON BİR KEZ CAN HAVLİYLE BELKİ "YEDİRİRİZ DİYE" ARAYIP EKRAN TEDARİK ETTİK FAKAT SİYAH OLARAK ELİMİZDE VAR (BU ARADA BENİMKİ MAVİ), ONAYLIYORSANIZ KOMPLE ÖNÜ ARKASI SİYAHA DÖNÜŞTÜRÜKÜP TARAFINIZA YOLLAYACAĞIZ DEDİ. BEN DE TABİKİ HAYIR DEDİM. ONDAN YAKLAŞIK 10 DAKKA SONRA TEKRAR BAŞKA BİRİSİ ARAYIP TELEFONUN FATURASINI WHATSUPTAN İSTEDİ VE NİHAYETİNDE BUGÜNDE ELİME SERVİSİN İADE KABUL RAPORU ULAŞTI. BUNDAN SONRA İADE PROSEDÜRÜNE KALDI İŞ.
    DEMEM O Kİ, ARKADAŞLAR HAKLARINIZI BİLİN, ONA GÖRE HAREKET EDİN, BENİ YAKLAŞIK BİR AY BEKLETİP ÜZERİNE TELEFONUN EKRANINI DEĞİŞTİRİP GÖNDERMEYE UĞRAŞTILAR, BEN SONUCA ZOR DA OLSA ULAŞTIM

@delisin_58 ARKADAŞIM SENİ DE İLGİLENDİRİYOR BU DURUM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malicinar -- 6 Ağustos 2018; 16:5:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: malicinar

SON GELİŞMEYİ SİZLERE BİLDİRMEK İSTEDİM. YUKARIDA DA BAHSETTİĞİM GİBİ YAŞADIĞIM SERVİS SORUNU NİHAYET SONUÇLANDI. ÜSTTE GÖNDERMİŞ OLDUĞUM MAİLE İSTİNADEN SON BİR KEZ CAN HAVLİYLE BELKİ "YEDİRİRİZ DİYE" ARAYIP EKRAN TEDARİK ETTİK FAKAT SİYAH OLARAK ELİMİZDE VAR (BU ARADA BENİMKİ MAVİ), ONAYLIYORSANIZ KOMPLE ÖNÜ ARKASI SİYAHA DÖNÜŞTÜRÜKÜP TARAFINIZA YOLLAYACAĞIZ DEDİ. BEN DE TABİKİ HAYIR DEDİM. ONDAN YAKLAŞIK 10 DAKKA SONRA TEKRAR BAŞKA BİRİSİ ARAYIP TELEFONUN FATURASINI WHATSUPTAN İSTEDİ VE NİHAYETİNDE BUGÜNDE ELİME SERVİSİN İADE KABUL RAPORU ULAŞTI. BUNDAN SONRA İADE PROSEDÜRÜNE KALDI İŞ.
    DEMEM O Kİ, ARKADAŞLAR HAKLARINIZI BİLİN, ONA GÖRE HAREKET EDİN, BENİ YAKLAŞIK BİR AY BEKLETİP ÜZERİNE TELEFONUN EKRANINI DEĞİŞTİRİP GÖNDERMEYE UĞRAŞTILAR, BEN SONUCA ZOR DA OLSA ULAŞTIM

@delisin_58 ARKADAŞIM SENİ DE İLGİLENDİRİYOR BU DURUM.

Alıntıları Göster
    bilgilendirme için çok teşekkürler.

bu sorun kronik... illa ki bazılarımız bunu yaşayacağız. ne şekilde pozisyon almak gerektiğini öğrenmiş olduk.

tekrar teşekkürler.

• ringke'nin uzun süredir stokta olmayan siyah kılıfı stokta mevcut şu an link
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhanozturk

Eski kutularsa var. 50ye satan birini buldum ondan alıcam. İade ettim
    Resimdeki dönüştürücüyü micro usb girişine taksak kullanabilir miyiz telefonla vr gözlüğü

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

• galiba bataryasi paket olan ilk ben varım bugün şarjım azdı, ultra güç tasarrufumda beklemiyordum telefonu, ihtiyacım oldu çıkardım tasarruftan, bi anda 10 saniyede bir şarjım azalmaya başladı, aynısı note 4 de de olmuştu klasik bitik batarya sorunu, neyse girdim *#0228# yaptim birkaç kere, birbirinden alakasiz değerler veriyor, %20 %30 %5, kendim ettim kendim buldum bu arada 8 aydır kullanıyorum hep hızlı sarjda kullandim, bitmeden taktım, dolmadan çıkardım

• quote:

Orijinalden alıntı: murat18100

Resimdeki dönüştürücüyü micro usb girişine taksak kullanabilir miyiz telefonla vr gözlüğü

Alıntıları Göster
    hayır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arka Destroyer

galiba bataryasi paket olan ilk ben varım bugün şarjım azdı, ultra güç tasarrufumda beklemiyordum telefonu, ihtiyacım oldu çıkardım tasarruftan, bi anda 10 saniyede bir şarjım azalmaya başladı, aynısı note 4 de de olmuştu klasik bitik batarya sorunu, neyse girdim *#0228# yaptim birkaç kere, birbirinden alakasiz değerler veriyor, %20 %30 %5, kendim ettim kendim buldum bu arada 8 aydır kullanıyorum hep hızlı sarjda kullandim, bitmeden taktım, dolmadan çıkardım
    li-ion pillerde nikel kadminyum piller gibi dolmadan çıkarmak bitirip takmak gibi bir zorunluluk yok.tam tersine sonuna kadar doldurmak boşaltmak aslında iyi değil...

ama diğer yandan hızlı şarj pilin düşmanıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Merhaba, bu cihazı fiziksel olarak inceleyebileceğimiz mağaza var mı ? Mediamarkta gittim ama orada yok. S8+ inceledim, hayli beğendim o cihazı. O cihazla karşılaştırırsak ekran,kamera vb olarak nasıldır fan edition ? Arada 800-900 lira da fark var.
    Istanbulbilisimde var. Ben ordan aldim incelemek icinde standda var. Internete gore fiyat pahali ama. Caglayanda ki merkez binasinda

• MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Tamam o zaman iade edeyim bende kutuyu hiç açmadan. Saolun bilgi için.

• 
Sayfa: önceki 761762763764765
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.