Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: djduke, dr.tyler, dr.tyler, drsn84 Daha Az
4 Kayıtlı Üye, 9 Misafir Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı  ( 2 Mobil Cihaz  )
19.029
Cevap
284
Favori
877.693
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      67 Mesaj
      13 Temmuz 2018 11:52:41

kusura bakma arkadaşım,özür dilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      erditepe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      410 Mesaj
      13 Temmuz 2018 12:08:36
      Altı üstü telefon,genel kullanımda tüm telefonlar artik ayni şeyleri yapıyor, her telefon konusunda böyle şeyler oluyor, telefonu kötüleyen birileri vesaire, millet telefon değiştirmek için bahane arıyor buna bende dahil ama telefonu yerden yere vurmuşsunuz, bir çok kişi memnun telefondan,defalarca aynı şeyi söyleyip insanlarin uzerinde algı yapmayın.

Bildiklerini anlat, ama aklı vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma.Sessiz kalmak,bir şey bilmediğin anlamına gelmez,Çok konuşmakta çok şey bildiğini göstermez.Herkesi kendine eşit gör,Her kim olursa olsun bir insanı küçümsemek akılsızlık,Çok büyük görmekte korkaklıktır.Cesaret akıldan gelirse cesarettir,Bilgisizlikten gelirse cehalettir.Hz. Mevlana~
    • Çavuş
      67 Mesaj
      13 Temmuz 2018 12:11:11

|
      |
      alpikk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1533 Mesaj
      13 Temmuz 2018 12:27:43
      quote:

Orijinalden alıntı: Arph

Az önce delta servis tarafından arandım. Ekranın kırık olduğunu ve 1.500 TL ödemesi olduğunu söyledi ve onaylıyormusunuz dedi. Bende sağ edge ekranının çalışmamasından şikayetçiyim ekranın sol edge ekranında çatlak var sadece, sağ edge ekranının dokunmatiğinin çalışmaması kronik bir problem darbeyle alakası yoktur dedim garanti kapsamında değişmesi lazım dedim. Yemediler doğal olarak, ekranda hasar olduğu için bu konuda size yardımcı olamayacağım dedi. Buradaki yorumlara güvenerek "zaten ellerinde ekran yok, ödemeyi kabul etsenizde yapamıyorlar.." 1.500 TL ekran ücretini ödemeyi kabul ettim. Kredi kartımı, kapıda ödememi dedi bende telefon onarılmış şekilde geldiğinde kapıda ödeyeceğim dedim. İnşallah değiştiremezler yoksa patladık
      Telefonun durumunu parça bekliyor diye güncellemişler. İnşallah gelmez o parça :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arph -- 13 Temmuz 2018; 12:29:29 >

PS4 PSN : Visualpwnaqe

• Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 12 saat 8 dakika kadarı kaldı.
      13 Temmuz 2018 12:58:19
      quote:

Orijinalden alıntı: Arph

Telefonun durumunu parça bekliyor diye güncellemişler. İnşallah gelmez o parça :)

Alıntıları Göster
      telefonun ismini bile yanlış yazan bir servisten çok şey beklememek lazım. fun edition mış...

kalemde darbe ile çizik var mıydı bu arada? ekranı da kasten çizik diye yazıyorlar ki çizerlerse başlarına patlamasın.

bu arada siz kılıf kullanıyor muydunuz? nasıl oluştu bu kırık?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 13 Temmuz 2018; 13:4:15 >

• Binbaşı
      1527 Mesaj
      13 Temmuz 2018 13:00:40
      Bu telefonu sırf kılıf bulamadığımdan dolayı satıcam.
      S7 de kullandığım Spigen thin fit gibi kapak yok. Spigen getirtmiyor hiçbir yerde stokda yok.

Ringke Slim Frost aldım acayip kirleniyor.
      https://www.ringke.com.tr/urun/ringke-r-slim-frost-galaxy-note-7-fe-kilif-gray-4-tarafi-saran-ince-sik-tasarim
      3 günde bir deterjanla kılıf yıkıyorum.
      Bugun mobilcadde den defoni marka aldım
      https://www.mobilcadde.com/dafoni-aircraft-samsung-galaxy-note-fe-ultra-ince-seffaf-silikon-kilif-67676
      Piyasada satılan 5 liralık kılıflardan farkı yok.

Diğer kılıflar çok kaba.
      Ah spigen. ah.

• Yüzbaşı
      286 Mesaj
      13 Temmuz 2018 13:01:57

Telefonun renginden dolayı da biraz zor gibi ekranı bulmaları fakat başka bir arızadan dolayı servise gelen ve değişim yapılan telefonun ekranını sizin telefonunuza takabilirler.
      |
      |
      Arph kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Intel i7-6700 Sky Lake | MSI H270M BAZOOKA |Kingston 2x8GB HyperX Fury Black DDR4 2400MHz CL15 Dual Kit Ram | Asus ROG STRIX RX 480 8GB OC 256Bit | Alyese Water Max 120 Liquid Cpu Cooler | FRISBY Cougar CMX 700W 80 Bronze Power Supply | WD 2TB 7200RPM Sata 3 | Adata SU800 256GB 560MB-520MB/s Sata3 2.5" SSD | Aerocool Aero 800 Siyah Kasa | ASUS 27" MX279H Full HD HDMI IPS Monitör | Everest Rampage Chief Siyah| EVEREST SGM-X7 | Logitech G230 Gaming Headset
      13 Temmuz 2018 13:14:33
      quote:

Orijinalden alıntı: fth

S7 de kullandığım Spigen thin fit gibi kapak yok. Spigen getirtmiyor hiçbir yerde stokda yok.

https://www.ringke.com.tr/urun/ringke-r-slim-frost-galaxy-note-7-fe-kilif-gray-4-tarafi-saran-ince-sik-tasarim
      https://www.mobilcadde.com/dafoni-aircraft-samsung-galaxy-note-fe-ultra-ince-seffaf-silikon-kilif-67676

Diğer kılıflar çok kaba.
      Ah spigen. ah.
      henüz kullanmadığım 2 tane daha spigen var bende... ilginizi çeken model varsa satabilirim. telefonu çok beğendiğimden yıllarca kullanırım diye almıştım ama yedek parça sorunundan dolayı öyle bir şey mümkün olmayacak sanırım. Rugged Armor Black ve arkası şeffaf kenarları siyah kauçuk olan mevcut... 1 tane daha sıfır var (kenarları hava yastıklı gibi olan) ama yine kendim kullanacağım sanırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 13 Temmuz 2018; 13:23:41 >

13 Temmuz 2018 13:22:20
      quote:

Orijinalden alıntı: onurs27

Telefonun renginden dolayı da biraz zor gibi ekranı bulmaları fakat başka bir arızadan dolayı servise gelen ve değişim yapılan telefonun ekranını sizin telefonunuza takabilirler.
      aynen bir de o mesele var değil mi? ekran buldun bir de aynı renklisini bulacaksan... bizim iş yaş ya...

• Yüzbaşı
      286 Mesaj
      13 Temmuz 2018 13:43:44

Süreci merak ediyorum umarım olumlu sonuçlanır.Telefondan aşırı memnunum güzel bir kılıfla koruyorum tek korkum düşüp ekranın kırılması veya telefonun arızalanması sırf bu yüzden arada telefonu değiştirme düşüncesi gelmiyor değil.
      |
      |
      MacGyver. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Intel i7-6700 Sky Lake | MSI H270M BAZOOKA |Kingston 2x8GB HyperX Fury Black DDR4 2400MHz CL15 Dual Kit Ram | Asus ROG STRIX RX 480 8GB OC 256Bit | Alyese Water Max 120 Liquid Cpu Cooler | FRISBY Cougar CMX 700W 80 Bronze Power Supply | WD 2TB 7200RPM Sata 3 | Adata SU800 256GB 560MB-520MB/s Sata3 2.5" SSD | Aerocool Aero 800 Siyah Kasa | ASUS 27" MX279H Full HD HDMI IPS Monitör | Everest Rampage Chief Siyah| EVEREST SGM-X7 | Logitech G230 Gaming Headset
    • Yarbay
      3085 Mesaj
      13 Temmuz 2018 13:57:32

Merhaba arkadaşlar kardeşim 3 aylık s7edge bulmuş 1700 tlden satıyor garantisi de var bu pazar görüşeceğiz eger temiz ise alacağız. Altın değilde farklı bir renk olsaydı ben alırdım. Fikriniz için teşekkür ederim.

|
      |
      Bahsedilenler: tgezer , malicinar

"INSANIN INSANA VERBILECEĞI EN ÖLÜMSÜZ HEDIYEDIR SEVGI"

SIZ IZIN VERMEDIKÇE, HIÇ KIMSE, KENDINIZI DEĞERSIZ HISSETTIREMEZ!
    • Binbaşı
      1527 Mesaj
      13 Temmuz 2018 15:00:47
      quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

henüz kullanmadığım 2 tane daha spigen var bende... ilginizi çeken model varsa satabilirim. telefonu çok beğendiğimden yıllarca kullanırım diye almıştım ama yedek parça sorunundan dolayı öyle bir şey mümkün olmayacak sanırım. Rugged Armor Black ve arkası şeffaf kenarları siyah kauçuk olan mevcut... 1 tane daha sıfır var (kenarları hava yastıklı gibi olan) ama yine kendim kullanacağım sanırım...

Alıntıları Göster
      Spigen de sadece thinfit güzel.
      Diğerlerini kullandım yada inceledim çok kalınlaştırıyor.
      |
      |

• Yarbay
      6114 Mesaj
      13 Temmuz 2018 15:35:03
      quote:

Diğer kılıflar çok kaba.
      Ah spigen. ah.
      Ringke Slim Frost kullanıyorum. Nasıl kirleniyor anlamış değilim. Ben memnunum. Zaten parmak izi bırakmayan bir yapısı var.

• Binbaşı
      1527 Mesaj
      13 Temmuz 2018 15:39:25
      quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

Ringke Slim Frost kullanıyorum. Nasıl kirleniyor anlamış değilim. Ben memnunum. Zaten parmak izi bırakmayan bir yapısı var.

Alıntıları Göster
      Oto tamircisiyim :))

• Binbaşı
      1533 Mesaj
      13 Temmuz 2018 15:46:08
      quote:

telefonun ismini bile yanlış yazan bir servisten çok şey beklememek lazım. fun edition mış...

kalemde darbe ile çizik var mıydı bu arada? ekranı da kasten çizik diye yazıyorlar ki çizerlerse başlarına patlamasın.

bu arada siz kılıf kullanıyor muydunuz? nasıl oluştu bu kırık?

Alıntıları Göster
      Orjinal kılıf kullanıyordum hocam. Hesap öderken elimden düşürdüm kapak açık bir şekilde yere düşmüştü. Kılcal çizikler vardı ekranda doğru yazmışlar. SPEN de koltukta dizimin altında kalıp ikiye bölünmüştü yapıştırıcı ile yapıştırmıştım.
      |
      |

• Binbaşı
      1533 Mesaj
      13 Temmuz 2018 15:47:11
      quote:

Orijinalden alıntı: onurs27

Onun kullanılmış bir ekran olduğu anlaşılabilir. Servis böyle bir düzenbazlık yaptığı içinde hakem heyetine başvururum.
      |
      |

• Binbaşı
      1533 Mesaj
      13 Temmuz 2018 15:49:13
      quote:

aynen bir de o mesele var değil mi? ekran buldun bir de aynı renklisini bulacaksan... bizim iş yaş ya...

Alıntıları Göster
      Ekranı bulamazlarsa para iadesi almak adına bzim işimize gelir. Ama telefonu kullanmak istiyorsan dediğiniz gibi yedek parçadan dolayı işimiz yaş.
      |
      |

• Yarbay
      6114 Mesaj
      13 Temmuz 2018 16:02:08
      quote:

Oto tamircisiyim :))

Alıntıları Göster
      O zaman alacağınız bütün kılıflar kirlenir zaten.

|
      |

• Yüzbaşı
      734 Mesaj
      13 Temmuz 2018 16:19:08

bunlarda benden olsun.&#128521;

geçmişin noteri gelecektir.
    • Yüzbaşı
      734 Mesaj
      13 Temmuz 2018 16:21:26
      sabredin az kaldi sunun surasinda 4 sene ..4 sene sonra dunya turuna cikdigimda ekran parcalarini bulup haberdar ederim.ne dert ediyorsunuz yedek parcayi.&#129315;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevince1971 -- 13 Temmuz 2018; 16:22:25 >
      |
      |

geçmişin noteri gelecektir.
    Hızlı Cevap

Reklamlar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.