Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (732. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.513
Cevap
227
Favori
1.475.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 730731732733734
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben burdan anneme aldım içinden çıktı ama fiyatı çok artmış ben aldığımda 2049 TL idi indirimli fiyatı..

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-note-fan-edition-dual-sim-ithalatci-garantili-p-HBV000008S8AE
  • Arkadaşlar telefonu bugün kullanmaya başladım fakat şöyle bir sıkıntı var.

Telefon düşük parlaklıkta ekranın sağ üst bölümünde yeşil pixel ortaya çıkıyor.Parlaklığı artırırsam pixel normale dönüyor.

Böyle bir sıkıntı yaşayan oldu mu?Ne tavsiye edersiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son güncellemeden sonra samsung cloud coştu. Aynı durumda olan var mı?

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Her guncelleme geldiğınde tüylerim diken diken oluyor.guncelleme diye planlı eskitme yapilıyor.açık kalan güncelleme bildirimi yuzünden güncelledim.ama sımdilik korkulacak bisey yok.herhangi bir fark yok cihazda.pil ömrü düsecek diye baya bi tırsmıştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vicaren

Güncel fiyatına alınır mı yoksa başka bir model mi önerirsiniz?
    Şu an piyasada bu telefondan güzel ekrana sahip başka telefon yok.

S9 lar note 8 ler hariç tabi

2k video izlemenin verdiği keyif çok başka.

Zaten normalde eder 3000 üstü bu telefonun.

Ama ithalatçı garantili olduğu için bu fiyata veriliyor.

Samsung garantili isterseniz s7 edge var bu fiyat bandında ama note fe çok daha şık ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir sorum olacak. Oreo da gelistirici seceneklerindenden dpi i dusurunce 5x5 simgeler 4x5 e düşüyor. Nougatta oyle bir sey yoktu. Sizde de oyle mi

• quote:

Orijinalden alıntı: erditepe

Son güncellemeden sonra samsung cloud coştu. Aynı durumda olan var mı?

Arkadaşlar bahsettiğim sorunu yaşayan var mı?

• Son güncelleme ile batarya süresinde değişiklik hissetmedim. Cloud Ayarlarında sorun olabilir.

• enchanted E kullanıcısına yanıt
    Dosyalarım uygulamasında cloud aktifti. Sanırım kendim aktif ettim. Şimdi pasif duruma getirdim. Bakalım değişen birşey olacak mı. Sonucu yazarım.

• Arkadaşlar lütfen yardım.
    Eskiden batarya boşken 1 saat gibi tam şarj olurken,şuan %30 şarj var tahmini full şarj süresi 3,5 saat gösteriyor.Şarj aleti aynı kablolar gevşekmi diye baktım değil.Neden olmuş olabilir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkleader78

Arkadaşlar lütfen yardım.
    Eskiden batarya boşken 1 saat gibi tam şarj olurken,şuan %30 şarj var tahmini full şarj süresi 3,5 saat gösteriyor.Şarj aleti aynı kablolar gevşekmi diye baktım değil.Neden olmuş olabilir?
    şarj aletini değiştir bakalım...

ayrıca kaç gösteriyor falan boş ver, ne kadar zamanda şarj ediyor? amma paniksiniz ha...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 15 Temmuz 2018; 13:26:10 >
  • Güncelleme faydali telefonu hizlandirmistir guvenle yukleyibiz performans artmistir.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkleader78

Arkadaşlar lütfen yardım.
    Hocam ben telefonu kullanmıyorum ama ayarlardan hızlı şarj acıp kapatılıyor diye biliyorum. güncellemeden sonra kendi kapanmış olabilir. Telefonu olan bir arkadaşa sorarsanız size nasıl açılıp kapandığını söyleyebilir.
  • Arkadaşlar sayfayı uzun zamamdır takip ediyorum doğrusu sorun okumaktan bıktım... Benim gibi düşünenler olduğunuda tahmin ediyorum. Bunun için telefon kullanımı ile ilgili güzel paylaşımlarda bulunmak istiyorum:

Sanal gerçeklik vurgusunun yapıldığı Ready Player One filmini Note FE ve Samsung Gear VR ile izledim bu hafta sonu... Harika bir deneyimdi doğrusu...

Telefonun tadını çıkarın... İşte benim Note FE'ye yardımcı ekipmanlarım, yardımcıları ile Note FE dahada keyifli...

• @tayaydın. Kulaklik markası nedir memnun musunuz,kendi kulakligiyla karsilastirmanizi rica etsem.Saat samsung un saati sanirim.Gule gule kullanin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpikk -- 15 Temmuz 2018; 22:7:0 >
  • Merhaba Arkadaşlar
    Telefonumun camı kırıldı, servis çok yüksek fiyat istedi. Bu haliyle satsam ne kadar eder ve nereye satabilirim? Her şeyi normal çalışıyor telefonun.
  • Merhaba eski sürüme döndürme şansım var mı telefonu?
  • Agır cekim modunda video kaydi yaparken ilk 3 saniye ses var sonra videoda ses olmuyor normalmidir???

• Gelen update ile Android 8.1 e geçmesini bekliyordum lakin Samsung kernel ve security odaklanmış genel olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 16 Temmuz 2018; 0:57:46 >
  • Evo servise ekran degisimi dışında bi şey için gönderen oldu mu acaba hiç, evo bt nin yorumları çok kötü, kamerada sorun var göndermeye çekiniyorum

• 
Sayfa: önceki 730731732733734
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.