Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (633. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25.513
Cevap
227
Favori
1.475.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 631632633634635
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kısa bir hangi cihazdan geldim nasıl gidiyor muhabbeti yapmadan geçemeyeceğim, Bende bir çok arkadaş gibi Note 4 den bu cihaza geçtim ve Note 7 olarak ilk çıktığında ciddi ciddi incelemiş 1-2 ay geçsin kronik bir sorunu yoksa alıyım derken pil sorunu ile hüsrana kapılmış biriyim. Neyseki tekrar Fan olarak piyasaya çıkıp hiç bir sorunu olmadığına inandıktan sonra hem eşime hemde kendime hepsiburada dan aldım, Kendime Siyah Eşime ise Gold olanını.

Ne yalan söyleyim Goldun albenisi siyahtan çok daha yüksek. Cihaz her yönü ile harika ve fiyat performans açısından çoklu kullanıcılar(oyun, günlük işler vs) için biçilmiş kaftan. Aldım pişman oldum diyecek olanlar sadece fabrikasyon hatalı ürüne denk gelmiş şanssız azınlık olacaktır diye düşünmekteyim.

Konuyu baştan sona üstün körü inceledim, Oreo güncellemesi olumlu bir etki oluşturmuş, Voltenin şebeke çekim gücü açısından etkisi olduğunu düşünmekteyim çünkü evim konum olarak sıkıntılı ve belli yerlerde kesilme ve ulaşılamama problemi yaşamaktayken, volte sonrası hiçbir problem kalmadığı gibi görüşmelerimdeki ses kaliteside harika.

Aldığım günden bu yana en büyük korkum ise telefonu düşürmek oldu onun içinde wrapsolun full kaplamasını bir hayli araştırdıktan sonra her iki telefonada aldım. 1.nin ekran kaplamasını toza boğup rezil etsemde 2.yi sağlıklı bir şekilde kapladık. Bugün tekrar nouwamba dan alarak 3 de 2 başarı oranı ile uygulayabildik.

Kaplama açıkcası bende güven hissi oluşturdu özellikle esnek yapısı ve elde bıraktığı hisden yanılmıyorsam herkese tavsiye ederim. Alternatif birşey bulabilirmiyim diye çok bakındım ama malesef yok. Ayrıca kaplama sonrası orjinal kılıfına tam olarak oturmuyor onun yerinede Baseus un incecik bir kılıfını aldım ve mutlu mesut kullanıyorum. Sorularınız olursa yanıtlayabilirim herkese iyi geceler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• frt-_-ctn kullanıcısına yanıt
    Bu kısmı nereden kontrol edebiliriz? Bende pil sağlığı göstergesi yok sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sshellfire S kullanıcısına yanıt

• Arkadaslar ara sira gorusme esnasinda ses calinamaz hatasi aliyormusunuz gorusme olmadigi halde muzik dinlemek isterken oluyor herzaman degil yeniden baslatinca duzeliyor

2 sesi kismak yada cogaltmak isterkende gorusme sesi duzeyi cikiyor ekranda medya sesi cikmasi gerekirken oda nadiren oluyor

• Bu google camera sütünü için link var mı? Sanırım google playden indiremiyoruz.

• aynen hocam link varsa çok iyi olur.
    Google kameranın bir sürü sürümü var.
  • Google Kamera Portre Modu için,

https://drive.google.com/file/d/1zaYbOcWcpkFoIkBuDbyiizKh1hCHBELw/view

Ayarlar için;

Model: Nexus 6

Portrait mode on all models: on

camera.af.debug.show: off

camera.faceboxes: on

Ben yükledim arka kamera için sorunsuz çalışıyor. Ön kamera maalesef çalışmıyor. Oreo da sıkıntı yok.

• Öncelikle bu uğraşınız için teşekkür ederim hocam bizde ki sürüm s7 için olan sürüm ama oreoya geçince bu sürüm çalışmaz oldu şiddetini buraya yüklerseniz çok sevinirim iyi geceler

• https://m.n11.com/liquard-nano-sivi-ekran-koruma-zirhi-P100123623

Bu tarz urunleri kullananlar varmi

• hidrojenperoksit kullanıcısına yanıt
    Telefonu uykudan sonra şarjdan çıkardıktan sonra pil kullanımıda bsktıysanız hücre beklemede yüksek gözükecektir. Cihazı kullanmaya başlayınca diğer bileşenler güç kullanmaya başlayınca yüzde dağılımı düzelir. Siz ne kadar ekran süresi aldığınıza bir de şarj bitme noktasında kontrol edersiniz o zaman en doğru sonucu verir..

• quote:

Orijinalden alıntı: HAFIBEYAZ

Bu mesaj silindi.
    Ufak tefek ciziklerimi temizliyor

• Arkadaslar dun itibariyle araniza katildim.telefonda dikkat etmem gereken birsey varmi,oreo guncellemesi geldi ama yuklemedim.son olarak imei kontrol ettim iki imeide kayit bulunamadi diyor,basina gelen oldumu,satici gg ceppaket

• Shiftdelete incelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FooL -- 19 Mayıs 2018; 12:15:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -)KraL(-

Arkadaslar dun itibariyle araniza katildim.telefonda dikkat etmem gereken birsey varmi,oreo guncellemesi geldi ama yuklemedim.son olarak imei kontrol ettim iki imeide kayit bulunamadi diyor,basina gelen oldumu,satici gg ceppaket
    telefon yeni ithal edildiyse henüz kaydını yaptırmamış olabiliyorlar. ceppaketle iletişime geçin durumu öğrenin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çıtır Para

sony xperia z5 premiumdan geçmeyi düşünüyorum sizce mantıklı mı?
    Note FE z5 premiumu kahvaltıda tatlı niyetine yer.
  • -)KraL(- kullanıcısına yanıt
    Merhaba öncelikle aramıza hoş geldin bence hiç durmadan güncellemeyi yap telefon daha stabil pil ömrü sanki daha uzun gibi geldi bana imei e devlet üzerindenmi bakıyorsunuz yetkili servis firmalarının sitelerinden de cihaz sorgulama bölümünden imei yazıp sorgulayın bence zaten cihaz kayıtsız ise size bu gün yarın bilgilendirme mesajı gelir telefon kayıtsızdır kapatılacak diye böyle mesaj gelirse direk satıcı firma ile irtibata geçiniz. Telefonu iyi günlerde kullanın size tafsiyem ekran korumasız ve kılıfsız kullanmayın çok çabuk çiziliyor.

• -)KraL(- kullanıcısına yanıt
    Ben de önce ordan sipariş vermiştim stokta 121 adet görünmesine rağmen iki günde kargolayamadılar, üçüncü gün iptal ettim satıcı hiç güven vermedi bana kurumsal değil ayakçı işi gibi geldi

• Geliştirici seçeneklerine nasıl gireceğim?

• Hocam ön kamera çalışıyor mu sizde ?
  • 
Sayfa: önceki 631632633634635
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.