Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Clubhit, saitates, aslanuque Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 5 Misafir Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı  ( 2 Mobil Cihaz  )
14.129
Cevap
284
Favori
665.342
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      442 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      TechnoCiğer

14 Mayıs 2018 15:21:42
      https://youtu.be/aRkg7Yy8yI8

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    • Yarbay
      2448 Mesaj
      14 Mayıs 2018 15:24:56
      hocam oreo yu otadan mi yukledniz odinle mi ve hangisi daha sağlikli ve temiz olur

Birde hocam odin ve samsung usb varsa elinzde link verebilir misiniz , google da baktim bircok kaynak var ancak guvenilir kaynak bulamadim ben.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Er
      4 Mesaj
      14 Mayıs 2018 15:25:36
      Arkadaşlar ilk sayfada verilen bokeh efekti yapan kamera uygulaması oreo güncellemesinden sonra çalışmıyor. Nasıl çözebiliriz sorunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      694 Mesaj
      14 Mayıs 2018 15:32:46
      samsung driver icin smart swich yukle garanti istiyorsan.buda odin resmi sitesi

https://odindownload.com/mobile/

https://www.youtube.com/channel/UCCL2gelnj6MSKQ14qBi6N-w

burayada bir goz at istersen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevince1971 -- 14 Mayıs 2018; 15:34:30 >

geçmişin noteri gelecektir.
    • Yüzbaşı
      442 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      TechnoCiğer

14 Mayıs 2018 15:34:37
      https://mobile.donanimhaber.com/ExternalLinkRedirect?url=https://forum.donanimhaber.com/samsung-yazilim-downgrade-alt-surume-gecme-rehber--132617258
      Ben otağ dan aldım. daha öncede sordun anlamam dedim. Israrla tekrar tekrar sormana anlam veremiyorum. Linke bir göz at
      Eeznora adlı arkadaş bu sayfadakileri uygulayarak yaptı odin aynıdır romda aynıdır .

Eeznoraya teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    • Yüzbaşı
      694 Mesaj
      14 Mayıs 2018 15:37:05
      quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz_227

ben hala oreo yu yüklemedim,

ilk başlarda tırsıyordum her gelen güncelleme ile biz kullanıcılarında kaybedeceği birşeyler olacağı düşüncesi iel yükleyemedim.
      sanırım herkes memnun, o zmaan bende yüklesem mi ne yapsam,

birde benim tele ota dan güncelleme geldi ama ben odin ile malezya rom indirmiştim. (benim tel de malezya) bu arada

odin üzerinden mi yoksa tel üzerinden mi güncellemeyi yapsam acaba, temiz ve stabil bir kullanım için. hangisi daha sağlıklı olur.
      bence odin ile yukle.yukleme oncesi tum app uygulamalarini guncelle.once normal malezya 7 romu yukle.sonra malezya 8 yukle.

burada bir goz at istersen

https://www.youtube.com/channel/UCCL2gelnj6MSKQ14qBi6N-w

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevince1971 -- 14 Mayıs 2018; 15:37:28 >
      |
      |

• Çavuş
      50 Mesaj
      14 Mayıs 2018 15:39:00
      Bu telefon resmi olarak TR piyasasına giriş yapsaydı şu anki fiyatı sizce ne olurdu? Ben 3200 civarı fiyat diyorum...

(dual sim versiyonlu)

Behind the scenes.
    • Yüzbaşı
      694 Mesaj
      14 Mayıs 2018 15:40:20
      sarimtirak renk bu ayariniz aciksa olusur.kapatiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevince1971 -- 14 Mayıs 2018; 15:40:40 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      694 Mesaj
      14 Mayıs 2018 15:42:24
      kahin olsaydik sayisal oynar dunya turuna cikardik.

ne alaka konuyla...

|
      |

• Er
      7 Mesaj
      14 Mayıs 2018 15:46:46
      Selam arkadaşlar. Dün telefonu dusurdum ve tam kıvrım yerine denk geldi ekran sağ alttan kırıldı . Dokunamadık alışıyor şuan hala telefonu kullanıyorum ama kırıldığı yerden yatay bi çizgi oluştu ekranda. Malum delta servis hakkında berbat yorumlar var oraya vermek istemiyorum . Ekran değişimi yapabileceğimiz bir yer bilen var mı?

• Yüzbaşı
      694 Mesaj
      14 Mayıs 2018 15:48:53
      quote:

Orijinalden alıntı: emre00

Arkadaşlar, Hürriyet uygulamasından bildirim gelmiyor. Oreo yüklü telefonda. Kontrol edebileceğim, yapabileceğim bir ayar var mıydı bununla ilgili olarak.
      arkadaslar bildirim olaylsri icin dahili hafinizda bulunan tum medya notification.media.ring tone.alarm.gibi medya iceren icermeyen dosyalari silin.telefonu yeniden baslatin.sonra tek tek bildirimlerinizi ayarlayin.birde neleri devre disi biraktiginizi kontrol ediniz.

|
      |

• Yarbay
      4356 Mesaj
      14 Mayıs 2018 15:53:46
      quote:

Orijinalden alıntı: DOLLAR

Selam arkadaşlar. Dün telefonu dusurdum ve tam kıvrım yerine denk geldi ekran sağ alttan kırıldı . Dokunamadık alışıyor şuan hala telefonu kullanıyorum ama kırıldığı yerden yatay bi çizgi oluştu ekranda. Malum delta servis hakkında berbat yorumlar var oraya vermek istemiyorum . Ekran değişimi yapabileceğimiz bir yer bilen var mı?
      herkesin merak ettiği konu bu, eğer doğru adresi bulursanız buradan paylaşın hepimiz oraya yönlenelim.
      |
      |

Meine Ehre Heißt Treue (sadakatim şerefimdir) SS
    • Yüzbaşı
      352 Mesaj
      14 Mayıs 2018 15:57:38
      Ddeneyimli Fan Edition kullanıcıları, bu mükemmel telefonu alma arifesindeyim ama aklıma takılan tek soru var fikrinizi bilginizi alabili miyim.
      İthalatçı garantili olan note fan edition telefonun garanti kapsamında olmayan samsung yetkili servisleri tarafından parasıyla tamiratı yada batarya değişimi yapılıyor mu?

benim ithalatçı servislerine güvencim yok da ondan soruyorum.

iyi kötü cevaplarınızı bekliyorum

• Er
      7 Mesaj
      14 Mayıs 2018 15:58:12
      Bursada nette iletişim var irtibata geçtim ekran kalmadı yeni sipariş geçtik dediler ne zaman gelir bilmiyoruz gibi yuvarlak cümle kurdu teknik servis. Belki çokça arama olursa işi hizlandirabilirler.

|
      |

• Er
      7 Mesaj
      14 Mayıs 2018 15:58:48
      Nettel iletişim pardon

|
      |

• Yüzbaşı
      919 Mesaj
      14 Mayıs 2018 15:59:22
      Hocam bu videoların birisinde 4gb ram yetersiz diyor acaba öyle bir sıkıntı oluyor mu? Xiaomi mi mix2 ile bu cihaz arasinda karar veremiyorum. Xiaomi daha performanslı, rami yuksek, batarya biraz daha iyi ve 4-5 yıl rahat guncelleme alabilecek bir cihaz. Ama note fe gerek kalemi, çıkan kılıfı, sürekli açık ekranı, suya toza dayanıklılığı çok güzel. O yüzden karar veremedim

• Yüzbaşı
      694 Mesaj
      14 Mayıs 2018 16:02:59
      arkadaslar oneriler icin geri donus yapabilirseniz veya kendi cozumunuz varsa ayni sorunla karsilasan diger insanlara da yardimci olabilirsiniz.

|
      |

• Yüzbaşı
      442 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      TechnoCiğer

14 Mayıs 2018 16:21:09
      4 gb ram yetersiz evet yetmiyor dersem inanır mısınız?

Bilmiyorum kullanmadığım telefonlar için bir şey söyleyemem.
      note fe den memnunum elimde aynı anda mate 10 da var ondan da memnunum.
      ikiside 4 gb ramli 64 gb hafıza 12 megapiksel ikiside farklı alanlarda profesyonel note fenin kalemi ekranını eldeki hissiyatını seviyorum.
      mate 10 kamerasını sesini hızını seviyorum yani burda tamamen sizin telefondan ne beklediğiniz önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TechnoCiğer -- 14 Mayıs 2018; 16:28:24 >
    • Yüzbaşı
      460 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      yplvc

14 Mayıs 2018 16:25:43
      Telefonda 10 tane oyunu aynı anda açıp oynamıyorsan niye yetersiz olsun 4gb ram? Android telefonlara 20gb ram de koysan yarısı dolu olacaktır merak etmeyin. 2gb ram dahi günlük işlerde sorun yaratmıyorken 4gb çok rahat yetiyor.

Xiaomi fiyat/performans telefonudur. Bu telefon ise amiral gemisidir. İşlemci gücü mü yoksa kullanıcı deneyimi mi istiyorum diye kendinize sorarsanız ona göre karar verebilirsiniz.
      |
      |

Dell Inspiron 7567 i7 128GB SSD Win10 Pro | Samsung Galaxy Note FE Black Onyx

Fotoğraf Arşivim
    • Yüzbaşı
      919 Mesaj
      14 Mayıs 2018 16:26:39
      Şuan icin bir sorun çıkarmayacağı aşikar fakat 1 yıl kadar sonrası için emin degilim sorma amacimda buydu.

HızlıCevap

Reklamlar
türksohbet.net
paykasa
SEO
Yeni Abonelik d-smart
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
2,381
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.