Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (620. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.513
Cevap
227
Favori
1.475.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 618619620621622
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu telefon resmi olarak TR piyasasına giriş yapsaydı şu anki fiyatı sizce ne olurdu? Ben 3200 civarı fiyat diyorum...

(dual sim versiyonlu)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Goldman34 kullanıcısına yanıt
    sarimtirak renk bu ayariniz aciksa olusur.kapatiniz

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevince1971 -- 14 Mayıs 2018; 15:40:40 >
  • barbar adam kullanıcısına yanıt
    kahin olsaydik sayisal oynar dunya turuna cikardik.

ne alaka konuyla...

• Selam arkadaşlar. Dün telefonu dusurdum ve tam kıvrım yerine denk geldi ekran sağ alttan kırıldı . Dokunamadık alışıyor şuan hala telefonu kullanıyorum ama kırıldığı yerden yatay bi çizgi oluştu ekranda. Malum delta servis hakkında berbat yorumlar var oraya vermek istemiyorum . Ekran değişimi yapabileceğimiz bir yer bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: emre00

Arkadaşlar, Hürriyet uygulamasından bildirim gelmiyor. Oreo yüklü telefonda. Kontrol edebileceğim, yapabileceğim bir ayar var mıydı bununla ilgili olarak.
    arkadaslar bildirim olaylsri icin dahili hafinizda bulunan tum medya notification.media.ring tone.alarm.gibi medya iceren icermeyen dosyalari silin.telefonu yeniden baslatin.sonra tek tek bildirimlerinizi ayarlayin.birde neleri devre disi biraktiginizi kontrol ediniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Voyagerdoc

Selam arkadaşlar. Dün telefonu dusurdum ve tam kıvrım yerine denk geldi ekran sağ alttan kırıldı . Dokunamadık alışıyor şuan hala telefonu kullanıyorum ama kırıldığı yerden yatay bi çizgi oluştu ekranda. Malum delta servis hakkında berbat yorumlar var oraya vermek istemiyorum . Ekran değişimi yapabileceğimiz bir yer bilen var mı?
    herkesin merak ettiği konu bu, eğer doğru adresi bulursanız buradan paylaşın hepimiz oraya yönlenelim.
  • Ddeneyimli Fan Edition kullanıcıları, bu mükemmel telefonu alma arifesindeyim ama aklıma takılan tek soru var fikrinizi bilginizi alabili miyim.
    İthalatçı garantili olan note fan edition telefonun garanti kapsamında olmayan samsung yetkili servisleri tarafından parasıyla tamiratı yada batarya değişimi yapılıyor mu?

benim ithalatçı servislerine güvencim yok da ondan soruyorum.

iyi kötü cevaplarınızı bekliyorum
  • Bursada nette iletişim var irtibata geçtim ekran kalmadı yeni sipariş geçtik dediler ne zaman gelir bilmiyoruz gibi yuvarlak cümle kurdu teknik servis. Belki çokça arama olursa işi hizlandirabilirler.

• Nettel iletişim pardon

• Hocam bu videoların birisinde 4gb ram yetersiz diyor acaba öyle bir sıkıntı oluyor mu? Xiaomi mi mix2 ile bu cihaz arasinda karar veremiyorum. Xiaomi daha performanslı, rami yuksek, batarya biraz daha iyi ve 4-5 yıl rahat guncelleme alabilecek bir cihaz. Ama note fe gerek kalemi, çıkan kılıfı, sürekli açık ekranı, suya toza dayanıklılığı çok güzel. O yüzden karar veremedim

• arkadaslar oneriler icin geri donus yapabilirseniz veya kendi cozumunuz varsa ayni sorunla karsilasan diger insanlara da yardimci olabilirsiniz.

• ffaarruukk F kullanıcısına yanıt
    4 gb ram yetersiz evet yetmiyor dersem inanır mısınız?

Bilmiyorum kullanmadığım telefonlar için bir şey söyleyemem.
    note fe den memnunum elimde aynı anda mate 10 da var ondan da memnunum.
    ikiside 4 gb ramli 64 gb hafıza 12 megapiksel ikiside farklı alanlarda profesyonel note fenin kalemi ekranını eldeki hissiyatını seviyorum.
    mate 10 kamerasını sesini hızını seviyorum yani burda tamamen sizin telefondan ne beklediğiniz önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 14 Mayıs 2018; 16:28:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Telefonda 10 tane oyunu aynı anda açıp oynamıyorsan niye yetersiz olsun 4gb ram? Android telefonlara 20gb ram de koysan yarısı dolu olacaktır merak etmeyin. 2gb ram dahi günlük işlerde sorun yaratmıyorken 4gb çok rahat yetiyor.

Xiaomi fiyat/performans telefonudur. Bu telefon ise amiral gemisidir. İşlemci gücü mü yoksa kullanıcı deneyimi mi istiyorum diye kendinize sorarsanız ona göre karar verebilirsiniz.
  • Şuan icin bir sorun çıkarmayacağı aşikar fakat 1 yıl kadar sonrası için emin degilim sorma amacimda buydu.

• Android P konusunda heveslenmeye gerek yok, fiziksel navigasyon tuşlarına sahip telefonların alması çok zor görünüyor. Beta incelemelerini izleyince belli oldu.

Anlıyorum merak etmeyin 2 sene her türlü yeter 3. Seneyi zorlar ama 4. Yıl sukoymaya başlar
    Android telefonu 5 sene kullannan adama helal olsun dikkatli titiz tutumlu adamdır benim gözümde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 14 Mayıs 2018; 16:36:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redsabbath

Arkadaşlar ilk sayfada verilen bokeh efekti yapan kamera uygulaması oreo güncellemesinden sonra çalışmıyor. Nasıl çözebiliriz sorunu
    İlginç, benim telefonda çalışıyor.
  • mrgoxel kullanıcısına yanıt
    yok hocam samsung tr nin resmi olarak getirmediği bir model olduğundan yedek parçada bulundurmuyor.

örneğin ithalat garantili bir note 8 de ücret karşılığı tamir yapar ama bizim telde malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abeslank

Anlıyorum merak etmeyin 2 sene her türlü yeter 3. Seneyi zorlar ama 4. Yıl sukoymaya başlar
    Android telefonu 5 sene kullannan adama helal olsun dikkatli titiz tutumlu adamdır benim gözümde
    Telefon aldım mı uzun yıllar kullanan birisiyim hocam zaten herşeyini araştırmamın nedeni bu. Mesela Htc desire hd modelimi 7 yıl kullandım çünkü yavaşlasa bile çıkan bir sürü rom oluyordu stabil kullanabilirdum :) o yüzden bu cihazıda uzun süre kullanmak için alacağım. Büyük ihtimal tercihim note fe olacak ama xiaomi mi mix2 aklımı çelmiyor değil. Yorumlarınız için teşekkürler 20 gün içinde karar verip bu iki canavardan birisini alacağım. Son olarak hocam exynos işlemcisi için fazla rom çıkmadığını duydum bir bilginiz var mı acaba? yanlış biliyorsam da affola.

Eğer telefon alacaksınız öncelikle ihtiyacınıza uygun özellikler taşıyor mu ona bakın. Note FE ile gelen kalemi kullanacak mısınız ?Ne kadar sıklıkla kullanacaksınız ?4 gb ram size yeterli gelecek mi? Telefonla oyun oynuyor musunuz ?

Ben Note FE aldım ve memnunum.Kalemi sık kullanıyorum.(Toplantılarda,ders notlarını alırken ...vs.)Oyun oynamıyorum. Sosyal medya,internette gezmek,fotoğraf çekmek içinse ram yetiyor.

Başka bir arkadaş çıkıp benim kalemle işim olmaz,ram daha önemli der ve xiaomi tercih eder.O da kendince haklıdır.Çünkü ihtiyacına göre karar vermiştir.
    Ayrıca fiyatları birbirine yakın.Burada bütçeniz devreye giriyor.Ama çok aşırı fark yok.

Bunlar benim düşüncelerim karar sizin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srdrrr -- 14 Mayıs 2018; 16:51:35 >
  • 
Sayfa: önceki 618619620621622
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.