Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (610. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.512
Cevap
227
Favori
1.475.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 608609610611612
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Talep arttıkça fiyat yükseliyor, hb peyderpey artırıyor fiyatları,
    Delta servis hakkımda iyi birşey söyleyen insan çok az, alırken bunu da göz önünde bulundurmak lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Panik yapmayın, recovery moda girmiş. Power butonu ile uzun basarak kapatın, sonra tekrar açın.

• tayaydin kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim düşe kalka ogrencez hiç android tecrübem olmadı baya geriyim
    Watsap verilerini komple İphone dan note fe ye nasıl taşırız internette bulamadm doğru düzgün bir yol bilen aydinlatabilirmi

• Google Asistant ülkenizde kullanılamıyor yazıyor. Bunun nedeni Arap romlu olmasından mı?
  • Gkslbyr kullanıcısına yanıt
    Malezya 8i kurup sonra 7ye geçmeyi deneyin. O şekilde olur belki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar.
    Dün spigen'in standtlı kılıfını ve mıknatıslı araç içi telefon tutucusunu aldım.Bugün elime ulaştı.Fikir vermesi açısından sizlerle görsellerini paylaşmak istiyorum.

Tavsiye ederim.Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.Unutmadan benim aracım Hyundai Accent Era (2009 model).Izgaralarına geçirilen tutucu aparat uyum sağladı.

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

• SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]kilifsiz kullandim facede bildirim sorunu yok hepsi geliyor full 4.5g acik ekran suresi.suya dalis testi volte android 8 ve note fe orjinal tema guc tasarrufu kapali halde ahada cihaz.sarj dusunce actim bu arada tasarrufu. Cihazi merak edenler yazabilir.sag ustte de su damlasi uyarisi cikti suan tekrar kuruyunca kayboldu

• eeznoraa E kullanıcısına yanıt
    deneyeceğim tşkler
  • Google Drive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar/Sohbetler/Sohbet Yedeği yolunu takip ettiğinizde Google Drive'a yedekleme seçeneğini göreceksiniz, onu kullanın.

• tayaydin kullanıcısına yanıt
    İphone dan yedekleme sadece icloud oluyor drive çıkmıyor ki

• DARKKO70 D kullanıcısına yanıt
    dostum komikmisin benim 1 tane satışım yok kendime yıllardır alırım kullanırım delimiyim yalan söyleyim siz note fe ye bunu kullanmayın kırınca gidin 1000 tl ye ekran yaptırın ama bari bu tarz yorumlar yapıpda insanlara yardım edilmesini engellemeyin ayrıca o kırılmaz ekran denilen dandik çin malları tamamen para tuzağı
  • Oreo'ya güncelleyeyim mi bekleyeyim mi? Sıkıntılar var sanırım. DÜşünceniz nedir arkadaşlar?
  • arkadaşlar bildirim gelince ekranın kendinden açılma özelliği var mı? bilgisi olan?

• quote:

Orijinalden alıntı: tayaydin

Yok, o değil; Wrapsol ismi ile satılır ancak... Verdiğiniz linkteki isim farklı...
    Doğrudur bende merak ediyorum aslında nasil bir şey diye.Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: KoRrGeNeRaL

Oreo yükledikten sonra wipe cache partition yaptim power of yapıp çıktım telefonu yeniden acınca komut yok diyor kaldm boyle😑
    eger mavı ekran cıkmıs ve no comand dıyorsa ses acma tusuna basılı tut recovery menu lıstesı cıkıncaya kadar.

sıyah ekran cıkmıssa.tekrardan odın ıle bl isiminin gecen dosyayı tekrar yukle sadece boot loader dedıgımız dosyayı yukle.kolay gelsın.
    https://www.youtube.com/watch?v=T0Sslo4iRGM&t=11s

https://www.youtube.com/watch?v=wunsXGGD0D4&t=9s

izleyebılırsın

• Güncellemeyi 1 saat önce yaptım. Çok inceleyemedim ama güncelleme sonrası rehber ve mesajların açılması bariz şekilde hızlandı. Parmak izi okuyucu hızlandı ve retinayla kilit açma daha başarılı oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: SaGaNoFE

Biraz araştırma yaptım hocam. Samsung cihazlara galiba ocak ayından sonra RMM diye bir güvenlik önlemi gelmiş. Bu RMM cihazların yazılımına izinsiz şekilde müdahale etmek içinmiş. Eğer bu RMM sayacı tetiklenirse half brick oluyormuş cihaz. Tam emin olamadım yarım yamalak ingilizceyle anladığım buydu. xda forumunda oreo sonrası recovery'de hata alan kişiler var, RMM ile ilgili baya uzun çözüm önerisi var. Biraz korktum açıkçası.
    sımdı yazınızı okuyunca teleonu kapattım test ettım bende oyle bır sorun yok.
    sadece oreo ((android 8) boot loader dosyasını flaslayarak test ettınız mı hıc? ıstersenız sadece odın ıle bl dosyasını tekrar flaslayın .malezya bl tavsıyedır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevince1971 -- 10 Mayıs 2018; 21:47:18 >
  • CLauDio_1907 kullanıcısına yanıt
    Merhaba bırak 3-4 günü elin değdiği an gitti.O fiyata satamazsın.En az 300 TL daha düşmen lazım.Ancak satarsın.

• SaGaNoFE kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam arap romuyla alakası yok google Türkçe dile destek vermediği için. Youtubede nasıl kullanabileceğiniz ile ilgili videolar var. Ayrıca google bu sene sonu gibi resmi olarak türkçe desteğide verecek google asistana.

• quote:

Orijinalden alıntı: Captain Tsubasa 10

arkadaşlar bildirim gelince ekranın kendinden açılma özelliği var mı? bilgisi olan?
    Sadece mesaj ve mailde

• 
Sayfa: önceki 608609610611612
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.