Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar. Hepsiburadanin eski telefonunu iade edip karsiliginda hediye ceki verme olayini kullanan var mi hic. Nasil oluyor bilgi verebilecek olan var mi? Bir de dogubanktan alanlar tam olarak nerden aldilar acaba ve icinden kilif cikti mi. Simdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

quote:

Orijinalden alıntı: OnizukaSensei

Bu arada Note fe xda sayfasina girdim biri note 8de olan canli mesaj uygulamasini rootsuz yuklenebildigini yazmis. Verdigi linkten gerekli uygulamari indirdim, denedim sorunsuz ve cok guzel calisiyor. Bakmak ve denemek isteyenler icin link;

https://youtu.be/tMQWOScFllk

Aciklama kismindan google drive linkine girip ordaki uygulamalari kurun. Daha sonra s pen menusunden ekleyebilirsiniz.

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

4 adet dosya var linkte hepsinin mi telefona indireceğiz?

Linkteki bu videonun altında 4 tane program adı yazılı.
    AIR COMMAND
    LIVE MESSAGE
    SMART CAPTURE
    TRANSLATE

Bu programlar mı indirilip kurulacak? Bu programların indirme linkini göremedim

Bir de şu Adheli nereden indirdiniz? Google Play'de adhell adında birsürü program çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MOBIUS -- 14 Aralık 2017; 15:2:13 >

• yilmaz_227 kullanıcısına yanıt
    Bilgiler için teşekkürler hocam. Faydalanırız bunlardan. Fakat AOD sadece yazı alanındaki piksellere enerji vererek işliyor. Fazla pil tüketmemesi gerekir. AOD açık olsa ne kadar etkiler? Çok fazla etkileyeceğini sanmıyorum.
  • MOBIUS kullanıcısına yanıt
    valla hocam daha öncede yazmıştım buraya,

benim ilk şarj kullanımımda gecede %10 düşüyordu beklemede AOD açıkken

şimdi ise AOD kapalı şekilde %3 falan düşüyor,

bana da şarj 2 gün gittiği için sadece geceleri %15 bir o kadar da gündüz düşünürsek %30 u geçer diye düşünüyorum,

tabi dediğim gibi benim ilk tam şarj yapark kullanımımda idi bu durum aradan biraz daha zaman geçsin batarya iyice otursun tekrardan AOD açık şekilde kullanıp sonuçları yine paylaşırım,
  • quote:

Orijinalden alıntı: MOBIUS

quote:

quote:

Bu arada Note fe xda sayfasina girdim biri note 8de olan canli mesaj uygulamasini rootsuz yuklenebildigini yazmis. Verdigi linkten gerekli uygulamari indirdim, denedim sorunsuz ve cok guzel calisiyor. Bakmak ve denemek isteyenler icin link;

https://youtu.be/tMQWOScFllk

Aciklama kismindan google drive linkine girip ordaki uygulamalari kurun. Daha sonra s pen menusunden ekleyebilirsiniz.

4 adet dosya var linkte hepsinin mi telefona indireceğiz?

Linkteki bu videonun altında 4 tane program adı yazılı.
    AIR COMMAND
    LIVE MESSAGE
    SMART CAPTURE
    TRANSLATE

Bu programlar mı indirilip kurulacak? Bu programların indirme linkini göremedim

Bir de şu Adheli nereden indirdiniz? Google Play'de adhell adında birsürü program çıkıyor.

linki telefondan açıp tek tek tıklayıp kurun...

zaten küçük dosyalar çabucak işlem bitiyor...

adhell'i biz programı öneren docamın verdiği linkten indirdim...

• kocaballi kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam, kurdum
    Gerçekten güzel bir uygulama. Peki oluşturduğumuz yazıları koleksiyonlardan nasıl sileceğiz? Sime tuşu vs yok.
  • quote:

Tamamdır hocam, kurdum
    Gerçekten güzel bir uygulama. Peki oluşturduğumuz yazıları koleksiyonlardan nasıl sileceğiz? Sime tuşu vs yok.

bakmadım henüz gelişme olursa yazarım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: burakcev89

Çakma kablosuz şarj aleti almayın. Ben yandım siz yanmayın :)

Cihazım kablosuz şarjdayken elektrik gitti geldi ve anakart yandı. Anlık yüksek voltaj gelmiş ve herhangi bir korumada olmayınca gitti anakart.

dh nin son videosunda 2018 wiriless charge'a 120 lira diyorlar bilmiyorlar ki çakmaları o fiyata içinde fan bile yok onların.....

Ben de bilmiyordum çakma olduğunu anakart yandıktan sonra kablosuz şarj aleti de bozuldu tabi. Ben de açtım içini ne fan var ne de soğutucu. Fan yerine ağırlık yapması için ağır bir demir koymuşlar :) Sonuç serviste anakart değişimi 850TL'ye mal oldu. Cihazım Note5.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahbcc

quote:

Orijinalden alıntı: burakcev89

Çakma kablosuz şarj aleti almayın. Ben yandım siz yanmayın :)

Cihazım kablosuz şarjdayken elektrik gitti geldi ve anakart yandı. Anlık yüksek voltaj gelmiş ve herhangi bir korumada olmayınca gitti anakart.

Hocam yukarıdaki linkte normal şarj cihazı sıkıntı yapar mı?

Çakma olduktan sonra hepsi sıkıntı yapar. Hemen yapmasa bile uzun dönemde sıkıntıya sokar cihazı.
  • Arkadaşlar bu cihaz için türkçe stock rom bulan var mı?

Sadece delta servisin elinde mi var acaba?

• quote:

quote:

Evet hepsini indirip kurmaniz gerekiyor.

ok.. teşekkürler,

bu arada adhelli kurdum telefona, epey bir programı disable ettim, program listesi küçüldü.....

ekleme:
    canlı mesaj güzel çalışıyor....

eee note8 ile aradaki bir fark daha giderilmiş oldu....

Cumle ceviri yok mu acaba

• burakcev89 kullanıcısına yanıt
    Hocam uyarı için teşekkürler. Çok geçmiş olsun.
  • zufi Z kullanıcısına yanıt
    Kılıf çıktı iyice araştırın birçok mağazada var pazarlık yeteneklerinize göre uygun fiyata alabilirsiniz diye düşünüyorum.ama İnternette fiyatlar baya ucuzlamış doğu banka gerek yok bence. Ben eski telefonumu okutmak için ordan aldım ikinci katta fatoş diye bi abladan

• quote:

Orijinalden alıntı: Aliya izzet begovic

Kılıf çıktı iyice araştırın birçok mağazada var pazarlık yeteneklerinize göre uygun fiyata alabilirsiniz diye düşünüyorum.ama İnternette fiyatlar baya ucuzlamış doğu banka gerek yok bence. Ben eski telefonumu okutmak için ordan aldım ikinci katta fatoş diye bi abladan

Ne kadara aldınız hocam?

• Arkdaşlar cihazın içindeki android yazılımına Türkiye'ye geldikten sonra bir müdahale yapılıyor mu? Güncelleme alırken Diyelim ki elimizdeki telefon Malezya için üretilen model, Malezya güncelleme aldığında bize de gelecek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eeznoraa -- 14 Aralık 2017; 22:41:4 >
  • MOBIUS kullanıcısına yanıt
    Oluşturulan animasyon Galeri de bulunuyor. Animasyonu galeride silebiliyoruz. Galeriye animasyon diye kaydediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exper1980 -- 14 Aralık 2017; 22:48:59 >
  • hepsiburada da satılan telefonun model numarası tam olarak nedir arkadaşlar birkaç tane model gördüm de hangisini satıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feel The Difference -- 14 Aralık 2017; 23:0:22 >
  • quote:

quote:

Tamamdır hocam, kurdum

bakmadım henüz gelişme olursa yazarım...

Koleksiyonlardan değil ama albümden silinince oluyor.

• Arkadaşlar buvi telefona türkçe yazılı atılmış şekilde geliyor.peki global anlamda android oreo güncellemesi bize gelecekmi türkçe olarak.yani telefondan direk indiri kurabilecekmiyiz. Yoksa servise mi gitmemiz gerekecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkay23 -- 15 Aralık 2017; 8:42:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeheart44

quote:

quote:

Evet hepsini indirip kurmaniz gerekiyor.

ok.. teşekkürler,

bu arada adhelli kurdum telefona, epey bir programı disable ettim, program listesi küçüldü.....

ekleme:
    canlı mesaj güzel çalışıyor....

eee note8 ile aradaki bir fark daha giderilmiş oldu....

Cumle ceviri yok mu acaba

cümle olarak değil kelime olarak tercüme var demişti bir üyemiz...

bu ürün eğer bir son dakka değişkliği olmazsa oreo güncellemesini alacak...

@turkay23 @eeznoraa

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.